Yamaha YBR 125
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Přední Světlo

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 78
Age : 33
Registration date : 21. 04. 08

Přední Světlo Empty
PříspěvekPředmět: Přední Světlo   Přední Světlo EmptyMon Apr 21, 2008 4:26 pm

Zdarec občas se mi stává, když jedu večer že mi zničeho nic začne pohasínat světlo, žárovka je ale OK, nevíte někdo co s tím? Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
https://ybr125.forumczech.com
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Přední Světlo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přední Světlo   Přední Světlo EmptySat May 03, 2008 8:25 pm

A neni ta baterka nejak povytahla nebo neco? Zkus to rozdelat a zkontrolovat jestli tam dobre drzi, treba tam jen tak planda...
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 78
Age : 33
Registration date : 21. 04. 08

Přední Světlo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přední Světlo   Přední Světlo EmptySat May 03, 2008 11:25 pm

ee, baterka je ok, vse jsem zkontroloval, ted jsem vymenil zarovku a zda se ze uz to nedela...prozatim....uvidime... Laughing
Návrat nahoru Goto down
https://ybr125.forumczech.com
abc

abc


Poeet p?íspivku : 187
Registration date : 06. 05. 08

Přední Světlo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přední Světlo   Přední Světlo EmptyTue May 20, 2008 2:20 pm

Admin napsal:
ee, baterka je ok, vse jsem zkontroloval, ted jsem vymenil zarovku a zda se ze uz to nedela...prozatim....uvidime... Laughing
Mrkni se estli nemáš zkorodovaný kontakty. cat
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 78
Age : 33
Registration date : 21. 04. 08

Přední Světlo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přední Světlo   Přední Světlo EmptySun Jun 08, 2008 7:02 pm

Axonn napsal:
Admin napsal:
ee, baterka je ok, vse jsem zkontroloval, ted jsem vymenil zarovku a zda se ze uz to nedela...prozatim....uvidime... Laughing
Mrkni se estli nemáš zkorodovaný kontakty. cat



Kontakty jsou OK vše drží jak má a furt to dělá, ale včera jak sem jel tak jsem jel asi 1 a půl hodky večer a zdálo se mi potom že jak se to hodně zahřálo že už to nedělalo, točil jsem to potom pořád i těch 10-11 a už to neproblikávalo, každopádně jak půjde na 12tis. prohlídku tak sundam neony a ty blbosti abych neztratil zaruku a řeknu ať se na to podivaji......jinak že chci jiné světlo.. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://ybr125.forumczech.com
morado

morado


Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 10. 12. 08

Přední Světlo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přední Světlo   Přední Světlo EmptyWed Dec 10, 2008 9:37 pm

jak máš napojené ty neony a ty ostatní věcí ?? rovnou z baterky ?? je možné že to pohasíná nedostatkem proudu který utíka do těch neonu .. zkus to odpojit a projet Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 78
Age : 33
Registration date : 21. 04. 08

Přední Světlo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přední Světlo   Přední Světlo EmptyWed Dec 10, 2008 11:08 pm

morado napsal:
jak máš napojené ty neony a ty ostatní věcí ?? rovnou z baterky ?? je možné že to pohasíná nedostatkem proudu který utíka do těch neonu .. zkus to odpojit a projet Very Happy


Uz jsem na to davno prisel, ty neony byly diodove to nemelo zadny odber, proste mi nevydrzela zarovka no...:-( pomalinku se upalovalo vlakno pokazde.....hold ty nase super durave cesty no.. Sad ale ted drzela holka velmi dlouho, jen uz zase zacina problikavat...., takze ji vymenim... Surprised
Návrat nahoru Goto down
https://ybr125.forumczech.com
Mike 125

Mike 125


Poeet p?íspivku : 69
Age : 32
Registration date : 30. 04. 08

Přední Světlo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přední Světlo   Přední Světlo EmptyThu Dec 11, 2008 8:06 pm

Admin napsal:
Axonn napsal:
Admin napsal:
ee, baterka je ok, vse jsem zkontroloval, ted jsem vymenil zarovku a zda se ze uz to nedela...prozatim....uvidime... Laughing
Mrkni se estli nemáš zkorodovaný kontakty. cat



Kontakty jsou OK vše drží jak má a furt to dělá, ale včera jak sem jel tak jsem jel asi 1 a půl hodky večer a zdálo se mi potom že jak se to hodně zahřálo že už to nedělalo, točil jsem to potom pořád i těch 10-11 a už to neproblikávalo, každopádně jak půjde na 12tis. prohlídku tak sundam neony a ty blbosti abych neztratil zaruku a řeknu ať se na to podivaji......jinak že chci jiné světlo.. Very Happy
myslíš že ztratíš záruku s těma neonama ???
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 78
Age : 33
Registration date : 21. 04. 08

Přední Světlo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přední Světlo   Přední Světlo EmptyThu Dec 11, 2008 9:10 pm

Mike 125 napsal:
Admin napsal:
Axonn napsal:
Admin napsal:
ee, baterka je ok, vse jsem zkontroloval, ted jsem vymenil zarovku a zda se ze uz to nedela...prozatim....uvidime... Laughing
Mrkni se estli nemáš zkorodovaný kontakty. cat



Kontakty jsou OK vše drží jak má a furt to dělá, ale včera jak sem jel tak jsem jel asi 1 a půl hodky večer a zdálo se mi potom že jak se to hodně zahřálo že už to nedělalo, točil jsem to potom pořád i těch 10-11 a už to neproblikávalo, každopádně jak půjde na 12tis. prohlídku tak sundam neony a ty blbosti abych neztratil zaruku a řeknu ať se na to podivaji......jinak že chci jiné světlo.. Very Happy
myslíš že ztratíš záruku s těma neonama ???


Jasne ze bych ji ztratil, ja je vzdycky sundavam na prohlidku... Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://ybr125.forumczech.com
Sponsored content





Přední Světlo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přední Světlo   Přední Světlo Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Přední Světlo
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Yamaha YBR 125 :: Opravy a problémy-
Přejdi na: