Yamaha YBR 125
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Spálené žárovky

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

Spálené žárovky Empty
PříspěvekPředmět: Spálené žárovky   Spálené žárovky EmptyWed Oct 22, 2008 8:09 pm

Zdravím chlapy!! Už sem si koupil třetí žárovku do předního světla a už mi 3x zhořela, vždycky sem ujel tak 50 km a pokaždé shořela aji dálkové vlákno. Nevíte co s tím? Jestli tomu dává asi moc proudu? Originál žárovka vydržela hodně dlouho a pak sem si koupil z mototechny stejný typ té žárovky (12V 35W) a už mi zase shořela.
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
Fakty

Fakty


Poeet p?íspivku : 96
Age : 35
Registration date : 06. 05. 08

Spálené žárovky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spálené žárovky   Spálené žárovky EmptyThu Oct 23, 2008 8:22 pm

cus ty jo já nevim čim to může bejt mě dřív taky dost praskala žárovka přední ale ted najednou zase nic a zjistil sem že sem tam měl nějaký levný šmejdy a ty mi vždycky praskli když se motorka víc klepala po nějaký špatný cestě. tak se to vlákno překlepalo.
Návrat nahoru Goto down
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

Spálené žárovky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spálené žárovky   Spálené žárovky EmptyThu Oct 23, 2008 9:44 pm

Ta žárovka nepraskne ale jenom se spálí, to vlákno je celý černý a už to je třetí žárovka. Tak sem neska koupil aspoň 2 žárovky jedna stojí 60,- Kč 12V 35W. A oni ty žárovky vyrábějí nějak divně, když tam chcu dát dálkový tak to svítí na tlumeně a úplně to svítí někam do prdele. Tak sem přehodil dráty na dálkový a tlumený a dobrý no ale pořád to svítí hodně do výšky a na dálkový zase trochu doprava tak co to kurva dělají za žárovky. Ta originál žárovka co tam byla ta svítila krásně rovně, akorát že už byla asi stará tak praskla a při otáčkách 6. tis a víc vždycky problikávala takže tam bylo už vypálený to vlákno. Tady ty žárovky sou ňáký vymrdy, svítí to křivo a pálí se.
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 78
Age : 33
Registration date : 21. 04. 08

Spálené žárovky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spálené žárovky   Spálené žárovky EmptyThu Oct 23, 2008 10:37 pm

me se to taky stávalo hoší když sem tam dal žárovku co byla z fichtla ze se hned spalila, pak mi prodal nejake jinaci v te mototechne a ted uz nemam problem, jinak ptal jsem se na orig. zarovku v yamaze a vychazi okolo 400kc Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://ybr125.forumczech.com
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

Spálené žárovky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spálené žárovky   Spálené žárovky EmptyFri Oct 24, 2008 4:38 pm

400 ,- Kč??? ty voe za 1 žárovku a ještě takovou obyčejnou kulatou, kdyby se to dalo aspň předělat na halogen nebo H4.
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
Fakty

Fakty


Poeet p?íspivku : 96
Age : 35
Registration date : 06. 05. 08

Spálené žárovky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spálené žárovky   Spálené žárovky EmptySat Oct 25, 2008 9:58 pm

Petr kamionak napsal:
400 ,- Kč??? ty voe za 1 žárovku a ještě takovou obyčejnou kulatou, kdyby se to dalo aspň předělat na halogen nebo H4.
no já nevim já kupoval taky žárovku v yamaze a stála mě kilo. a předělat by to podle mě šlo kdyby sis stim vyhrál koupit jinou objímku přiudělat a máš to.
Návrat nahoru Goto down
sketmannn

sketmannn


Poeet p?íspivku : 61
Age : 33
Registration date : 21. 10. 08

Spálené žárovky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spálené žárovky   Spálené žárovky EmptyTue Nov 04, 2008 10:20 pm

Fakty napsal:
Petr kamionak napsal:
400 ,- Kč??? ty voe za 1 žárovku a ještě takovou obyčejnou kulatou, kdyby se to dalo aspň předělat na halogen nebo H4.
no já nevim já kupoval taky žárovku v yamaze a stála mě kilo. a předělat by to podle mě šlo kdyby sis stim vyhrál koupit jinou objímku přiudělat a máš to.
NJn jestli by to utáhl alternátor nebo tam je dynamo to je jedno..........
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Spálené žárovky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spálené žárovky   Spálené žárovky Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Spálené žárovky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Yamaha YBR 125 :: Opravy a problémy-
Přejdi na: