Yamaha YBR 125
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 YBRky 2007 a výš

Goto down 
+2
Fakty
Lazzarik
6 posters
AutorZpráva
Lazzarik

Lazzarik


Poeet p?íspivku : 118
Registration date : 02. 11. 08

YBRky 2007 a výš Empty
PříspěvekPředmět: YBRky 2007 a výš   YBRky 2007 a výš EmptyWed Nov 19, 2008 8:20 am

Chtěl jsem se zeptat, mám YBR r.v. 2007 a v botaskách se řadí úplně v klidu, ale když mám motorkářský boty, tak tu nohu pod řadičku vůbec nedostanu. Máme doma ještě starší r.v. 2005 a tam je to normální. Má tady někdo stejný problém jako já ? P.S. jak to upravit vím, jen mě zajímá jestli to je chyba u všech YBR nebo jen u té mé Sad lol!
Návrat nahoru Goto down
Fakty

Fakty


Poeet p?íspivku : 96
Age : 35
Registration date : 06. 05. 08

YBRky 2007 a výš Empty
PříspěvekPředmět: Re: YBRky 2007 a výš   YBRky 2007 a výš EmptyWed Nov 19, 2008 9:54 am

Lazzarik napsal:
Chtěl jsem se zeptat, mám YBR r.v. 2007 a v botaskách se řadí úplně v klidu, ale když mám motorkářský boty, tak tu nohu pod řadičku vůbec nedostanu. Máme doma ještě starší r.v. 2005 a tam je to normální. Má tady někdo stejný problém jako já ? P.S. jak to upravit vím, jen mě zajímá jestli to je chyba u všech YBR nebo jen u té mé Sad lol!

cus, já mám sice 2006 ale myslim že chyba to určitě neni pod řadičkou zespoda jak drží natý ose by měl bejt šroubek a ten povolíš a ti si můžeš dát řadičku níž nebo víš jak ti to vyhovuje, ale nevim to 100% u ybr sem to nikdy nekoumal ale u jinejch motorek jo, tak to zkoukni.
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

YBRky 2007 a výš Empty
PříspěvekPředmět: Re: YBRky 2007 a výš   YBRky 2007 a výš EmptyWed Nov 19, 2008 3:52 pm

Já mám uplně stejnej problem jak ty, k Vanocum mi rodice koupili boty Biker RX8 a kdyz jsem zkousel s nima radit tak to slo dcl obtizne, ale jde to, sice hur ale jde to. Za jizdy jsem to teda jeste nezkousel. Doufam ze u ostatnich motorek to bude ok.
Návrat nahoru Goto down
Lazzarik

Lazzarik


Poeet p?íspivku : 118
Registration date : 02. 11. 08

YBRky 2007 a výš Empty
PříspěvekPředmět: Re: YBRky 2007 a výš   YBRky 2007 a výš EmptyWed Nov 19, 2008 5:27 pm

no o tom šroubku vim, ale nejde to o tolik nahoru abych se tam s tou botou dostal. Laughing
Ale táta řikal že řadičku vyndáme a trochu zohnem do strany, aby šla dát na úroveň toho nápisu Yamaha na motoru (tak to má i brácha na tý starší)
P.S. já mám boty Nitro DB40 cyclops
Návrat nahoru Goto down
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

YBRky 2007 a výš Empty
PříspěvekPředmět: Re: YBRky 2007 a výš   YBRky 2007 a výš EmptyWed Nov 19, 2008 7:56 pm

Já mám dost velkou a širokou nohu tak sem si to musel taky trochu posunout nahoru a hned je to pohodlnější. Jezdíte ještě nebo ste to už zazimovali? Já sem naposled jezdil v nedělu a už aji byla docela kosa, jinak pokud bude ještě chvilku sluníčko tak ju ještě vytáhnu.
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

YBRky 2007 a výš Empty
PříspěvekPředmět: Re: YBRky 2007 a výš   YBRky 2007 a výš EmptyWed Nov 19, 2008 8:32 pm

Petr kamionak napsal:
Já mám dost velkou a širokou nohu tak sem si to musel taky trochu posunout nahoru a hned je to pohodlnější. Jezdíte ještě nebo ste to už zazimovali? Já sem naposled jezdil v nedělu a už aji byla docela kosa, jinak pokud bude ještě chvilku sluníčko tak ju ještě vytáhnu.

Uz jsem zazimoval, v tomhle pocasi uz me to moc nebavi, ptz nemuzu moc klopit.
Návrat nahoru Goto down
kubo601

kubo601


Poeet p?íspivku : 5
Age : 39
Registration date : 14. 10. 08

YBRky 2007 a výš Empty
PříspěvekPředmět: Re: YBRky 2007 a výš   YBRky 2007 a výš EmptyWed Nov 19, 2008 10:07 pm

určite nič neohýbaj , iba by si si to pokazil .... radička na ybr je nasadena na "tisichrane" treba zospodu povolit a uplne vybrat šrób radicku dať dole a nasadiť ju o niečo vyššie.............presne tento problem som riesil pred mesiacom ked som si kupil moto-topánky........
Návrat nahoru Goto down
Fakty

Fakty


Poeet p?íspivku : 96
Age : 35
Registration date : 06. 05. 08

YBRky 2007 a výš Empty
PříspěvekPředmět: Re: YBRky 2007 a výš   YBRky 2007 a výš EmptyThu Nov 20, 2008 12:11 am

Petr kamionak napsal:
Já mám dost velkou a širokou nohu tak sem si to musel taky trochu posunout nahoru a hned je to pohodlnější. Jezdíte ještě nebo ste to už zazimovali? Já sem naposled jezdil v nedělu a už aji byla docela kosa, jinak pokud bude ještě chvilku sluníčko tak ju ještě vytáhnu.
To já sem si motorku už pěkně umyl a bylo mi jí líto jí dát do garáže tak jí mám nastěhovanou v baráku měl sem jí v pokojíku a ted aby byla trošku změna tak sem jí převezl do obejváku. Jako mamka má z toho dost radost:D
Návrat nahoru Goto down
Lazzarik

Lazzarik


Poeet p?íspivku : 118
Registration date : 02. 11. 08

YBRky 2007 a výš Empty
PříspěvekPředmět: Re: YBRky 2007 a výš   YBRky 2007 a výš EmptyThu Nov 20, 2008 8:30 am

kubo601 napsal:
určite nič neohýbaj , iba by si si to pokazil .... radička na ybr je nasadena na "tisichrane" treba zospodu povolit a uplne vybrat šrób radicku dať dole a nasadiť ju o niečo vyššie.............presne tento problem som riesil pred mesiacom ked som si kupil moto-topánky........
ale já už to mám nejvýš jak to jde a stejně tam tu nohu nedostanu, kdyby jsi si to tu přečetl, už jsem psa,l že o tom šroubu vim, a že jsem si tím moc nepomohl king
Návrat nahoru Goto down
Fakty

Fakty


Poeet p?íspivku : 96
Age : 35
Registration date : 06. 05. 08

YBRky 2007 a výš Empty
PříspěvekPředmět: Re: YBRky 2007 a výš   YBRky 2007 a výš EmptyThu Nov 20, 2008 9:33 am

Lazzarik napsal:
kubo601 napsal:
určite nič neohýbaj , iba by si si to pokazil .... radička na ybr je nasadena na "tisichrane" treba zospodu povolit a uplne vybrat šrób radicku dať dole a nasadiť ju o niečo vyššie.............presne tento problem som riesil pred mesiacom ked som si kupil moto-topánky........
ale já už to mám nejvýš jak to jde a stejně tam tu nohu nedostanu, kdyby jsi si to tu přečetl, už jsem psa,l že o tom šroubu vim, a že jsem si tím moc nepomohl king

Tak tobě už nic nepomůže jedině plastická chirurgie a menší boty Very Happy:D:D
Návrat nahoru Goto down
Lazzarik

Lazzarik


Poeet p?íspivku : 118
Registration date : 02. 11. 08

YBRky 2007 a výš Empty
PříspěvekPředmět: Re: YBRky 2007 a výš   YBRky 2007 a výš EmptyThu Nov 20, 2008 4:52 pm

Fakty napsal:
Lazzarik napsal:
kubo601 napsal:
určite nič neohýbaj , iba by si si to pokazil .... radička na ybr je nasadena na "tisichrane" treba zospodu povolit a uplne vybrat šrób radicku dať dole a nasadiť ju o niečo vyššie.............presne tento problem som riesil pred mesiacom ked som si kupil moto-topánky........
ale já už to mám nejvýš jak to jde a stejně tam tu nohu nedostanu, kdyby jsi si to tu přečetl, už jsem psa,l že o tom šroubu vim, a že jsem si tím moc nepomohl king

Tak tobě už nic nepomůže jedině plastická chirurgie a menší boty Very Happy:D:D
lol!
Návrat nahoru Goto down
trpaslik72

trpaslik72


Poeet p?íspivku : 25
Age : 32
Registration date : 10. 03. 09

YBRky 2007 a výš Empty
PříspěvekPředmět: JE TO O ZVYKU..   YBRky 2007 a výš EmptyThu Mar 26, 2009 11:20 pm

Lazzarik napsal:
Fakty napsal:
Lazzarik napsal:
kubo601 napsal:
určite nič neohýbaj , iba by si si to pokazil .... radička na ybr je nasadena na "tisichrane" treba zospodu povolit a uplne vybrat šrób radicku dať dole a nasadiť ju o niečo vyššie.............presne tento problem som riesil pred mesiacom ked som si kupil moto-topánky........
ale já už to mám nejvýš jak to jde a stejně tam tu nohu nedostanu, kdyby jsi si to tu přečetl, už jsem psa,l že o tom šroubu vim, a že jsem si tím moc nepomohl king

Tak tobě už nic nepomůže jedině plastická chirurgie a menší boty Very Happy:D:D
lol!

Já když sem si pořídil boty a přestal jezdit keckách tak sem řadil jak kdybych jel poprvně na motorce Very Happy jak ty boty držej ten kotník tak je to nezvyk ale chvíli sem zvedal nohu ze stupačky a už je to uplně ok Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





YBRky 2007 a výš Empty
PříspěvekPředmět: Re: YBRky 2007 a výš   YBRky 2007 a výš Empty

Návrat nahoru Goto down
 
YBRky 2007 a výš
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Yamaha YBR 125 :: Opravy a problémy-
Přejdi na: