Yamaha YBR 125
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Nevite nekdo kde sehnat vetsi trysku?primi sani?a dobrej ladak?

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
lukas.h




Poeet p?íspivku : 23
Registration date : 21. 08. 08

Nevite nekdo kde sehnat vetsi trysku?primi sani?a dobrej ladak? Empty
PříspěvekPředmět: Nevite nekdo kde sehnat vetsi trysku?primi sani?a dobrej ladak?   Nevite nekdo kde sehnat vetsi trysku?primi sani?a dobrej ladak? EmptyFri Nov 21, 2008 6:49 pm

Nevite nekdo kde sehnat vetsi trysku?primi sani?a dobrej ladak?
Návrat nahoru Goto down
Lazzarik

Lazzarik


Poeet p?íspivku : 118
Registration date : 02. 11. 08

Nevite nekdo kde sehnat vetsi trysku?primi sani?a dobrej ladak? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nevite nekdo kde sehnat vetsi trysku?primi sani?a dobrej ladak?   Nevite nekdo kde sehnat vetsi trysku?primi sani?a dobrej ladak? EmptyFri Nov 21, 2008 10:36 pm

hele ty sis měl koupit nějaký mito, nsr nebo Aprilku RS když chceš furt zvyšovat výkon
Tady do těch úprav na YBR narveš akorát prachy a výkon stejně nezvedneš do závratných výšin Wink
Já bych ti teda schválil jen ten laďák, to má pak docela brutální zvuk. Brácha ho na ní má a docela rachot to je Twisted Evil lol!
Návrat nahoru Goto down
lukas.h




Poeet p?íspivku : 23
Registration date : 21. 08. 08

Nevite nekdo kde sehnat vetsi trysku?primi sani?a dobrej ladak? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nevite nekdo kde sehnat vetsi trysku?primi sani?a dobrej ladak?   Nevite nekdo kde sehnat vetsi trysku?primi sani?a dobrej ladak? EmptyFri Nov 21, 2008 11:25 pm

Lazzarik napsal:
hele ty sis měl koupit nějaký mito, nsr nebo Aprilku RS když chceš furt zvyšovat výkon
Tady do těch úprav na YBR narveš akorát prachy a výkon stejně nezvedneš do závratných výšin Wink
Já bych ti teda schválil jen ten laďák, to má pak docela brutální zvuk. Brácha ho na ní má a docela rachot to je Twisted Evil lol!


no kopil bych si mito nebo nsr ale nebyli ani nejsou prachy a ybrko mne koupil deda takze sem byl rad za to ybrko ale mne by stacilo kdyby to jelo tak tech 115 na nejvis 120........toho bych mozna mohl dosahnout kdys tam dam jinej vejfuk trysky a to sani a pak bych to sesteloval na brzde......a pak bych tam dal bud jiny kolecko nebo rozetu
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Nevite nekdo kde sehnat vetsi trysku?primi sani?a dobrej ladak? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nevite nekdo kde sehnat vetsi trysku?primi sani?a dobrej ladak?   Nevite nekdo kde sehnat vetsi trysku?primi sani?a dobrej ladak? EmptySat Nov 22, 2008 1:34 pm

lukas.h napsal:
Lazzarik napsal:
hele ty sis měl koupit nějaký mito, nsr nebo Aprilku RS když chceš furt zvyšovat výkon
Tady do těch úprav na YBR narveš akorát prachy a výkon stejně nezvedneš do závratných výšin Wink
Já bych ti teda schválil jen ten laďák, to má pak docela brutální zvuk. Brácha ho na ní má a docela rachot to je Twisted Evil lol!


no kopil bych si mito nebo nsr ale nebyli ani nejsou prachy a ybrko mne koupil deda takze sem byl rad za to ybrko ale mne by stacilo kdyby to jelo tak tech 115 na nejvis 120........toho bych mozna mohl dosahnout kdys tam dam jinej vejfuk trysky a to sani a pak bych to sesteloval na brzde......a pak bych tam dal bud jiny kolecko nebo rozetu

Hele tyhle upravy jsou uplne k hovnu, vykon se ti moc nezvedne za to spotreba jo. Zivotnost motoru taky snizis. Nervi do toho prachy 2 roky to vydrz a kup neco silnejsiho.
Návrat nahoru Goto down
abc

abc


Poeet p?íspivku : 187
Registration date : 06. 05. 08

Nevite nekdo kde sehnat vetsi trysku?primi sani?a dobrej ladak? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nevite nekdo kde sehnat vetsi trysku?primi sani?a dobrej ladak?   Nevite nekdo kde sehnat vetsi trysku?primi sani?a dobrej ladak? EmptySat Nov 22, 2008 2:10 pm

Hmm, 115 z toho určitě nevytáhneš... Jen z nějakýho kopce a otáčky budou tak na těch 9500, takže tim akorát zničíš motor.
Návrat nahoru Goto down
sketmannn

sketmannn


Poeet p?íspivku : 61
Age : 33
Registration date : 21. 10. 08

Nevite nekdo kde sehnat vetsi trysku?primi sani?a dobrej ladak? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nevite nekdo kde sehnat vetsi trysku?primi sani?a dobrej ladak?   Nevite nekdo kde sehnat vetsi trysku?primi sani?a dobrej ladak? EmptySat Nov 22, 2008 2:45 pm

NO tak jestli to chceš tak to seženeš na netu nebo prostě v moto prodejně jakýkoliv ty sání máj všude a do tohodle karbece taky seženeš trisku a ladák asi na netu no....jinak já ty úpravy mám jen to o něco líp tahá ale rychlost fakt ne akorád to žere...to by si musel dát jinou jednotku řídící, hvězdici na předstih ale ta prej ani u ybr vyměnit nejde nevim, časování ventylů a to už sou zase prachy jakoh hovado nemá to cenu...kámoš má yukinu (motard) a jen mu to hezky tahá ale rychlost taky ti m nezvíšil a že do toho pouští dost benzínu přez 4 snad.......
Návrat nahoru Goto down
lukas.h




Poeet p?íspivku : 23
Registration date : 21. 08. 08

Nevite nekdo kde sehnat vetsi trysku?primi sani?a dobrej ladak? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nevite nekdo kde sehnat vetsi trysku?primi sani?a dobrej ladak?   Nevite nekdo kde sehnat vetsi trysku?primi sani?a dobrej ladak? EmptySat Nov 22, 2008 5:24 pm

podle mne to na zivotnosti motoru neubere protoze to zas tak zasadni zvyseni vykonu nebude........jinak vsechny 125 sou hodne uduseny od vyroby ale kdyys se udelaji ty upravy tak se to musi hodit na brzdu.....a to je pro mne v poho prootze ve skole mame brzdu na motorky..........probiral sem to z mistrem a ten mne rikal ze kdys ladak tak prej je dobry aji to sani a trysku popripade jinou ridici jednotku ale rikal ze to neni jednoznacny ze to na vykonu nejak zasadne prida a muzu to i klidne snizit pokud by to nebylo sestelovany na brzde.........a taky mne rikal ze by se mne mozna vic vyplatlo kopit jinou motorku protoze do toho muzu narvat dost prachu a moc se to nemusi zlepsit .....jenze s koupi jine motorky je to spatny protoze mne to ybrko koupil deda a pro to to nemuzu prodat to si radsi pockam nejakej ten rok na lepsi motorku................jinak je ybrka dobra nikde mne nikdy nenachala ale uz sem ju jednou polozil a ted nedavno to do mne napral ze zedu kamos takze to musim hodit do yamahy na spraveni :-(.....dofam ze to poviny ruceni zaplati
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nevite nekdo kde sehnat vetsi trysku?primi sani?a dobrej ladak? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nevite nekdo kde sehnat vetsi trysku?primi sani?a dobrej ladak?   Nevite nekdo kde sehnat vetsi trysku?primi sani?a dobrej ladak? Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Nevite nekdo kde sehnat vetsi trysku?primi sani?a dobrej ladak?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Yamaha YBR 125 - Mike 125

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Yamaha YBR 125 :: Opravy a problémy-
Přejdi na: