Yamaha YBR 125
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Podsvětlení budíků

Goto down 
+4
Petr kamionak
Lazzarik
Michal729
Admin
8 posters
AutorZpráva
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 78
Age : 33
Registration date : 21. 04. 08

Podsvětlení budíků Empty
PříspěvekPředmět: Podsvětlení budíků   Podsvětlení budíků EmptyThu Dec 04, 2008 10:44 pm

Zdravím vás všechny tak po dlouhé době jsem si udělal zase další vylepšení na YBRce, někteří s kterými sem si psal na ICQ tak už ví....udělal jsem si modré podsvětlení budíků, návod je jednoduchý, zezadu z budíků odmontujete ty 4 matice, sundáte plastový kryt a pak tam máte hafo drátů, zapněte si klíček ať vidíte kde jsou žárovky a pak normálně tahem vytáhněte k sobě ty dráty s tou paticí se žárovkou, je tam normální parkovačka , takže si kupte 3 parkovačky jaké chcete barvy, já sem si dal modré, ale přemýšlím nad žlutýma Very Happy Very Happy , jinak pak už stačí vyměnit, vyzkoušet jestli svítí a nasadit zpátky a je hotovo, do ukazatele palivoměru asi žádnou jinou barvu nedáte protože je tam jakási malá svině žárovka... Very Happy a ta asi barevná neexistuje...jinak fotky zatím jen z mobilu:


Podsvětlení budíků 120308174905ym1.th

Podsvětlení budíků 120308174923jz2.th

Podsvětlení budíků 120408153207ff1.th


Tak co na to říkáte??

lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
https://ybr125.forumczech.com
Michal729

Michal729


Poeet p?íspivku : 2
Age : 32
Registration date : 23. 04. 08

Podsvětlení budíků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podsvětlení budíků   Podsvětlení budíků EmptyThu Dec 04, 2008 10:50 pm

vypada to hezky taky o tom uvažuju Smile
Návrat nahoru Goto down
Lazzarik

Lazzarik


Poeet p?íspivku : 118
Registration date : 02. 11. 08

Podsvětlení budíků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podsvětlení budíků   Podsvětlení budíků EmptyFri Dec 05, 2008 9:55 am

no tak neni to špatný, ale podle mě je originál podsvícení hezčí Idea tady se mi nelíbí jak to všude svítí ale na otáčkoměru od 10 do 12tis otáček tmavo cyclops

btw neprodáváš YBRku náhodou, jsem viděl inzeráty a byla to asi ta tvoje.... king
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 78
Age : 33
Registration date : 21. 04. 08

Podsvětlení budíků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podsvětlení budíků   Podsvětlení budíků EmptySat Dec 06, 2008 12:32 pm

JJ viděl jsi dobře prodávám ji, ale zatím se nikdo neozval a s cenou níže nepůjdu, neoplatilo by se mi to, to si ji radči nechám potom co sem do ní vrazil tolik love tento rok....., jinak bych chtěl silnější ale brzdí to YBRa no.... Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://ybr125.forumczech.com
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

Podsvětlení budíků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podsvětlení budíků   Podsvětlení budíků EmptySat Dec 06, 2008 1:00 pm

To vůbec nevypadá špatně kolego ty budíky!! rabbit U nás v servisu kde dělám tak mi tam máme hafo barev parkovaček tak si nějaký vyberu, ten servis je vlastně Autoservis a Tuning servis. Já mám zase diody v kufru na brzdové světlo, vyrobil sem si panel se čtyřmi diodami a napojil to na brzdové světlo a večer to svítí jak sviňa. Mám to tam jak je to volný místo v kufru u toho zavírání.
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Podsvětlení budíků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podsvětlení budíků   Podsvětlení budíků EmptySat Dec 06, 2008 3:34 pm

Admin napsal:
JJ viděl jsi dobře prodávám ji, ale zatím se nikdo neozval a s cenou níže nepůjdu, neoplatilo by se mi to, to si ji radči nechám potom co sem do ní vrazil tolik love tento rok....., jinak bych chtěl silnější ale brzdí to YBRa no.... Very Happy Very Happy

A za kolik jsi ji tam mel? Za 45?
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 78
Age : 33
Registration date : 21. 04. 08

Podsvětlení budíků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podsvětlení budíků   Podsvětlení budíků EmptySat Dec 06, 2008 6:26 pm

Sucre napsal:
Admin napsal:
JJ viděl jsi dobře prodávám ji, ale zatím se nikdo neozval a s cenou níže nepůjdu, neoplatilo by se mi to, to si ji radči nechám potom co sem do ní vrazil tolik love tento rok....., jinak bych chtěl silnější ale brzdí to YBRa no.... Very Happy Very Happy

A za kolik jsi ji tam mel? Za 45?


jj za 45 , tento rok sezrala YBR 10t Sad
Návrat nahoru Goto down
https://ybr125.forumczech.com
Rostišrot

Rostišrot


Poeet p?íspivku : 69
Age : 31
Registration date : 28. 01. 10

Podsvětlení budíků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podsvětlení budíků   Podsvětlení budíků EmptySun Mar 07, 2010 3:37 pm

A co by ste řekly na to, kdybych dal do předního světla např. modrou parkovačku misto te klasické? Jak by to vypadalo? Asi to zkusím... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
crapper




Poeet p?íspivku : 58
Age : 32
Registration date : 11. 05. 08

Podsvětlení budíků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podsvětlení budíků   Podsvětlení budíků EmptySun Mar 07, 2010 7:52 pm

Já ji tam mam přes dva roky Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Rostišrot

Rostišrot


Poeet p?íspivku : 69
Age : 31
Registration date : 28. 01. 10

Podsvětlení budíků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podsvětlení budíků   Podsvětlení budíků EmptySun Mar 07, 2010 8:53 pm

To joo Very Happy no zajímalo by mě jak to bude vypadat v kombinaci se zapnutým denním. Asi se nebudu vyptávat a zkusím si to.. je to otázka 2min Smile ale asi dobře když to tam máš 2roky bounce
Návrat nahoru Goto down
crapper




Poeet p?íspivku : 58
Age : 32
Registration date : 11. 05. 08

Podsvětlení budíků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podsvětlení budíků   Podsvětlení budíků EmptySun Mar 07, 2010 9:19 pm

Je no, v kombinaci ta modrá nejde zkoro vůbec vidět
Návrat nahoru Goto down
Rostišrot

Rostišrot


Poeet p?íspivku : 69
Age : 31
Registration date : 28. 01. 10

Podsvětlení budíků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podsvětlení budíků   Podsvětlení budíků EmptySun Mar 07, 2010 9:38 pm

Hele a ty tam máš uplně tmavou modrou nebo lehce modrou takovou světlou? Question Přesně tak by to bylo dobré no kdyby to v kombinaci nešlo poznat ale jenom při parkovačce by svítíla fajně modře
Návrat nahoru Goto down
crapper




Poeet p?íspivku : 58
Age : 32
Registration date : 11. 05. 08

Podsvětlení budíků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podsvětlení budíků   Podsvětlení budíků EmptyTue Mar 09, 2010 2:55 pm

Asi to bude ta tmavá
Návrat nahoru Goto down
abc

abc


Poeet p?íspivku : 187
Registration date : 06. 05. 08

Podsvětlení budíků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podsvětlení budíků   Podsvětlení budíků EmptyTue Mar 09, 2010 11:18 pm

Jakou žárovku jste dávali do budíků? Jelikož ta, co tam má yamaha (1,7w 12v), se nedá skoro nikde sehnat....
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Podsvětlení budíků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podsvětlení budíků   Podsvětlení budíků Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Podsvětlení budíků
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Yamaha YBR 125 :: Off topic-
Přejdi na: