Yamaha YBR 125
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Pořízení neonů

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

Pořízení neonů Empty
PříspěvekPředmět: Pořízení neonů   Pořízení neonů EmptyThu Dec 11, 2008 8:18 pm

Zdravím kolegovia! Kde bych si mohl sehnat ty neony? Kde vy ste je koupili? Je na to nějakej shop? Kolik tak stojí?
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
Mike 125

Mike 125


Poeet p?íspivku : 69
Age : 32
Registration date : 30. 04. 08

Pořízení neonů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pořízení neonů   Pořízení neonů EmptyFri Dec 12, 2008 8:50 pm

Petr kamionak napsal:
Zdravím kolegovia! Kde bych si mohl sehnat ty neony? Kde vy ste je koupili? Je na to nějakej shop? Kolik tak stojí?
na netu najdeš plno obchodů, kde prodavaji nejake neony... ja si je ale delam z led diod Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Lazzarik

Lazzarik


Poeet p?íspivku : 118
Registration date : 02. 11. 08

Pořízení neonů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pořízení neonů   Pořízení neonů EmptySun Dec 14, 2008 2:45 pm

hele a jak je přiděláváte ? Cool
Návrat nahoru Goto down
Mike 125

Mike 125


Poeet p?íspivku : 69
Age : 32
Registration date : 30. 04. 08

Pořízení neonů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pořízení neonů   Pořízení neonů EmptySat Dec 20, 2008 11:31 pm

Lazzarik napsal:
hele a jak je přiděláváte ? Cool
tak tady ostatní píšou ze se neony dávají na plasty imitující sání, a pak nad kolo na nejaké vystupy blatníku... ja to mam uplne jinak - jeden pásek (delší) mám podélně na rámu (uprostřed nad motorem)-kde je ten "plech" co drží zezhora motor, a druhý pásek(kratší) mám na tom plíšku s dírama - co drží ty plasty sání zespoda u sebe... to celé podsvicuje motor... nad zadní kolo sem udelal delší pásek (necelých 40cm s 18ti led diodama), který přišroubuju přimo na blatník nad kolo(ještě není vyrobeny,snad bude v brzké době čas)... no a posledni menší "neon" dám pod SPZ na 2 kusy plíšků, které jsem přinýtoval k držáku SPZ...
Návrat nahoru Goto down
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

Pořízení neonů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pořízení neonů   Pořízení neonů EmptySun Dec 21, 2008 12:24 pm

Mike 125 napsal:
Lazzarik napsal:
hele a jak je přiděláváte ? Cool
tak tady ostatní píšou ze se neony dávají na plasty imitující sání, a pak nad kolo na nejaké vystupy blatníku... ja to mam uplne jinak - jeden pásek (delší) mám podélně na rámu (uprostřed nad motorem)-kde je ten "plech" co drží zezhora motor, a druhý pásek(kratší) mám na tom plíšku s dírama - co drží ty plasty sání zespoda u sebe... to celé podsvicuje motor... nad zadní kolo sem udelal delší pásek (necelých 40cm s 18ti led diodama), který přišroubuju přimo na blatník nad kolo(ještě není vyrobeny,snad bude v brzké době čas)... no a posledni menší "neon" dám pod SPZ na 2 kusy plíšků, které jsem přinýtoval k držáku SPZ...

Jak to napojíš? Normálně na baterku + a - nebo se to musí nějak spešl zapojit třeba ještě do vypínače?
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
Mike 125

Mike 125


Poeet p?íspivku : 69
Age : 32
Registration date : 30. 04. 08

Pořízení neonů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pořízení neonů   Pořízení neonů EmptyFri Dec 26, 2008 9:06 pm

Petr kamionak napsal:
Mike 125 napsal:
Lazzarik napsal:
hele a jak je přiděláváte ? Cool
tak tady ostatní píšou ze se neony dávají na plasty imitující sání, a pak nad kolo na nejaké vystupy blatníku... ja to mam uplne jinak - jeden pásek (delší) mám podélně na rámu (uprostřed nad motorem)-kde je ten "plech" co drží zezhora motor, a druhý pásek(kratší) mám na tom plíšku s dírama - co drží ty plasty sání zespoda u sebe... to celé podsvicuje motor... nad zadní kolo sem udelal delší pásek (necelých 40cm s 18ti led diodama), který přišroubuju přimo na blatník nad kolo(ještě není vyrobeny,snad bude v brzké době čas)... no a posledni menší "neon" dám pod SPZ na 2 kusy plíšků, které jsem přinýtoval k držáku SPZ...

Jak to napojíš? Normálně na baterku + a - nebo se to musí nějak spešl zapojit třeba ještě do vypínače?

Tak ja mam za pojistkou ještě volnou díru na konektor. Tak sem to dal tam. Dáš to pak pres vypinač nebo třeba to dalkove a pak sem dal - normalne pres očko na baterku. Nebo můžeš dát - na nějaký šroub(např.madlo nebo šroub zadních tlumičů je kostra - Aspon u nových modelů).
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pořízení neonů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pořízení neonů   Pořízení neonů Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Pořízení neonů
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Yamaha YBR 125 :: Off topic-
Přejdi na: