Yamaha YBR 125
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Sprint YBR vs. TDR

Goto down 
+4
CHucKNorriS
Sucre
Lazzarik
Petr kamionak
8 posters
AutorZpráva
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

Sprint YBR vs. TDR Empty
PříspěvekPředmět: Sprint YBR vs. TDR   Sprint YBR vs. TDR EmptySat Dec 20, 2008 6:55 pm

Zdravím chlapy! Včera sem měl tu čest se utkat ve sprintu s mojí ybrkou a s kámošovou tdrkou ve vzdálenosti shruba 500m. Den předtím sem si natankoval od OMW Carreru 100 což sem vůbec nevěděl že budu další den závodit. Tak sem vzal plnou nádrž. Takže, ze začátku startu sem vedl já ale asi tak po 100 až 200m mě dohnal. Docela sranda to byla... Cool Výhodou čtyřtaktů je že zabírá od spoda, dvoutakty se musijou dostat do otáček aby táhli, tak na zrychlení sem to vyhrál já ale na rychlost tdrko.
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
Lazzarik

Lazzarik


Poeet p?íspivku : 118
Registration date : 02. 11. 08

Sprint YBR vs. TDR Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sprint YBR vs. TDR   Sprint YBR vs. TDR EmptySat Dec 20, 2008 11:27 pm

a je to TDRko otevřený ? cyclops podle toho co píšeš tak bych řekl že ne, z vlastní zkušenosti vim že otevřený DTčko má zrychlení jak ....., takže by ho asi 4t 125 nedal lol!
Návrat nahoru Goto down
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

Sprint YBR vs. TDR Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sprint YBR vs. TDR   Sprint YBR vs. TDR EmptySun Dec 21, 2008 12:21 pm

hele myslím že říkal něco že ho má otevřený, ale nevím to přesně. ale hlavní je že sem ho na startu dal! Cool bounce
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Sprint YBR vs. TDR Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sprint YBR vs. TDR   Sprint YBR vs. TDR EmptySun Dec 21, 2008 7:47 pm

Jo, YBRko ma starty hodne dobry, maximalka uz je horsi :-D ty jeste jezdis? Kolik je u vas stupnu? U nas se to moc neda...
Návrat nahoru Goto down
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

Sprint YBR vs. TDR Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sprint YBR vs. TDR   Sprint YBR vs. TDR EmptyMon Dec 22, 2008 1:25 am

Sucre napsal:
Jo, YBRko ma starty hodne dobry, maximalka uz je horsi :-D ty jeste jezdis? Kolik je u vas stupnu? U nas se to moc neda...

U nás je tak zhruba 4 až 6 stůpňů, ale tak já su na to teple oblečenej takže mě zima není. Dokud není sníh tak se jezdí. Já su celoroční jezdec, neska sem např. viděl 2 motorkáře.
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
CHucKNorriS

CHucKNorriS


Poeet p?íspivku : 172
Age : 31
Registration date : 06. 07. 08

Sprint YBR vs. TDR Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sprint YBR vs. TDR   Sprint YBR vs. TDR EmptyMon Dec 22, 2008 10:37 am

tak to te obdivuju,ja mrznul uz v rijnu a ted jenom kdyz vyjdu ven tak je mi kosa santa
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=7CmuEXcuCd0
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 78
Age : 33
Registration date : 21. 04. 08

Sprint YBR vs. TDR Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sprint YBR vs. TDR   Sprint YBR vs. TDR EmptyMon Dec 22, 2008 5:37 pm

Hoši já sem taky ještě dneska jezdil bylo parádní počasí a docela teploučko, jen je pravda že lidi se dívají trošku blbe no... lol! a klepou si na celo jak me vidi proficet... flower
Návrat nahoru Goto down
https://ybr125.forumczech.com
Šudy

Šudy


Poeet p?íspivku : 142
Age : 33
Registration date : 01. 05. 08

Sprint YBR vs. TDR Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sprint YBR vs. TDR   Sprint YBR vs. TDR EmptyMon Dec 22, 2008 6:27 pm

da se jezdit v pohode, naposled sem jel asi 16.12. , ale sere me ze porad fouka docela vitr
Návrat nahoru Goto down
CHucKNorriS

CHucKNorriS


Poeet p?íspivku : 172
Age : 31
Registration date : 06. 07. 08

Sprint YBR vs. TDR Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sprint YBR vs. TDR   Sprint YBR vs. TDR EmptyMon Dec 22, 2008 6:39 pm

kdybych mel nejaky fakt poradny obleceni tak bych taky vyjel ale mam jenom motobundu tak to nebudu riskovat
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=7CmuEXcuCd0
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Sprint YBR vs. TDR Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sprint YBR vs. TDR   Sprint YBR vs. TDR EmptyMon Dec 22, 2008 7:19 pm

Dneska u nas bylo 12 stupnu ale bohuzel jsem to nevytah ptz jsem nemel cas a bylo mokro. Jinak mam jeste sundany kolo od prezouvani pneu a po Vanocich na nej budu lepit reflexni prouzky...
Návrat nahoru Goto down
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

Sprint YBR vs. TDR Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sprint YBR vs. TDR   Sprint YBR vs. TDR EmptyWed Dec 24, 2008 12:19 am

Tak to já jsem to ještě dneska pořádně provětral>>> sice už je venku fakt zima a jak jsem vyjížděl tak trochu sprchlo, ale i tak super projížďka!!! Teprve dneska jsem to zazimoval... Cool
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Sprint YBR vs. TDR Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sprint YBR vs. TDR   Sprint YBR vs. TDR EmptyWed Dec 24, 2008 3:18 pm

rawson napsal:
Tak to já jsem to ještě dneska pořádně provětral>>> sice už je venku fakt zima a jak jsem vyjížděl tak trochu sprchlo, ale i tak super projížďka!!! Teprve dneska jsem to zazimoval... Cool

No jo, ja mam ted fungl novou pneumatiku zadni, takze vzit ji rovnou na vodu by asi nebylo to pravy orechovy... Krom toho se vody bojim pale Laughing
Návrat nahoru Goto down
biker.men

biker.men


Poeet p?íspivku : 7
Age : 31
Registration date : 19. 10. 08

Sprint YBR vs. TDR Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sprint YBR vs. TDR   Sprint YBR vs. TDR EmptyMon Jan 26, 2009 8:12 pm

Smile a proč se bojíš vody ? to teda vyjedeš asi málo kdy když se bojíš vody, když chčije, tak nejezdi tak agresivně do zatáček a bacha na aquaplanuning nebo jak se to píše .. a jinak se neni čeho bát! mě třeba osobně vyhovuje víc voda jak sucho ... ! Smile tak se neboj a zatím zdarec chlapci
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Sprint YBR vs. TDR Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sprint YBR vs. TDR   Sprint YBR vs. TDR EmptyMon Jan 26, 2009 8:18 pm

biker.men napsal:
Smile a proč se bojíš vody ? to teda vyjedeš asi málo kdy když se bojíš vody, když chčije, tak nejezdi tak agresivně do zatáček a bacha na aquaplanuning nebo jak se to píše .. a jinak se neni čeho bát! mě třeba osobně vyhovuje víc voda jak sucho ... ! Smile tak se neboj a zatím zdarec chlapci

Njn jenze kdyz by ti do cesty neco vbehlo tak to bud neubrzdis a nebo das plny brzdy a jsi hned na zemi...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sprint YBR vs. TDR Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sprint YBR vs. TDR   Sprint YBR vs. TDR Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Sprint YBR vs. TDR
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Yamaha YBR 125 :: Off topic-
Přejdi na: