Yamaha YBR 125
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Yamaha YBR 125 - Rawson

Goto down 
+4
CHucKNorriS
Lazzarik
Sucre
rawson
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

Yamaha YBR 125 - Rawson - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yamaha YBR 125 - Rawson   Yamaha YBR 125 - Rawson - Stránka 2 EmptySun Apr 11, 2010 12:50 am

No, já se přes něho moc často nedívám>> jen když jedu delší dobu po rovině, tak se za něho schovám ať na mě tolik nefučí.. Jinak vidět přes něho jde samozřejmě i večer. Wink
Návrat nahoru Goto down
crapper




Poeet p?íspivku : 58
Age : 32
Registration date : 11. 05. 08

Yamaha YBR 125 - Rawson - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yamaha YBR 125 - Rawson   Yamaha YBR 125 - Rawson - Stránka 2 EmptySun Apr 11, 2010 11:02 am

Sucre spíš myslel plexi na helmě Very Happy
Návrat nahoru Goto down
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

Yamaha YBR 125 - Rawson - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yamaha YBR 125 - Rawson   Yamaha YBR 125 - Rawson - Stránka 2 EmptySun Apr 11, 2010 2:16 pm

crapper napsal:
Sucre spíš myslel plexi na helmě Very Happy
No, tak přes to večer vidět nejde>> to dá rozum!! Je to dělané proti slunci.. Very Happy Navíc tyhle plexi se vyrábí jen na málo kterou helmu.. Wink
Návrat nahoru Goto down
M3rcury




Poeet p?íspivku : 28
Location : ValMez
Registration date : 04. 04. 10

Yamaha YBR 125 - Rawson - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yamaha YBR 125 - Rawson   Yamaha YBR 125 - Rawson - Stránka 2 EmptySun Apr 11, 2010 6:20 pm

pěkná, osobně moc nemám rád tankpady a tu nálepku na nádrž bych asi taky vynechal, ale jinak pěkná, je na ní vidět že je využívaná a že se s ní cestuje Cool
Návrat nahoru Goto down
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

Yamaha YBR 125 - Rawson - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yamaha YBR 125 - Rawson   Yamaha YBR 125 - Rawson - Stránka 2 EmptyMon Apr 12, 2010 5:18 pm

M3rcury napsal:
pěkná, osobně moc nemám rád tankpady a tu nálepku na nádrž bych asi taky vynechal, ale jinak pěkná, je na ní vidět že je využívaná a že se s ní cestuje Cool
Díky, no cestuje se na ní ale hlavně jezdí.. Smile Letos už mám 2500km a tedka ji asi nechávám lakovat.. Ještě pořád uvažuju jestli tam dát metalízu nebo radši to nechat černé a dát na to nějaké oranžové doplňky.. Question
Návrat nahoru Goto down
M3rcury




Poeet p?íspivku : 28
Location : ValMez
Registration date : 04. 04. 10

Yamaha YBR 125 - Rawson - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yamaha YBR 125 - Rawson   Yamaha YBR 125 - Rawson - Stránka 2 EmptyMon Apr 12, 2010 6:32 pm

rawson napsal:
M3rcury napsal:
pěkná, osobně moc nemám rád tankpady a tu nálepku na nádrž bych asi taky vynechal, ale jinak pěkná, je na ní vidět že je využívaná a že se s ní cestuje Cool
Díky, no cestuje se na ní ale hlavně jezdí.. Smile Letos už mám 2500km a tedka ji asi nechávám lakovat.. Ještě pořád uvažuju jestli tam dát metalízu nebo radši to nechat černé a dát na to nějaké oranžové doplňky.. Question
si to položil, nebo proč lakuješ? Smile a když, tak určitě metlu, šak ta černá je orig přece metla ne?? alespoň já na svojí mám metalízu, sice jenom takovou jemnou, ale je tam Very Happy
Návrat nahoru Goto down
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

Yamaha YBR 125 - Rawson - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yamaha YBR 125 - Rawson   Yamaha YBR 125 - Rawson - Stránka 2 EmptyMon Apr 12, 2010 6:37 pm

M3rcury napsal:
si to položil, nebo proč lakuješ? Smile a když, tak určitě metlu, šak ta černá je orig přece metla ne?? alespoň já na svojí mám metalízu, sice jenom takovou jemnou, ale je tam Very Happy
Nepoložil jsem to, akorát mám trochu prasklý přední blatník, tak to nechávám svařit a zakitovat>> bavil jsem se s týpkem, co to lakuje a říkal že to není metalíza, ale nějaká základní černá. Takže nwm jak to udělat>> zase se mi nechce dávat celá motka do laku (bych musel odlepit nálepky, tankpad, atd..) tím pádem uvažuju, že to nechám přestříknout oranžovou.. Jen nwm jak to ve výsledné fázi bude vypadat.. Neutral
Návrat nahoru Goto down
Lazzarik

Lazzarik


Poeet p?íspivku : 118
Registration date : 02. 11. 08

Yamaha YBR 125 - Rawson - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yamaha YBR 125 - Rawson   Yamaha YBR 125 - Rawson - Stránka 2 EmptyMon Apr 12, 2010 7:51 pm

rawson napsal:
...tím pádem uvažuju, že to nechám přestříknout oranžovou.. Jen nwm jak to ve výsledné fázi bude vypadat.. Neutral
Jak to bude vypadat? Absolutně příšerně Suspect Suspect Nech jí radši černou, to bude lepší Very Happy
Návrat nahoru Goto down
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

Yamaha YBR 125 - Rawson - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yamaha YBR 125 - Rawson   Yamaha YBR 125 - Rawson - Stránka 2 EmptyMon Apr 12, 2010 8:02 pm

Lazzarik napsal:
rawson napsal:
...tím pádem uvažuju, že to nechám přestříknout oranžovou.. Jen nwm jak to ve výsledné fázi bude vypadat.. Neutral
Jak to bude vypadat? Absolutně příšerně Suspect Suspect Nech jí radši černou, to bude lepší Very Happy
Njn, ale tam bude problém v tom sehnat přesně ten samý odstín>> navíc ten lak na slunku bledne, takže pochybuju, že mi namíchají ten samý.. S tou oranžovou to nějak risknu, maximálně bych to pak hodil do metalízy celé.. Wink
Návrat nahoru Goto down
Serj




Poeet p?íspivku : 48
Age : 33
Registration date : 06. 10. 09

Yamaha YBR 125 - Rawson - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yamaha YBR 125 - Rawson   Yamaha YBR 125 - Rawson - Stránka 2 EmptyTue Apr 13, 2010 12:45 pm

Kámo.. tak potom sem hoď fotky ať se pobavíme lol! (nic ve zlém)
Návrat nahoru Goto down
Lazzarik

Lazzarik


Poeet p?íspivku : 118
Registration date : 02. 11. 08

Yamaha YBR 125 - Rawson - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yamaha YBR 125 - Rawson   Yamaha YBR 125 - Rawson - Stránka 2 EmptyTue Apr 13, 2010 3:36 pm

A proč chceš zrovna oranžovou? Shocked Když už bych chtěl být pro ostatní za exota,tak si to nechám stříknout na růžovo,tam je úspěch zaručen lol! Já kdybych to chtěl nechat stříkat, tak bych navrhl něco v tomhle designu... To je to nejhezčí co kdy sjelo z výrobní linky cheers Ale každej má jinej vkus no Smile

Yamaha YBR 125 - Rawson - Stránka 2 Yamaha%20XJR1300SP%2099
Yamaha YBR 125 - Rawson - Stránka 2 Yamahaxjr%201300%20yellow
Návrat nahoru Goto down
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

Yamaha YBR 125 - Rawson - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yamaha YBR 125 - Rawson   Yamaha YBR 125 - Rawson - Stránka 2 EmptyTue Apr 13, 2010 3:49 pm

Lazzarik napsal:
A proč chceš zrovna oranžovou? Shocked Když už bych chtěl být pro ostatní za exota,tak si to nechám stříknout na růžovo,tam je úspěch zaručen lol! Já kdybych to chtěl nechat stříkat, tak bych navrhl něco v tomhle designu... To je to nejhezčí co kdy sjelo z výrobní linky cheers Ale každej má jinej vkus no Smile
No, každý má opravdu jiný vkus>> ty motorky na těch fotkách opravdu hnus!! No A ptát se na otázku "proč chci oranžovou?" Very Happy >> jako uvažuju jestli jsi barvoslepý a nebo jestli ti je zhnilo otevřít první stránku a podívat se na tu motorku jak vypadá, než tady něco "vlepíš".. Wink Mi se líbí něco ve stylu toho nového factoru, ale to se k nám za prvé nedostane a za druhé se to ani nedá objednat, když jsem se ptal.. A když už říkáš exot>> nic proti tomu nemám a myslím si, že je lepší vyčnívat z řady než kritizovat druhé jak to děláš ty.. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Lazzarik

Lazzarik


Poeet p?íspivku : 118
Registration date : 02. 11. 08

Yamaha YBR 125 - Rawson - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yamaha YBR 125 - Rawson   Yamaha YBR 125 - Rawson - Stránka 2 EmptyTue Apr 13, 2010 7:57 pm

rawson napsal:
No, každý má opravdu jiný vkus>> ty motorky na těch fotkách opravdu hnus!! No A ptát se na otázku "proč chci oranžovou?" Very Happy >> jako uvažuju jestli jsi barvoslepý a nebo jestli ti je zhnilo otevřít první stránku a podívat se na tu motorku jak vypadá, než tady něco "vlepíš".. Wink Mi se líbí něco ve stylu toho nového factoru, ale to se k nám za prvé nedostane a za druhé se to ani nedá objednat, když jsem se ptal.. A když už říkáš exot>> nic proti tomu nemám a myslím si, že je lepší vyčnívat z řady než kritizovat druhé jak to děláš ty.. Very Happy
Hmm, máš tam oranžový proužky,závažíčka a samolepku? lol! Já mám taky stříbrnou YBRku a mám tam červený doplňky, a co jako? Very Happy A navíc, já ti to nekritizuju, jen ti říkám to, co si myslím Cool Upřímně je mi úplně jedno co si s ní uděláš> tvoje motorka, tvůj problém tongue Ale to, že si XJR 1300 nazval hnusem ti neodpustím lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Yamaha YBR 125 - Rawson - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yamaha YBR 125 - Rawson   Yamaha YBR 125 - Rawson - Stránka 2 EmptyTue Apr 13, 2010 8:13 pm

Lazzarik napsal:
rawson napsal:
No, každý má opravdu jiný vkus>> ty motorky na těch fotkách opravdu hnus!! No A ptát se na otázku "proč chci oranžovou?" Very Happy >> jako uvažuju jestli jsi barvoslepý a nebo jestli ti je zhnilo otevřít první stránku a podívat se na tu motorku jak vypadá, než tady něco "vlepíš".. Wink Mi se líbí něco ve stylu toho nového factoru, ale to se k nám za prvé nedostane a za druhé se to ani nedá objednat, když jsem se ptal.. A když už říkáš exot>> nic proti tomu nemám a myslím si, že je lepší vyčnívat z řady než kritizovat druhé jak to děláš ty.. Very Happy
Hmm, máš tam oranžový proužky,závažíčka a samolepku? lol! Já mám taky stříbrnou YBRku a mám tam červený doplňky, a co jako? Very Happy A navíc, já ti to nekritizuju, jen ti říkám to, co si myslím Cool Upřímně je mi úplně jedno co si s ní uděláš> tvoje motorka, tvůj problém tongue Ale to, že si XJR 1300 nazval hnusem ti neodpustím lol! lol! lol!

Jo, pravda, ta žlutá XJR nemá chybu...
Návrat nahoru Goto down
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

Yamaha YBR 125 - Rawson - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yamaha YBR 125 - Rawson   Yamaha YBR 125 - Rawson - Stránka 2 EmptyTue Apr 13, 2010 8:30 pm

Lazzarik napsal:
Ale to, že si XJR 1300 nazval hnusem ti neodpustím lol! lol! lol!
Nwm no, tahle Yamaha se mi opravdu nelíbí>> jsou mnohem hezčí modely a když už, tak bych to porovnával s nějakým novým modelem.. Wink Osobně dávám přednost modernímu designu než starým "ojetinám" + po zkušenostech bych asi znova nešel přímo do naháče, ale spíše do nějakého cestovního endura (kde jsi chráněný před větrem, atd..) Ale to už jsem odbočil.. silent
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Yamaha YBR 125 - Rawson - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yamaha YBR 125 - Rawson   Yamaha YBR 125 - Rawson - Stránka 2 EmptyTue Apr 13, 2010 9:00 pm

rawson napsal:

Nwm no, tahle Yamaha se mi opravdu nelíbí>> jsou mnohem hezčí modely a když už, tak bych to porovnával s nějakým novým modelem.. Wink Osobně dávám přednost modernímu designu než starým "ojetinám"

O čem to mluvíš? Kdyť XJR se ještě furt vyrábí!!!
Návrat nahoru Goto down
Serj




Poeet p?íspivku : 48
Age : 33
Registration date : 06. 10. 09

Yamaha YBR 125 - Rawson - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yamaha YBR 125 - Rawson   Yamaha YBR 125 - Rawson - Stránka 2 EmptyTue Apr 13, 2010 9:07 pm

Náhodou.. XJR v černé vypadá pěkně...
Návrat nahoru Goto down
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

Yamaha YBR 125 - Rawson - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yamaha YBR 125 - Rawson   Yamaha YBR 125 - Rawson - Stránka 2 EmptyTue Apr 13, 2010 9:45 pm

Serj napsal:
Náhodou.. XJR v černé vypadá pěkně...
Vypadá, ale ten novější model 08 a ne ten, co je na těch fotkách>> to je model cca 2004.. Wink Tady máte na porovnání: Yamaha YBR 125 - Rawson - Stránka 2 XJR_1300_08_4a6b687ae046e
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Yamaha YBR 125 - Rawson - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yamaha YBR 125 - Rawson   Yamaha YBR 125 - Rawson - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Yamaha YBR 125 - Rawson
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Yamaha YBR 125 - Sucre
» Yamaha YBR 125 - crapper
» Yamaha YBR 125 - Axonn
» Yamaha YBR 125 - nnixonn
» Yamaha YBR 125-biker.men

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Yamaha YBR 125 :: Galerie-
Přejdi na: