Yamaha YBR 125
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Spojka

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Spojka Empty
PříspěvekPředmět: Spojka   Spojka EmptySat Jan 10, 2009 4:23 pm

uz nic


Naposledy upravil Sucre dne Fri Jul 24, 2009 4:00 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Fakty

Fakty


Poeet p?íspivku : 96
Age : 35
Registration date : 06. 05. 08

Spojka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spojka   Spojka EmptySat Jan 10, 2009 8:33 pm

Sucre napsal:
Lidi tak dneska jsem prisel k nehezkymu zjisteni! Chtel jsem zas po nejakym case ozivit motorku a tak jsem ji dal na hlavni stojan a nastartoval, pak jsem tam kopnul jednicku a zjistil jsem ze se kolo protaci i se zmacknutou spojkou!! Ta vubec nereagovala a kolo se furt tocilo. Pak jsem zkousel s vypnutym motorem tam dat jednicku a pomoci spojky odblokovat kolo ale nic proste bylo furt zasekly a nechtelo se tocit... Nevite co s tou spojkou je??
jediný co mě napadá je jestli to někde nezatuhlo, bejt tebou zkusim odpojit lanko dole ztá páčky od spojky a skusit to růčo jak to funguje a uvidíš jestli je problem někde vevnitř nebo hovadina kterou opravíš doma na koleně,
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Spojka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spojka   Spojka EmptySat Jan 10, 2009 9:41 pm

Fakty napsal:
Sucre napsal:
Lidi tak dneska jsem prisel k nehezkymu zjisteni! Chtel jsem zas po nejakym case ozivit motorku a tak jsem ji dal na hlavni stojan a nastartoval, pak jsem tam kopnul jednicku a zjistil jsem ze se kolo protaci i se zmacknutou spojkou!! Ta vubec nereagovala a kolo se furt tocilo. Pak jsem zkousel s vypnutym motorem tam dat jednicku a pomoci spojky odblokovat kolo ale nic proste bylo furt zasekly a nechtelo se tocit... Nevite co s tou spojkou je??
jediný co mě napadá je jestli to někde nezatuhlo, bejt tebou zkusim odpojit lanko dole ztá páčky od spojky a skusit to růčo jak to funguje a uvidíš jestli je problem někde vevnitř nebo hovadina kterou opravíš doma na koleně,

Jo tak dik za radu, spojkovy lanko je v pohode tak teda to zkusim odpojit no... Jestli je spojka v prdeli tak by to bylo blby, ale mohl bych to mozna uhrat na zaruku...
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Spojka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spojka   Spojka EmptySun Jan 11, 2009 3:27 pm

Tak problem vysresen mel jsem jen slepeny spojkovy lamely...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Spojka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spojka   Spojka Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Spojka
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» spojka
» Spojka
» Spojka

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Yamaha YBR 125 :: Opravy a problémy-
Přejdi na: