Yamaha YBR 125
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Primarni retezove kolecko

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Primarni retezove kolecko Empty
PříspěvekPředmět: Primarni retezove kolecko   Primarni retezove kolecko EmptyWed Feb 11, 2009 6:40 pm

!!! Koupim !!! primarni retezove kolecko. Klidne i pouzite.
Návrat nahoru Goto down
sketmannn

sketmannn


Poeet p?íspivku : 61
Age : 33
Registration date : 21. 10. 08

Primarni retezove kolecko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Primarni retezove kolecko   Primarni retezove kolecko EmptyWed Feb 11, 2009 9:29 pm

Sucre napsal:
!!! Koupim !!! primarni retezove kolecko. Klidne i pouzite.
jent ak ze zajímavosti na co ho potřebuješ jestli na moto tak si kup nové neni to drahý!!!! at si nekurvíš řetěz...
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Primarni retezove kolecko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Primarni retezove kolecko   Primarni retezove kolecko EmptyWed Feb 11, 2009 10:44 pm

sketmannn napsal:
Sucre napsal:
!!! Koupim !!! primarni retezove kolecko. Klidne i pouzite.
jent ak ze zajímavosti na co ho potřebuješ jestli na moto tak si kup nové neni to drahý!!!! at si nekurvíš řetěz...

Jo nejspis to tak udelam, ale nevim jestli neprodavaj jen celou retezovou sadu.
Návrat nahoru Goto down
sketmannn

sketmannn


Poeet p?íspivku : 61
Age : 33
Registration date : 21. 10. 08

Primarni retezove kolecko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Primarni retezove kolecko   Primarni retezove kolecko EmptyThu Feb 12, 2009 11:02 am

Sucre napsal:
sketmannn napsal:
Sucre napsal:
!!! Koupim !!! primarni retezove kolecko. Klidne i pouzite.
jent ak ze zajímavosti na co ho potřebuješ jestli na moto tak si kup nové neni to drahý!!!! at si nekurvíš řetěz...

Jo nejspis to tak udelam, ale nevim jestli neprodavaj jen celou retezovou sadu.
EE, to objednával chlápek z motoservisu po dílu přesně co chci jakej řetěz a kolik zubů kola a podle motorky taky samozřejmě takže si mužeš i koupit menší aby to tahlo nebo větší aby to jelo rychlejc ale to já bych tam endával......
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Primarni retezove kolecko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Primarni retezove kolecko   Primarni retezove kolecko EmptyThu Feb 12, 2009 8:22 pm

sketmannn napsal:
Sucre napsal:
sketmannn napsal:
Sucre napsal:
!!! Koupim !!! primarni retezove kolecko. Klidne i pouzite.
jent ak ze zajímavosti na co ho potřebuješ jestli na moto tak si kup nové neni to drahý!!!! at si nekurvíš řetěz...

Jo nejspis to tak udelam, ale nevim jestli neprodavaj jen celou retezovou sadu.
EE, to objednával chlápek z motoservisu po dílu přesně co chci jakej řetěz a kolik zubů kola a podle motorky taky samozřejmě takže si mužeš i koupit menší aby to tahlo nebo větší aby to jelo rychlejc ale to já bych tam endával......

Napadlo me co kdybych si koupil to kolecko s misto 14 zubama se 13cti? Jak myslite ze by se zmenila maximalka a zrychleni?
Návrat nahoru Goto down
sketmannn

sketmannn


Poeet p?íspivku : 61
Age : 33
Registration date : 21. 10. 08

Primarni retezove kolecko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Primarni retezove kolecko   Primarni retezove kolecko EmptyThu Feb 12, 2009 10:49 pm

to fakt nevim nejsem strojař převody nějak moc neznám jak se to potom chová ale zrychlení bude lepší a hlavně to víc potahne ale rychlost nevim pstě to budeš muset více točit a zas na druhou sranu to bude lépe brát pětku......a co vubec s tim kolečkem máš?
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Primarni retezove kolecko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Primarni retezove kolecko   Primarni retezove kolecko EmptyFri Feb 13, 2009 12:29 am

sketmannn napsal:
to fakt nevim nejsem strojař převody nějak moc neznám jak se to potom chová ale zrychlení bude lepší a hlavně to víc potahne ale rychlost nevim pstě to budeš muset více točit a zas na druhou sranu to bude lépe brát pětku......a co vubec s tim kolečkem máš?

Ulomenej jeden zub, radsi bych to dal vic do tahu, ael zas aby mi maximalka nespadla treba jen na 80 km/h.
Návrat nahoru Goto down
abc

abc


Poeet p?íspivku : 187
Registration date : 06. 05. 08

Primarni retezove kolecko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Primarni retezove kolecko   Primarni retezove kolecko EmptyFri Feb 13, 2009 9:05 am

Ta motarka je vcelku silná i s těma 14 zubama. Já jsem jel ve 2 jel do vcelku prudkýho kopce a to ještě v lese, kde byla měká půda. Bezproblémů jsem se dostal kam jsem chtěl.
Návrat nahoru Goto down
sketmannn

sketmannn


Poeet p?íspivku : 61
Age : 33
Registration date : 21. 10. 08

Primarni retezove kolecko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Primarni retezove kolecko   Primarni retezove kolecko EmptyFri Feb 13, 2009 11:22 am

Axonn napsal:
Ta motarka je vcelku silná i s těma 14 zubama. Já jsem jel ve 2 jel do vcelku prudkýho kopce a to ještě v lese, kde byla měká půda. Bezproblémů jsem se dostal kam jsem chtěl.
To jako jo do trojky tahne super čtyřka dobrý ale pak ta pětka to je na nic jen mírnější kopce.....chce to už silnějšíí!!!!!!!!!!
Návrat nahoru Goto down
sketmannn

sketmannn


Poeet p?íspivku : 61
Age : 33
Registration date : 21. 10. 08

Primarni retezove kolecko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Primarni retezove kolecko   Primarni retezove kolecko EmptyFri Feb 13, 2009 11:23 am

Sucre napsal:
sketmannn napsal:
to fakt nevim nejsem strojař převody nějak moc neznám jak se to potom chová ale zrychlení bude lepší a hlavně to víc potahne ale rychlost nevim pstě to budeš muset více točit a zas na druhou sranu to bude lépe brát pětku......a co vubec s tim kolečkem máš?

Ulomenej jeden zub, radsi bych to dal vic do tahu, ael zas aby mi maximalka nespadla treba jen na 80 km/h.
Podle toho kde jezdíš no ale zas tolik by spadnout neměla jen budeš mít více otáček při vyšší rychlosti........sem zadej téma kdo tam má 13 zubů at řekne kolk mu to dá a jaký u toho má otáčky
Návrat nahoru Goto down
Šudy

Šudy


Poeet p?íspivku : 142
Age : 33
Registration date : 01. 05. 08

Primarni retezove kolecko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Primarni retezove kolecko   Primarni retezove kolecko EmptyFri Feb 13, 2009 4:02 pm

nvm spis bych dal o zub vetsi, sily to ma dost podle me a zvysi se tim trochu maximalka, sem to pocital a asi o 7´5 -7 km/h
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Primarni retezove kolecko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Primarni retezove kolecko   Primarni retezove kolecko EmptyFri Feb 13, 2009 5:50 pm

Šudy napsal:
nvm spis bych dal o zub vetsi, sily to ma dost podle me a zvysi se tim trochu maximalka, sem to pocital a asi o 7´5 -7 km/h

To si prave myslim ze to ma malo sily, ptz kdyz jedu na max tak mam motor vytocenej asi na 8500 otacek a jedu 95 a vic to neda. Takze kdybych to dal do sily tak by to treba slo az do tech 10 000 otacek. Co myslis?
Návrat nahoru Goto down
Šudy

Šudy


Poeet p?íspivku : 142
Age : 33
Registration date : 01. 05. 08

Primarni retezove kolecko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Primarni retezove kolecko   Primarni retezove kolecko EmptyFri Feb 13, 2009 7:02 pm

ja prave nvm no chcu skusit s 15 zubama, ale logicky kdyz tam budes mit vic zubu tak to pojede rychlejc pri stejnych otackach
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Primarni retezove kolecko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Primarni retezove kolecko   Primarni retezove kolecko EmptyFri Feb 13, 2009 7:05 pm

Šudy napsal:
ja prave nvm no chcu skusit s 15 zubama, ale logicky kdyz tam budes mit vic zubu tak to pojede rychlejc pri stejnych otackach

A kdy to tam budes davat? Bych to taky mozna zkusil. Nasel jsem positadlo a vychazi ze by mela fakt jet o tech 7 km/h vic, otazkou zustava jak na tom bude akcelerace.
Návrat nahoru Goto down
redmaister




Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 25. 04. 09

Primarni retezove kolecko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Primarni retezove kolecko   Primarni retezove kolecko EmptyFri May 08, 2009 12:12 am

Laughing .....hosi porad resit kolecka... co treba dat mensi kolecko vetsi rozetu....vetsi kolecko,mensi rozetu...... Pro lepsi opravare....rozpulit motor a kompletne predelat prevodovku... 1 a 4 kolecko z leva...dejte tam o 4 zuby vetsi kolecko...viz vyroba na CNC strojich....Vyhody-perfektni rozjezdy,vetsi sila,vetsi rychlost...Nevýhody-vyssi spotreba paliva,ztrata zaruky pokud je moto v zaruce a vyssi celkove opotrebeni motoru.. Vyber zalezi jen na vas
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Primarni retezove kolecko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Primarni retezove kolecko   Primarni retezove kolecko EmptyFri May 08, 2009 11:20 am

redmaister napsal:
Laughing .....hosi porad resit kolecka... co treba dat mensi kolecko vetsi rozetu....vetsi kolecko,mensi rozetu...... Pro lepsi opravare....rozpulit motor a kompletne predelat prevodovku... 1 a 4 kolecko z leva...dejte tam o 4 zuby vetsi kolecko...viz vyroba na CNC strojich....Vyhody-perfektni rozjezdy,vetsi sila,vetsi rychlost...Nevýhody-vyssi spotreba paliva,ztrata zaruky pokud je moto v zaruce a vyssi celkove opotrebeni motoru.. Vyber zalezi jen na vas

Nez tohle to si radsi pockam na silnejsi...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Primarni retezove kolecko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Primarni retezove kolecko   Primarni retezove kolecko Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Primarni retezove kolecko
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Yamaha YBR 125 :: Bazar-
Přejdi na: