Yamaha YBR 125
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Jaro je tu!!!

Goto down 
+2
Šudy
Petr kamionak
6 posters
AutorZpráva
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

Jaro je tu!!! Empty
PříspěvekPředmět: Jaro je tu!!!   Jaro je tu!!! EmptySun Mar 01, 2009 9:12 pm

Zdravím chlapy!! Tak neska sem vyjel na silnice a bylo docela aji teplo, sluníčko svítilo, prostě krásně se jezdilo. Konečně že? Very Happy Jak jste na tom vy? Taky jste už vyjeli?
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
Šudy

Šudy


Poeet p?íspivku : 142
Age : 33
Registration date : 01. 05. 08

Jaro je tu!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaro je tu!!!   Jaro je tu!!! EmptySun Mar 01, 2009 10:05 pm

Taky jsem byl dneska rozho
dnutej ze pojedu ale nakonec vyhrala hospoda
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Jaro je tu!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaro je tu!!!   Jaro je tu!!! EmptySun Mar 01, 2009 10:57 pm

Šudy napsal:
Taky jsem byl dneska rozho
dnutej ze pojedu ale nakonec vyhrala hospoda

Tos byl jako celej den v hospode, jo? Ja bych jezdil az bych brecel.
Návrat nahoru Goto down
CHucKNorriS

CHucKNorriS


Poeet p?íspivku : 172
Age : 31
Registration date : 06. 07. 08

Jaro je tu!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaro je tu!!!   Jaro je tu!!! EmptyMon Mar 02, 2009 4:34 pm

taky sem si říkal že bych vijel ale vysral sem se na to Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=7CmuEXcuCd0
CHucKNorriS

CHucKNorriS


Poeet p?íspivku : 172
Age : 31
Registration date : 06. 07. 08

Jaro je tu!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaro je tu!!!   Jaro je tu!!! EmptySun Mar 08, 2009 5:18 pm

tak sem to dneska taky vytáhnul,myslel sem že bude celej den slunko ale zaváhal sem a tak sem jel pod mrakama ale i taksuper,dokonce sem potkal i dost motorkářů. radši sem si vzal zimní bundu Cool a sem rád ptž v motorkářské bych asi nikam daleko nedojel, akorát mě byla zima na nohy ale dalo se to přežít.
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=7CmuEXcuCd0
abc

abc


Poeet p?íspivku : 187
Registration date : 06. 05. 08

Jaro je tu!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaro je tu!!!   Jaro je tu!!! EmptySun Mar 08, 2009 7:14 pm

Já jsem taky dneska najel asi 70 Km. A jinak co máš za motorkářský věci? já bez nich bych asi umrzl.
Návrat nahoru Goto down
CHucKNorriS

CHucKNorriS


Poeet p?íspivku : 172
Age : 31
Registration date : 06. 07. 08

Jaro je tu!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaro je tu!!!   Jaro je tu!!! EmptySun Mar 08, 2009 9:13 pm

já mám helmu,rukavice,bundu(původně otcova ale má ještě jednu tak co...) to je všechno ale ještě bych si chtěl koupit kalhoty páč v ryflích je opravdu zima
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=7CmuEXcuCd0
abc

abc


Poeet p?íspivku : 187
Registration date : 06. 05. 08

Jaro je tu!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaro je tu!!!   Jaro je tu!!! EmptyMon Mar 09, 2009 7:55 pm

CHucKNorriS napsal:
já mám helmu,rukavice,bundu(původně otcova ale má ještě jednu tak co...) to je všechno ale ještě bych si chtěl koupit kalhoty páč v ryflích je opravdu zima
Jo bez kalhot je to naprd. Vcelku dobrý jsou od nazranu fighters. Sám je mám a jsem s nima spokojenej.
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Jaro je tu!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaro je tu!!!   Jaro je tu!!! EmptySun Mar 15, 2009 12:05 am

Axonn napsal:
CHucKNorriS napsal:
já mám helmu,rukavice,bundu(původně otcova ale má ještě jednu tak co...) to je všechno ale ještě bych si chtěl koupit kalhoty páč v ryflích je opravdu zima
Jo bez kalhot je to naprd. Vcelku dobrý jsou od nazranu fighters. Sám je mám a jsem s nima spokojenej.

Jo mam je taky, jsou celkem dobry. Jsem na ne zvedavej az to nekde polozim jak budou vypadat.
Návrat nahoru Goto down
CHucKNorriS

CHucKNorriS


Poeet p?íspivku : 172
Age : 31
Registration date : 06. 07. 08

Jaro je tu!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaro je tu!!!   Jaro je tu!!! EmptySat Mar 28, 2009 6:29 pm

nevim jak u vás ale dneska bylo u nás náááádherně a kamoš konečně dostal moto tak sme to museli projet,modrý nebe,18°...kdo by odolal. Kamoš má rieju 125 nkd-stejnej motor jak ybr. Je to trochu víc do sportu ale jízdní vlastnosti celkem stejný,ale stejně ybr jezdí líp Smile
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=7CmuEXcuCd0
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

Jaro je tu!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaro je tu!!!   Jaro je tu!!! EmptySun Mar 29, 2009 7:36 pm

Nazdar, u nás bylo taky krásně, bohužel dneska už celý den prší(ale to asi všude)... Já jsem za tenhle víkend najezdil 202km a dalo se, akorát sem tam foukal pořádně vítr. Příští týden by měl být teplejší, tak jsem zvědav. Jinak já už jezdím od začátku března>>> vždycky jak se udělá pěkně, tak sednu na motorku a někde vyrazím(teda pokud zrovna nezačne sněžit, to se jede opravdu hrozně)...xD
Návrat nahoru Goto down
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

Jaro je tu!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaro je tu!!!   Jaro je tu!!! EmptySun Mar 29, 2009 10:33 pm

rawson napsal:
Nazdar, u nás bylo taky krásně, bohužel dneska už celý den prší(ale to asi všude)... Já jsem za tenhle víkend najezdil 202km a dalo se, akorát sem tam foukal pořádně vítr. Příští týden by měl být teplejší, tak jsem zvědav. Jinak já už jezdím od začátku března>>> vždycky jak se udělá pěkně, tak sednu na motorku a někde vyrazím(teda pokud zrovna nezačne sněžit, to se jede opravdu hrozně)...xD

To já už rajtuju dá se říct od začátku února když se rozpustil u nás sníh. Naposled sem jel ještě před vánocema přesně 23.12.2008 a dalo se to. Pak sem nevyjel, až ten únor.
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
Sponsored content





Jaro je tu!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaro je tu!!!   Jaro je tu!!! Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Jaro je tu!!!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Yamaha YBR 125 :: Off topic-
Přejdi na: