Yamaha YBR 125
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Přední svetlo

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
sketmannn

sketmannn


Poeet p?íspivku : 61
Age : 33
Registration date : 21. 10. 08

Přední svetlo Empty
PříspěvekPředmět: Přední svetlo   Přední svetlo EmptyThu Mar 05, 2009 7:42 pm

Zdar pánové prosím o radu dneska sem byl kámošema na vyjíždce a zjistil sem že mi blbne přední světlo tak vám to popíšu a prosím o radu nebo plán elektro instalace jestli někdo má..............jedu normálka na tlumený a v tom anižbych šáhl na přepínač s dálkáčema tak se mi rozsvítí kontrolka dálkáčů a zhasne světlo zkusím zapnout tedy dálkové a nic jen svítí modrá kontrolka sátále přepnu zpět a furt stejná pak se to zase vráti po chvíli tak nevim co se tam jebe.......
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Přední svetlo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přední svetlo   Přední svetlo EmptyThu Mar 05, 2009 10:44 pm

sketmannn napsal:
Zdar pánové prosím o radu dneska sem byl kámošema na vyjíždce a zjistil sem že mi blbne přední světlo tak vám to popíšu a prosím o radu nebo plán elektro instalace jestli někdo má..............jedu normálka na tlumený a v tom anižbych šáhl na přepínač s dálkáčema tak se mi rozsvítí kontrolka dálkáčů a zhasne světlo zkusím zapnout tedy dálkové a nic jen svítí modrá kontrolka sátále přepnu zpět a furt stejná pak se to zase vráti po chvíli tak nevim co se tam jebe.......

A jak to teda sviti ted? Sviti to normalne nebo to furt blbne?
Návrat nahoru Goto down
sketmannn

sketmannn


Poeet p?íspivku : 61
Age : 33
Registration date : 21. 10. 08

Přední svetlo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přední svetlo   Přední svetlo EmptyThu Mar 05, 2009 11:25 pm

občas to takhle blbne jinak když sem jel domu tak to udělalo jen lehce dvakrát ale mám jí přez rok a nikdy to neudělala
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Přední svetlo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přední svetlo   Přední svetlo EmptyFri Mar 06, 2009 12:22 am

Hele v tomhle se moc nevyznam, ale zkus rozebrat svetlo a zkontrolovat ty vsechny kabely jestli vsechny jsou pripojeny i okem se da nekdy najit zavada...
Návrat nahoru Goto down
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

Přední svetlo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přední svetlo   Přední svetlo EmptyFri Mar 06, 2009 4:28 pm

Vyzkušaj a zkontroluj izolaci těch tří drátků co jsou v lampě co vedou k objímce a nebo zkontroluj vlákno žárovky.
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
sketmannn

sketmannn


Poeet p?íspivku : 61
Age : 33
Registration date : 21. 10. 08

Přední svetlo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přední svetlo   Přední svetlo EmptySun Mar 08, 2009 6:56 pm

takže to byla žárobvka...při dnešní projíždce už me to nasralot ak sem na ko koukl a ona neni prasklá ael jen poškozený vlákno a má blbej odpor nějakej a blikalo to jen tak občas dal sem novou a je to jen zase sehnat novou navíc nevim proč v tom neni pořádnej halogen a tyhle starý vajca
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Přední svetlo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přední svetlo   Přední svetlo Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Přední svetlo
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Yamaha YBR 125 :: Opravy a problémy-
Přejdi na: