Yamaha YBR 125
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Trpaslíkova vod Plzně !!!

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
trpaslik72

trpaslik72


Poeet p?íspivku : 25
Age : 32
Registration date : 10. 03. 09

Trpaslíkova vod Plzně !!! Empty
PříspěvekPředmět: Trpaslíkova vod Plzně !!!   Trpaslíkova vod Plzně !!! EmptyTue Mar 24, 2009 10:44 pm

Zdravim fotky mam na motorkářích tak mrkněte. http://www.motorkari.cz/moto-uzivatel/?muid=24756
Navíc sou tam stříbrný závažíčka, boční stojan, kufr. Brzo budu přezouvat oboje pneu ( určitě chci jinej vzorek ) ještě nevim jestli půjdu do širších ). Momentálně jezdim na Vervu 100 a je to celkem znát. Taky už se dlouho odhodlávam na tankpad Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Trpaslíkova vod Plzně !!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trpaslíkova vod Plzně !!!   Trpaslíkova vod Plzně !!! EmptyWed Mar 25, 2009 6:03 pm

Cau, mas ji peknou. Kde jsi sehnal ty hodiny na riditka? Nebojis se ze ti to nekdo serve?
Návrat nahoru Goto down
abc

abc


Poeet p?íspivku : 187
Registration date : 06. 05. 08

Trpaslíkova vod Plzně !!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trpaslíkova vod Plzně !!!   Trpaslíkova vod Plzně !!! EmptyWed Mar 25, 2009 8:35 pm

Sucre napsal:
Cau, mas ji peknou. Kde jsi sehnal ty hodiny na riditka? Nebojis se ze ti to nekdo serve?
Já už s hodinama jezdim od tý doby co jsem tu motorku koupil a zatím nikdo se nepokoušel to strhnout. Musíš ale mít dobrou oboustranou pásku.
Návrat nahoru Goto down
trpaslik72

trpaslik72


Poeet p?íspivku : 25
Age : 32
Registration date : 10. 03. 09

Trpaslíkova vod Plzně !!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trpaslíkova vod Plzně !!!   Trpaslíkova vod Plzně !!! EmptyWed Mar 25, 2009 11:49 pm

Axonn napsal:
Sucre napsal:
Cau, mas ji peknou. Kde jsi sehnal ty hodiny na riditka? Nebojis se ze ti to nekdo serve?
Já už s hodinama jezdim od tý doby co jsem tu motorku koupil a zatím nikdo se nepokoušel to strhnout. Musíš ale mít dobrou oboustranou pásku.

Hele já mam přidělanej jen ten držák na ty hodiny a ty hodiny samotný sou tam jen nasunutý, takže když opouštim mašinu tak je vytahnu a strčim do kapsy.. jinak už tam byly po prvnim majiteli a řekl bych že sou asi ze Vše za 39 Very Happy ale jsou celkem praktický.. když člověk jede ráno do školy tak aspoň vim kolik mam casu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Fakty

Fakty


Poeet p?íspivku : 96
Age : 35
Registration date : 06. 05. 08

Trpaslíkova vod Plzně !!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trpaslíkova vod Plzně !!!   Trpaslíkova vod Plzně !!! EmptyFri Mar 27, 2009 12:30 am

trpaslik72 napsal:
Axonn napsal:
Sucre napsal:
Cau, mas ji peknou. Kde jsi sehnal ty hodiny na riditka? Nebojis se ze ti to nekdo serve?
Já už s hodinama jezdim od tý doby co jsem tu motorku koupil a zatím nikdo se nepokoušel to strhnout. Musíš ale mít dobrou oboustranou pásku.

Hele já mam přidělanej jen ten držák na ty hodiny a ty hodiny samotný sou tam jen nasunutý, takže když opouštim mašinu tak je vytahnu a strčim do kapsy.. jinak už tam byly po prvnim majiteli a řekl bych že sou asi ze Vše za 39 Very Happy ale jsou celkem praktický.. když člověk jede ráno do školy tak aspoň vim kolik mam casu Very Happy

Blbý je na ybr že když stejně dotý školy nestíháš že to nijak nedoženeš, protože ybr má dvě polohy plynu stojí a pomalu přemisťuje Very Happy
Návrat nahoru Goto down
trpaslik72

trpaslik72


Poeet p?íspivku : 25
Age : 32
Registration date : 10. 03. 09

Trpaslíkova vod Plzně !!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trpaslíkova vod Plzně !!!   Trpaslíkova vod Plzně !!! EmptyFri Mar 27, 2009 5:30 pm

Blbý je na ybr že když stejně dotý školy nestíháš že to nijak nedoženeš, protože ybr má dvě polohy plynu stojí a pomalu přemisťuje Very Happy[/quote]

Hhhh Very Happy:D:D to je fakt Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Trpaslíkova vod Plzně !!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trpaslíkova vod Plzně !!!   Trpaslíkova vod Plzně !!! Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Trpaslíkova vod Plzně !!!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Yamaha YBR 125 :: Galerie-
Přejdi na: