Yamaha YBR 125
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Demontáž sedadla

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Demontáž sedadla Empty
PříspěvekPředmět: Demontáž sedadla   Demontáž sedadla EmptySun May 11, 2008 3:50 pm

Cau, dneska jsem se pustil do demontáže sedadla. Tak jsem odendal ten panel na levy strane motorky a chtel jsem odsroubovat ten sroub kterej drzi sedadlo k motorce, ale on se furt protaci ale nechce ven pritom tam neni zadna matka takze by to melo jit bez problemu... Zkousel jsem ten sroub na druhy strane a ten sel v pohode ven. Nevite jak by to slo odsroubovat?

Tady je jeste fotka:

Demontáž sedadla P1010112
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 78
Age : 33
Registration date : 21. 04. 08

Demontáž sedadla Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demontáž sedadla   Demontáž sedadla EmptySun May 11, 2008 4:25 pm

no tak to nemas moc dobre no.......to asi budes muset navstivit servis.....me to jde normalne odsroubovat.....nevim.... Wink
Návrat nahoru Goto down
https://ybr125.forumczech.com
crapper




Poeet p?íspivku : 58
Age : 32
Registration date : 11. 05. 08

Demontáž sedadla Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demontáž sedadla   Demontáž sedadla EmptySun May 11, 2008 5:23 pm

Mám ten samej problém praskla mi v zadním světle žárovka a když jsem vyšrouboval šrouby tak se krytu světla nechtělo ven bál jsem se abych nezlomil plasty který to držely tak jsem si řekl že je rači sundám a ani jeden tady stech šroubů jsem nemohl povolit tak jsem se nato vykašlal a kryt světla trochu násilim vyndal a pak jsem ho tam jen zpět dal... takže asi ten problém neni jen u tebe
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Demontáž sedadla Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demontáž sedadla   Demontáž sedadla EmptySun May 11, 2008 8:26 pm

crapper napsal:
Mám ten samej problém praskla mi v zadním světle žárovka a když jsem vyšrouboval šrouby tak se krytu světla nechtělo ven bál jsem se abych nezlomil plasty který to držely tak jsem si řekl že je rači sundám a ani jeden tady stech šroubů jsem nemohl povolit tak jsem se nato vykašlal a kryt světla trochu násilim vyndal a pak jsem ho tam jen zpět dal... takže asi ten problém neni jen u tebe

Jo aha, tak to je zajimavy, budes s tim neco do budoucna delat? Ja bych mohl vyuzit zaruku ale to bych s tim musel jet z Hradce do Zlina, ptz je to koupeny tam a to se mi kuli sroubu nechce.
Návrat nahoru Goto down
crapper




Poeet p?íspivku : 58
Age : 32
Registration date : 11. 05. 08

Demontáž sedadla Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demontáž sedadla   Demontáž sedadla EmptySun May 11, 2008 8:44 pm

Sucre: zatím ne když už to nepotřebuju sundat až to budu potřebovat tak se nějak pokusim to povolit, jinak záruku mám taky jeste rok...
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 78
Age : 33
Registration date : 21. 04. 08

Demontáž sedadla Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demontáž sedadla   Demontáž sedadla EmptySun May 11, 2008 9:58 pm

Sucre napsal:
crapper napsal:
Mám ten samej problém praskla mi v zadním světle žárovka a když jsem vyšrouboval šrouby tak se krytu světla nechtělo ven bál jsem se abych nezlomil plasty který to držely tak jsem si řekl že je rači sundám a ani jeden tady stech šroubů jsem nemohl povolit tak jsem se nato vykašlal a kryt světla trochu násilim vyndal a pak jsem ho tam jen zpět dal... takže asi ten problém neni jen u tebe

Jo aha, tak to je zajimavy, budes s tim neco do budoucna delat? Ja bych mohl vyuzit zaruku ale to bych s tim musel jet z Hradce do Zlina, ptz je to koupeny tam a to se mi kuli sroubu nechce.



Kdyz je to v zaruce tak ti to musi opravit vsude ne? alespon tak je to u aut.... Cool
Návrat nahoru Goto down
https://ybr125.forumczech.com
crapper




Poeet p?íspivku : 58
Age : 32
Registration date : 11. 05. 08

Demontáž sedadla Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demontáž sedadla   Demontáž sedadla EmptySun May 11, 2008 10:49 pm

Admin napsal:
Sucre napsal:
crapper napsal:
Mám ten samej problém praskla mi v zadním světle žárovka a když jsem vyšrouboval šrouby tak se krytu světla nechtělo ven bál jsem se abych nezlomil plasty který to držely tak jsem si řekl že je rači sundám a ani jeden tady stech šroubů jsem nemohl povolit tak jsem se nato vykašlal a kryt světla trochu násilim vyndal a pak jsem ho tam jen zpět dal... takže asi ten problém neni jen u tebe

Jo aha, tak to je zajimavy, budes s tim neco do budoucna delat? Ja bych mohl vyuzit zaruku ale to bych s tim musel jet z Hradce do Zlina, ptz je to koupeny tam a to se mi kuli sroubu nechce.



Kdyz je to v zaruce tak ti to musi opravit vsude ne? alespon tak je to u aut.... Cool

Taky si myslim v zaručáku je napsáno že můžeš reklamovat v každý autorizovany prodejně yamaha v evropě
Návrat nahoru Goto down
abc

abc


Poeet p?íspivku : 187
Registration date : 06. 05. 08

Demontáž sedadla Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demontáž sedadla   Demontáž sedadla EmptyMon May 12, 2008 9:34 am

Problém je v tom že oba dva máte v háji závit, jediným řešením je, že ten šroub prostě vyvrtáš a upravíš závit aby se ti už neprotáčel a dáš tam novej šroub. A pochybuju že ti to uznaj na záručák.
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Demontáž sedadla Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demontáž sedadla   Demontáž sedadla EmptyMon May 12, 2008 4:31 pm

Axonn napsal:
Problém je v tom že oba dva máte v háji závit, jediným řešením je, že ten šroub prostě vyvrtáš a upravíš závit aby se ti už neprotáčel a dáš tam novej šroub. A pochybuju že ti to uznaj na záručák.

Malej detail: scratch 1) jak sroub vyvrtam?
scratch 2) jak upravim zavit?

Diky za odpoved .
Návrat nahoru Goto down
abc

abc


Poeet p?íspivku : 187
Registration date : 06. 05. 08

Demontáž sedadla Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demontáž sedadla   Demontáž sedadla EmptyMon May 12, 2008 6:18 pm

Sucre napsal:
Axonn napsal:
Problém je v tom že oba dva máte v háji závit, jediným řešením je, že ten šroub prostě vyvrtáš a upravíš závit aby se ti už neprotáčel a dáš tam novej šroub. A pochybuju že ti to uznaj na záručák.

Malej detail: scratch 1) jak sroub vyvrtam?
scratch 2) jak upravim zavit?

Diky za odpoved .

Tak 1) Vemeš brusku a ubrousíš ho
2) Vemeš závitník a upravíš závit flower
Návrat nahoru Goto down
Fakty

Fakty


Poeet p?íspivku : 96
Age : 35
Registration date : 06. 05. 08

Demontáž sedadla Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demontáž sedadla   Demontáž sedadla EmptyTue May 13, 2008 3:05 pm

zdravim, tak já když vyměnuju žárovku v zadnim světle tak nic nešroubuju prostě ten kdyt toho světla odšroubuju a silou vytáhnu oni to ty plasty přežijou z pátky je roztáhnu rukou a zase krytku nasunu práce hotová za minutu, než se stim srát a sundavat plasty, ale každýho věc. Jo jinak to odvrtáš uplně normálně vezmeě si vrtačšku a vrtákám budeš vrtat do toho šroubu dokad ho celej nezlikviduješ pak si vezmeš závytník skusíš stejnou velikost a opravit závit kdyby to nešlo tak vezmeš větší a dáš i větší šroub pak samozřejmě.
Návrat nahoru Goto down
crapper




Poeet p?íspivku : 58
Age : 32
Registration date : 11. 05. 08

Demontáž sedadla Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demontáž sedadla   Demontáž sedadla EmptyTue May 13, 2008 5:47 pm

Fakty napsal:
zdravim, tak já když vyměnuju žárovku v zadnim světle tak nic nešroubuju prostě ten kdyt toho světla odšroubuju a silou vytáhnu oni to ty plasty přežijou z pátky je roztáhnu rukou a zase krytku nasunu práce hotová za minutu, než se stim srát a sundavat plasty, ale každýho věc. Jo jinak to odvrtáš uplně normálně vezmeě si vrtačšku a vrtákám budeš vrtat do toho šroubu dokad ho celej nezlikviduješ pak si vezmeš závytník skusíš stejnou velikost a opravit závit kdyby to nešlo tak vezmeš větší a dáš i větší šroub pak samozřejmě.

jj taky jsem to tak udělal a až mi zase někdy praskne tak to udělam zase tak, jen jsem se poprvé trochu bál abych je nezlomil
Návrat nahoru Goto down
Fakty

Fakty


Poeet p?íspivku : 96
Age : 35
Registration date : 06. 05. 08

Demontáž sedadla Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demontáž sedadla   Demontáž sedadla EmptyTue May 13, 2008 9:16 pm

to se zase tak bát nemusíš když to vydrží i docela slušný pády já mám doma starej blatník a ten sem zkoušel rukou rozlámat a jako docela problém
Návrat nahoru Goto down
abc

abc


Poeet p?íspivku : 187
Registration date : 06. 05. 08

Demontáž sedadla Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demontáž sedadla   Demontáž sedadla EmptyWed May 14, 2008 7:28 pm

hele vám jde vyndat žárovka, aniž byste sundávali sedlo a plasty??
Návrat nahoru Goto down
crapper




Poeet p?íspivku : 58
Age : 32
Registration date : 11. 05. 08

Demontáž sedadla Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demontáž sedadla   Demontáž sedadla EmptyWed May 14, 2008 10:58 pm

Axonn napsal:
hele vám jde vyndat žárovka, aniž byste sundávali sedlo a plasty??

jdou stačí maličko násilí, né jen prostě odšroubuj šrouby krytu světla a vytáhniho když trochu zabereš půjde to, pak jen až to budeš dávat zpět tak je lepší mí 3 ruce :-) dvě roztáhnou boční kryty které tomu vadí a třetí ruka tam dá zpět kryt
Návrat nahoru Goto down
abc

abc


Poeet p?íspivku : 187
Registration date : 06. 05. 08

Demontáž sedadla Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demontáž sedadla   Demontáž sedadla EmptyTue May 20, 2008 2:17 pm

crapper napsal:
Axonn napsal:
hele vám jde vyndat žárovka, aniž byste sundávali sedlo a plasty??

jdou stačí maličko násilí, né jen prostě odšroubuj šrouby krytu světla a vytáhniho když trochu zabereš půjde to, pak jen až to budeš dávat zpět tak je lepší mí 3 ruce :-) dvě roztáhnou boční kryty které tomu vadí a třetí ruka tam dá zpět kryt
No já to radši budu dělat po staru. Radši schodim všechny plasty.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Demontáž sedadla Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demontáž sedadla   Demontáž sedadla Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Demontáž sedadla
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Yamaha YBR 125 :: Opravy a problémy-
Přejdi na: