Yamaha YBR 125
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Uzamknutí YBR-ky

Goto down 
+2
Šudy
rawson
6 posters
AutorZpráva
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

Uzamknutí YBR-ky Empty
PříspěvekPředmět: Uzamknutí YBR-ky   Uzamknutí YBR-ky EmptySun Mar 29, 2009 7:24 pm

Zdar bikeři, mám dotaz... Chtěl jsem se zeptat jestli někdo z vás má zkušenosti se zamykáním motorky, třeba když musíte jít na delší dobu od motorky a necháte ji stát někde v centru města. Byl jsem se ptát na různé druhy zámků, ale zdají se mi být přehnaně velké vůči ybrce... Já jsem uvažoval nad uzamknutím předního kotouče(s alarmem), ale moc mi to nechválili. Navíc je tam snímač na dva metry kolem motorky, takže by to asi pořád řvalo:(
Návrat nahoru Goto down
Šudy

Šudy


Poeet p?íspivku : 142
Age : 33
Registration date : 01. 05. 08

Uzamknutí YBR-ky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uzamknutí YBR-ky   Uzamknutí YBR-ky EmptySun Mar 29, 2009 9:16 pm

Na motorkari.cz byla recenze na zamek na kotouc, hodne se me zamlouval, tak se tam mrkni a uvidis, jinak pouzivam klasicky zamek a nejlepsi je kdyz se to da k necemu chytnout
Návrat nahoru Goto down
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

Uzamknutí YBR-ky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uzamknutí YBR-ky   Uzamknutí YBR-ky EmptySun Mar 29, 2009 10:31 pm

Šak YBRka má zámek ve spínací skříňce!!!
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
Šudy

Šudy


Poeet p?íspivku : 142
Age : 33
Registration date : 01. 05. 08

Uzamknutí YBR-ky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uzamknutí YBR-ky   Uzamknutí YBR-ky EmptySun Mar 29, 2009 11:20 pm

To sice jo ale je lepsi to k necemu zavrit
Návrat nahoru Goto down
crapper




Poeet p?íspivku : 58
Age : 32
Registration date : 11. 05. 08

Uzamknutí YBR-ky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uzamknutí YBR-ky   Uzamknutí YBR-ky EmptySat Apr 04, 2009 11:17 pm

Mám takovej obyčejnej na kotouč http://www.bikerscrown.cz/produkt2196.html zatim vždy zůstal na kotouči tak asi drží Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Fakty

Fakty


Poeet p?íspivku : 96
Age : 35
Registration date : 06. 05. 08

Uzamknutí YBR-ky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uzamknutí YBR-ky   Uzamknutí YBR-ky EmptySun Apr 05, 2009 12:02 am

nejlíp já zamkneš když si vezmeš normální řetěz a zámek a uvážeš jí třeba ke sloupu, ale já jí nezamikám u nás na vesnici se nekrade Very Happy
Návrat nahoru Goto down
CHucKNorriS

CHucKNorriS


Poeet p?íspivku : 172
Age : 31
Registration date : 06. 07. 08

Uzamknutí YBR-ky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uzamknutí YBR-ky   Uzamknutí YBR-ky EmptySun Apr 05, 2009 9:53 am

Fakty napsal:
nejlíp já zamkneš když si vezmeš normální řetěz a zámek a uvážeš jí třeba ke sloupu, ale já jí nezamikám u nás na vesnici se nekrade Very Happy
taky sem si to myslel-borec si zamčel svou r6 ke sloupu řetězem okolo vidlice přes noc. ráno přišel a zbyl tam jenom neporušenej řetěz.... confused affraid


Naposledy upravil CHucKNorriS dne Mon Apr 06, 2009 3:37 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=7CmuEXcuCd0
Fakty

Fakty


Poeet p?íspivku : 96
Age : 35
Registration date : 06. 05. 08

Uzamknutí YBR-ky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uzamknutí YBR-ky   Uzamknutí YBR-ky EmptySun Apr 05, 2009 11:49 pm

CHucKNorriS napsal:
Fakty napsal:
nejlíp já zamkneš když si vezmeš normální řetěz a zámek a uvážeš jí třeba ke sloupu, ale já jí nezamikám u nás na vesnici se nekrade Very Happy
taky sem si to myslel-borec si zamčel svou r6 ke sloupu řetězem okolo vidlice přes noc. ráno přišel a zbyl tam jenom neporušenej řetěz.... confused affraid


to určitě nebyl zloděj, ale kouzelník Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Uzamknutí YBR-ky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uzamknutí YBR-ky   Uzamknutí YBR-ky Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Uzamknutí YBR-ky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Yamaha YBR 125 :: Opravy a problémy-
Přejdi na: