Yamaha YBR 125
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Cvakání motoru

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
crapper




Poeet p?íspivku : 58
Age : 32
Registration date : 11. 05. 08

Cvakání motoru Empty
PříspěvekPředmět: Cvakání motoru   Cvakání motoru EmptyWed Apr 08, 2009 10:51 pm

Zdravim, mám takovej problém cvaká mi v motoru nebo v mozku :-D při volnoběhu hlavně se sytičem je to normální a dělá vám to taky? Nebo ne?
Návrat nahoru Goto down
Mike 125

Mike 125


Poeet p?íspivku : 69
Age : 32
Registration date : 30. 04. 08

Cvakání motoru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvakání motoru   Cvakání motoru EmptyThu Apr 09, 2009 8:52 am

crapper napsal:
Zdravim, mám takovej problém cvaká mi v motoru nebo v mozku :-D při volnoběhu hlavně se sytičem je to normální a dělá vám to taky? Nebo ne?
Nějaké neobvykle "cvakání" mi motor nevydava Very Happy ... ale jestli to predtim nedelalo, tak to muzou byt treba ventily... Me to taky tak "klepalo" jak sem na ybr dal ladak... znelo to jako "kovove klepani" - ale bylo to tím, že mi u hlavy ten svod netěsnil... po zatmelení svodu k hlave to prestalo Smile
Návrat nahoru Goto down
redmaister




Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 25. 04. 09

Cvakání motoru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvakání motoru   Cvakání motoru EmptySat Apr 25, 2009 12:11 am

Mike 125 napsal:
crapper napsal:
Zdravim, mám takovej problém cvaká mi v motoru nebo v mozku :-D při volnoběhu hlavně se sytičem je to normální a dělá vám to taky? Nebo ne?
Nějaké neobvykle "cvakání" mi motor nevydava Very Happy ... ale jestli to predtim nedelalo, tak to muzou byt treba ventily... Me to taky tak "klepalo" jak sem na ybr dal ladak... znelo to jako "kovove klepani" - ale bylo to tím, že mi u hlavy ten svod netěsnil... po zatmelení svodu k hlave to prestalo Smile

ano jsou to ventily...mel jsem to tez...seridil sem ventily a je v se v poradku Cool
Návrat nahoru Goto down
crapper




Poeet p?íspivku : 58
Age : 32
Registration date : 11. 05. 08

Cvakání motoru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvakání motoru   Cvakání motoru EmptySun May 03, 2009 9:14 pm

Ok díky si taky myslim že to budou ventily kolik cca stoji seřízení?
Návrat nahoru Goto down
redmaister




Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 25. 04. 09

Cvakání motoru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvakání motoru   Cvakání motoru EmptyThu May 07, 2009 11:53 pm

kolik serizeni stoji to nevim....ja si ventily delam sam...
Návrat nahoru Goto down
Mirek

Mirek


Poeet p?íspivku : 87
Registration date : 01. 08. 09

Cvakání motoru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvakání motoru   Cvakání motoru EmptySun Aug 02, 2009 6:14 pm

seřízení ventilů stojí zhruba 500kč
Návrat nahoru Goto down
crapper




Poeet p?íspivku : 58
Age : 32
Registration date : 11. 05. 08

Cvakání motoru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvakání motoru   Cvakání motoru EmptyTue Aug 04, 2009 12:15 pm

jj díky už jsem byl v servisu
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cvakání motoru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvakání motoru   Cvakání motoru Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Cvakání motoru
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Upravy motoru

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Yamaha YBR 125 :: Opravy a problémy-
Přejdi na: