Yamaha YBR 125
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Cekani na garancku

Goto down 
+3
CHucKNorriS
abc
Sucre
7 posters
AutorZpráva
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Cekani na garancku Empty
PříspěvekPředmět: Cekani na garancku   Cekani na garancku EmptyTue Apr 21, 2009 10:38 pm

Cau lidi, dnes jsem se byl v Yamaze objednat na garancni prohlidku v 18000 km a jake bylo prekvapeni, kdyz mi mechanik rek, ze prvni volnej termin je 29. kvetna. A to me zbyva 400 km do 18 000, takze mi bude asi motorka mesic trcet v garazi. To jsem si teda myslel, ze se Yamaha vic vytahne. Jako chapu, ze toho maji ted na jare asi hodne ale tohle je az moc. Nebo snad je to normalni? Jak dlouho cekate vy?
Návrat nahoru Goto down
abc

abc


Poeet p?íspivku : 187
Registration date : 06. 05. 08

Cekani na garancku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cekani na garancku   Cekani na garancku EmptyWed Apr 22, 2009 8:11 am

Co sis myslel? rabbit U yamahy musíš počítat s měsíční čekací lhůtou. Jinak já na garančku čekám tak 2-3 dny. pig
Návrat nahoru Goto down
CHucKNorriS

CHucKNorriS


Poeet p?íspivku : 172
Age : 31
Registration date : 06. 07. 08

Cekani na garancku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cekani na garancku   Cekani na garancku EmptyWed Apr 22, 2009 8:42 am

tata když měl jít na výměnu oleja atd tak mu v brně řekli že by taky musel asi měsíc počkat tak zavolal do ostravy kde ji kupoval a tam měli za tejden volno tak jel do ostravy kde mu to na počkání udělali. když sem jel já na výměnu oleje tak sem byl objednanej v brně asi za tejden.
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=7CmuEXcuCd0
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Cekani na garancku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cekani na garancku   Cekani na garancku EmptyWed Apr 22, 2009 2:59 pm

Axonn napsal:
Co sis myslel? rabbit U yamahy musíš počítat s měsíční čekací lhůtou. Jinak já na garančku čekám tak 2-3 dny. pig

A jak to delas, ze na ni cekas tak malo? Dnes jsem volal jinemu dealerovi a ten mi rek, ze tam mam prijet 4. kvetna, coz je mnohem lepsi.
Návrat nahoru Goto down
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

Cekani na garancku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cekani na garancku   Cekani na garancku EmptyWed Apr 22, 2009 4:23 pm

Proč ještě jezdíte na garančku? Takový drobný opravy jako je např. olej, svíčky, seřízení ventilů a karburátoru atd... sem si dělal sám doma než platit 300 kč za hodinu v servisu.
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
Mike 125

Mike 125


Poeet p?íspivku : 69
Age : 32
Registration date : 30. 04. 08

Cekani na garancku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cekani na garancku   Cekani na garancku EmptyWed Apr 22, 2009 4:39 pm

Sucre napsal:
Cau lidi, dnes jsem se byl v Yamaze objednat na garancni prohlidku v 18000 km a jake bylo prekvapeni, kdyz mi mechanik rek, ze prvni volnej termin je 29. kvetna. A to me zbyva 400 km do 18 000, takze mi bude asi motorka mesic trcet v garazi. To jsem si teda myslel, ze se Yamaha vic vytahne. Jako chapu, ze toho maji ted na jare asi hodne ale tohle je az moc. Nebo snad je to normalni? Jak dlouho cekate vy?
sak nemusis tam byt presne v 18ti tisících:D:D ja chodim vzdycky tak o 1000 - 2000km vic kdyz mam Very Happy ten olej to vydrzi Wink
Návrat nahoru Goto down
Mike 125

Mike 125


Poeet p?íspivku : 69
Age : 32
Registration date : 30. 04. 08

Cekani na garancku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cekani na garancku   Cekani na garancku EmptyWed Apr 22, 2009 4:40 pm

Petr kamionak napsal:
Proč ještě jezdíte na garančku? Takový drobný opravy jako je např. olej, svíčky, seřízení ventilů a karburátoru atd... sem si dělal sám doma než platit 300 kč za hodinu v servisu.
to je sice pekne ze si to delas sam - ale kdybys nahodou nekdy prodaval motku - tak mas zaznamy o pravidelných kontrolach v yamaze - lepe se to pak prodává... a kdybys nahodou mel jeste zaruku, tak tim ze tam nechodis ti pada...
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Cekani na garancku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cekani na garancku   Cekani na garancku EmptyWed Apr 22, 2009 6:31 pm

Mike 125 napsal:
Petr kamionak napsal:
Proč ještě jezdíte na garančku? Takový drobný opravy jako je např. olej, svíčky, seřízení ventilů a karburátoru atd... sem si dělal sám doma než platit 300 kč za hodinu v servisu.
to je sice pekne ze si to delas sam - ale kdybys nahodou nekdy prodaval motku - tak mas zaznamy o pravidelných kontrolach v yamaze - lepe se to pak prodává... a kdybys nahodou mel jeste zaruku, tak tim ze tam nechodis ti pada...

Presne tak, jedna se mi o zaruku a taky to budu na podzim prodavat.
Návrat nahoru Goto down
Šudy

Šudy


Poeet p?íspivku : 142
Age : 33
Registration date : 01. 05. 08

Cekani na garancku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cekani na garancku   Cekani na garancku EmptyWed Apr 22, 2009 9:07 pm

Petr kamionak napsal:
Proč ještě jezdíte na garančku? Takový drobný opravy jako je např. olej, svíčky, seřízení ventilů a karburátoru atd... sem si dělal sám doma než platit 300 kč za hodinu v servisu.

Bohuzel nvm jak se serizujou ventily a karburator Sad a ani neznam hodnoty atd
Návrat nahoru Goto down
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

Cekani na garancku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cekani na garancku   Cekani na garancku EmptyWed Apr 22, 2009 10:18 pm

Tak sací ventil 0,15 mm a výfukový 0,20 mm. A v karbecu si akorát nastavíš správnou hladinu plováku, bohatost paliva, kolísavost otáček a takové kokotiny.
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
Šudy

Šudy


Poeet p?íspivku : 142
Age : 33
Registration date : 01. 05. 08

Cekani na garancku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cekani na garancku   Cekani na garancku EmptyWed Apr 22, 2009 10:58 pm

Petr kamionak napsal:
Tak sací ventil 0,15 mm a výfukový 0,20 mm. A v karbecu si akorát nastavíš správnou hladinu plováku, bohatost paliva, kolísavost otáček a takové kokotiny.

j jasny ale ja to v zivote nedelal a ani nevidel nekoho delat, kdyby me to nekdo ukazal a rek co a jak ... tak bych si na to trouf..ale jinak asi ne
jinak na prohlidky nejezdim k yamaze, ta je moc daleko, jezdim ke konkurenci k honde Very Happy
Návrat nahoru Goto down
redmaister




Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 25. 04. 09

Cekani na garancku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cekani na garancku   Cekani na garancku EmptySat Apr 25, 2009 12:09 am

presne tak....taky si to delam sam vse doma... protoze motorky spravuju od mala...mam taky ybr a mam ji prolezlou celou, co sem zde cetl tak ano ridici jednotku ybr ma jak strikacka tak karbec viz levy panel hned vedle prerusovace-bílá skrinka... pak dale....olejovy filtr...jsou zde spekulace vidim....ANO ybr olejovy filtr ma nebot sem ho sam menil....nachazi se v pravem bloku motoru... Musime rozebrat a vysunout celou spojku a dostanem se k filtru...docela tezka prace ale kdo to ma v ruce tak za 1-2 hodiny je to spraveny. Pak dale... delat nejaky tuning na ybr si myslim, ze nema cenu,nestoji to za to Cool
Návrat nahoru Goto down
Mike 125

Mike 125


Poeet p?íspivku : 69
Age : 32
Registration date : 30. 04. 08

Cekani na garancku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cekani na garancku   Cekani na garancku EmptySat Apr 25, 2009 1:33 pm

redmaister napsal:
presne tak....taky si to delam sam vse doma... protoze motorky spravuju od mala...mam taky ybr a mam ji prolezlou celou, co sem zde cetl tak ano ridici jednotku ybr ma jak strikacka tak karbec viz levy panel hned vedle prerusovace-bílá skrinka... pak dale....olejovy filtr...jsou zde spekulace vidim....ANO ybr olejovy filtr ma nebot sem ho sam menil....nachazi se v pravem bloku motoru... Musime rozebrat a vysunout celou spojku a dostanem se k filtru...docela tezka prace ale kdo to ma v ruce tak za 1-2 hodiny je to spraveny. Pak dale... delat nejaky tuning na ybr si myslim, ze nema cenu,nestoji to za to Cool
muzes mi prosimte popsat - kde ma strikacka ybr tu RJ ? jen me to zajima...diky Wink
Návrat nahoru Goto down
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

Cekani na garancku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cekani na garancku   Cekani na garancku EmptySat Apr 25, 2009 7:19 pm

Proč by měla YBRka s karbecem řídící jednotku??? affraid To je hovadina, stříkačka má ŘJ a né karbec. Favorit taky nemá ŘJ ale Mono Tronic už jo protože je to jednobodka.
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
redmaister




Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 25. 04. 09

Cekani na garancku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cekani na garancku   Cekani na garancku EmptyMon Apr 27, 2009 6:55 pm

ale karburatory také maji ridici jednotku...podtlakovy membranovy karburator ridici jednotku ma...
Návrat nahoru Goto down
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

Cekani na garancku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cekani na garancku   Cekani na garancku EmptyMon Apr 27, 2009 9:50 pm

Tak pokud je to něco s podtlakem tak jo ale na YBRce je akorát na karbecu nějaký čidlo se dvěma drátkama který vedou někam pod sedlo a mě říkali v yamaze že taky nevijou že asi to snímá něco jak teplota paliva bo něco nevím.
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
redmaister




Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 25. 04. 09

Cekani na garancku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cekani na garancku   Cekani na garancku EmptyTue Apr 28, 2009 9:06 pm

s teplotou to nema nic spolecneho, slouzi to jako snimac do ridici jednotky,kuli plovakove komore
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cekani na garancku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cekani na garancku   Cekani na garancku Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Cekani na garancku
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Yamaha YBR 125 :: Opravy a problémy-
Přejdi na: