Yamaha YBR 125
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 lehnuti

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
kumpir




Poeet p?íspivku : 33
Age : 31
Registration date : 19. 07. 08

lehnuti Empty
PříspěvekPředmět: lehnuti   lehnuti EmptyTue May 05, 2009 10:02 pm

ahoj tak dnes jsem lehnul a chci se vas zeptat jestli nevite kde koupim nakej stejnej blinkr. jo a taky se mi trosku otocili riditka nevite cim to muze bejt? proste kdyz so dam predni kolo mezi nohy a otocim riditkama tak se mi otacej sice tezce ale otacej nevite cim to je?
Návrat nahoru Goto down
abc

abc


Poeet p?íspivku : 187
Registration date : 06. 05. 08

lehnuti Empty
PříspěvekPředmět: Re: lehnuti   lehnuti EmptyWed May 06, 2009 8:08 am

Jestli se ti otáčej dopředu a dozadu, tak akorát utáhni ty šrouby co jsou na držáku řidítek, a ohledně těch blinkrů, zajdi do Yamahy.
Návrat nahoru Goto down
kumpir




Poeet p?íspivku : 33
Age : 31
Registration date : 19. 07. 08

lehnuti Empty
PříspěvekPředmět: Re: lehnuti   lehnuti EmptyWed May 06, 2009 7:19 pm

Axonn napsal:
Jestli se ti otáčej dopředu a dozadu, tak akorát utáhni ty šrouby co jsou na držáku řidítek, a ohledně těch blinkrů, zajdi do Yamahy.

ne prave ze se mi otacej doprava a doleva
Návrat nahoru Goto down
abc

abc


Poeet p?íspivku : 187
Registration date : 06. 05. 08

lehnuti Empty
PříspěvekPředmět: Re: lehnuti   lehnuti EmptyThu May 07, 2009 8:02 am

Jak se ti mohou otáčet do strany? Kdyť je to spojený s vidlema a s rámem, takže je vyloučený že se to bude hejbat do strany. Nebo to nafoť, ať víme kde se to hejbe.
Návrat nahoru Goto down
kumpir




Poeet p?íspivku : 33
Age : 31
Registration date : 19. 07. 08

lehnuti Empty
PříspěvekPředmět: Re: lehnuti   lehnuti EmptySat May 09, 2009 10:30 pm

vcera jsem to hodil do servisu. rekl ze je neco s hlavou takze vse skontroluje. prej jak jsme spadnul tak se to prej mohlo hnout nebo proste neco povolit takze se na to podiva pak dam vedet co s ti mje
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

lehnuti Empty
PříspěvekPředmět: Re: lehnuti   lehnuti EmptySat May 09, 2009 11:09 pm

kumpir napsal:
vcera jsem to hodil do servisu. rekl ze je neco s hlavou takze vse skontroluje. prej jak jsme spadnul tak se to prej mohlo hnout nebo proste neco povolit takze se na to podiva pak dam vedet co s ti mje

V kolika km/h jsi lehnul?
Návrat nahoru Goto down
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

lehnuti Empty
PříspěvekPředmět: Re: lehnuti   lehnuti EmptySat Jun 27, 2009 3:16 pm

Hoši, taky už jsem s tím dvakrát lehnul>>>dokonce teď naposledy se mi stalo úplně to samé jak píše kumpir... Vyhlo se mi přední kolo do strany a šlo s tím otáčet do boku...Sad Dal jsem to do Yamahy, ale neřekli mi co s tím dělali... Vždycky to odsere nějaká stupačka a už jsem měnil i osový kříž. Lehnul jsem jednou při 70km/h a podruhé při 40km/h. Je to hned pokud máte ty original pneu, co se tam dávají... Strašně kloužou a když trochu poprší, tak to jede jak po másle. Potom napiš co ti s tím dělali... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
kumpir




Poeet p?íspivku : 33
Age : 31
Registration date : 19. 07. 08

lehnuti Empty
PříspěvekPředmět: ybr   lehnuti EmptyTue Jun 30, 2009 11:31 pm

chlapi sory ze pisu tak pozde nemel jsme net... no tak neudali mi s tim nic ja to nakonec nikam nedal a podival jsme se na to sam! vse jsem utahl na krev a vse je v pohode akorat kdyz jedu jsou trosku vyboceny doleva riditka takze se na to musim zase podivat
Návrat nahoru Goto down
kumpir




Poeet p?íspivku : 33
Age : 31
Registration date : 19. 07. 08

lehnuti Empty
PříspěvekPředmět: Re: lehnuti   lehnuti EmptyTue Jun 30, 2009 11:32 pm

kumpir napsal:
chlapi sory ze pisu tak pozde nemel jsme net... no tak neudali mi s tim nic ja to nakonec nikam nedal a podival jsme se na to sam! vse jsem utahl na krev a vse je v pohode akorat kdyz jedu jsou trosku vyboceny doleva riditka takze se na to musim zase podivat
jo a lehl jsme ve 40km/h
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





lehnuti Empty
PříspěvekPředmět: Re: lehnuti   lehnuti Empty

Návrat nahoru Goto down
 
lehnuti
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Yamaha YBR 125 :: Opravy a problémy-
Přejdi na: