Yamaha YBR 125
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 max rychlost

Goto down 
+5
abc
rawson
Petr kamionak
CHucKNorriS
Michelin
9 posters
AutorZpráva
Michelin

Michelin


Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 25. 05. 09

max rychlost Empty
PříspěvekPředmět: max rychlost   max rychlost EmptyTue Jul 28, 2009 11:33 pm

Čau chtěl bych se vás zeptat jaký max. rychlosti jste nejvíc dosáhli já 110km/h s lehkym větrem po rovině když fouká víc tak 95km/h a z kopce jsem dal nejvíc 125km/h.
Návrat nahoru Goto down
CHucKNorriS

CHucKNorriS


Poeet p?íspivku : 172
Age : 31
Registration date : 06. 07. 08

max rychlost Empty
PříspěvekPředmět: Re: max rychlost   max rychlost EmptyWed Jul 29, 2009 12:21 pm

125? a kolik si měl otáček? já sem dal na dálnici bez zalehnutí 115 a měl sem 9 000
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=7CmuEXcuCd0
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

max rychlost Empty
PříspěvekPředmět: Re: max rychlost   max rychlost EmptyWed Jul 29, 2009 11:04 pm

Chlapy je to pěkný že furt zkoušíte maximálku ale uvědomte si že je to 125ccm a moc maximálku to mít nebude. Wink Já jezdím 85 km/h na 7.500 ot./min a su spokojený. Neřve to, nepřetáčím to, nehoním to. Jako dá mi to těch 100 km/h mi to dá ale já to nepřetáčím jak tady pan kolega co jel 125 km/h, to si musel fakt přetáčet chlape...... scratch
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
CHucKNorriS

CHucKNorriS


Poeet p?íspivku : 172
Age : 31
Registration date : 06. 07. 08

max rychlost Empty
PříspěvekPředmět: Re: max rychlost   max rychlost EmptyThu Jul 30, 2009 9:41 am

já sem to skusil jen tak z hecu když sem jel do školy jinak taky jezdim těch 80-90...
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=7CmuEXcuCd0
Michelin

Michelin


Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 25. 05. 09

max rychlost Empty
PříspěvekPředmět: Re: max rychlost   max rychlost EmptyThu Jul 30, 2009 9:37 pm

CHucKNorriS napsal:
125? a kolik si měl otáček? já sem dal na dálnici bez zalehnutí 115 a měl sem 9 000

Otáčky nevim to jsem se radši nekoukal ale byl jsem zalehnutej a když pořád jela tak proč nezkusit max.
Návrat nahoru Goto down
Michelin

Michelin


Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 25. 05. 09

max rychlost Empty
PříspěvekPředmět: Re: max rychlost   max rychlost EmptyThu Jul 30, 2009 9:40 pm

Petr kamionak napsal:
Chlapy je to pěkný že furt zkoušíte maximálku ale uvědomte si že je to 125ccm a moc maximálku to mít nebude. Wink Já jezdím 85 km/h na 7.500 ot./min a su spokojený. Neřve to, nepřetáčím to, nehoním to. Jako dá mi to těch 100 km/h mi to dá ale já to nepřetáčím jak tady pan kolega co jel 125 km/h, to si musel fakt přetáčet chlape...... scratch

Tak ale vim že je to 125ccm ale tak musíš z toho vyždímat co to dá samozřejmě že nejedu na plnej pořád ale když to jde a je rovná silnice.
Návrat nahoru Goto down
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

max rychlost Empty
PříspěvekPředmět: Re: max rychlost   max rychlost EmptyFri Jul 31, 2009 1:03 pm

Petr kamionak napsal:
Chlapy je to pěkný že furt zkoušíte maximálku ale uvědomte si že je to 125ccm a moc maximálku to mít nebude. Wink Já jezdím 85 km/h na 7.500 ot./min a su spokojený. Neřve to, nepřetáčím to, nehoním to. Jako dá mi to těch 100 km/h mi to dá ale já to nepřetáčím jak tady pan kolega co jel 125 km/h, to si musel fakt přetáčet chlape...... scratch
Já to točím pořád plný, protože jezdím s 2T a těm to jede 160km/h... Twisted Evil Ta ybra má nezničitelný motor, tak nechápu co na tom řešíte>>>snažím se to nepřetáčet moc přes 9000otáček, ale jinak to rvu co to dá!! Já měl v-max něco přes 130km/h>>>ale bylo to z pořádného kopce... Jinak ybra není stavěná na tyhle rychlosti>>>je problém to ubrzdit ze 100km/h na 30 metrů. Wink
Návrat nahoru Goto down
abc

abc


Poeet p?íspivku : 187
Registration date : 06. 05. 08

max rychlost Empty
PříspěvekPředmět: Re: max rychlost   max rychlost EmptyFri Jul 31, 2009 10:18 pm

Při rychlosti 130 Km/h jste museli mít otáčky okolo 11 000, jelikož jsem zkoušel včera YBru na dálnici, a ve dvou jsem jel 115 Km/h při 9800 otáčkách.
Návrat nahoru Goto down
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

max rychlost Empty
PříspěvekPředmět: Re: max rychlost   max rychlost EmptySun Aug 02, 2009 12:14 pm

Axonn napsal:
Při rychlosti 130 Km/h jste museli mít otáčky okolo 11 000, jelikož jsem zkoušel včera YBru na dálnici, a ve dvou jsem jel 115 Km/h při 9800 otáčkách.

No, je to někde kolem 10 000 otáček>>>já jsem včera pokořil v-max na ybře!! Jel jsem po dálnici z Brna do Ostravy a průměrná rychlost byla okolo 120km/h... Myslím, že kousek od Přerova je takové mírné klesání a vytáhl jsem z toho něco přes 140km/h>>>tachometr byl na max a kámoš na cagivě mi říkal, že to bylo přes 140km/h>>>Takže jsem zatím pokořil v-max z kopce... Jinak po rovině jsem to vytáhl i na těch 130km/h>>>než jsem jel, tak jsem to měl v servise... Tak to taky trochu pomohlo>>>ale myslím že z ybry už více dát nejde... Jedině bych to musel trochu předělat a zbavit se nosiče s kufrem a natankovat na rezervu ať je to co nejlehčí. Jestli z toho někdo dal více, tak ať napíše jak se mu to podařilo>>>musíme ybr udělat lepší jméno... Žádné "spolehlivé vozítko do práce", ale pořádná mašinka která (na to že je 4T) se dokáže projet i s 2T, které jezdí závody 125ccm na okruzích!!
Návrat nahoru Goto down
Lazzarik

Lazzarik


Poeet p?íspivku : 118
Registration date : 02. 11. 08

max rychlost Empty
PříspěvekPředmět: Re: max rychlost   max rychlost EmptySun Aug 02, 2009 12:50 pm

rawson napsal:
No, je to někde kolem 10 000 otáček>>>já jsem včera pokořil v-max na ybře!! Jel jsem po dálnici z Brna do Ostravy a průměrná rychlost byla okolo 120km/h... Myslím, že kousek od Přerova je takové mírné klesání a vytáhl jsem z toho něco přes 140km/h>>>tachometr byl na max a kámoš na cagivě mi říkal, že to bylo přes 140km/h>>>Takže jsem zatím pokořil v-max z kopce... Jinak po rovině jsem to vytáhl i na těch 130km/h>>>než jsem jel, tak jsem to měl v servise... Tak to taky trochu pomohlo>>>ale myslím že z ybry už více dát nejde... Jedině bych to musel trochu předělat a zbavit se nosiče s kufrem a natankovat na rezervu ať je to co nejlehčí. Jestli z toho někdo dal více, tak ať napíše jak se mu to podařilo>>>musíme ybr udělat lepší jméno... Žádné "spolehlivé vozítko do práce", ale pořádná mašinka která (na to že je 4T) se dokáže projet i s 2T, které jezdí závody 125ccm na okruzích!!
Taky musíš ale počítat s tím, že ten tachometr kecá jako kráva, ať je to u YBRky nebo u Cagivy (předpokládám že to bylo Mito)
Nevim no, ale vždyť to snad neni ani možný- YBRka má při 110-120km/h otáčky u červenýho pole lol!
Návrat nahoru Goto down
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

max rychlost Empty
PříspěvekPředmět: Re: max rychlost   max rychlost EmptySun Aug 02, 2009 1:26 pm

Lazzarik napsal:
rawson napsal:
No, je to někde kolem 10 000 otáček>>>já jsem včera pokořil v-max na ybře!! Jel jsem po dálnici z Brna do Ostravy a průměrná rychlost byla okolo 120km/h... Myslím, že kousek od Přerova je takové mírné klesání a vytáhl jsem z toho něco přes 140km/h>>>tachometr byl na max a kámoš na cagivě mi říkal, že to bylo přes 140km/h>>>Takže jsem zatím pokořil v-max z kopce... Jinak po rovině jsem to vytáhl i na těch 130km/h>>>než jsem jel, tak jsem to měl v servise... Tak to taky trochu pomohlo>>>ale myslím že z ybry už více dát nejde... Jedině bych to musel trochu předělat a zbavit se nosiče s kufrem a natankovat na rezervu ať je to co nejlehčí. Jestli z toho někdo dal více, tak ať napíše jak se mu to podařilo>>>musíme ybr udělat lepší jméno... Žádné "spolehlivé vozítko do práce", ale pořádná mašinka která (na to že je 4T) se dokáže projet i s 2T, které jezdí závody 125ccm na okruzích!!
Taky musíš ale počítat s tím, že ten tachometr kecá jako kráva, ať je to u YBRky nebo u Cagivy (předpokládám že to bylo Mito)
Nevim no, ale vždyť to snad neni ani možný- YBRka má při 110-120km/h otáčky u červenýho pole lol!

Možný to je, mám i video>>jenže jsme to neměli kde pořádně přidělat a nejde to moc vidět. No, tachometr asi nekecá>>>bude tam tolerance těch 5km/h. Protože minule jsem jel podle navigace (která je přesnější než kdejaký tachometr) 137km/h takže to bude přesně...;-)
Návrat nahoru Goto down
Michelin

Michelin


Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 25. 05. 09

max rychlost Empty
PříspěvekPředmět: Re: max rychlost   max rychlost EmptyMon Aug 03, 2009 6:58 pm

rawson napsal:
Lazzarik napsal:
rawson napsal:
No, je to někde kolem 10 000 otáček>>>já jsem včera pokořil v-max na ybře!! Jel jsem po dálnici z Brna do Ostravy a průměrná rychlost byla okolo 120km/h... Myslím, že kousek od Přerova je takové mírné klesání a vytáhl jsem z toho něco přes 140km/h>>>tachometr byl na max a kámoš na cagivě mi říkal, že to bylo přes 140km/h>>>Takže jsem zatím pokořil v-max z kopce... Jinak po rovině jsem to vytáhl i na těch 130km/h>>>než jsem jel, tak jsem to měl v servise... Tak to taky trochu pomohlo>>>ale myslím že z ybry už více dát nejde... Jedině bych to musel trochu předělat a zbavit se nosiče s kufrem a natankovat na rezervu ať je to co nejlehčí. Jestli z toho někdo dal více, tak ať napíše jak se mu to podařilo>>>musíme ybr udělat lepší jméno... Žádné "spolehlivé vozítko do práce", ale pořádná mašinka která (na to že je 4T) se dokáže projet i s 2T, které jezdí závody 125ccm na okruzích!!
Taky musíš ale počítat s tím, že ten tachometr kecá jako kráva, ať je to u YBRky nebo u Cagivy (předpokládám že to bylo Mito)
Nevim no, ale vždyť to snad neni ani možný- YBRka má při 110-120km/h otáčky u červenýho pole lol!

Možný to je, mám i video>>jenže jsme to neměli kde pořádně přidělat a nejde to moc vidět. No, tachometr asi nekecá>>>bude tam tolerance těch 5km/h. Protože minule jsem jel podle navigace (která je přesnější než kdejaký tachometr) 137km/h takže to bude přesně...;-)

u ybr je ten tachometr hodně přesný o tom nepochybuju a už jsem i kolikrát zjistil a jak píšeš s tou navigací to je nejpřesnější já taky až bude trochu líp tak to pujdu zkusit z pořádnýho kopce dolu uvidim jak to dopadne.
Návrat nahoru Goto down
Lazzarik

Lazzarik


Poeet p?íspivku : 118
Registration date : 02. 11. 08

max rychlost Empty
PříspěvekPředmět: Re: max rychlost   max rychlost EmptyMon Aug 03, 2009 7:27 pm

Michelin napsal:
u ybr je ten tachometr hodně přesný o tom nepochybuju a už jsem i kolikrát zjistil a jak píšeš s tou navigací to je nejpřesnější já taky až bude trochu líp tak to pujdu zkusit z pořádnýho kopce dolu uvidim jak to dopadne.
No nevím teda jak je tachometr na motorce přesný, bratrovi to na YBRce ukazuje 90 km/h a přitom podle auta (který ukazuje úplně přesně) jede po rovince 100 km/h Suspect
Návrat nahoru Goto down
Mirek

Mirek


Poeet p?íspivku : 87
Registration date : 01. 08. 09

max rychlost Empty
PříspěvekPředmět: Re: max rychlost   max rychlost EmptyMon Aug 03, 2009 8:28 pm

ja mam na ybru tacháč docela přesnej ( +-1km/h) aspon podle tech meřících cedulí Smile
Návrat nahoru Goto down
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

max rychlost Empty
PříspěvekPředmět: Re: max rychlost   max rychlost EmptyMon Aug 03, 2009 10:55 pm

Mirek napsal:
ja mam na ybru tacháč docela přesnej ( +-1km/h) aspon podle tech meřících cedulí Smile

Ty měřiče rychlosti(cedule) nejsou totálně vůbec přesné, dokonce vás někdy na té motorce úplně přehlídnou... Nejpřesnější způsob je ta navigace>>i v autě to nemusí být přesně, ale satelity se nemýlí... Tam to může být s tolerancí tak 2km/h, více pochybuju...
Návrat nahoru Goto down
Mirek

Mirek


Poeet p?íspivku : 87
Registration date : 01. 08. 09

max rychlost Empty
PříspěvekPředmět: Re: max rychlost   max rychlost EmptyTue Aug 04, 2009 9:47 pm

rawson napsal:
Mirek napsal:
ja mam na ybru tacháč docela přesnej ( +-1km/h) aspon podle tech meřících cedulí Smile

Ty měřiče rychlosti(cedule) nejsou totálně vůbec přesné, dokonce vás někdy na té motorce úplně přehlídnou... Nejpřesnější způsob je ta navigace>>i v autě to nemusí být přesně, ale satelity se nemýlí... Tam to může být s tolerancí tak 2km/h, více pochybuju...



A radary Very Happy Question

Tihle asi problem z maximálkou nemají
https://www.youtube.com/watch?v=QP1yCMXJASQ&NR=1 (hezky nafixlovaný lol! )

https://www.youtube.com/watch?v=bBw8sYq0qjM&feature=related (docela fofr What a Face asi 250 ??? )

https://www.youtube.com/watch?v=tYcZXBQ8A8M&feature=related
Návrat nahoru Goto down
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

max rychlost Empty
PříspěvekPředmět: Re: max rychlost   max rychlost EmptyWed Aug 05, 2009 11:36 am

No, tak to první video pěkná blbost a na tom druhém to bude asi 250ccm>>protože aby na tom dal někdo 160km/h docela pochybuju... Tam je problém to dát 130 natož 160!!Very Happy:D A to poslední je normalka>>po rovině to vytáhnu více než on... Wink Ještě musím nějak vymyslet držák na foťák ať to můžu taky nahrát... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

max rychlost Empty
PříspěvekPředmět: Re: max rychlost   max rychlost EmptySat Aug 08, 2009 11:50 pm

Ted mi menili rychlomer a jak to najednou kurva jede Laughing 110 po rovine a jeste by sla z kopce 120, to jsem cumel, na tom starym jsem tolik jeste nikdy nedal. A ted je otazka kterej kecal :-D.
Návrat nahoru Goto down
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

max rychlost Empty
PříspěvekPředmět: Re: max rychlost   max rychlost EmptySun Aug 09, 2009 1:49 am

Sucre napsal:
Ted mi menili rychlomer a jak to najednou kurva jede Laughing 110 po rovine a jeste by sla z kopce 120, to jsem cumel, na tom starym jsem tolik jeste nikdy nedal. A ted je otazka kterej kecal :-D.

A proč jsi ho měnil?? Už ti přestal ukazovat nebo co?? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Michelin

Michelin


Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 25. 05. 09

max rychlost Empty
PříspěvekPředmět: Re: max rychlost   max rychlost EmptyMon Aug 10, 2009 10:47 pm

Mirek napsal:
rawson napsal:
Mirek napsal:
ja mam na ybru tacháč docela přesnej ( +-1km/h) aspon podle tech meřících cedulí Smile

Ty měřiče rychlosti(cedule) nejsou totálně vůbec přesné, dokonce vás někdy na té motorce úplně přehlídnou... Nejpřesnější způsob je ta navigace>>i v autě to nemusí být přesně, ale satelity se nemýlí... Tam to může být s tolerancí tak 2km/h, více pochybuju...



A radary Very Happy Question

Tihle asi problem z maximálkou nemají
https://www.youtube.com/watch?v=QP1yCMXJASQ&NR=1 (hezky nafixlovaný lol! )

https://www.youtube.com/watch?v=bBw8sYq0qjM&feature=related (docela fofr What a Face asi 250 ??? )

https://www.youtube.com/watch?v=tYcZXBQ8A8M&feature=related

To první video to dokáže každý stačí dát ybr na hlavní stojan tak aby se volně otáčelo a dáte to taky ale radši to nedoporučuju zkoušet.
Návrat nahoru Goto down
crapper




Poeet p?íspivku : 58
Age : 32
Registration date : 11. 05. 08

max rychlost Empty
PříspěvekPředmět: Re: max rychlost   max rychlost EmptyTue Aug 11, 2009 11:27 am

Michelin napsal:
Mirek napsal:
rawson napsal:
Mirek napsal:
ja mam na ybru tacháč docela přesnej ( +-1km/h) aspon podle tech meřících cedulí Smile

Ty měřiče rychlosti(cedule) nejsou totálně vůbec přesné, dokonce vás někdy na té motorce úplně přehlídnou... Nejpřesnější způsob je ta navigace>>i v autě to nemusí být přesně, ale satelity se nemýlí... Tam to může být s tolerancí tak 2km/h, více pochybuju...



A radary Very Happy Question

Tihle asi problem z maximálkou nemají
https://www.youtube.com/watch?v=QP1yCMXJASQ&NR=1 (hezky nafixlovaný lol! )

https://www.youtube.com/watch?v=bBw8sYq0qjM&feature=related (docela fofr What a Face asi 250 ??? )

https://www.youtube.com/watch?v=tYcZXBQ8A8M&feature=related

To první video to dokáže každý stačí dát ybr na hlavní stojan tak aby se volně otáčelo a dáte to taky ale radši to nedoporučuju zkoušet.

Neuděláš to protože by se muselo točit přední kolo ne zadní.
Návrat nahoru Goto down
Mirek

Mirek


Poeet p?íspivku : 87
Registration date : 01. 08. 09

max rychlost Empty
PříspěvekPředmět: Re: max rychlost   max rychlost EmptyTue Aug 11, 2009 12:43 pm

vy v pozadí neslyšíte tu vrtačku Very Happy
Návrat nahoru Goto down
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

max rychlost Empty
PříspěvekPředmět: Re: max rychlost   max rychlost EmptyTue Aug 11, 2009 12:45 pm

Mirek napsal:
vy v pozadí neslyšíte tu vrtačku Very Happy

Přesně tak!! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





max rychlost Empty
PříspěvekPředmět: Re: max rychlost   max rychlost Empty

Návrat nahoru Goto down
 
max rychlost
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Yamaha YBR 125 :: Opravy a problémy-
Přejdi na: