Yamaha YBR 125
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 MORAVA

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Steam




Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 28. 07. 09

MORAVA Empty
PříspěvekPředmět: MORAVA   MORAVA EmptyTue Jul 28, 2009 11:33 pm

Chtěl se zeptat je tu někdo z moravy ochotny udělat nějaký srázek nebo nějakou vyjížďku?

btw jsem z Olomouce
Návrat nahoru Goto down
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

MORAVA Empty
PříspěvekPředmět: Re: MORAVA   MORAVA EmptyWed Jul 29, 2009 12:20 am

Já su z Břeclavska od Mikulovska...a zatím mi nejede YBRka až tak v poloviě srpna možná mi pojede.
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
Steam




Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 28. 07. 09

MORAVA Empty
PříspěvekPředmět: Re: MORAVA   MORAVA EmptyWed Jul 29, 2009 2:08 am

Petr kamionak napsal:
Já su z Břeclavska od Mikulovska...a zatím mi nejede YBRka až tak v poloviě srpna možná mi pojede.

Wow a co se ti nani rozjebalo? =)

btw když si dám na ybrku ladák, ztratím tím záruku(mám ještě rok)
Návrat nahoru Goto down
CHucKNorriS

CHucKNorriS


Poeet p?íspivku : 172
Age : 31
Registration date : 06. 07. 08

MORAVA Empty
PříspěvekPředmět: Re: MORAVA   MORAVA EmptyWed Jul 29, 2009 12:25 pm

já bydlím kousek do brna a ybr mám v pohodě ;-) klidně by sme mohli někdy vyjet..
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=7CmuEXcuCd0
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

MORAVA Empty
PříspěvekPředmět: Sraz   MORAVA EmptyFri Jul 31, 2009 12:55 pm

Já bych podnikl nějaký ten sraz>>>jsem z Ostravy, ale s kámošema chceme teď v srpnu vyjet na jižní moravu směr Vranov. Takže pokud se bude chtít někdo projet s náma a nebo jen pokecat, tak ať napíše na icq a domluvíme nějaký sraz. Jestli je někdo z okolí Ostravy, tak se můžeme sejít>>> stačí napsat kdy a kde... Wink
Návrat nahoru Goto down
CHucKNorriS

CHucKNorriS


Poeet p?íspivku : 172
Age : 31
Registration date : 06. 07. 08

MORAVA Empty
PříspěvekPředmět: Re: MORAVA   MORAVA EmptyFri Jul 31, 2009 9:24 pm

rawson napsal:
Já bych podnikl nějaký ten sraz>>>jsem z Ostravy, ale s kámošema chceme teď v srpnu vyjet na jižní moravu směr Vranov. Takže pokud se bude chtít někdo projet s náma a nebo jen pokecat, tak ať napíše na icq a domluvíme nějaký sraz. Jestli je někdo z okolí Ostravy, tak se můžeme sejít>>> stačí napsat kdy a kde... Wink
zejtra je tam nějakej závod crossek
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=7CmuEXcuCd0
Steam




Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 28. 07. 09

MORAVA Empty
PříspěvekPředmět: Re: MORAVA   MORAVA EmptySun Aug 02, 2009 6:17 pm

rawson napsal:
Já bych podnikl nějaký ten sraz>>>jsem z Ostravy, ale s kámošema chceme teď v srpnu vyjet na jižní moravu směr Vranov. Takže pokud se bude chtít někdo projet s náma a nebo jen pokecat, tak ať napíše na icq a domluvíme nějaký sraz. Jestli je někdo z okolí Ostravy, tak se můžeme sejít>>> stačí napsat kdy a kde... Wink

Chcete to co nejvíce lidi =) mě by to nejlíp pasoval tak za těch 14 dní na víkend =)
Návrat nahoru Goto down
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

MORAVA Empty
PříspěvekPředmět: Re: MORAVA   MORAVA EmptyMon Aug 03, 2009 11:53 am

Steam napsal:
rawson napsal:
Já bych podnikl nějaký ten sraz>>>jsem z Ostravy, ale s kámošema chceme teď v srpnu vyjet na jižní moravu směr Vranov. Takže pokud se bude chtít někdo projet s náma a nebo jen pokecat, tak ať napíše na icq a domluvíme nějaký sraz. Jestli je někdo z okolí Ostravy, tak se můžeme sejít>>> stačí napsat kdy a kde... Wink

Chcete to co nejvíce lidi =) mě by to nejlíp pasoval tak za těch 14 dní na víkend =)

No, my plánujeme že tam pojedeme znova nějaký víkend... Teď jsme byli v Uherským Hradišti, kde se kámošovi zkazila motka tak jsme museli čekat na odvoz. Jinak od tama do Ostravy se to dá zajet tak za dvě hoďky(když to rvete nonstop 120km/h). Já bych taky udělal nějaký větší sraz, kde bude více lidí na ybr>>sem tam někoho v Ově potkám na ybrce, ale nemám se s nima jak spojit když tu nechodí na forum...
Návrat nahoru Goto down
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

MORAVA Empty
PříspěvekPředmět: Re: MORAVA   MORAVA EmptyMon Aug 03, 2009 8:39 pm

Steam napsal:
Petr kamionak napsal:
Já su z Břeclavska od Mikulovska...a zatím mi nejede YBRka až tak v poloviě srpna možná mi pojede.

Wow a co se ti nani rozjebalo? =)

btw když si dám na ybrku ladák, ztratím tím záruku(mám ještě rok)

Mám spálený dobíjecí relé které stojí nový originál 3.000,- Kč tak teď po výplatě si ho asi hned koupím ať už můžu kurva jezdit. Já zatím jezdím na baterku jenom. Vždycky si přes noc nabiju baterku a druhej den jezdím a baterka mi vydrží tak na 3 hoďky ježdění a to bez světel. Pak se musí zase dobit a jede se dál.
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

MORAVA Empty
PříspěvekPředmět: Re: MORAVA   MORAVA EmptyMon Aug 03, 2009 10:58 pm

Petr kamionak napsal:
Steam napsal:
Petr kamionak napsal:
Já su z Břeclavska od Mikulovska...a zatím mi nejede YBRka až tak v poloviě srpna možná mi pojede.

Wow a co se ti nani rozjebalo? =)

btw když si dám na ybrku ladák, ztratím tím záruku(mám ještě rok)

Mám spálený dobíjecí relé které stojí nový originál 3.000,- Kč tak teď po výplatě si ho asi hned koupím ať už můžu kurva jezdit. Já zatím jezdím na baterku jenom. Vždycky si přes noc nabiju baterku a druhej den jezdím a baterka mi vydrží tak na 3 hoďky ježdění a to bez světel. Pak se musí zase dobit a jede se dál.

Tak to je na nic to takhle pořád dobíjet>>tři hoďky a to ještě bez světel... Rolling Eyes Já jsem tam měnil zase regulátor napětí, protože mi nějak blblo přední světlo.
Návrat nahoru Goto down
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

MORAVA Empty
PříspěvekPředmět: Re: MORAVA   MORAVA EmptyTue Aug 04, 2009 12:10 am

A kde to je ten regulátor napětí? To dobíjecí relé je právě pod nádrží je to taková žebrovaná krabička do který vedou 5 drátů tak sem to relé sundal a z toho štekru co vede do toho relé sem vzal dva dráty a napojil sem + a - a u sedla mám vypínač abych mohl vypnout vůbec motor protože jak je to spojený takhle napřímo tak vlastně baterka furt jede a furt svítí klíček atak (jako kdyby si měl pořád zaplej klíček) tak já ten klíček můžu mít furt vyplej a pořád to jede tak ten vypínač co tam mám tak vlastně přeruší proud celé motorky od jiskry na svíčce po rozsvícení budíků atd...prostě se vypne celý okruh.
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
Sponsored content





MORAVA Empty
PříspěvekPředmět: Re: MORAVA   MORAVA Empty

Návrat nahoru Goto down
 
MORAVA
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Yamaha YBR 125 :: Srazy a akce-
Přejdi na: