Yamaha YBR 125
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 YBR 125 vs. Varadero 125

Goto down 
+4
Sucre
rawson
nnixonn
Michelin
8 posters
AutorZpráva
Michelin

Michelin


Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 25. 05. 09

YBR 125 vs. Varadero 125 Empty
PříspěvekPředmět: YBR 125 vs. Varadero 125   YBR 125 vs. Varadero 125 EmptyThu Sep 03, 2009 8:57 pm

Čau mám tady na porovnání mezi YBR 125 a Varaderem 125 ze začátku je YBR o velký kus rychlejší ale od 70km/h už YBR nemá šanci, ale to tam neni vidět. Ten závod je až uplně nakonci videa http://www.biker.cz/motovideo/2-moto-vyjizdka-mgl-567/.
Návrat nahoru Goto down
nnixonn




Poeet p?íspivku : 15
Age : 32
Registration date : 20. 05. 09

YBR 125 vs. Varadero 125 Empty
PříspěvekPředmět: Re: YBR 125 vs. Varadero 125   YBR 125 vs. Varadero 125 EmptyThu Sep 03, 2009 9:07 pm

Já jsem jednou závodil s Varaderem.. Nějaký vyjelo od školy ve stejnou dobu co já a jelo stejným směrem :-D celou dobu jsem mu ujížděl Very Happy ale asi tomu moc nedával.. lol!
Návrat nahoru Goto down
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

YBR 125 vs. Varadero 125 Empty
PříspěvekPředmět: Re: YBR 125 vs. Varadero 125   YBR 125 vs. Varadero 125 EmptyFri Sep 04, 2009 3:59 pm

Já jsem zkoušel několikrát race s varaderem a můžu říct, že to je jediná motorka kterou kdykoliv dám!!Very Happy:D Znám dva kámoše, kteří je mají a ani jeden mi to nenatřel>>dokonce já jsem jel ve dvou a on sám a po dálnici mě nestíhal (natož ve městě).. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

YBR 125 vs. Varadero 125 Empty
PříspěvekPředmět: Re: YBR 125 vs. Varadero 125   YBR 125 vs. Varadero 125 EmptyFri Sep 04, 2009 5:47 pm

Nevim no, kamos mel Varana a kdyz jsem mu pujcil YBR, tak rikal, ze je to liny a ze Varadero bylo proti tomu supersport. Podle me Varadero YBRce ujede.
Návrat nahoru Goto down
Mirek

Mirek


Poeet p?íspivku : 87
Registration date : 01. 08. 09

YBR 125 vs. Varadero 125 Empty
PříspěvekPředmět: Re: YBR 125 vs. Varadero 125   YBR 125 vs. Varadero 125 EmptySat Sep 05, 2009 2:20 pm

rawson napsal:
Já jsem zkoušel několikrát race s varaderem a můžu říct, že to je jediná motorka kterou kdykoliv dám!!Very Happy:D Znám dva kámoše, kteří je mají a ani jeden mi to nenatřel>>dokonce já jsem jel ve dvou a on sám a po dálnici mě nestíhal (natož ve městě).. Very Happy

Tak to asi zapoměl zařadit stim Varaderem nebo jel na čtvr plynu , je blbost aby ybr ujela varaderu . Varadero je o dost silnější je sice i těžší ale je to dvouval a ma větší vykon .
A když píšeš že je to jediná motorka kterou dáš tak to tě fichtl předjede ? Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

YBR 125 vs. Varadero 125 Empty
PříspěvekPředmět: Re: YBR 125 vs. Varadero 125   YBR 125 vs. Varadero 125 EmptySat Sep 05, 2009 4:08 pm

Mirek napsal:
rawson napsal:
Já jsem zkoušel několikrát race s varaderem a můžu říct, že to je jediná motorka kterou kdykoliv dám!!Very Happy:D Znám dva kámoše, kteří je mají a ani jeden mi to nenatřel>>dokonce já jsem jel ve dvou a on sám a po dálnici mě nestíhal (natož ve městě).. Very Happy

Tak to asi zapoměl zařadit stim Varaderem nebo jel na čtvr plynu , je blbost aby ybr ujela varaderu . Varadero je o dost silnější je sice i těžší ale je to dvouval a ma větší vykon .
A když píšeš že je to jediná motorka kterou dáš tak to tě fichtl předjede ? Very Happy Very Happy

lol! Ty jsi asi nikdy neseděl na varaderu!! Je to mnohem slabší jak ybra>>už jen kvůli tomu že to má tak 160kg a že je to dvouválec.. Kde jsi přišel na to, že to má větší výkon??Very Happy Má to 10kw a ybra dobře zajetá má kolem 11kw..Very Happy Jedině že by si to nechal překitovat a to pochybuju, protože z takový s dovolením "těžký krávy" více nedostaneš!! Navíc ty varadera jsou už docela staré proti našim 08 ybrám a to se na výkonu taky trochu projeví.. A já jsem psal že to je jediná motorka kterou vždycky dám s přehledem>>jak akcelerace, tak maximalka a jestli chceš srovnávat 125ccm s fichtlama.. Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

YBR 125 vs. Varadero 125 Empty
PříspěvekPředmět: Re: YBR 125 vs. Varadero 125   YBR 125 vs. Varadero 125 EmptySat Sep 05, 2009 4:42 pm

rawson napsal:
Mirek napsal:
rawson napsal:
Já jsem zkoušel několikrát race s varaderem a můžu říct, že to je jediná motorka kterou kdykoliv dám!!Very Happy:D Znám dva kámoše, kteří je mají a ani jeden mi to nenatřel>>dokonce já jsem jel ve dvou a on sám a po dálnici mě nestíhal (natož ve městě).. Very Happy

Tak to asi zapoměl zařadit stim Varaderem nebo jel na čtvr plynu , je blbost aby ybr ujela varaderu . Varadero je o dost silnější je sice i těžší ale je to dvouval a ma větší vykon .
A když píšeš že je to jediná motorka kterou dáš tak to tě fichtl předjede ? Very Happy Very Happy

lol! Ty jsi asi nikdy neseděl na varaderu!! Je to mnohem slabší jak ybra>>už jen kvůli tomu že to má tak 160kg a že je to dvouválec.. Kde jsi přišel na to, že to má větší výkon??Very Happy Má to 10kw a ybra dobře zajetá má kolem 11kw..Very Happy Jedině že by si to nechal překitovat a to pochybuju, protože z takový s dovolením "těžký krávy" více nedostaneš!! Navíc ty varadera jsou už docela staré proti našim 08 ybrám a to se na výkonu taky trochu projeví.. A já jsem psal že to je jediná motorka kterou vždycky dám s přehledem>>jak akcelerace, tak maximalka a jestli chceš srovnávat 125ccm s fichtlama.. Rolling Eyes

Pises pi*oviny. Varadero ma papirove 11 kW a YBR 7,5. To jak to je ve skutecnocti nemuzes vedet, pokud jsi to nebral na brzdu. Ta váha tam nehraje zas moc velkou roli. Varan jede okolo 120, YBR je rada ze da 110.
Návrat nahoru Goto down
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

YBR 125 vs. Varadero 125 Empty
PříspěvekPředmět: Re: YBR 125 vs. Varadero 125   YBR 125 vs. Varadero 125 EmptySun Sep 06, 2009 3:12 am

Sucre napsal:
rawson napsal:
Mirek napsal:
rawson napsal:
Já jsem zkoušel několikrát race s varaderem a můžu říct, že to je jediná motorka kterou kdykoliv dám!!Very Happy:D Znám dva kámoše, kteří je mají a ani jeden mi to nenatřel>>dokonce já jsem jel ve dvou a on sám a po dálnici mě nestíhal (natož ve městě).. Very Happy

Tak to asi zapoměl zařadit stim Varaderem nebo jel na čtvr plynu , je blbost aby ybr ujela varaderu . Varadero je o dost silnější je sice i těžší ale je to dvouval a ma větší vykon .
A když píšeš že je to jediná motorka kterou dáš tak to tě fichtl předjede ? Very Happy Very Happy

lol! Ty jsi asi nikdy neseděl na varaderu!! Je to mnohem slabší jak ybra>>už jen kvůli tomu že to má tak 160kg a že je to dvouválec.. Kde jsi přišel na to, že to má větší výkon??Very Happy Má to 10kw a ybra dobře zajetá má kolem 11kw..Very Happy Jedině že by si to nechal překitovat a to pochybuju, protože z takový s dovolením "těžký krávy" více nedostaneš!! Navíc ty varadera jsou už docela staré proti našim 08 ybrám a to se na výkonu taky trochu projeví.. A já jsem psal že to je jediná motorka kterou vždycky dám s přehledem>>jak akcelerace, tak maximalka a jestli chceš srovnávat 125ccm s fichtlama.. Rolling Eyes

Pises pi*oviny. Varadero ma papirove 11 kW a YBR 7,5. To jak to je ve skutecnocti nemuzes vedet, pokud jsi to nebral na brzdu. Ta váha tam nehraje zas moc velkou roli. Varan jede okolo 120, YBR je rada ze da 110.

No, nwm jak jede ybr tobě, ale 120km/h po rovině je úplně do pohody.. A pokud se zeptáš v yamaze, tak pořádně rozjetá ybr má papírově 11kw>>těch 7,5kw to má když jezdíš těch 4500 otáček, což je podle mě směšné!! Ale bavíte mě, protože znám celkem 6 týpků co mají varadera a s 2 z nich jezdím pořád a ani jeden z nich nemá varadero jak v akceleraci a ani v maximalce rychlejší>>jim to nedá více jak 110 po rovince.. Ty varadera mají slabou akceleraci a v maximalce je to jak u ybr.. Ono ta motka "vypadá" větší a mohutnější jak nějaké šesti kilo, ale ve skutečnosti to není žádná silnička>>je to těžká kráva.. Very Happy Možná to těch 120km/h dávalo když to bylo nové, ale jinak ne.. Jo a s tím výkonem máš pravdu>>kámoš si to nechal napsat na 10kw, tak mě to spletlo.. Má to o jeden kw více!! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
sketmannn

sketmannn


Poeet p?íspivku : 61
Age : 33
Registration date : 21. 10. 08

YBR 125 vs. Varadero 125 Empty
PříspěvekPředmět: Re: YBR 125 vs. Varadero 125   YBR 125 vs. Varadero 125 EmptySun Sep 06, 2009 6:03 pm

No tak kámoš má varadero asi 04 nebo 05 nevim a já mám ybr 05 a když varadero tičíte skoro u červenýho tak to jede jinak je to líný ale těch 120 to dá no a nemá mě nikdo problém předjet ale jak jedem město nebo sprint tak do těch 70 nemá šanci pak mě má a je to tak už to tu nikdo psal tak nevim co tu melete souhlasím stim co psal podobný co já...............
Návrat nahoru Goto down
abc

abc


Poeet p?íspivku : 187
Registration date : 06. 05. 08

YBR 125 vs. Varadero 125 Empty
PříspěvekPředmět: Re: YBR 125 vs. Varadero 125   YBR 125 vs. Varadero 125 EmptySun Sep 06, 2009 7:38 pm

[quote="rawson"][quote="Sucre"][quote="rawson"][quote="Mirek"]
rawson napsal:
Já jsem zkoušel několikrát race s


No, nwm jak jede ybr tobě, ale 120km/h po rovině je úplně do pohody.. A
Ty jsi asi spadl z jahody na znak... Ybra má co dělat aby dala na rovině 100 natož 120. Možná že ybra dá varana na akceleraci, to možná, ale určitě ho nepředjede. A to že ty jim ujíždíš, tak buď to tvý " kamarádi" maj přidřenej válec, nebo tě nechávaj vyhrát....
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

YBR 125 vs. Varadero 125 Empty
PříspěvekPředmět: Re: YBR 125 vs. Varadero 125   YBR 125 vs. Varadero 125 EmptySun Sep 06, 2009 8:15 pm

rawson napsal:
Sucre napsal:
rawson napsal:
Mirek napsal:
rawson napsal:
Já jsem zkoušel několikrát race s varaderem a můžu říct, že to je jediná motorka kterou kdykoliv dám!!Very Happy:D Znám dva kámoše, kteří je mají a ani jeden mi to nenatřel>>dokonce já jsem jel ve dvou a on sám a po dálnici mě nestíhal (natož ve městě).. Very Happy

Tak to asi zapoměl zařadit stim Varaderem nebo jel na čtvr plynu , je blbost aby ybr ujela varaderu . Varadero je o dost silnější je sice i těžší ale je to dvouval a ma větší vykon .
A když píšeš že je to jediná motorka kterou dáš tak to tě fichtl předjede ? Very Happy Very Happy

lol! Ty jsi asi nikdy neseděl na varaderu!! Je to mnohem slabší jak ybra>>už jen kvůli tomu že to má tak 160kg a že je to dvouválec.. Kde jsi přišel na to, že to má větší výkon??Very Happy Má to 10kw a ybra dobře zajetá má kolem 11kw..Very Happy Jedině že by si to nechal překitovat a to pochybuju, protože z takový s dovolením "těžký krávy" více nedostaneš!! Navíc ty varadera jsou už docela staré proti našim 08 ybrám a to se na výkonu taky trochu projeví.. A já jsem psal že to je jediná motorka kterou vždycky dám s přehledem>>jak akcelerace, tak maximalka a jestli chceš srovnávat 125ccm s fichtlama.. Rolling Eyes

Pises pi*oviny. Varadero ma papirove 11 kW a YBR 7,5. To jak to je ve skutecnocti nemuzes vedet, pokud jsi to nebral na brzdu. Ta váha tam nehraje zas moc velkou roli. Varan jede okolo 120, YBR je rada ze da 110.

No, nwm jak jede ybr tobě, ale 120km/h po rovině je úplně do pohody.. A pokud se zeptáš v yamaze, tak pořádně rozjetá ybr má papírově 11kw>>těch 7,5kw to má když jezdíš těch 4500 otáček, což je podle mě směšné!! Ale bavíte mě, protože znám celkem 6 týpků co mají varadera a s 2 z nich jezdím pořád a ani jeden z nich nemá varadero jak v akceleraci a ani v maximalce rychlejší>>jim to nedá více jak 110 po rovince.. Ty varadera mají slabou akceleraci a v maximalce je to jak u ybr.. Ono ta motka "vypadá" větší a mohutnější jak nějaké šesti kilo, ale ve skutečnosti to není žádná silnička>>je to těžká kráva.. Very Happy Možná to těch 120km/h dávalo když to bylo nové, ale jinak ne.. Jo a s tím výkonem máš pravdu>>kámoš si to nechal napsat na 10kw, tak mě to spletlo.. Má to o jeden kw více!! Very Happy

Heled abych ti rek pravdu, tak uz ti nejak neverim, psal jsi tady ze tvoje YBR da pres 140 km/h coz je podle me hodne nerealny a ted jeste tohle s varanem. Dej sem nejaky video ze zavodu a pak nereknu ani ň. Pro tebe by to nemel byt problem kdyz 6 tyvch kamosu maj varana, ne?
Návrat nahoru Goto down
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

YBR 125 vs. Varadero 125 Empty
PříspěvekPředmět: Re: YBR 125 vs. Varadero 125   YBR 125 vs. Varadero 125 EmptySun Sep 06, 2009 10:30 pm

Kurva chlapy nechte toho dohadování furt, sice je pravda že ybrka nemůže nikdy dat 140 km/h to je totální kokotina, ybr250 jo, tomu bych ještě věřil ale ybr125 to teda těžko. Ale tak kvůli tomu nevzniknou hádky že jo. Ať si každej píše co chce ale musí to být taky pravda že jo. Já dám na rozjezd Yamahu TDR 125 a to je dvoutakt, pak už samosebou mě brala.
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

YBR 125 vs. Varadero 125 Empty
PříspěvekPředmět: Re: YBR 125 vs. Varadero 125   YBR 125 vs. Varadero 125 EmptyMon Sep 07, 2009 1:35 am

Tak za prvé já jsem těch 140km/h nahrával, ale na tom videu jdou vidět akorát zrcátka a helma takže je blbost abych to tu dával.. A za druhé mám akorát dva kámoše, kteří mají varany>>s těma ostatníma jsem byl akorát 2krát na vyjížďce.. Jinak oba dva kámoši ti potvrdí, že moje ybr je rychlejší.. Je blbost se tady hádat s někým, kdo jednou jel vedle varana a hned to srovnává.. A taky je celkem logické že 125, která váží 160kg(s bočníma kuframa a vybavením 175kg) nepojede i když je výkonově o něco"silnější".. Možná že jsi jel s nějakým novějším varanem(model 07), který jede lépe než starší modely 01, ale o tom už jsem tady psal.. To video zkusím nahrát znova, aby jsi mi věřil>>>je to celkem problém, protože držák na foták nemám a mobil se mi do helmy nevleze.. Ale pokud chceš můžeme se někdy srazit a porovnat rychlost>>není problém si dát sraz v polovině cesty ať už jsi odkudkoliv!!Very Happy:D Ybr je spolehlivá a pokud máš trpělivost, tak na ní dojedeš kamkoliv.. Wink
Návrat nahoru Goto down
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

YBR 125 vs. Varadero 125 Empty
PříspěvekPředmět: Re: YBR 125 vs. Varadero 125   YBR 125 vs. Varadero 125 EmptyMon Sep 07, 2009 1:43 am

Petr kamionak napsal:
Kurva chlapy nechte toho dohadování furt, sice je pravda že ybrka nemůže nikdy dat 140 km/h to je totální kokotina, ybr250 jo, tomu bych ještě věřil ale ybr125 to teda těžko. Ale tak kvůli tomu nevzniknou hádky že jo. Ať si každej píše co chce ale musí to být taky pravda že jo. Já dám na rozjezd Yamahu TDR 125 a to je dvoutakt, pak už samosebou mě brala.

Možný to je, akorát si to musíš vyzkoušet>> nejlépe to jde na dálnici, kde když chytneš dobrý vítr nebo bezvětří jedeš po rovině nonstop kolem 120km/h>>pak stačí narazit na mírné klesání a hned to jde na 130km/h.. A když chytneš opravdu dobrý vítr a najdeš pořádný kopec, tak dáš i těch 140km/h>>já to vytáhl na cestě z Brna do Ostravy někde u Přerova.. A blbost to není, jen jak říkám musíte to zkoušet (protože napoprvé se vám to určo nepovede).. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Mirek

Mirek


Poeet p?íspivku : 87
Registration date : 01. 08. 09

YBR 125 vs. Varadero 125 Empty
PříspěvekPředmět: Re: YBR 125 vs. Varadero 125   YBR 125 vs. Varadero 125 EmptyMon Sep 07, 2009 3:19 pm

rawson napsal:
Petr kamionak napsal:
Kurva chlapy nechte toho dohadování furt, sice je pravda že ybrka nemůže nikdy dat 140 km/h to je totální kokotina, ybr250 jo, tomu bych ještě věřil ale ybr125 to teda těžko. Ale tak kvůli tomu nevzniknou hádky že jo. Ať si každej píše co chce ale musí to být taky pravda že jo. Já dám na rozjezd Yamahu TDR 125 a to je dvoutakt, pak už samosebou mě brala.

Možný to je, akorát si to musíš vyzkoušet>> nejlépe to jde na dálnici, kde když chytneš dobrý vítr nebo bezvětří jedeš po rovině nonstop kolem 120km/h>>pak stačí narazit na mírné klesání a hned to jde na 130km/h.. A když chytneš opravdu dobrý vítr a najdeš pořádný kopec, tak dáš i těch 140km/h>>já to vytáhl na cestě z Brna do Ostravy někde u Přerova.. A blbost to není, jen jak říkám musíte to zkoušet (protože napoprvé se vám to určo nepovede).. Very Happy

To je krmelec to je hrozný lol! a to že sem to srovnával s fichtlem tak proto že si psal že varadero je jedina motorka kterou dáš Very Happy a zadalší 120km/h po rovince hm možná z větrem vzadech a vzalehu Very Happy a varadera se vyraběj i ded tak netvrd že je starší a kde si prosimtě přišel nato že čim lip motorku zajedeš tim ma víc kw a ty že máš 11kw hm jakou dělaš školu ? lol! A nemáš tam i TURBO a NOS ? lol!
Návrat nahoru Goto down
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

YBR 125 vs. Varadero 125 Empty
PříspěvekPředmět: Re: YBR 125 vs. Varadero 125   YBR 125 vs. Varadero 125 EmptyMon Sep 07, 2009 4:01 pm

On má asi řídící jednotku a sání od APEXi a vstřik může mít od Greddy charger a téčkovej T píst a ostrou vačku od IRD4 intergronik. Pokud by totok fakt měl tak by asi fakt přemýšlel o něčem silnějším protože za totok všechno dáš tak 100 tyček. Já s těmito náhr. díly občas obchoduju tak vím oč ide. Nechávám si je posílat až z ameriky. Jinak pokud chcete točit 140 km/h na 125ccm tak proč neuvažujete o něčem silnějším? Nechcu dělat chytrýho ale YBR 125 je fakt pro začáteční řidiče co se právě vyjezdily na fechtlech a chcou o něco silnější motorku. YBR 125 je stavěná do města, to ste nečetly? Že je to prej nejlepší motorka do města a na delší túry též ale netočit z ní 140 km/h........ Sleep
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

YBR 125 vs. Varadero 125 Empty
PříspěvekPředmět: Re: YBR 125 vs. Varadero 125   YBR 125 vs. Varadero 125 EmptyMon Sep 07, 2009 5:01 pm

Petr kamionak napsal:
On má asi řídící jednotku a sání od APEXi a vstřik může mít od Greddy charger a téčkovej T píst a ostrou vačku od IRD4 intergronik. Pokud by totok fakt měl tak by asi fakt přemýšlel o něčem silnějším protože za totok všechno dáš tak 100 tyček. Já s těmito náhr. díly občas obchoduju tak vím oč ide. Nechávám si je posílat až z ameriky. Jinak pokud chcete točit 140 km/h na 125ccm tak proč neuvažujete o něčem silnějším? Nechcu dělat chytrýho ale YBR 125 je fakt pro začáteční řidiče co se právě vyjezdily na fechtlech a chcou o něco silnější motorku. YBR 125 je stavěná do města, to ste nečetly? Že je to prej nejlepší motorka do města a na delší túry též ale netočit z ní 140 km/h........ Sleep

Já jsem neříkal, že chci točit 140>>ale tvrdím že to jde, protože jsem to dal.. Je mi jedno že mi nevěříte>>ti co v ten den jeli se mnou tak ví, že to jde.. Asi to byl zázrak ale prostě se mi to povedlo>>těch 120km/h to jede až když to protáhnete.. Jak říkám nejlépe na dálnici a delší trasu. Dám sem pak link na to video, které jsme nahrávali ať se můžete podívat>>je to cesta z Hranic do Příbora za 12 minut. Kdo má trpělivost, tak se může podívat na celé video(ale jak říkám vždycky se tam akorát mihnu).. Jinak souhlasím s tebou>>ybr není závodní motorka.. Je dobrá na delší trasy a po městě se na ní jezdí lépe než na silničce. Kdo z toho chce dát více než dá motor ze základu je blázen!! Very Happy Ať si koupí jinou mašinu>>jo a pro Mirka jak jsem říkal že je to jediná motorka kterou dám.. Nemůžeš srovnávat všechny motorky>>já srovnávám varadero a ybr, protože to jsou 4T>> Ybr v žádném případě nemá na žádný 2T i kdyby to byla 250ccm!!
Návrat nahoru Goto down
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

YBR 125 vs. Varadero 125 Empty
PříspěvekPředmět: Re: YBR 125 vs. Varadero 125   YBR 125 vs. Varadero 125 EmptyMon Sep 07, 2009 7:25 pm

Tak tady je video pro nevěřící, že ybra jede na rovině více než 120km/h..

Jak jsem už psal.. Je to blbě nahrané, ale tak občas to jde vidět.. Pro ty, co pořád nevěří>>smůla, jedině si to zkusit!! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Mirek

Mirek


Poeet p?íspivku : 87
Registration date : 01. 08. 09

YBR 125 vs. Varadero 125 Empty
PříspěvekPředmět: Re: YBR 125 vs. Varadero 125   YBR 125 vs. Varadero 125 EmptyTue Sep 08, 2009 4:23 pm

Tak jako z vlastní zkušenosti bych řek že ty klasický dvoutakty jako je Simson nebo fichtl tak dá ale takova DT50 otevřená to už asi ne . A k tomu varaderu prostě mi příde nesmyslný že ybr z 7,5kw da varadero ktery ma nejekejch 10kw možná i vic . A 120km/h na ybr jo da se ale je to akorat trapení motoru. A dále-- chceš tvrdit že na tom videu je ybr ??? ybr ktery jede 160 km/h , na tom videu to ybr určitě neni , na tom videu je uplně jiná motorka. lol! lol! lol! lol! lol! jestli je to ybr tak z čeho jsou ty budíky a z čeho je ten motor ??? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

YBR 125 vs. Varadero 125 Empty
PříspěvekPředmět: Re: YBR 125 vs. Varadero 125   YBR 125 vs. Varadero 125 EmptyTue Sep 08, 2009 6:33 pm

Mirek napsal:
Tak jako z vlastní zkušenosti bych řek že ty klasický dvoutakty jako je Simson nebo fichtl tak dá ale takova DT50 otevřená to už asi ne . A k tomu varaderu prostě mi příde nesmyslný že ybr z 7,5kw da varadero ktery ma nejekejch 10kw možná i vic . A 120km/h na ybr jo da se ale je to akorat trapení motoru. A dále-- chceš tvrdit že na tom videu je ybr ??? ybr ktery jede 160 km/h , na tom videu to ybr určitě neni , na tom videu je uplně jiná motorka. lol! lol! lol! lol! lol! jestli je to ybr tak z čeho jsou ty budíky a z čeho je ten motor ??? Very Happy

Lol, podívej se na celý to video>>máš tam popisky!! Ty budíky jsou od toho mita>>já jedu před ním.. Na ybr se totiž nedá přidělat foták, tak to musel mít on. Jo a jak tě mohlo napadnout, že to je ybr>>to dá snad rozum, když vidíš že tam máš komplet jinou karoserii!! Very Happy Ybr vs. dt125>>dt je mnohem lepší jak na akceleraci tak i na maximalku.. Ale při větších rychlostech se to celý klepe>>mluvím z vlastní zkušenosti(jinak nesrovnávej ybr s 50-tkama)..


Naposledy upravil rawson dne Tue Sep 08, 2009 8:09 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
abc

abc


Poeet p?íspivku : 187
Registration date : 06. 05. 08

YBR 125 vs. Varadero 125 Empty
PříspěvekPředmět: Re: YBR 125 vs. Varadero 125   YBR 125 vs. Varadero 125 EmptyTue Sep 08, 2009 7:09 pm

Mirek napsal:
Tak jako z vlastní zkušenosti bych řek že ty klasický dvoutakty jako je D Ybr vs. dt125>>dt je mnohem lepší jak na akceleraci tak i na maximalku.. .
Kde jsi to viděl? Dtčko má mnohem větší akceleraci a i maximální rychlost! Mám 2 bratrance, oba dva mají Dt 125, občas si s nima vyjedu a menších bezproblémů mě ujedou. během 10s mi oba dva o půl kilometru ujedou...
Návrat nahoru Goto down
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

YBR 125 vs. Varadero 125 Empty
PříspěvekPředmět: Re: YBR 125 vs. Varadero 125   YBR 125 vs. Varadero 125 EmptyTue Sep 08, 2009 7:58 pm

Axonn napsal:
Mirek napsal:
Tak jako z vlastní zkušenosti bych řek že ty klasický dvoutakty jako je D Ybr vs. dt125>>dt je mnohem lepší jak na akceleraci tak i na maximalku.. .
Kde jsi to viděl? Dtčko má mnohem větší akceleraci a i maximální rychlost! Mám 2 bratrance, oba dva mají Dt 125, občas si s nima vyjedu a menších bezproblémů mě ujedou. během 10s mi oba dva o půl kilometru ujedou...

Umíš číst?? Jasně jsem tam napsal, že dt má mnohem lepší akceleraci>>ale jdi si s ní na dálnici a jeď delší trasu.. Ybr vítězí na plné čáře>>protože dtčko se začne klepat a pořád plný s ním točit nejde déle jak 30 minut nebo zadřeš!! Very Happy To na ybr zase není problém>>tam jedeš plný a do pohody, otřesy jsou minimální a nemusíš se strachovat že nedojedeš!! Wink
Návrat nahoru Goto down
abc

abc


Poeet p?íspivku : 187
Registration date : 06. 05. 08

YBR 125 vs. Varadero 125 Empty
PříspěvekPředmět: Re: YBR 125 vs. Varadero 125   YBR 125 vs. Varadero 125 EmptyTue Sep 08, 2009 9:33 pm

Hochu stůj při zemi... Jak může ybra vítězit nad DTčkem, který otevřený má přez 25 KW??? Nevim, nevim, ale jak tak tak čtu, tak tvoje YBRa je prostě ze všech nejlepší, a všechny si dá...
Návrat nahoru Goto down
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

YBR 125 vs. Varadero 125 Empty
PříspěvekPředmět: Re: YBR 125 vs. Varadero 125   YBR 125 vs. Varadero 125 EmptyTue Sep 08, 2009 11:36 pm

rawson napsal:
Mirek napsal:
Tak jako z vlastní zkušenosti bych řek že ty klasický dvoutakty jako je Simson nebo fichtl tak dá ale takova DT50 otevřená to už asi ne . A k tomu varaderu prostě mi příde nesmyslný že ybr z 7,5kw da varadero ktery ma nejekejch 10kw možná i vic . A 120km/h na ybr jo da se ale je to akorat trapení motoru. A dále-- chceš tvrdit že na tom videu je ybr ??? ybr ktery jede 160 km/h , na tom videu to ybr určitě neni , na tom videu je uplně jiná motorka. lol! lol! lol! lol! lol! jestli je to ybr tak z čeho jsou ty budíky a z čeho je ten motor ??? Very Happy

Lol, podívej se na celý to video>>máš tam popisky!! Ty budíky jsou od toho mita>>já jedu před ním.. Na ybr se totiž nedá přidělat foták, tak to musel mít on. Jo a jak tě mohlo napadnout, že to je ybr>>to dá snad rozum, když vidíš že tam máš komplet jinou karoserii!! Very Happy Ybr vs. dt125>>dt je mnohem lepší jak na akceleraci tak i na maximalku.. Ale při větších rychlostech se to celý klepe>>mluvím z vlastní zkušenosti(jinak nesrovnávej ybr s 50-tkama)..

Umíš číst?? Jasně jsem tam napsal, že dt má mnohem lepší akceleraci>>ale jdi si s ní na dálnici a jeď delší trasu.. Ybr vítězí na plné čáře>>protože dtčko se začne klepat a pořád plný s ním točit nejde déle jak 30 minut nebo zadřeš!! Very Happy To na ybr zase není problém>>tam jedeš plný a do pohody, otřesy jsou minimální a nemusíš se strachovat že nedojedeš!! Wink

Axonn napsal:
Hochu stůj při zemi... Jak může ybra vítězit nad DTčkem, který otevřený má přez 25 KW??? Nevim, nevim, ale jak tak tak čtu, tak tvoje YBRa je prostě ze všech nejlepší, a všechny si dá...

lol! Přečti si to ještě jednou a pořádně>>aby jsi to viděl, tak jsem ti to zvýraznil červeně!! Jestli jsi to ani teď nepochopil, tak ti to vysvětlím ještě jednou.. DT nedokáže jet dlouhou trasu vkuse bez přestávek, protože bys tomu zadřel motor když to pořád točíš.. A tak je to u každého 2T(nejen u DT), proto říkám že je ybr v tomto lepší..
Návrat nahoru Goto down
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

YBR 125 vs. Varadero 125 Empty
PříspěvekPředmět: Re: YBR 125 vs. Varadero 125   YBR 125 vs. Varadero 125 EmptyTue Sep 08, 2009 11:46 pm

Je zbytečné se tady hádat o tom, jestli ybr předjede 2T.. Ybr je spolehlivá motorka s nízkou spotřebou, na které se nemusíte bát při delších vyjížďkách. Není to žádná závodní motorka, na které budete lítat 180km/h a závodit s 2T!! Je to motorka ideální na dojíždění, popřípadě nějakou tu vyjížďku. Dá se z ní vytáhnout docela pěkná maximálka na to, že je to 4T s malým výkonem>>předjede bez problému kdejaký 4T, ale na 2T prostě nemá a ani mít nebude.. Wink Tím bych uzavřel toto téma>>LOCK!!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





YBR 125 vs. Varadero 125 Empty
PříspěvekPředmět: Re: YBR 125 vs. Varadero 125   YBR 125 vs. Varadero 125 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
YBR 125 vs. Varadero 125
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Yamaha YBR 125 :: Off topic-
Přejdi na: