Yamaha YBR 125
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 spotřeba 06 a 07

Goto down 
+6
nnixonn
Sucre
rawson
Mirek
Lazzarik
Rajce63
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Serj




Poeet p?íspivku : 48
Age : 33
Registration date : 06. 10. 09

spotřeba 06 a 07 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: spotřeba 06 a 07   spotřeba 06 a 07 - Stránka 2 EmptyTue Dec 14, 2010 4:17 pm

rawson napsal:
Axonn napsal:
rawson napsal:
Axonn napsal:
Když by jses pozorně díval, tak by jsi zjistil, že moje motorka má kapinku vetší vejfuk než maji ostatní. To znamená, že je celej dělanej novej, tudíž asi vim co v tom vejfuku je... A jinak to praskání zapřičiňuje že je teplej vejfuk.

Já se neptal na tvůj výfuk>>chci vědět jestli origoš výfuk má katalyzátor a nebo nemá.. A to že je teplej výfuk je naprostá hovadina>>každá motorka má teplý výfuk a stejně nepraská(když nemluvím o ybr)!! Rolling Eyes
OMFG, ty seš nepoučitelnej... Když ten vejfuk chladne tak se asi stahuj kov, ne?

Very Happy Very Happy Si tam dej kovovou trubku a praskat ti to nebude!! Já říkám, že to praská akorát u 4T a zajímalo by mě proč>>rozhodně to není kvůli stahování kovu nebo tak.. Bude v tom něco jiného>>každý výfuk je kovový a praskají jenom na 4T. Proč teda nepraskají výfuky u 2T když už tomu tak rozumíš??


není to kov ale litina omg....................... lol! a ano je to stahováním... kov to umí bez keců... litina do toho praská... bože bože...
Návrat nahoru Goto down
 
spotřeba 06 a 07
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Yamaha YBR 125 :: Opravy a problémy-
Přejdi na: