Yamaha YBR 125
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Filipenský Jihlava

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
nnixonn




Poeet p?íspivku : 15
Age : 32
Registration date : 20. 05. 09

Filipenský Jihlava Empty
PříspěvekPředmět: Filipenský Jihlava   Filipenský Jihlava EmptySun Oct 04, 2009 10:24 pm

Dával jsem tam ybrko 2krát..
Jednou po 1000km - Po servisu všechno v pohodě.. Další den příjdu k motorce a pod ní louže, zjišťuju čím to je a ty kkti nedotáhli šroub na vypouštění oleje..
Potom se my sjela pneumatika, tak jsem tam jel na výměnu.. Byla domluvena nějaká lepší bezdušová. Motorku předám do servisu a jak ji vyzvednu, tak je na ní pneumatika s dušou.. Jedu dom a najednou něco strašně smrdí.. Zastavím a zjišťuju, že mám úplně narvrdo dotáhnou zadní brzdu, tak ju povoluju a jedu nasranej dom.

Takže tento servis výrazně nedoporučuju.. Mad
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Filipenský Jihlava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filipenský Jihlava   Filipenský Jihlava EmptyMon Oct 05, 2009 6:00 pm

nnixonn napsal:
Dával jsem tam ybrko 2krát..
Jednou po 1000km - Po servisu všechno v pohodě.. Další den příjdu k motorce a pod ní louže, zjišťuju čím to je a ty kkti nedotáhli šroub na vypouštění oleje..
Potom se my sjela pneumatika, tak jsem tam jel na výměnu.. Byla domluvena nějaká lepší bezdušová. Motorku předám do servisu a jak ji vyzvednu, tak je na ní pneumatika s dušou.. Jedu dom a najednou něco strašně smrdí.. Zastavím a zjišťuju, že mám úplně narvrdo dotáhnou zadní brzdu, tak ju povoluju a jedu nasranej dom.

Takže tento servis výrazně nedoporučuju.. Mad

Ach jo ty servisy Yamahy jsou hrozny hovada, ja nedopurucuju servis v Novy Pace (tam jsou kokoti) a taky Hradec Králové (tam jsou dlouhy cekaci lhuty).
Návrat nahoru Goto down
 
Filipenský Jihlava
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Yamaha YBR 125 :: Servisy-
Přejdi na: