Yamaha YBR 125
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Mušov - Merkur 2010

Goto down 
+7
Mirek
Sucre
Petr kamionak
rawson
CHucKNorriS
Lazzarik
Serj
11 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Serj




Poeet p?íspivku : 48
Age : 33
Registration date : 06. 10. 09

Mušov - Merkur 2010 Empty
PříspěvekPředmět: Mušov - Merkur 2010   Mušov - Merkur 2010 EmptyThu Oct 08, 2009 6:05 pm

Čau, co takhle udělat sraz v Merkuru(mušov)? Někdy o prázdninách příští rok. Je to kousek od dálnice, hospoda na každým rohu, ubytování není problém, ceny jídla přijatelný a 5min. cesty pěšky je disko. Můžem udělat okruh po okolí tzn. kolem mušovských jezer, Mikulov, Břeclav třeba i Rakousko. Silnice sou v pohodě žádný polňačky.
Návrat nahoru Goto down
Lazzarik

Lazzarik


Poeet p?íspivku : 118
Registration date : 02. 11. 08

Mušov - Merkur 2010 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mušov - Merkur 2010   Mušov - Merkur 2010 EmptyThu Oct 08, 2009 8:14 pm

nápad dobrej, ale je to moc daleko tongue
Návrat nahoru Goto down
CHucKNorriS

CHucKNorriS


Poeet p?íspivku : 172
Age : 31
Registration date : 06. 07. 08

Mušov - Merkur 2010 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mušov - Merkur 2010   Mušov - Merkur 2010 EmptyFri Oct 09, 2009 4:27 pm

já to mám kousek Very Happy ale určitě bych někdy o prázkách udělal nějakej sraz. už se to tady řeší 2 roky a pořád nic tak doufám že rok 2010 bude přelomovej!
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=7CmuEXcuCd0
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

Mušov - Merkur 2010 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mušov - Merkur 2010   Mušov - Merkur 2010 EmptyFri Oct 09, 2009 5:40 pm

Pokud se toho chytnou alespoň dva lidi, kteří mají opravdu zájem tak není problém.. Já bych určo jel i když to je trochec dál z Ostravy. Vymlouvat se na to, že to je daleko>>to není nic pro mě!!Very Happy:D Je to super nápad>>já jsem rozhodně pro, hlavně ať to vyjde(ne jako letos)..Wink
Návrat nahoru Goto down
Lazzarik

Lazzarik


Poeet p?íspivku : 118
Registration date : 02. 11. 08

Mušov - Merkur 2010 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mušov - Merkur 2010   Mušov - Merkur 2010 EmptyFri Oct 09, 2009 7:54 pm

rawson napsal:
Vymlouvat se na to, že to je daleko>>to není nic pro mě!!Very Happy:D
No promiň, ale kvůli nějakýmu tupýmu srazu kde bude 5 lidí který ani neznám nepojedu 150 km, bejt to tak do 60-70km tak ještě, ale takhle daleko to nemá smysl bounce
Návrat nahoru Goto down
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

Mušov - Merkur 2010 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mušov - Merkur 2010   Mušov - Merkur 2010 EmptyFri Oct 09, 2009 10:25 pm

Já to mám tak 10 km od baráku ten Mušov....kyš kyš... lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

Mušov - Merkur 2010 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mušov - Merkur 2010   Mušov - Merkur 2010 EmptySat Oct 10, 2009 1:19 am

Lazzarik napsal:
rawson napsal:
Vymlouvat se na to, že to je daleko>>to není nic pro mě!!Very Happy:D
No promiň, ale kvůli nějakýmu tupýmu srazu kde bude 5 lidí který ani neznám nepojedu 150 km, bejt to tak do 60-70km tak ještě, ale takhle daleko to nemá smysl bounce
Njn, tak když to bereš jako tupý sraz>>já to mám od baráku nějakých 220km a i kdyby to bylo 300km tak bych jel. Beru to jako příležitost, kde poznáš nové lidi a pokecáš.. Právě proto vždycky ty srazy padnou>>viz. kvůli nějakýmu tupýmu srazu kde bude 5 lidí který ani neznám nepojedu 150 km[i].. Toť můj názor!!Wink
Návrat nahoru Goto down
Lazzarik

Lazzarik


Poeet p?íspivku : 118
Registration date : 02. 11. 08

Mušov - Merkur 2010 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mušov - Merkur 2010   Mušov - Merkur 2010 EmptySat Oct 10, 2009 1:44 pm

To rawson: Tak OK, pomineme tu vzdálenost, ale co tam chceš dělat? Těžko najdeš kemp kde nebudou závistiví lidi, ale ty jsou všude takže to můžeme vynechat. Dále ten kluk píše že všude jsou hospody a 5 min tam odtud je diskotéka, takže logicky plánuje, že to bude "chlastací sraz" a logicky dost často nebudeš v kempu>> takže první otázka> kde necháš motorky? V kempu?affraid To těžko, nebo alespoň já bych ji tam nenechal>> takže z toho plyne další otázka> Má to smysl tam jezdit abych se 2-3 dny bál o motorku že mi ji nějakej závistivej pitomec poškrábe nebo tak něco? nebo abych u ní furt stál a hlídal jí? Ne, děkuji nechci No No
Návrat nahoru Goto down
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

Mušov - Merkur 2010 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mušov - Merkur 2010   Mušov - Merkur 2010 EmptySat Oct 10, 2009 2:36 pm

Lazzarik napsal:
To rawson: Tak OK, pomineme tu vzdálenost, ale co tam chceš dělat? Těžko najdeš kemp kde nebudou závistiví lidi, ale ty jsou všude takže to můžeme vynechat. Dále ten kluk píše že všude jsou hospody a 5 min tam odtud je diskotéka, takže logicky plánuje, že to bude "chlastací sraz" a logicky dost často nebudeš v kempu>> takže první otázka> kde necháš motorky? V kempu?affraid To těžko, nebo alespoň já bych ji tam nenechal>> takže z toho plyne další otázka> Má to smysl tam jezdit abych se 2-3 dny bál o motorku že mi ji nějakej závistivej pitomec poškrábe nebo tak něco? nebo abych u ní furt stál a hlídal jí? Ne, děkuji nechci No No
Docela nesouhlasím, já už jsem byl na motorce v několika kempech a nikde jsem neměl problémy. Motorky odstavíš před stanama a pokud se o ní bojíš, tak si ji přivážeš ke stromu..Very Happy On to spíše myslel, že přes den by jsme jezdili a večer aby nebyla nuda bychom zašli někde do hospy nebo diskotéku. Je to dobrý nápad>>pokud se bojíš o motorku, tak si pořiď auto.. To by jsi nemohl ani do města pro rohlíky, protože ti to může někdo ojet klíčkem před obchodem..Wink
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Mušov - Merkur 2010 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mušov - Merkur 2010   Mušov - Merkur 2010 EmptySat Oct 10, 2009 4:15 pm

Lazzarik napsal:
To rawson: Tak OK, pomineme tu vzdálenost, ale co tam chceš dělat? Těžko najdeš kemp kde nebudou závistiví lidi, ale ty jsou všude takže to můžeme vynechat. Dále ten kluk píše že všude jsou hospody a 5 min tam odtud je diskotéka, takže logicky plánuje, že to bude "chlastací sraz" a logicky dost často nebudeš v kempu>> takže první otázka> kde necháš motorky? V kempu?affraid To těžko, nebo alespoň já bych ji tam nenechal>> takže z toho plyne další otázka> Má to smysl tam jezdit abych se 2-3 dny bál o motorku že mi ji nějakej závistivej pitomec poškrábe nebo tak něco? nebo abych u ní furt stál a hlídal jí? Ne, děkuji nechci No No

Zas to není, nějaký žihadlo, který by ti všichni záviděli. Toho bych se nebál, ale chlastací srazy taky nemusim. Vůbec nejlepší je, když se někdo ožere a pak se nudí a jde dělat pí*oviny s motorkou...
Návrat nahoru Goto down
Serj




Poeet p?íspivku : 48
Age : 33
Registration date : 06. 10. 09

Mušov - Merkur 2010 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mušov - Merkur 2010   Mušov - Merkur 2010 EmptySat Oct 10, 2009 11:58 pm

Lazzarik napsal:
To rawson: Tak OK, pomineme tu vzdálenost, ale co tam chceš dělat? Těžko najdeš kemp kde nebudou závistiví lidi, ale ty jsou všude takže to můžeme vynechat. Dále ten kluk píše že všude jsou hospody a 5 min tam odtud je diskotéka, takže logicky plánuje, že to bude "chlastací sraz" a logicky dost často nebudeš v kempu>> takže první otázka> kde necháš motorky? V kempu?affraid To těžko, nebo alespoň já bych ji tam nenechal>> takže z toho plyne další otázka> Má to smysl tam jezdit abych se 2-3 dny bál o motorku že mi ji nějakej závistivej pitomec poškrábe nebo tak něco? nebo abych u ní furt stál a hlídal jí? Ne, děkuji nechci No No


jako chlastací sraz sem to rozhodně nemyslel. Seš docela pesimista, v okolí sou parádní cesty. A s těma hospodama a disko sem to opravdu myslel tak aby večer nebyla nuda. Znám to tam jak svý boty takže nuda tam fakt není večer. O motorku se bát nemusíš je tam plno motorkářů a je zvykem ruka ruku mije. Jo jinak nevíte kde bych sehnal náhon na tachometr? Spadla mi ze stojanu dost nešikovně a doslova se vyrval jeden závit.


Chuck a Petr kde bydlíte? Já mám merkur cca 20km od baráku. Ale mušov znám dokonale Smile můj druhej domov.
Návrat nahoru Goto down
CHucKNorriS

CHucKNorriS


Poeet p?íspivku : 172
Age : 31
Registration date : 06. 07. 08

Mušov - Merkur 2010 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mušov - Merkur 2010   Mušov - Merkur 2010 EmptySun Oct 11, 2009 11:19 am

Serj napsal:
Lazzarik napsal:
To rawson: Tak OK, pomineme tu vzdálenost, ale co tam chceš dělat? Těžko najdeš kemp kde nebudou závistiví lidi, ale ty jsou všude takže to můžeme vynechat. Dále ten kluk píše že všude jsou hospody a 5 min tam odtud je diskotéka, takže logicky plánuje, že to bude "chlastací sraz" a logicky dost často nebudeš v kempu>> takže první otázka> kde necháš motorky? V kempu?affraid To těžko, nebo alespoň já bych ji tam nenechal>> takže z toho plyne další otázka> Má to smysl tam jezdit abych se 2-3 dny bál o motorku že mi ji nějakej závistivej pitomec poškrábe nebo tak něco? nebo abych u ní furt stál a hlídal jí? Ne, děkuji nechci No No


jako chlastací sraz sem to rozhodně nemyslel. Seš docela pesimista, v okolí sou parádní cesty. A s těma hospodama a disko sem to opravdu myslel tak aby večer nebyla nuda. Znám to tam jak svý boty takže nuda tam fakt není večer. O motorku se bát nemusíš je tam plno motorkářů a je zvykem ruka ruku mije. Jo jinak nevíte kde bych sehnal náhon na tachometr? Spadla mi ze stojanu dost nešikovně a doslova se vyrval jeden závit.


Chuck a Petr kde bydlíte? Já mám merkur cca 20km od baráku. Ale mušov znám dokonale Smile můj druhej domov.
Pozořice, 15 km od brna. Kdyby nevyšel sraz (o5) tak by sme se mohli jenom tak sejít a jet se projet Wink
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=7CmuEXcuCd0
Lazzarik

Lazzarik


Poeet p?íspivku : 118
Registration date : 02. 11. 08

Mušov - Merkur 2010 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mušov - Merkur 2010   Mušov - Merkur 2010 EmptySun Oct 11, 2009 5:33 pm

Serj napsal:
jako chlastací sraz sem to rozhodně nemyslel. Seš docela pesimista, v okolí sou parádní cesty. A s těma hospodama a disko sem to opravdu myslel tak aby večer nebyla nuda. Znám to tam jak svý boty takže nuda tam fakt není večer. O motorku se bát nemusíš je tam plno motorkářů a je zvykem ruka ruku mije. Jo jinak nevíte kde bych sehnal náhon na tachometr? Spadla mi ze stojanu dost nešikovně a doslova se vyrval jeden závit.
Já nejsem pesimista, jen se prostě bojím o motorku, uvidíme, pokud se něco uskuteční, třeba se tam s bráchou taky ukážu, ale nevim no Laughing Fakt se o YBRku bojím geek
Návrat nahoru Goto down
Mirek

Mirek


Poeet p?íspivku : 87
Registration date : 01. 08. 09

Mušov - Merkur 2010 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mušov - Merkur 2010   Mušov - Merkur 2010 EmptyMon Oct 12, 2009 9:27 pm

Lazzarik napsal:
Serj napsal:
jako chlastací sraz sem to rozhodně nemyslel. Seš docela pesimista, v okolí sou parádní cesty. A s těma hospodama a disko sem to opravdu myslel tak aby večer nebyla nuda. Znám to tam jak svý boty takže nuda tam fakt není večer. O motorku se bát nemusíš je tam plno motorkářů a je zvykem ruka ruku mije. Jo jinak nevíte kde bych sehnal náhon na tachometr? Spadla mi ze stojanu dost nešikovně a doslova se vyrval jeden závit.
Já nejsem pesimista, jen se prostě bojím o motorku, uvidíme, pokud se něco uskuteční, třeba se tam s bráchou taky ukážu, ale nevim no Laughing Fakt se o YBRku bojím geek

Si kup fichtla toho ti nikdo nevezme Very Happy , ja se o ybr taky bojim když ho rano v praze v jedný zapadlí ulici odstavim a du do školy několikrat se přesvědčim že je všechno zamčeny a du a když kni přijdu je všechno v poho , ale např kamošovi tam autem schodili motorku ze stojanku , a mě takoví dvě hovada jentak z prdele otočli ybr přitom věděj že sem na to uplně alergickej když někdo šmatla na něco co neni jeho to mě sere takovejm bych nejradši spřaražel pazoury. Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Mušov - Merkur 2010 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mušov - Merkur 2010   Mušov - Merkur 2010 EmptyMon Oct 12, 2009 10:03 pm

Mirek napsal:
Lazzarik napsal:
Serj napsal:
jako chlastací sraz sem to rozhodně nemyslel. Seš docela pesimista, v okolí sou parádní cesty. A s těma hospodama a disko sem to opravdu myslel tak aby večer nebyla nuda. Znám to tam jak svý boty takže nuda tam fakt není večer. O motorku se bát nemusíš je tam plno motorkářů a je zvykem ruka ruku mije. Jo jinak nevíte kde bych sehnal náhon na tachometr? Spadla mi ze stojanu dost nešikovně a doslova se vyrval jeden závit.
Já nejsem pesimista, jen se prostě bojím o motorku, uvidíme, pokud se něco uskuteční, třeba se tam s bráchou taky ukážu, ale nevim no Laughing Fakt se o YBRku bojím geek

Si kup fichtla toho ti nikdo nevezme Very Happy , ja se o ybr taky bojim když ho rano v praze v jedný zapadlí ulici odstavim a du do školy několikrat se přesvědčim že je všechno zamčeny a du a když kni přijdu je všechno v poho , ale např kamošovi tam autem schodili motorku ze stojanku , a mě takoví dvě hovada jentak z prdele otočli ybr přitom věděj že sem na to uplně alergickej když někdo šmatla na něco co neni jeho to mě sere takovejm bych nejradši spřaražel pazoury. Twisted Evil

Jo, to je fakt na pěst!!!
Návrat nahoru Goto down
Lazzarik

Lazzarik


Poeet p?íspivku : 118
Registration date : 02. 11. 08

Mušov - Merkur 2010 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mušov - Merkur 2010   Mušov - Merkur 2010 EmptyTue Oct 13, 2009 9:03 am

ty vle, teď mě to došlo Shocked My jsem do toho kempu Merkur chtěli teď o prázdninách jet jakoby na "dovolenou" s bráchou a ségrou, ale nevyšlo to, a příští rok plánujem že tam asi nejspíš pojedem, jen nevím jestli na motorkách Cool
Návrat nahoru Goto down
Serj




Poeet p?íspivku : 48
Age : 33
Registration date : 06. 10. 09

Mušov - Merkur 2010 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mušov - Merkur 2010   Mušov - Merkur 2010 EmptyTue Oct 13, 2009 10:08 am

Chlapi kurňa, poshánějte lidi keří by byli ochotní vůbec dojet ať to trochu rozjedem a ať se stém dopředu počítá. bounce jesi má ale někdo lepší nápad a je ochoten to líp zařídit tak šup sem stém. Ale ať něco už vyjde. Celkem bych si zajezdil ve větší partě.



Kamionak kde bydlíš? bounce mohli bysme to nějak dohoookat ještě s Chuckem.
Návrat nahoru Goto down
Serj




Poeet p?íspivku : 48
Age : 33
Registration date : 06. 10. 09

Mušov - Merkur 2010 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mušov - Merkur 2010   Mušov - Merkur 2010 EmptyTue Oct 13, 2009 10:11 am

Lazzarik napsal:
ty vle, teď mě to došlo Shocked My jsem do toho kempu Merkur chtěli teď o prázdninách jet jakoby na "dovolenou" s bráchou a ségrou, ale nevyšlo to, a příští rok plánujem že tam asi nejspíš pojedem, jen nevím jestli na motorkách Cool


Je to tam supr. Dvě laguny na koupání, hospůdky, po večerech zábava a disko. Jo a taky kino a paintball. Nuda by nebyla, když bysme nejezdili.
Návrat nahoru Goto down
CHucKNorriS

CHucKNorriS


Poeet p?íspivku : 172
Age : 31
Registration date : 06. 07. 08

Mušov - Merkur 2010 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mušov - Merkur 2010   Mušov - Merkur 2010 EmptyTue Oct 13, 2009 4:48 pm

Serj napsal:
Lazzarik napsal:
ty vle, teď mě to došlo Shocked My jsem do toho kempu Merkur chtěli teď o prázdninách jet jakoby na "dovolenou" s bráchou a ségrou, ale nevyšlo to, a příští rok plánujem že tam asi nejspíš pojedem, jen nevím jestli na motorkách Cool


Je to tam supr. Dvě laguny na koupání, hospůdky, po večerech zábava a disko. Jo a taky kino a paintball. Nuda by nebyla, když bysme nejezdili.
to zní hoooodně dobře. kdyby se to tady nerozhoupalo tak by sme klidně mohli ze srazu YBRek udělat výjezd s motorkama.myslím že každej mí nějaký kámoše s motorkou kteří by byli ochotni jet někam na pár dní. uvidíme jak se to vyvyne :-P
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=7CmuEXcuCd0
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

Mušov - Merkur 2010 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mušov - Merkur 2010   Mušov - Merkur 2010 EmptyWed Oct 14, 2009 10:35 pm

V Březí, 6 km od Mikulova.A kde ty SERJ???
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
Serj




Poeet p?íspivku : 48
Age : 33
Registration date : 06. 10. 09

Mušov - Merkur 2010 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mušov - Merkur 2010   Mušov - Merkur 2010 EmptyWed Oct 14, 2009 10:59 pm

Petr kamionak napsal:
V Březí, 6 km od Mikulova.A kde ty SERJ???


Bratčice asi 20km od Mušova. Jesi znáš Pohořelice, Rajhrad tak mezi.

Hele tak to je paráda. Ty to znáš směr Mikulov já zase směr Brno. Musíme nějak domluvit trasu a rozhoupat to. Ať to vyjde.
Návrat nahoru Goto down
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

Mušov - Merkur 2010 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mušov - Merkur 2010   Mušov - Merkur 2010 EmptyTue Oct 27, 2009 5:53 pm

To ChuckNorris: Já bydlím v Březí, což je 6 km od Mikulova a Mušov mám kousíček takže já bych mohl jet. Akorát nechápu tadyk lidi co říkají že se bojí o motorky. Já jezdím na Mušov každej rok a YBR se mi vrátila v pořádku protože se tam sjíždijou motorkáři z celé evropy, jednou sem tam potkal nizozemce, taliány atd...Takže o motorku se nemusí nikdo bát. Všichni ju měli u stanu zamčenou a bylo vystaráno, nikdo neměl strach o ní, všici chlastali atak...Já jezdím s YBR v létě na dlouhé výlety ale sám protože se každej buď bojí o motorku nebo se mu nechce tak daleko.Jezdím Brno,Velká Bíteš,Třebíč,Moravské Budějovice,Znojmo a dom. Nebo Břeclav,Hodonín,Veselí n. Moravou,Uherské Hradiště atak....Prostě takový okruhy, a na celý den mám vystaráno a na 1 nádrž to vystačí, ujedu tak 400 km za den.
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

Mušov - Merkur 2010 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mušov - Merkur 2010   Mušov - Merkur 2010 EmptyTue Oct 27, 2009 5:55 pm

Serj napsal:
Petr kamionak napsal:
V Březí, 6 km od Mikulova.A kde ty SERJ???


Bratčice asi 20km od Mušova. Jesi znáš Pohořelice, Rajhrad tak mezi.

Hele tak to je paráda. Ty to znáš směr Mikulov já zase směr Brno. Musíme nějak domluvit trasu a rozhoupat to. Ať to vyjde.

Šak někdy určo vyjedem ale teď ne pač mám motorku v servisu a nevijou co s tím je.A už je beztak zima.
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
CHucKNorriS

CHucKNorriS


Poeet p?íspivku : 172
Age : 31
Registration date : 06. 07. 08

Mušov - Merkur 2010 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mušov - Merkur 2010   Mušov - Merkur 2010 EmptyTue Oct 27, 2009 6:31 pm

Petr kamionak napsal:
To ChuckNorris: Já bydlím v Březí, což je 6 km od Mikulova a Mušov mám kousíček takže já bych mohl jet. Akorát nechápu tadyk lidi co říkají že se bojí o motorky. Já jezdím na Mušov každej rok a YBR se mi vrátila v pořádku protože se tam sjíždijou motorkáři z celé evropy, jednou sem tam potkal nizozemce, taliány atd...Takže o motorku se nemusí nikdo bát. Všichni ju měli u stanu zamčenou a bylo vystaráno, nikdo neměl strach o ní, všici chlastali atak...Já jezdím s YBR v létě na dlouhé výlety ale sám protože se každej buď bojí o motorku nebo se mu nechce tak daleko.Jezdím Brno,Velká Bíteš,Třebíč,Moravské Budějovice,Znojmo a dom. Nebo Břeclav,Hodonín,Veselí n. Moravou,Uherské Hradiště atak....Prostě takový okruhy, a na celý den mám vystaráno a na 1 nádrž to vystačí, ujedu tak 400 km za den.
určitě se někdy projedem ale teď už asi ne, vyjel bych až příští rok. Já se o motorku bojim asi jako každej ale rozhodně si nemyslim že by ji tam někdo poškrábal ba dokonce ukrad...jak tak poslochám si docela cestovatel Smile já jezdím většinou trasu blansko,jedovnice a přes rousínov domů, nevim kolik to dělá ale přes 50 určitě. dřív sem jezdil se dvouma kamošama ale jednoho srazilo auta a motorka mu nejede a druhej je línej bo co..jediná vyjímka je že sem jel s dalšíma 8 motorkama do rakouska to sme najeli +/- 300km. a to sem si užil páč to všechno byly tatovy známí takže samí mašiny, jenom já s kamošem na 125kách Very Happy:D:D ale zase plno zážitků.
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=7CmuEXcuCd0
Serj




Poeet p?íspivku : 48
Age : 33
Registration date : 06. 10. 09

Mušov - Merkur 2010 Empty
PříspěvekPředmět: Tož chalani!   Mušov - Merkur 2010 EmptySun Nov 15, 2009 11:19 pm

Tož chalani! Nechcu aby můj nápad dopadl jako ostatní! Proto zatím shromáždím informace. Opustil nás Sucre(budiž mu Bandit dobrým přítelem jako YBR) zato jeho YBRko přišlo mému dobrému kamarádovi Květáčkovi! Takže pokud dobře počítám zatím by bylo 5lidí ochotných do Merkuru dojet. CHucKNorriS, rawson, petr kamionak, ja a Květáček. Nezapomněl sem a stále se toho držím! Počítám sváma!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mušov - Merkur 2010 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mušov - Merkur 2010   Mušov - Merkur 2010 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Mušov - Merkur 2010
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Motosalon Brno 2010
» Yamaha YBR 125 Factor 2010 (Gladiator)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Yamaha YBR 125 :: Srazy a akce-
Přejdi na: