Yamaha YBR 125
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 podsviceni-neony,LED,...

Goto down 
+8
biker.men
Honza
Admin
crapper
hell fish
Šudy
abc
Sucre
12 posters
AutorZpráva
hellfish
Anonymní




podsviceni-neony,LED,... Empty
PříspěvekPředmět: podsviceni-neony,LED,...   podsviceni-neony,LED,... EmptyTue May 20, 2008 8:05 pm

Chcete si vylepšit svého mazlíčka? Dejte si na něj podsvícení. LED nebo neon to je jedno, ale vypadá to krásně, mám na té své daný LED a vypadá to pěkně. Jednoduchá instalace...., dále nálepky a dálkový start. Cool . S timhle oslníte opravdu každého. Když tak píšu o tuningu, viděl jsem YBR, která má prosklený motor. To jsem nevěřil vlastním očím. Motor vyrobený spešl na zakázku za rovných 100 000Kč. Opravdu nádhera. Bude dokonce tenhle motor k vidění na YBR srazu, který se bude konat začátkem prázdnin......ještě dám vědět Wink ...
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

podsviceni-neony,LED,... Empty
PříspěvekPředmět: Re: podsviceni-neony,LED,...   podsviceni-neony,LED,... EmptyTue May 20, 2008 10:39 pm

hellfish napsal:
Chcete si vylepšit svého mazlíčka? Dejte si na něj podsvícení. LED nebo neon to je jedno, ale vypadá to krásně, mám na té své daný LED a vypadá to pěkně. Jednoduchá instalace...., dále nálepky a dálkový start. Cool . S timhle oslníte opravdu každého. Když tak píšu o tuningu, viděl jsem YBR, která má prosklený motor. To jsem nevěřil vlastním očím. Motor vyrobený spešl na zakázku za rovných 100 000Kč. Opravdu nádhera. Bude dokonce tenhle motor k vidění na YBR srazu, který se bude konat začátkem prázdnin......ještě dám vědět Wink ...

Hele co je to ten dalkovej start??
Návrat nahoru Goto down
abc

abc


Poeet p?íspivku : 187
Registration date : 06. 05. 08

podsviceni-neony,LED,... Empty
PříspěvekPředmět: Re: podsviceni-neony,LED,...   podsviceni-neony,LED,... EmptyWed May 21, 2008 7:15 pm

Sucre napsal:
hellfish napsal:
Chcete si vylepšit svého mazlíčka? Dejte si na něj podsvícení. LED nebo neon to je jedno, ale vypadá to krásně, mám na té své daný LED a vypadá to pěkně. Jednoduchá instalace...., dále nálepky a dálkový start. Cool . S timhle oslníte opravdu každého. Když tak píšu o tuningu, viděl jsem YBR, která má prosklený motor. To jsem nevěřil vlastním očím. Motor vyrobený spešl na zakázku za rovných 100 000Kč. Opravdu nádhera. Bude dokonce tenhle motor k vidění na YBR srazu, který se bude konat začátkem prázdnin......ještě dám vědět Wink ...

Hele co je to ten dalkovej start??

Přijdeš k motorce a jen cvakneš a se motorka nastartuje (Teda alespoň myslim).
Návrat nahoru Goto down
Šudy

Šudy


Poeet p?íspivku : 142
Age : 33
Registration date : 01. 05. 08

podsviceni-neony,LED,... Empty
PříspěvekPředmět: Re: podsviceni-neony,LED,...   podsviceni-neony,LED,... EmptyWed May 21, 2008 9:18 pm

ale to pude asi jen u verze se strikackou, u karbecovi asi těžko..
Návrat nahoru Goto down
hell fish




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 19. 05. 08

podsviceni-neony,LED,... Empty
PříspěvekPředmět: Re: podsviceni-neony,LED,...   podsviceni-neony,LED,... EmptyThu May 22, 2008 5:43 pm

dalkovy start lze dát i na karburator, neni problem. A dalkovy start snad nemusim vysvetlovat co je, ale pro poradek Cool ..... umoznuje nastartovat motor pomoci dalkoveho ovladace na vzdalenost az 30m. S timhle oslnite opravdu kolem jdouci lidi Cool..........
Návrat nahoru Goto down
abc

abc


Poeet p?íspivku : 187
Registration date : 06. 05. 08

podsviceni-neony,LED,... Empty
PříspěvekPředmět: Re: podsviceni-neony,LED,...   podsviceni-neony,LED,... EmptyThu May 22, 2008 8:16 pm

hell fish napsal:
dalkovy start lze dát i na karburator, neni problem. A dalkovy start snad nemusim vysvetlovat co je, ale pro poradek Cool ..... umoznuje nastartovat motor pomoci dalkoveho ovladace na vzdalenost az 30m. S timhle oslnite opravdu kolem jdouci lidi Cool..........

Hele pls, kdy a kde je ten ybr sraz????
Návrat nahoru Goto down
Šudy

Šudy


Poeet p?íspivku : 142
Age : 33
Registration date : 01. 05. 08

podsviceni-neony,LED,... Empty
PříspěvekPředmět: Re: podsviceni-neony,LED,...   podsviceni-neony,LED,... EmptyThu May 22, 2008 8:26 pm

hell fish napsal:
dalkovy start lze dát i na karburator, neni problem. A dalkovy start snad nemusim vysvetlovat co je, ale pro poradek Cool ..... umoznuje nastartovat motor pomoci dalkoveho ovladace na vzdalenost az 30m. S timhle oslnite opravdu kolem jdouci lidi Cool..........

tak to by mě zajimalo jak to asi zapne benal a sytič?...
Návrat nahoru Goto down
crapper




Poeet p?íspivku : 58
Age : 32
Registration date : 11. 05. 08

podsviceni-neony,LED,... Empty
PříspěvekPředmět: Re: podsviceni-neony,LED,...   podsviceni-neony,LED,... EmptyThu May 22, 2008 10:03 pm

Šudy napsal:
tak to by mě zajimalo jak to asi zapne benal a sytič?...

Podle mě je to jen blbina na machrování nevidim v tom nic užitečnýho, nezapne nic je to prostě jen třeba že zastaviš skočíš si do krámu vylezeš a nastartuješ na dálku...
Návrat nahoru Goto down
abc

abc


Poeet p?íspivku : 187
Registration date : 06. 05. 08

podsviceni-neony,LED,... Empty
PříspěvekPředmět: Re: podsviceni-neony,LED,...   podsviceni-neony,LED,... EmptyFri May 23, 2008 7:18 pm

crapper napsal:
Šudy napsal:
tak to by mě zajimalo jak to asi zapne benal a sytič?...

Podle mě je to jen blbina na machrování nevidim v tom nic užitečnýho, nezapne nic je to prostě jen třeba že zastaviš skočíš si do krámu vylezeš a nastartuješ na dálku...

Náhodou, kdybych si ho mohl na tu motorku namontovat, tak ho tam namontuju hned jak ho dostanu do rukou. sunny
Návrat nahoru Goto down
hell fish




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 19. 05. 08

podsviceni-neony,LED,... Empty
PříspěvekPředmět: Re: podsviceni-neony,LED,...   podsviceni-neony,LED,... EmptySat May 24, 2008 12:37 am

musis mit zaplej benal, nwm na strikacce to jde, bez problemu, jak se syticem to nwm abych pravdu rekl
Návrat nahoru Goto down
abc

abc


Poeet p?íspivku : 187
Registration date : 06. 05. 08

podsviceni-neony,LED,... Empty
PříspěvekPředmět: Re: podsviceni-neony,LED,...   podsviceni-neony,LED,... EmptySat May 24, 2008 1:23 pm

hell fish napsal:
musis mit zaplej benal, nwm na strikacce to jde, bez problemu, jak se syticem to nwm abych pravdu rekl

Hele pls kdy a kde je ten YBR sraz???
Návrat nahoru Goto down
hellfish
Anonymní




podsviceni-neony,LED,... Empty
PříspěvekPředmět: Re: podsviceni-neony,LED,...   podsviceni-neony,LED,... EmptyTue Jun 03, 2008 8:28 pm

sraz bude koncem cervna dam jeste vedet.
Návrat nahoru Goto down
abc

abc


Poeet p?íspivku : 187
Registration date : 06. 05. 08

podsviceni-neony,LED,... Empty
PříspěvekPředmět: Re: podsviceni-neony,LED,...   podsviceni-neony,LED,... EmptyWed Jun 04, 2008 2:42 pm

hellfish napsal:
sraz bude koncem cervna dam jeste vedet.

A kde bude???
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 78
Age : 33
Registration date : 21. 04. 08

podsviceni-neony,LED,... Empty
PříspěvekPředmět: Re: podsviceni-neony,LED,...   podsviceni-neony,LED,... EmptyWed Jun 04, 2008 11:13 pm

Axonn napsal:
hellfish napsal:
sraz bude koncem cervna dam jeste vedet.

A kde bude???



Taky by mě to zajímalo kde???
Návrat nahoru Goto down
https://ybr125.forumczech.com
Honza

Honza


Poeet p?íspivku : 23
Registration date : 22. 06. 08

podsviceni-neony,LED,... Empty
PříspěvekPředmět: Re: podsviceni-neony,LED,...   podsviceni-neony,LED,... EmptyFri Aug 08, 2008 10:50 am

hele mužu se ešte zeptat ohledne dalkoveho stratovani kde se to da sehnat Smile nezní to vubec špatně Very Happy
Návrat nahoru Goto down
biker.men

biker.men


Poeet p?íspivku : 7
Age : 31
Registration date : 19. 10. 08

podsviceni-neony,LED,... Empty
PříspěvekPředmět: Re: podsviceni-neony,LED,...   podsviceni-neony,LED,... EmptyTue Nov 04, 2008 9:33 pm

já bych se rád zeptal admina jak má vyřešený ty neony ?! kam to narval, uvažuju o tom že si to koupím taky, ale nevím kam to narvat !
Návrat nahoru Goto down
abc

abc


Poeet p?íspivku : 187
Registration date : 06. 05. 08

podsviceni-neony,LED,... Empty
PříspěvekPředmět: Re: podsviceni-neony,LED,...   podsviceni-neony,LED,... EmptyTue Nov 04, 2008 10:00 pm

biker.men napsal:
já bych se rád zeptal admina jak má vyřešený ty neony ?! kam to narval, uvažuju o tom že si to koupím taky, ale nevím kam to narvat !
Tak jeden neon se dává nad motor a druhej nad pneumatiku...
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 78
Age : 33
Registration date : 21. 04. 08

podsviceni-neony,LED,... Empty
PříspěvekPředmět: Re: podsviceni-neony,LED,...   podsviceni-neony,LED,... EmptySat Dec 06, 2008 12:41 pm

Axonn napsal:
biker.men napsal:
já bych se rád zeptal admina jak má vyřešený ty neony ?! kam to narval, uvažuju o tom že si to koupím taky, ale nevím kam to narvat !
Tak jeden neon se dává nad motor a druhej nad pneumatiku...


Přesně jak píše axonn, jedny neony se dávají nad motor na ty plasty co jsou jakoby nasávače, a další 2 neony do toho plastu jak je nad zadním kolem, je tam přímo takový výřez presně na ty neony , ale potom si dávejte pozor na nějaké díry a nerovnosti když povezete někoho težšího... Very Happy Very Happy už se mi stalo že sem dojel s půlkou neonu... Laughing
Návrat nahoru Goto down
https://ybr125.forumczech.com
Serj




Poeet p?íspivku : 48
Age : 33
Registration date : 06. 10. 09

podsviceni-neony,LED,... Empty
PříspěvekPředmět: Led-neony   podsviceni-neony,LED,... EmptySat Apr 03, 2010 10:17 pm

Tak jsem neodolal a dal si na motorku led-neony. Inspiroval jsem se od admina. Ledky jsou výborný, nežerou, nejsou náchylný na otřesy a jsou levný, jen mě trochu mrzí že to nemá takovou svítivost jakou jsem od toho čekal.. ale i tak supr! za 550kč podsvícená celá motorka. Později jak dodělám ještě kolo dám fotky Smile
Návrat nahoru Goto down
Mirek

Mirek


Poeet p?íspivku : 87
Registration date : 01. 08. 09

podsviceni-neony,LED,... Empty
PříspěvekPředmět: Re: podsviceni-neony,LED,...   podsviceni-neony,LED,... EmptyMon Apr 05, 2010 7:24 pm

Na karbecu to bude fachat akorat u zahřátýho motoru , sytič to fat zapnout neumí :-)
Návrat nahoru Goto down
jag451




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 17. 06. 11

podsviceni-neony,LED,... Empty
PříspěvekPředmět: Re: podsviceni-neony,LED,...   podsviceni-neony,LED,... EmptyFri Jun 17, 2011 10:59 pm

Ahoj nevíte někdo prosím když si chce dát místo té žárovky co je v hlavním světle xenonovou nebo nějaké světlo které svítí modře nevíte kde a jakej typ mám koupit děkuji
Návrat nahoru Goto down
nnixonn




Poeet p?íspivku : 15
Age : 32
Registration date : 20. 05. 09

podsviceni-neony,LED,... Empty
PříspěvekPředmět: Re: podsviceni-neony,LED,...   podsviceni-neony,LED,... EmptySat Jul 16, 2011 8:14 pm

Modrý sou akorát tak o průser. Jestli ti nestačí svítivost tý fechtlový žárovky, tak tam kup h4ku a přepájej si kontakty.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





podsviceni-neony,LED,... Empty
PříspěvekPředmět: Re: podsviceni-neony,LED,...   podsviceni-neony,LED,... Empty

Návrat nahoru Goto down
 
podsviceni-neony,LED,...
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Yamaha YBR 125 - Mike 125

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Yamaha YBR 125 :: Tuning-
Přejdi na: