Yamaha YBR 125
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Nová YBR pro rok 2010

Goto down 
+2
rawson
Lazzarik
6 posters

Líbí se Vám nová YBR?
Moc pěkný
Nová YBR pro rok 2010 Vote_lcap75%Nová YBR pro rok 2010 Vote_rcap
 75% [ 6 ]
Nic moc
Nová YBR pro rok 2010 Vote_lcap25%Nová YBR pro rok 2010 Vote_rcap
 25% [ 2 ]
Hnus
Nová YBR pro rok 2010 Vote_lcap0%Nová YBR pro rok 2010 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 8
 

AutorZpráva
Lazzarik

Lazzarik


Poeet p?íspivku : 118
Registration date : 02. 11. 08

Nová YBR pro rok 2010 Empty
PříspěvekPředmět: Nová YBR pro rok 2010   Nová YBR pro rok 2010 EmptyMon Nov 02, 2009 10:45 pm

Tak a je to definitivně potvrzený, YBRka se pro rok 2010 docela "rapidně" zinovuje Laughing "Defakto" je to ta YBR Factor, jak už tu v jednom topicu byla probíraná Cool
Tady fotky:
Nová YBR pro rok 2010 Yamaha881492010ybr125eur
Nová YBR pro rok 2010 Yamaha881562010ybr125eu
Nová YBR pro rok 2010 Yamaha881512010ybr125euw
Nová YBR pro rok 2010 Yamaha881612010ybr125eur

Zde je článek
Až na ty kryty vejfuku se jim to docela povedlo, jen škoda že se nebude dělat v modrý barvě No
Návrat nahoru Goto down
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

Nová YBR pro rok 2010 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová YBR pro rok 2010   Nová YBR pro rok 2010 EmptyTue Nov 03, 2009 5:34 pm

Jako nějak převratně to nevylepšili. Líbí se mi na tom lepší světlo, které tam dali a taky budíky jsou o něco vzhledově vymakanější. Ta nádrž taky nevypadá špatně, ale třeba factor ji má hezčí. Co mě zarazilo, že na to pořád rvou ty uzký pneumatiky>>z toho se asi yamaha jen tak nepolepší. S tím výfukem máš pravdu, akorát ho ještě více oplechovali, což je zbytečný a na vzhledu to akorát obralo>>spíše mohli dát dozadu druhý kotouč, protože s tím bubnem jsou akorát problémy(píská při brzdění). Toť můj názor..Wink
Návrat nahoru Goto down
Lazzarik

Lazzarik


Poeet p?íspivku : 118
Registration date : 02. 11. 08

Nová YBR pro rok 2010 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová YBR pro rok 2010   Nová YBR pro rok 2010 EmptyTue Nov 03, 2009 6:24 pm

rawson napsal:
Jako nějak převratně to nevylepšili. Líbí se mi na tom lepší světlo, které tam dali a taky budíky jsou o něco vzhledově vymakanější. Ta nádrž taky nevypadá špatně, ale třeba factor ji má hezčí. Co mě zarazilo, že na to pořád rvou ty uzký pneumatiky>>z toho se asi yamaha jen tak nepolepší. S tím výfukem máš pravdu, akorát ho ještě více oplechovali, což je zbytečný a na vzhledu to akorát obralo>>spíše mohli dát dozadu druhý kotouč, protože s tím bubnem jsou akorát problémy(píská při brzdění). Toť můj názor..Wink
No až na to, že Factor má tu nádrž úplně stejnou tongue A nechápu co máš za problém s bubnem, vždyť je v pohodě Smile
Návrat nahoru Goto down
CHucKNorriS

CHucKNorriS


Poeet p?íspivku : 172
Age : 31
Registration date : 06. 07. 08

Nová YBR pro rok 2010 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová YBR pro rok 2010   Nová YBR pro rok 2010 EmptyTue Nov 03, 2009 7:25 pm

pěkná ale pořád má svý chyby...
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=7CmuEXcuCd0
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Nová YBR pro rok 2010 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová YBR pro rok 2010   Nová YBR pro rok 2010 EmptyTue Nov 03, 2009 7:57 pm

Ale jo celkem pěkný, světlo bude z YBR 250 (já ho mám). Ty krytky vejfuku jsou fakt dcl hnusny, ale zase asi splní funkci, ptž se vejfuk nepoškrábe. Ta guma zadní si myslím, že širší je. Zezadu se mi ale moc nelíbí, ale to je nejspíš tím nezvykem.
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Nová YBR pro rok 2010 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová YBR pro rok 2010   Nová YBR pro rok 2010 EmptyTue Nov 03, 2009 8:01 pm

Teďka kokám na web yamahy a ten novej ročník je dražší... Vypláznout 8000 za jiný nálepky :-( web
Návrat nahoru Goto down
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

Nová YBR pro rok 2010 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová YBR pro rok 2010   Nová YBR pro rok 2010 EmptyTue Nov 03, 2009 10:51 pm

Lazzarik napsal:
rawson napsal:
Jako nějak převratně to nevylepšili. Líbí se mi na tom lepší světlo, které tam dali a taky budíky jsou o něco vzhledově vymakanější. Ta nádrž taky nevypadá špatně, ale třeba factor ji má hezčí. Co mě zarazilo, že na to pořád rvou ty uzký pneumatiky>>z toho se asi yamaha jen tak nepolepší. S tím výfukem máš pravdu, akorát ho ještě více oplechovali, což je zbytečný a na vzhledu to akorát obralo>>spíše mohli dát dozadu druhý kotouč, protože s tím bubnem jsou akorát problémy(píská při brzdění). Toť můj názor..Wink
No až na to, že Factor má tu nádrž úplně stejnou tongue A nechápu co máš za problém s bubnem, vždyť je v pohodě Smile
Factor má jinou nádrž>>se na ni podívej.. Je jinak tvarovaná(tahle je taková divná hranatá). K tomu bubnu jak říkám, prostě píská jak brzdím protože v něm vždycky zůstane nějaký bordel. Budu muset zase sundat zadní kolo jen abych ho vyčistil.. Navíc kotoučovka mnohem lépe brzdí.
Návrat nahoru Goto down
abc

abc


Poeet p?íspivku : 187
Registration date : 06. 05. 08

Nová YBR pro rok 2010 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová YBR pro rok 2010   Nová YBR pro rok 2010 EmptyWed Nov 04, 2009 8:46 pm

[quote="rawson"][quote="Lazzarik"]
rawson napsal:
Jako nějak převratně to nevylepšili. Líbí se mi na
Factor má jinou nádrž>>se na ni podívej.. Je jinak tvarovaná(tahle je taková divná hranatá). K tomu bubnu jak říkám, prostě píská jak brzdím protože v něm vždycky zůstane nějaký bordel. Budu muset zase sundat zadní kolo jen abych ho vyčistil.. Navíc kotoučovka mnohem lépe brzdí.
Ty seš zas nějakej chytrej. Na 125cku ta bubnovka stačí. Nevim co by jsi chtěl, možná aby zastavila na 5 metrech...
Návrat nahoru Goto down
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

Nová YBR pro rok 2010 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová YBR pro rok 2010   Nová YBR pro rok 2010 EmptyWed Nov 04, 2009 10:35 pm

Lazzarik napsal:
rawson napsal:
Jako nějak převratně to nevylepšili. Líbí se mi na
Factor má jinou nádrž>>se na ni podívej.. Je jinak tvarovaná(tahle je taková divná hranatá). K tomu bubnu jak říkám, prostě píská jak brzdím protože v něm vždycky zůstane nějaký bordel. Budu muset zase sundat zadní kolo jen abych ho vyčistil.. Navíc kotoučovka mnohem lépe brzdí.
Ty seš zas nějakej chytrej. Na 125cku ta bubnovka stačí. Nevim co by jsi chtěl, možná aby zastavila na 5 metrech...
No, tak stačí ale jak říkám kotouč je kotouč a nechápu co se ti na tom nelíbí, že by vzadu byla kotoučovka(akorát by byla ybr o něco vylepšenější).. Si tu připadám jako kdyby se tu akorát kritizovalo než vymýšlelo co by se dalo vylepšit. Mi jde hlavně o to, že se do toho bubnu dostane bordel a píská to. Kdyžto u kotouče jen obetřeš a jedeš dále..
Návrat nahoru Goto down
Mirek

Mirek


Poeet p?íspivku : 87
Registration date : 01. 08. 09

Nová YBR pro rok 2010 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová YBR pro rok 2010   Nová YBR pro rok 2010 EmptyThu Nov 05, 2009 8:47 pm

Povedená hlavně už neni tak uhlazená ale mohly by etě vylepšit brzdy jednopístek vpředu je slabej a ten buben vzádu taky už neni nejmodernější i yuki dává kotouč dozadu , ale stále o dost hezčí než Honda CBF Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

Nová YBR pro rok 2010 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová YBR pro rok 2010   Nová YBR pro rok 2010 EmptyThu Nov 05, 2009 9:35 pm

Mirek napsal:
Povedená hlavně už neni tak uhlazená ale mohly by etě vylepšit brzdy jednopístek vpředu je slabej a ten buben vzádu taky už neni nejmodernější i yuki dává kotouč dozadu , ale stále o dost hezčí než Honda CBF Very Happy Very Happy
No, konečně někdo kdo mi dá za pravdu s kotoučovkou..Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Nová YBR pro rok 2010 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová YBR pro rok 2010   Nová YBR pro rok 2010 EmptyFri Nov 06, 2009 7:48 pm

Mirek napsal:
Povedená hlavně už neni tak uhlazená ale mohly by etě vylepšit brzdy jednopístek vpředu je slabej a ten buben vzádu taky už neni nejmodernější i yuki dává kotouč dozadu , ale stále o dost hezčí než Honda CBF Very Happy Very Happy

Nechápu co všichni máte s těma brzdama, mě nejednou podrželi v krizi!
Návrat nahoru Goto down
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

Nová YBR pro rok 2010 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová YBR pro rok 2010   Nová YBR pro rok 2010 EmptySat Nov 07, 2009 2:17 am

Sucre napsal:
Mirek napsal:
Povedená hlavně už neni tak uhlazená ale mohly by etě vylepšit brzdy jednopístek vpředu je slabej a ten buben vzádu taky už neni nejmodernější i yuki dává kotouč dozadu , ale stále o dost hezčí než Honda CBF Very Happy Very Happy
Nechápu co všichni máte s těma brzdama, mě nejednou podrželi v krizi!
Zkus si osedlat něco s kotoučem vzadu a pak pochopíš(je tam docela rozdíl). Ale tak na ybr by se více než brzy hodily širší pneu>>to co tam je vypadá už od pohledu hrozivě..Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Nová YBR pro rok 2010 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová YBR pro rok 2010   Nová YBR pro rok 2010 EmptySat Nov 07, 2009 2:55 pm

rawson napsal:
Sucre napsal:
Mirek napsal:
Povedená hlavně už neni tak uhlazená ale mohly by etě vylepšit brzdy jednopístek vpředu je slabej a ten buben vzádu taky už neni nejmodernější i yuki dává kotouč dozadu , ale stále o dost hezčí než Honda CBF Very Happy Very Happy
Nechápu co všichni máte s těma brzdama, mě nejednou podrželi v krizi!
Zkus si osedlat něco s kotoučem vzadu a pak pochopíš(je tam docela rozdíl). Ale tak na ybr by se více než brzy hodily širší pneu>>to co tam je vypadá už od pohledu hrozivě..Very Happy

Jel jsem na CBR 125 a YZF R125, ano ty brzdy jsou o něco jedovatější ale jinak, žádnej velkej rozdíl...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nová YBR pro rok 2010 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová YBR pro rok 2010   Nová YBR pro rok 2010 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Nová YBR pro rok 2010
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Motosalon Brno 2010
» Yamaha YBR 125 Factor 2010 (Gladiator)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Yamaha YBR 125 :: Off topic-
Přejdi na: