Yamaha YBR 125
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Zadní světlo

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Květáček




Poeet p?íspivku : 20
Age : 32
Registration date : 11. 10. 09

Zadní světlo Empty
PříspěvekPředmět: Zadní světlo   Zadní světlo EmptyThu Nov 19, 2009 11:15 pm

Máte někdo v zadním světle místo kasických žárovek LED diody, jestli jo, tak napište jak složitá byla výměna a na kolik to tak zhruba přijde a kdyžtak hoďte fotky jak to vypadá afro
Návrat nahoru Goto down
Lazzarik

Lazzarik


Poeet p?íspivku : 118
Registration date : 02. 11. 08

Zadní světlo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zadní světlo   Zadní světlo EmptyFri Nov 20, 2009 10:18 pm

Máš ji takovou chvilku a hned vymejšlíš takovýhle kraviny? lol! lol! lol! Jinak abych nebyl OFF Topic, ne nemám a nikdy jsem to neviděl Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Květáček




Poeet p?íspivku : 20
Age : 32
Registration date : 11. 10. 09

Zadní světlo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zadní světlo   Zadní světlo EmptyFri Nov 20, 2009 11:55 pm

Lazzarik napsal:
Máš ji takovou chvilku a hned vymejšlíš takovýhle kraviny? lol! lol! lol! Jinak abych nebyl OFF Topic, ne nemám a nikdy jsem to neviděl Very Happy
No když už nepatří do povinné výbavy žárovky, tak je vozit nebudu a když mi prasken žárovka v zadním světle tak co??
Mimochodem mě to jen tak napdalo, když jsem moukal na motoinzerci a borec tam měl na CBR 125 vzadu LED diody...
Návrat nahoru Goto down
Mirek

Mirek


Poeet p?íspivku : 87
Registration date : 01. 08. 09

Zadní světlo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zadní světlo   Zadní světlo EmptySat Nov 21, 2009 7:33 pm

Dálší skvělej nápad jak zničit hezkou motorku Shocked
Bud rád že to svítí tak jak má , výroba sice nevíde na moc ale pokavad nejsi moc zručnej tak to bude vypadat pěkně hnusně a nevkusně. Příde mi to jako totální blbost ,ale samozřejmě je to jen můj názor.
Návrat nahoru Goto down
Květáček




Poeet p?íspivku : 20
Age : 32
Registration date : 11. 10. 09

Zadní světlo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zadní světlo   Zadní světlo EmptySat Nov 21, 2009 7:48 pm

Mirek napsal:
Dálší skvělej nápad jak zničit hezkou motorku Shocked
Bud rád že to svítí tak jak má , výroba sice nevíde na moc ale pokavad nejsi moc zručnej tak to bude vypadat pěkně hnusně a nevkusně. Příde mi to jako totální blbost ,ale samozřejmě je to jen můj názor.
Právě proto bych chtěl vidět nějakou fotku jak to tak zhruba může vypadat, jaksi si to nedokážu jen tak představit a dělat něco co dodělám a nebude se mi to líbit se mi nechce, proto bych chtěl nějakou tu fotku vidět Smile
Návrat nahoru Goto down
Mirek

Mirek


Poeet p?íspivku : 87
Registration date : 01. 08. 09

Zadní světlo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zadní světlo   Zadní světlo EmptyMon Nov 23, 2009 8:47 pm

nwm nikde sem to nevidel teda aspon ne na ybr , ale jelikož je to světlo tak dobře zamontovaný - zapuštěný do kapotáže tak by to nevipadalo moc hezky , pěkně to vypada třeba u R1 nebo R3 tam to máš zaroven z podsedlovkou
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Zadní světlo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zadní světlo   Zadní světlo Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Zadní světlo
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Yamaha YBR 125 :: Tuning-
Přejdi na: