Yamaha YBR 125
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Přesnost ukazatele poliva

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
vlk
Anonymní




Přesnost ukazatele poliva Empty
PříspěvekPředmět: Přesnost ukazatele poliva   Přesnost ukazatele poliva EmptySun Dec 13, 2009 11:38 pm

Zdravím, chtěl bych se zeptat jak vám ukazuje palivoměr. Jestli postupně klesá s ujetými kilometry, nebo jestli z plného stavu neubývá do půlky rychlej než pak do prázdna. Jde o to, že mám novou YBR od půlky listopadu a stihl jsem na ní najet jen 150 Km. Benzín byl po ten košík v nádrži a palivoměr ukazoval plno. Po ujetí těch 150 Km mi to ukazovalo půlku nádrže, což mě vyděsilo to by bylo 6,5 litrů na 150 Km. Když jsem ale dolíval benzín tak jsem dolil do původní výšky hladiny 3,3 litru. Takže by mě zajímalo jestli vám to taky tak ukazuje nebo mám blbej ukazatel. Vyzkoušet to budu moct až na jaře Sad tak jestli máte nějaké zkušenosti - předem za ně děkuju
Návrat nahoru Goto down
Lazzarik

Lazzarik


Poeet p?íspivku : 118
Registration date : 02. 11. 08

Přesnost ukazatele poliva Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přesnost ukazatele poliva   Přesnost ukazatele poliva EmptyMon Dec 14, 2009 3:58 pm

Tak asi to moc přesný nebude, ale počítej tak 300-350km na nádrž
Very Happy
Návrat nahoru Goto down
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

Přesnost ukazatele poliva Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přesnost ukazatele poliva   Přesnost ukazatele poliva EmptyTue Dec 15, 2009 5:09 pm

To už se tady mockrát řešilo>>je to hodně nepřesné.. Ujedeš těch 200km a už ti to ukazuje rezervu, takže ještě v pohodě 100km ujedeš. Jednou se mi dokonce povedlo, že jsem na jednu nádrž(natankovanou po okraj) ujel 430km>>hodně záleží co tam naliješ, protože když tam dávám 100oktan tak to žere podstatně více.. Čím to je netuším, ale je to tak..Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Vlk
Anonymní




Přesnost ukazatele poliva Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přesnost ukazatele poliva   Přesnost ukazatele poliva EmptyTue Dec 15, 2009 11:38 pm

Asi to bude jak říkáte. Prostě je to nová motorka a moc to sleduju. Už aby bylo jaro a dalo se vyrazit, ale díky za odpovědi
Návrat nahoru Goto down
Mirek

Mirek


Poeet p?íspivku : 87
Registration date : 01. 08. 09

Přesnost ukazatele poliva Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přesnost ukazatele poliva   Přesnost ukazatele poliva EmptyWed Dec 16, 2009 8:43 pm

Hm , mě to ukazovalo celkem přesně . Natankuj plnou což je nějekej 13l vynuluj denní počítadlo a pak sleduj. Když natankuješ jen po ten košík tak to neznamená že je plno protože ten benzím může jít eště nahoru do stran. Ja sem tankoval jen pod ten košík a taky mi to celkem rychle klesalo můsíš tam lejt i když se ti už bude zdat že je plno protože se to pravě roztahuje do tech stran a až ti to začne líst tim tunelem nahoru tak máš plno Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Přesnost ukazatele poliva Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přesnost ukazatele poliva   Přesnost ukazatele poliva Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Přesnost ukazatele poliva
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Yamaha YBR 125 :: Opravy a problémy-
Přejdi na: