Yamaha YBR 125
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Alpy- Grossgolckner

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
LukynRR
Anonymní




Alpy- Grossgolckner Empty
PříspěvekPředmět: Alpy- Grossgolckner   Alpy- Grossgolckner EmptyThu Jan 21, 2010 9:14 pm

Zajímá mě jestli by se tam na YBR někdo odvážil, tak jen tak sonduju. Docela mě to láká
Návrat nahoru Goto down
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

Alpy- Grossgolckner Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alpy- Grossgolckner   Alpy- Grossgolckner EmptyThu Jan 21, 2010 10:08 pm

LukynRR napsal:
Zajímá mě jestli by se tam na YBR někdo odvážil, tak jen tak sonduju. Docela mě to láká
Jel bych pokud by se našel čas. Osobně už jsem na ybr v Rakousku byl, ale ne až v Alpách. O prázdninách jsem byl i v Tatrách na Slovensku a není to problém zajet. Chce to samozřejmě odvahu>> já to jel celé sám bez navigace s mapou a taky se to dá. Takže pokud by se sešla nějaká parta a sesbírali bychom se aspoň tři lidi, tak bych to zkusil podniknout. Já bych mohl vzít ještě někoho, kdo by s náma jel taky. Ale jak říkám, nejlépe jet o prázdninách a aspoň na tři dny. Wink
Návrat nahoru Goto down
LukynRR
Anonymní




Alpy- Grossgolckner Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alpy- Grossgolckner   Alpy- Grossgolckner EmptySun Jan 24, 2010 9:15 pm

Kdo další? Zatím nic neplánuju jenom sonduji kdo by se do toho odvážil. Samozřejmě že by to bylo o prázdnínách
Návrat nahoru Goto down
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

Alpy- Grossgolckner Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alpy- Grossgolckner   Alpy- Grossgolckner EmptyMon Jan 25, 2010 12:22 am

LukynRR napsal:
Kdo další? Zatím nic neplánuju jenom sonduji kdo by se do toho odvážil. Samozřejmě že by to bylo o prázdnínách
Moc nás nebude>> rozhodně nepočítej, že se tady připojí více než pět lidí. Ne každý je takový blázen, který to hecne jako my.. Máš už někoho, kdo by jel taky>> já seženu možná ještě další dva lidi.. Wink
Návrat nahoru Goto down
LukynRR
Anonymní




Alpy- Grossgolckner Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alpy- Grossgolckner   Alpy- Grossgolckner EmptyMon Jan 25, 2010 12:31 am

Zatím nemám nikoho, furt to hustím do kámoše a nějak se mu nchce, tak uvidím jestli ho zlomím, ale řekl bych že ne.
Návrat nahoru Goto down
LukynRR
Anonymní




Alpy- Grossgolckner Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alpy- Grossgolckner   Alpy- Grossgolckner EmptyThu Feb 04, 2010 10:04 pm

Tak že by už nikdo další do toho nešel???
Návrat nahoru Goto down
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

Alpy- Grossgolckner Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alpy- Grossgolckner   Alpy- Grossgolckner EmptyFri Feb 05, 2010 5:55 pm

LukynRR napsal:
Tak že by už nikdo další do toho nešel???
Tak s tím jsem počítal a počítám>> podle mě nás bude maximálně pět, co by to hecli a i tak pochybuju že se najdou aspoň další dva tady na foru.. Wink Za dva týdny jedu poblíž toho místa, tak aspoň zjistím kudy se tam jede ať pak můžeme vyrazit. Jinak já s tím docela počítám>> musíme se ještě potom rozhodnout jaký termín by nejvíce vyhovoval.. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anry




Poeet p?íspivku : 21
Age : 31
Location : Golčův Jeníkov
Registration date : 14. 10. 08

Alpy- Grossgolckner Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alpy- Grossgolckner   Alpy- Grossgolckner EmptyThu Feb 25, 2010 5:20 pm

Zdavim,
Taky s kamosema planujem jet... tak stastnou cestu ;-)
Návrat nahoru Goto down
http://Cz-wing.wz.cz
Sponsored content





Alpy- Grossgolckner Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alpy- Grossgolckner   Alpy- Grossgolckner Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Alpy- Grossgolckner
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Yamaha YBR 125 :: Srazy a akce-
Přejdi na: