Yamaha YBR 125
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Servisní prohlídka

Goto down 
+2
Sucre
Květáček
6 posters
AutorZpráva
Květáček




Poeet p?íspivku : 20
Age : 31
Registration date : 11. 10. 09

Servisní prohlídka Empty
PříspěvekPředmět: Servisní prohlídka   Servisní prohlídka EmptyWed Feb 03, 2010 6:01 pm

Lidi kolik tak zhruba platíte při běžných servisních prohlídek, mám jít s YBRuškou na prohlídku ve 24 000 km a mechanik říkal že běžně to stojí tak 2000 Kč, tak se chci zeptat kolik platíte vy nebo jestli mám změnit servis. Předem dík za odpovědi.
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Servisní prohlídka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Servisní prohlídka   Servisní prohlídka EmptyFri Feb 05, 2010 8:25 pm

Mě to udělali za 900 kč a to ještě navíc měnili brzdovou kapalinu...
Návrat nahoru Goto down
Serj




Poeet p?íspivku : 48
Age : 33
Registration date : 06. 10. 09

Servisní prohlídka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Servisní prohlídka   Servisní prohlídka EmptyFri Mar 05, 2010 10:34 pm

6000, nové pneu, nový olej 2,5h práce = 3000kč
Návrat nahoru Goto down
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

Servisní prohlídka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Servisní prohlídka   Servisní prohlídka EmptySat Mar 06, 2010 1:58 pm

Serj napsal:
6000, nové pneu, nový olej 2,5h práce = 3000kč
Takže jsi kupoval nejspíše i novou přední pneu že? Dali ti tam zase tu původní a nebo něco lepšího>> já bych ji chtěl taky vyměnit a uvažoval jsem nad nějakou lepší značkou ať to lépe drží na cestě.. To co tam je dost klouže za mokra.. Sad
Návrat nahoru Goto down
Serj




Poeet p?íspivku : 48
Age : 33
Registration date : 06. 10. 09

Servisní prohlídka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Servisní prohlídka   Servisní prohlídka EmptyWed Mar 10, 2010 8:24 pm

rawson napsal:
Serj napsal:
6000, nové pneu, nový olej 2,5h práce = 3000kč
Takže jsi kupoval nejspíše i novou přední pneu že? Dali ti tam zase tu původní a nebo něco lepšího>> já bych ji chtěl taky vyměnit a uvažoval jsem nad nějakou lepší značkou ať to lépe drží na cestě.. To co tam je dost klouže za mokra.. Sad

nn jenom zadní měním. Přední to je mrcha nezničitelná bounce Za mokra ti to klouže? Co tam máš?
Návrat nahoru Goto down
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

Servisní prohlídka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Servisní prohlídka   Servisní prohlídka EmptyThu Mar 11, 2010 7:55 pm

Serj napsal:
rawson napsal:
Serj napsal:
6000, nové pneu, nový olej 2,5h práce = 3000kč
Takže jsi kupoval nejspíše i novou přední pneu že? Dali ti tam zase tu původní a nebo něco lepšího>> já bych ji chtěl taky vyměnit a uvažoval jsem nad nějakou lepší značkou ať to lépe drží na cestě.. To co tam je dost klouže za mokra.. Sad

nn jenom zadní měním. Přední to je mrcha nezničitelná bounce Za mokra ti to klouže? Co tam máš?
Je tam furt ten origoš>>jako drží se docela dost.. Po 13 tisících tam pořád nějaký vzorek je, ale jak jezdím za mokra tak mám strach že mi to ujede>> jednou mi to ujelo a asi pět metrů jsem se svezl po asfaltu až jsem se zastavil o lampu veřejného osvětlení.. Very Happy Chci tam koupit něco kvalitnějšího než tam je>> třeba ta vzadu je mnohem lepší než ten originál.. To se spolu ani srovnávat pořádně nedá!!
Návrat nahoru Goto down
nnixonn




Poeet p?íspivku : 15
Age : 31
Registration date : 20. 05. 09

Servisní prohlídka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Servisní prohlídka   Servisní prohlídka EmptyThu Mar 11, 2010 9:19 pm

Mě se originál po 3000km sjel Very Happy Tak jsem jel do servisu a chtěl jsem lepší, co něco vydrží.. značku nevím. Slibovali bezdušák, ale nakonec mám dušu Sad teď mám najeto kolem 8000 a nemůžu si na ni stěžovat Smile
Návrat nahoru Goto down
motor1




Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 25. 10. 10

Servisní prohlídka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Servisní prohlídka   Servisní prohlídka EmptyTue Oct 26, 2010 3:39 pm

Serj napsal:
6000, nové pneu, nový olej 2,5h práce = 3000kč

tak to ej taková klasika. Ja to enchal kdysi orpavit v praze http://www.praha.eu/jnp/cz/home/index.html a vyšlo to na podstatně víc peněz
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Servisní prohlídka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Servisní prohlídka   Servisní prohlídka Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Servisní prohlídka
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Yamaha YBR 125 :: Servisy-
Přejdi na: