Yamaha YBR 125
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Kdo už vyjel?

Goto down 
+4
Lazzarik
rawson
CHucKNorriS
Rostišrot
8 posters
AutorZpráva
Rostišrot

Rostišrot


Poeet p?íspivku : 69
Age : 31
Registration date : 28. 01. 10

Kdo už vyjel? Empty
PříspěvekPředmět: Kdo už vyjel?   Kdo už vyjel? EmptyFri Feb 26, 2010 6:29 pm

Čaute všichni,

Tak co, kdo už se byl někde projet? Poslední dva dny bylo celkem hezký a okolo 12 stupňu. Já mám Ybru novou, dneska jsem dal první jízdu, sice mě chytl dešť, ale i tak s první jízdy super pocity. Celkém se to dá, vůbec mi nebyla zima a to ani nemám motorkařské oblečení. Potkal jsem 2motorkáře. Čekám co bude o víkendu a jestli ještě vyleze slunko, tak se půjdu projet. Už nám to pomálu začína Smile
Návrat nahoru Goto down
CHucKNorriS

CHucKNorriS


Poeet p?íspivku : 172
Age : 31
Registration date : 06. 07. 08

Kdo už vyjel? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo už vyjel?   Kdo už vyjel? EmptyFri Feb 26, 2010 8:10 pm

já jel včera, hezky bylo aji ve středu ale nezbyl čas tak sem byjel až ve čtvrtek, jenom tak kousek asi na půl hoďky abych to zkusil, byl ještě písek a místy mokro ale jinak vše ok, svítilo slunko a zima vůbec nebyla. Akorát když sem otevíral vrata od garáže tak jaksi upadly xD tak je budem muset zejtra svařit
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=7CmuEXcuCd0
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

Kdo už vyjel? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo už vyjel?   Kdo už vyjel? EmptySat Feb 27, 2010 2:36 am

Taky jsem vyjel ve čtvrtek a už se jezdit dá. Počasí bylo docela dobré až teda na včerejšek protože odpoledne začalo pršet a zmokl jsem. Cesty ještě plné šutrů a mokré, takže se musí jezdit opatrně.. Už jsem stihl vyměnit brzdové destičky a nějak to po zimě dát do kupy, ale naštvalo mě že mi utíká zadní kolo (místo obvyklých 200kPa jsem tam měl nějakých 30kPa).. Sad Jinak za dva dny mám najeto 150km, takže sezóna začala!! Very Happy Snad nám vydrží počasí a už nebude sněžit.. Wink
Návrat nahoru Goto down
Rostišrot

Rostišrot


Poeet p?íspivku : 69
Age : 31
Registration date : 28. 01. 10

Kdo už vyjel? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo už vyjel?   Kdo už vyjel? EmptySat Feb 27, 2010 12:44 pm

No snad už sněžit fakt nebude, i když jsem to v předpovědi zaslechl. Tiše doufám, že ne Very Happy Dneska si jdu namontovat na ybru kufr, protože s uložným prostorem je to u ní fakt zabité. Možna ji kufr trochu zkazí vzhled, ale svoje účely plnit bude. Jinak jsem s Karviné, není někdo s okolí? Jak se oteplí, že by jsme daly projížďku. sunny
Návrat nahoru Goto down
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

Kdo už vyjel? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo už vyjel?   Kdo už vyjel? EmptySat Feb 27, 2010 1:31 pm

Rostišrot napsal:
No snad už sněžit fakt nebude, i když jsem to v předpovědi zaslechl. Tiše doufám, že ne Very Happy Dneska si jdu namontovat na ybru kufr, protože s uložným prostorem je to u ní fakt zabité. Možna ji kufr trochu zkazí vzhled, ale svoje účely plnit bude. Jinak jsem s Karviné, není někdo s okolí? Jak se oteplí, že by jsme daly projížďku. sunny
Karviná není moc daleko. To by nebyl žádný problém>> někdy se můžeme zajít projet.. Wink
Návrat nahoru Goto down
Lazzarik

Lazzarik


Poeet p?íspivku : 118
Registration date : 02. 11. 08

Kdo už vyjel? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo už vyjel?   Kdo už vyjel? EmptySat Feb 27, 2010 1:45 pm

My jsem s bráchou poprvé vyjeli ve čtvrtek cheers
Kdo už vyjel? Obraz005n

A rostištrote, kufrem vzhled určitě nezkazíš- YBRka s ním vypadá mnohem lépe
Návrat nahoru Goto down
Rostišrot

Rostišrot


Poeet p?íspivku : 69
Age : 31
Registration date : 28. 01. 10

Kdo už vyjel? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo už vyjel?   Kdo už vyjel? EmptySat Feb 27, 2010 2:14 pm

Lazzariku, pls nevíš jaký máš přesně typ kufru nebo tvůj bracha? Rozhodl jsem se, že koupím nový. Původně jsem chtěl dneska dát ze skůtra, ale je už obytý starý. Dík, jinak ja bydlím v Karviné a teď mi tu krásně vylezlo slunce, fajně uschnou cesty a jestli to vydrží do zítřka, tak jedu zase.
Návrat nahoru Goto down
crapper




Poeet p?íspivku : 58
Age : 32
Registration date : 11. 05. 08

Kdo už vyjel? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo už vyjel?   Kdo už vyjel? EmptySat Feb 27, 2010 11:29 pm

Jo dneska jsem to po pár měsících nastartoval a kousek se projel. Jen baterka je nějaká KO
Návrat nahoru Goto down
crapper




Poeet p?íspivku : 58
Age : 32
Registration date : 11. 05. 08

Kdo už vyjel? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo už vyjel?   Kdo už vyjel? EmptySat Feb 27, 2010 11:31 pm

Rostišrot napsal:
Lazzariku, pls nevíš jaký máš přesně typ kufru nebo tvůj bracha? Rozhodl jsem se, že koupím nový. Původně jsem chtěl dneska dát ze skůtra, ale je už obytý starý. Dík, jinak ja bydlím v Karviné a teď mi tu krásně vylezlo slunce, fajně uschnou cesty a jestli to vydrží do zítřka, tak jedu zase.

Já mám tajten kufr http://www.bikerscrown.cz/produkt3073.html

A vypadá to nějak takhle :-)

Kdo už vyjel? Dscn3344
Návrat nahoru Goto down
Rostišrot

Rostišrot


Poeet p?íspivku : 69
Age : 31
Registration date : 28. 01. 10

Kdo už vyjel? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo už vyjel?   Kdo už vyjel? EmptySun Feb 28, 2010 12:26 am

Celkem v poho, no uvidím. Chci dat do kufříku max 1000,-. Pouvažuju, už jsem se po něčem díval na aukru. Ale asi zajedu přimo do obchodu Smile
Návrat nahoru Goto down
Rostišrot

Rostišrot


Poeet p?íspivku : 69
Age : 31
Registration date : 28. 01. 10

Kdo už vyjel? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo už vyjel?   Kdo už vyjel? EmptySun Feb 28, 2010 12:59 pm

První projížďka s kamošem, který ma RS 125. Bylo to včera 27.2.2010 Smile

Kdo už vyjel? 17
Návrat nahoru Goto down
Serj




Poeet p?íspivku : 48
Age : 33
Registration date : 06. 10. 09

Kdo už vyjel? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo už vyjel?   Kdo už vyjel? EmptySun Feb 28, 2010 5:27 pm

My sme vyjeli včerá s Květáčkem. Mušov a zpět Smile cca 60km... no nádhera.. a YBRko šlape jak hodinky...
Návrat nahoru Goto down
Lazzarik

Lazzarik


Poeet p?íspivku : 118
Registration date : 02. 11. 08

Kdo už vyjel? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo už vyjel?   Kdo už vyjel? EmptySun Feb 28, 2010 10:31 pm

Rostišrot- Já mám kufr přímo od Yamahy: tady
A brácha má kufr od givi : tady
Ten od givi je asi nejrozšírenější kufr vůbec, ale jestli chceš novej do 1000,- budeš schánět asi těžko no... Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
Rostišrot

Rostišrot


Poeet p?íspivku : 69
Age : 31
Registration date : 28. 01. 10

Kdo už vyjel? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo už vyjel?   Kdo už vyjel? EmptySun Feb 28, 2010 10:58 pm

Jo ten Givi E30 by šel. Stojí 1300 to překousnu, helma se tam vleze a to mi stačí Smile Je velký výběr kufru, však něco koupím. Dík
Návrat nahoru Goto down
Rostišrot

Rostišrot


Poeet p?íspivku : 69
Age : 31
Registration date : 28. 01. 10

Kdo už vyjel? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo už vyjel?   Kdo už vyjel? EmptySun Mar 07, 2010 12:29 pm

No asi jsme se ukvapily, tady u nás na Karvinsku zase nasypalo sněhu a je docela zima, takže to drží confused Vidím to tak, že znova se bude dát vyjet až tak za měsíc Sleep
Návrat nahoru Goto down
motor1




Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 25. 10. 10

Kdo už vyjel? Empty
PříspěvekPředmět: výlet za hranice   Kdo už vyjel? EmptyWed Oct 27, 2010 4:56 pm

ahoj, rozhodl jsem se na motorce zajet si na takovou menší projíždku do Severní evropy, konkrétně do Norska http://www.norsko.net/ co si o tom myslíte? Vydal se už někdo z vás takhle daleko? chtěl bych jet i úřes Švédsko, kde bych chtěl taky pár nocí strávit http://www.casamundo.cz/norsko/ mám ale určitý obavy, ajk to všechno může dopadnout. http://www.norsko-info.wz.cz/ proto se chci zeptat, jesli to někdo už třeba podnikl a mohl by mi dát tipy
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Kdo už vyjel? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo už vyjel?   Kdo už vyjel? EmptyThu Oct 28, 2010 10:47 am

motor1 napsal:
ahoj, rozhodl jsem se na motorce zajet si na takovou menší projíždku do Severní evropy, konkrétně do Norska http://www.norsko.net/ co si o tom myslíte? Vydal se už někdo z vás takhle daleko? chtěl bych jet i úřes Švédsko, kde bych chtěl taky pár nocí strávit http://www.casamundo.cz/norsko/ mám ale určitý obavy, ajk to všechno může dopadnout. http://www.norsko-info.wz.cz/ proto se chci zeptat, jesli to někdo už třeba podnikl a mohl by mi dát tipy

Kámoš taky říkal, že nějaký jeho přátelé jedou do Norska, budou to mít asi na 7000 km. Podle mě se to dá, musíš dát do pucu motorku, asi by to chtělo i nový pneu. Na který motorce, chceš jet?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kdo už vyjel? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo už vyjel?   Kdo už vyjel? Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kdo už vyjel?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Yamaha YBR 125 :: Off topic-
Přejdi na: