Yamaha YBR 125
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Závody

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
LukynRR
Anonymní




Závody Empty
PříspěvekPředmět: Závody   Závody EmptyThu Mar 04, 2010 1:08 am

Co odvážil by se někdo do toho jít???
Návrat nahoru Goto down
Lazzarik

Lazzarik


Poeet p?íspivku : 118
Registration date : 02. 11. 08

Závody Empty
PříspěvekPředmět: Re: Závody   Závody EmptyThu Mar 04, 2010 8:46 am

A co si tím jako cheš dokázat? Nemyslím si, že YBRka je ideální motorka na závody... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

Závody Empty
PříspěvekPředmět: Re: Závody   Závody EmptyThu Mar 04, 2010 7:08 pm

LukynRR napsal:
Co odvážil by se někdo do toho jít???
lol! Tak jako proč by ne, akorát že to bude jenom o tom, kdo má lépe zahřátý motor nebo méně benzínu v nádrži!! Very Happy Ale tak zkusil bych si to>> aspoň bych měl dobrý pocit, že předjedu jinou 125ccm!! Protože jak jezdím s 2T-čkama tak mezi nima nemám jedinou šanci>>maximálně když mají špatnou přívěru nebo jim to netáhne od spodu (z vlastních zkušeností)!! Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
LukynRR
Anonymní




Závody Empty
PříspěvekPředmět: Re: Závody   Závody EmptyFri Mar 05, 2010 4:57 pm

Dokazovat si tím nic nechci jen se vyskytla možnost. Stejně ho nejspíš nepojedu, možná podle toho co pojedou za stroje. Závod jedou jenom čtyřtakty a do 11kw. No stejně si myslím že to bude samý yzfko. V loni jsem byl na sonový pořádaný pro 125 a docela mě to překvapilo, že se tam dokáže dát pojezdit i sem tam nějaký cerbro. Jinak asi yzfku bych nestačil, v loni tam bylo jen jedno ale myslím si že jezdilo v jiný skupině. U Ybr na okruhu mě trošku vadily nízký stupačky, kdy jsem měl strach abych nebrnkl hodně a nelehl si. Dal jsem si spíš nohu tak abych začal dřít dřív botou a věděl kolik místa zhruba zbejvá do stupačky
Návrat nahoru Goto down
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

Závody Empty
PříspěvekPředmět: Re: Závody   Závody EmptyFri Mar 05, 2010 5:53 pm

LukynRR napsal:
Dokazovat si tím nic nechci jen se vyskytla možnost. Stejně ho nejspíš nepojedu, možná podle toho co pojedou za stroje. Závod jedou jenom čtyřtakty a do 11kw. No stejně si myslím že to bude samý yzfko. V loni jsem byl na sonový pořádaný pro 125 a docela mě to překvapilo, že se tam dokáže dát pojezdit i sem tam nějaký cerbro. Jinak asi yzfku bych nestačil, v loni tam bylo jen jedno ale myslím si že jezdilo v jiný skupině. U Ybr na okruhu mě trošku vadily nízký stupačky, kdy jsem měl strach abych nebrnkl hodně a nelehl si. Dal jsem si spíš nohu tak abych začal dřít dřív botou a věděl kolik místa zhruba zbejvá do stupačky
YBR je ta poslední motorka na závodění ze 125cmm, kterou bys tam mohl vidět!! =D Tohle bych spíše nechal těm na YZF, přece jen na tom jsou podstatně lépe!! Wink
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Závody Empty
PříspěvekPředmět: Re: Závody   Závody EmptyFri Mar 05, 2010 6:43 pm

Já bych se toho nebál a šel bych do toho... Dyť o nic nejde...
Návrat nahoru Goto down
LukynRR
Anonymní




Závody Empty
PříspěvekPředmět: Re: Závody   Závody EmptyWed Mar 10, 2010 9:36 pm

Tak kdyby se prý sjelo minimálně deset NAKED 125ccm. Pořadatel by nám prý založil vlsatní skupinu. Takže ze supersportama závodit nemusíme, kdo by do toho šel??
Návrat nahoru Goto down
sketmannn

sketmannn


Poeet p?íspivku : 61
Age : 33
Registration date : 21. 10. 08

Závody Empty
PříspěvekPředmět: Re: Závody   Závody EmptyWed Mar 10, 2010 9:48 pm

LukynRR napsal:
Tak kdyby se prý sjelo minimálně deset NAKED 125ccm. Pořadatel by nám prý založil vlsatní skupinu. Takže ze supersportama závodit nemusíme, kdo by do toho šel??
Kdy to je pls a nějaký info blíže...???
Návrat nahoru Goto down
LukynRR
Anonymní




Závody Empty
PříspěvekPředmět: Re: Závody   Závody EmptyWed Mar 10, 2010 11:22 pm

více na a1race.cz
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Závody Empty
PříspěvekPředmět: Re: Závody   Závody Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Závody
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Yamaha YBR 125 :: Srazy a akce-
Přejdi na: