Yamaha YBR 125
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 servis-motofaktor ostrava

Goto down 
+4
diego1000
kumpir
Fakty
reginof
8 posters
AutorZpráva
reginof

reginof


Poeet p?íspivku : 5
Age : 33
Registration date : 04. 05. 08

servis-motofaktor ostrava Empty
PříspěvekPředmět: servis-motofaktor ostrava   servis-motofaktor ostrava EmptyTue May 27, 2008 8:39 pm

takže ve faktoru nerad dávám servisovat motorku ale zase nemám jinou možnost. sice vše odborně zpraví ale nelibí se mi jejich ceny a přístup k zákazníkům.
Návrat nahoru Goto down
Fakty

Fakty


Poeet p?íspivku : 96
Age : 35
Registration date : 06. 05. 08

servis-motofaktor ostrava Empty
PříspěvekPředmět: Re: servis-motofaktor ostrava   servis-motofaktor ostrava EmptyMon Jun 02, 2008 8:36 am

to já už motorku do servisu nedávám a dělám si většinou všechno sám. (Servis Vladimír Faktor) :-D lepší než moto faktor
Návrat nahoru Goto down
kumpir




Poeet p?íspivku : 33
Age : 31
Registration date : 19. 07. 08

servis-motofaktor ostrava Empty
PříspěvekPředmět: kumpir   servis-motofaktor ostrava EmptySat Jul 19, 2008 9:44 pm

mam tu motorku prvni den tak jeste nic nezpravuju ani nic moc neumim. ale mam luxusniho servismana na vrkacich v JBC. je to fakt borec Smile kdo je z JBc tak fakt doporucuju Very Happy
Návrat nahoru Goto down
diego1000




Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 22. 04. 08

servis-motofaktor ostrava Empty
PříspěvekPředmět: Re: servis-motofaktor ostrava   servis-motofaktor ostrava EmptyFri Aug 15, 2008 11:57 am

pokud to koupite primo u dealera Yamahy mate servis zdarma ale vim, ze si za to bere penize byl jsem take v servise nevzal si penize, protoze vim, ze to je zdarma pak mi predlozil ucet a spadla mi pusa, proto sem napsal oficialnimu zastupci Yamahy a ten mi potvrdil,ze servis je zcela zdarma, pokud jsme to koupili u dealera Yamahy a servisujem to primo v jeho servise Yamaha
Návrat nahoru Goto down
Fakty

Fakty


Poeet p?íspivku : 96
Age : 35
Registration date : 06. 05. 08

servis-motofaktor ostrava Empty
PříspěvekPředmět: Re: servis-motofaktor ostrava   servis-motofaktor ostrava EmptySat Nov 22, 2008 9:31 am

diego1000 napsal:
pokud to koupite primo u dealera Yamahy mate servis zdarma ale vim, ze si za to bere penize byl jsem take v servise nevzal si penize, protoze vim, ze to je zdarma pak mi predlozil ucet a spadla mi pusa, proto sem napsal oficialnimu zastupci Yamahy a ten mi potvrdil,ze servis je zcela zdarma, pokud jsme to koupili u dealera Yamahy a servisujem to primo v jeho servise Yamaha

to mě bylo řečeno že je jenom první prohlídka po 1000km zdarma pak už ne.
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

servis-motofaktor ostrava Empty
PříspěvekPředmět: Re: servis-motofaktor ostrava   servis-motofaktor ostrava EmptySat Nov 22, 2008 1:31 pm

Hele a nevite kolik asi me bude stat prohlidka pio 18.000 km?
Návrat nahoru Goto down
Fakty

Fakty


Poeet p?íspivku : 96
Age : 35
Registration date : 06. 05. 08

servis-motofaktor ostrava Empty
PříspěvekPředmět: Re: servis-motofaktor ostrava   servis-motofaktor ostrava EmptyWed Nov 26, 2008 10:47 am

Sucre napsal:
Hele a nevite kolik asi me bude stat prohlidka pio 18.000 km?

myslim že by to mělo vyjít na litra
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

servis-motofaktor ostrava Empty
PříspěvekPředmět: Re: servis-motofaktor ostrava   servis-motofaktor ostrava EmptyWed Nov 26, 2008 4:44 pm

Fakty napsal:
Sucre napsal:
Hele a nevite kolik asi me bude stat prohlidka pio 18.000 km?

myslim že by to mělo vyjít na litra

Aha, tak to je pohoda.
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

servis-motofaktor ostrava Empty
PříspěvekPředmět: Re: servis-motofaktor ostrava   servis-motofaktor ostrava EmptyFri Jan 09, 2009 10:01 pm

Cau, ty jo v motofaktoru Ostrava ted prodavaj novou YBRku rok 2007 za 44.900. To je na zabiti, jestli to takhle pujde dal ji v 18 budu prodavat za 20.000 pale Mad
Návrat nahoru Goto down
CHucKNorriS

CHucKNorriS


Poeet p?íspivku : 172
Age : 31
Registration date : 06. 07. 08

servis-motofaktor ostrava Empty
PříspěvekPředmět: Re: servis-motofaktor ostrava   servis-motofaktor ostrava EmptyFri Jan 09, 2009 10:54 pm

Shocked Laughing afro
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=7CmuEXcuCd0
biker.men

biker.men


Poeet p?íspivku : 7
Age : 31
Registration date : 19. 10. 08

servis-motofaktor ostrava Empty
PříspěvekPředmět: Re: servis-motofaktor ostrava   servis-motofaktor ostrava EmptySun Mar 22, 2009 11:11 am

Já tedka dával YBRko tady u nás v Brně do Donaru a dal jsem jim za opravu 2200 kč. A to byla moje druhá prohlídka a tam si lepíš už všechno, jenom při první prohlídce máš práci zdarma, materiál si platíš. takže první prohlídka vyšla asi na 850 kč. Tedka ta druhá na 2200 kč, protože měnili: olej, filtr, brzdovku, podotahoval všechny šrouby seřidil brzdy, seřídil spojku, menší vůle na ventilech, menší vůle na plynu. Vyšlo to na 2200 bez daně a 2700 s daní. Příští servis dělám po 6-ti dalších tisících. Já bych taky k autorizovanýmu dealerovi nejezdil, ale jde mě jen oto, aby mě nepropadla záruka a abych to měl v servisce-kvůli dalšímu majtelovi.
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

servis-motofaktor ostrava Empty
PříspěvekPředmět: Re: servis-motofaktor ostrava   servis-motofaktor ostrava EmptySun Mar 22, 2009 1:10 pm

biker.men napsal:
Já tedka dával YBRko tady u nás v Brně do Donaru a dal jsem jim za opravu 2200 kč. A to byla moje druhá prohlídka a tam si lepíš už všechno, jenom při první prohlídce máš práci zdarma, materiál si platíš. takže první prohlídka vyšla asi na 850 kč. Tedka ta druhá na 2200 kč, protože měnili: olej, filtr, brzdovku, podotahoval všechny šrouby seřidil brzdy, seřídil spojku, menší vůle na ventilech, menší vůle na plynu. Vyšlo to na 2200 bez daně a 2700 s daní. Příští servis dělám po 6-ti dalších tisících. Já bych taky k autorizovanýmu dealerovi nejezdil, ale jde mě jen oto, aby mě nepropadla záruka a abych to měl v servisce-kvůli dalšímu majtelovi.

Ti tam davali brzdovku? Dyt ta se meni po 2 rokach, ne?
Návrat nahoru Goto down
Mirek

Mirek


Poeet p?íspivku : 87
Registration date : 01. 08. 09

servis-motofaktor ostrava Empty
PříspěvekPředmět: Re: servis-motofaktor ostrava   servis-motofaktor ostrava EmptySat Aug 01, 2009 7:01 pm

Ja sem daval ted v 5 800km na seřízení ventilů na Mělníku do MOTOCENTRA cena 500kč byla tam minimalní vůle a měnil sem si brzdovku a olej .(ybr r.v. 2005 sem 2.majitel) a chystám se na vyměnu oleje ve vidlích ( za větší vyskozitu )v MOTOCENTRU za to chtěj 1500kč , pak je yamaha servis ve Starý Boleslavy a nebo v Litoměřicích tam nevim jaky maj ceny
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





servis-motofaktor ostrava Empty
PříspěvekPředmět: Re: servis-motofaktor ostrava   servis-motofaktor ostrava Empty

Návrat nahoru Goto down
 
servis-motofaktor ostrava
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Sraz-Ostrava
» YBR 125 RR - Big_Dane

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Yamaha YBR 125 :: Servisy-
Přejdi na: