Yamaha YBR 125
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Kit 180ccm

Goto down 
+2
Lazzarik
rawson
6 posters
AutorZpráva
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

Kit 180ccm Empty
PříspěvekPředmět: Kit 180ccm   Kit 180ccm EmptySat Mar 27, 2010 11:23 am

Šel by do toho někdo?? KIT 180 CCM Je to docela velká palba>> ale pokud by se našel někdo, kdo by do toho šel tak ať se ozve.. Podle mě zajímavá vědička>> takle v setu i s hlavou jsem to ještě neviděl.. Wink
Návrat nahoru Goto down
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

Kit 180ccm Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kit 180ccm   Kit 180ccm EmptySat Mar 27, 2010 11:26 am

Jo a pokud umí někdo čínsky, tak to můžeme sehnat TADY zhruba o 100$ levněji, což by nebylo špatné.. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Lazzarik

Lazzarik


Poeet p?íspivku : 118
Registration date : 02. 11. 08

Kit 180ccm Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kit 180ccm   Kit 180ccm EmptySat Mar 27, 2010 12:59 pm

Než investovat do takovýhle kraviny, tak bych radši prodal YBRku, přidal ušetřený penízky a koupíl silnější mašinu geek
Návrat nahoru Goto down
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

Kit 180ccm Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kit 180ccm   Kit 180ccm EmptySat Mar 27, 2010 2:39 pm

Lazzarik napsal:
Než investovat do takovýhle kraviny, tak bych radši prodal YBRku, přidal ušetřený penízky a koupíl silnější mašinu geek
Jasne no, kdyby to šlo tak bych už dávno měl doma silnější mašinu.. Někteří prostě silnější motorku mít nemůžou, tak si ji musí vylepšovat.. Very Happy Co se dá dělat>> ale tak pořád lepší mít malou motorku, s kterou nejsou problémy a dostaneš se s ní všude než mít šestku a chodit na rohlíky pěšky!! xD
Návrat nahoru Goto down
Serj




Poeet p?íspivku : 48
Age : 33
Registration date : 06. 10. 09

Kit 180ccm Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kit 180ccm   Kit 180ccm EmptySat Mar 27, 2010 8:55 pm

rawson napsal:
Lazzarik napsal:
Než investovat do takovýhle kraviny, tak bych radši prodal YBRku, přidal ušetřený penízky a koupíl silnější mašinu geek
Jasne no, kdyby to šlo tak bych už dávno měl doma silnější mašinu.. Někteří prostě silnější motorku mít nemůžou, tak si ji musí vylepšovat.. Very Happy Co se dá dělat>> ale tak pořád lepší mít malou motorku, s kterou nejsou problémy a dostaneš se s ní všude než mít šestku a chodit na rohlíky pěšky!! xD
Svatá pravda
Návrat nahoru Goto down
Lazzarik

Lazzarik


Poeet p?íspivku : 118
Registration date : 02. 11. 08

Kit 180ccm Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kit 180ccm   Kit 180ccm EmptySat Mar 27, 2010 9:09 pm

rawson napsal:
Lazzarik napsal:
Než investovat do takovýhle kraviny, tak bych radši prodal YBRku, přidal ušetřený penízky a koupíl silnější mašinu geek
Jasne no, kdyby to šlo tak bych už dávno měl doma silnější mašinu.. Někteří prostě silnější motorku mít nemůžou, tak si ji musí vylepšovat.. Very Happy Co se dá dělat>> ale tak pořád lepší mít malou motorku, s kterou nejsou problémy a dostaneš se s ní všude než mít šestku a chodit na rohlíky pěšky!! xD
No, tak tady si docela protiřečíš Surprised Myslíš že s tím 180ccm kitem bude YBRka tak spolehlivá jako teď? lol! A popravdě řečeno, když už bys byl schopný vyštrachat nějakých "přebytečných" 6000,- na kit, neříkej mi, že bys nebyl schopný zafinancovat nějaký nahatý pětikilo Very Happy Ale každýho věc, tímhle chci jen říct, že podle mě je lepší ty prachy prolejt nádrží tongue
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Kit 180ccm Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kit 180ccm   Kit 180ccm EmptySun Mar 28, 2010 12:52 am

nevyplatí se to, ale zajímalo by mě jak to s tím jede...
Návrat nahoru Goto down
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

Kit 180ccm Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kit 180ccm   Kit 180ccm EmptySun Mar 28, 2010 2:31 am

Lazzarik napsal:

No, tak tady si docela protiřečíš Surprised Myslíš že s tím 180ccm kitem bude YBRka tak spolehlivá jako teď? lol! A popravdě řečeno, když už bys byl schopný vyštrachat nějakých "přebytečných" 6000,- na kit, neříkej mi, že bys nebyl schopný zafinancovat nějaký nahatý pětikilo Very Happy Ale každýho věc, tímhle chci jen říct, že podle mě je lepší ty prachy prolejt nádrží tongue
Asi nechápeš o čem jsem tu psal>> říkám, že silnější motorku mít nemůžu tak to chci nějak vykompenzovat větším výkonem.. Rozhodl jsem se radši pro auto než pro silnější motorku>> ybr stačí na dojetí všude a není potřeba si hned kupovat šestku.. Kámoši všichni taky přecházejí na auta a většina z nich 125ccm prodává ať si mají z čeho ty auta pořídit.. Já si ybr nechávám, protože už nemá cenu se jí zbavovat>> přišel bych o polovinu z celkové hodnoty motorky, co jsem do ni nastrkal.. Wink
Návrat nahoru Goto down
Mirek

Mirek


Poeet p?íspivku : 87
Registration date : 01. 08. 09

Kit 180ccm Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kit 180ccm   Kit 180ccm EmptySun Mar 28, 2010 2:28 pm

rawson napsal:
Lazzarik napsal:
Než investovat do takovýhle kraviny, tak bych radši prodal YBRku, přidal ušetřený penízky a koupíl silnější mašinu geek
Jasne no, kdyby to šlo tak bych už dávno měl doma silnější mašinu.. Někteří prostě silnější motorku mít nemůžou, tak si ji musí vylepšovat.. Very Happy Co se dá dělat>> ale tak pořád lepší mít malou motorku, s kterou nejsou problémy a dostaneš se s ní všude než mít šestku a chodit na rohlíky pěšky!! xD

lol! co to plácáš Very Happy chceš tvrdit že za 35000 +- za prodej ybr nekoupíš silnější a spolehlivou mašinu ???? lol! Co třeba suzuki gs nebo honda cb atd.. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
abc

abc


Poeet p?íspivku : 187
Registration date : 06. 05. 08

Kit 180ccm Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kit 180ccm   Kit 180ccm EmptySun Mar 28, 2010 3:00 pm

To neřeš, nemá to cenu...
Návrat nahoru Goto down
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

Kit 180ccm Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kit 180ccm   Kit 180ccm EmptySun Mar 28, 2010 3:28 pm

Mirek napsal:

lol! co to plácáš Very Happy chceš tvrdit že za 35000 +- za prodej ybr nekoupíš silnější a spolehlivou mašinu ???? lol! Co třeba suzuki gs nebo honda cb atd.. Very Happy
lol! Hey, neumíš číst?? Jasně jsem tam napsal, že silnější motorku mít nemůžu>> to musí pochopit i ti méně chápaví!! lol!
Návrat nahoru Goto down
Mirek

Mirek


Poeet p?íspivku : 87
Registration date : 01. 08. 09

Kit 180ccm Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kit 180ccm   Kit 180ccm EmptySun Mar 28, 2010 8:30 pm

si nenapsal z jakýho důvodu Very Happy , dobře tak si kup NSR125 jestli ti de o kategorii A1 lol!

a výjde to nastejno , no možná i líp
Návrat nahoru Goto down
rawson
Admin
rawson


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 19. 08. 08

Kit 180ccm Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kit 180ccm   Kit 180ccm EmptyMon Mar 29, 2010 12:57 am

Mirek napsal:
si nenapsal z jakýho důvodu Very Happy , dobře tak si kup NSR125 jestli ti de o kategorii A1 lol!

a výjde to nastejno , no možná i líp
Přesně tak>> jsem omezen na skupinu A1.. Chtěl jsem A, ale jaksi to nevyšlo>> jinak já už jsem vyzkoušel skoro všechny 125ccm(když nepočítám různé Blaty, atd..) a ty motorky se většinou nedají srovnat s pohodlím na ybr>> nejblíže tomu je Honda a tam pak není rozdíl co se týče rychlosti. Prostě buď máš nepohodlnou cestovku, do které cpeš prachy za benal, olej a výměny motoru nebo si jedeš sice kilem, ale levněji a pohodlně.. Není důvod, proč bych měnil>> akorát jsem chtěl tomu trošku přidat na akceleraci a s tím tu bude určitě souhlasit více lidí.. Kdyby ybr měla lepší akceleraci(třeba aspoň jak cebro), tak by byla určitě nejprodávanější dvácou u nás(což možná už je).. Wink
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kit 180ccm Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kit 180ccm   Kit 180ccm Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kit 180ccm
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Yamaha YBR 125 :: Tuning-
Přejdi na: