Yamaha YBR 125
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Brzdové destičky

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
LukynRR
Anonymní




Brzdové destičky Empty
PříspěvekPředmět: Brzdové destičky   Brzdové destičky EmptyWed Apr 21, 2010 9:45 pm

Dávali jste tam nějaké lepší brzdové destičky. Za chvíli je budu muset vyměnit tak abych věděl jaký koupit
Návrat nahoru Goto down
M3rcury




Poeet p?íspivku : 28
Location : ValMez
Registration date : 04. 04. 10

Brzdové destičky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brzdové destičky   Brzdové destičky EmptyWed Apr 21, 2010 9:57 pm

a tobě připadá že orig brzdí málo? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
LukynRR
Anonymní




Brzdové destičky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brzdové destičky   Brzdové destičky EmptyWed Apr 21, 2010 10:03 pm

No jako už jsem jel na pár motorkách a ty brzdy na YBR jsou docela bída. Nejsou ostré a kousavý. Desky nebudu měnit z toho důvodu že to brzdí na hovno, ale že je budu mít za chvilku sjetý. Tak mě zajímá jestli někdo nenašel lepší desky než originál, který by brzdily o trochu lépe
Návrat nahoru Goto down
M3rcury




Poeet p?íspivku : 28
Location : ValMez
Registration date : 04. 04. 10

Brzdové destičky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brzdové destičky   Brzdové destičky EmptyWed Apr 21, 2010 10:06 pm

jo a ještě bych se chtěl zeptat jak dlouho ti na tom vydržely??
Návrat nahoru Goto down
LukynRR
Anonymní




Brzdové destičky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brzdové destičky   Brzdové destičky EmptyWed Apr 21, 2010 10:09 pm

blížím se ke 13 000 km, když se brzdí ostře a intenzivně tak brzda i trochu ovadá. To se mi stalo na okruhu v sosnové
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Brzdové destičky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brzdové destičky   Brzdové destičky EmptyFri Apr 23, 2010 3:00 pm

Mě vydržely 14000 a dal jsem tam zas ty samý a byl jsem spokojen...

Kdy natočíš nějaký to videjko? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
abc

abc


Poeet p?íspivku : 187
Registration date : 06. 05. 08

Brzdové destičky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brzdové destičky   Brzdové destičky EmptyFri Apr 23, 2010 8:36 pm

Co s tou motorkou děláte?


Naposledy upravil Axonn dne Sun Sep 12, 2010 9:45 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
LukynRR
Anonymní




Brzdové destičky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brzdové destičky   Brzdové destičky EmptyFri Apr 23, 2010 9:19 pm

Tak jsem dneska sundal ten brzdič a kouknul se na ně pořádně. Protože jsem koukal na ně tím mini okýnkem co tam je a zjistil jsem že ještě nějakou chvilku tam vydrží tak 1000-2000km tipuju. No na videjko jsem línej, ale něco někdy zkusím.
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Brzdové destičky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brzdové destičky   Brzdové destičky EmptySat Apr 24, 2010 12:10 am

Axonn napsal:
Co s tou motorkou děláte? Já na originálních deskách mám odkrouceno asi 22 000 Km a pořád jsou skoro jak nový...

ňáký divný, ne? Je pravda, že já měl trochu jiný desky než ty... Ročník 07 a výš má trochu jiný...
Návrat nahoru Goto down
Lazzarik

Lazzarik


Poeet p?íspivku : 118
Registration date : 02. 11. 08

Brzdové destičky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brzdové destičky   Brzdové destičky EmptySat Apr 24, 2010 9:19 am

Sucre napsal:
Axonn napsal:
Co s tou motorkou děláte? Já na originálních deskách mám odkrouceno asi 22 000 Km a pořád jsou skoro jak nový...

ňáký divný, ne? Je pravda, že já měl trochu jiný desky než ty... Ročník 07 a výš má trochu jiný...
To, že Axonn má na origo deskách najeto okolo 22 000 Km můžu potvrdit Surprised
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Brzdové destičky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brzdové destičky   Brzdové destičky Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Brzdové destičky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Brzdove desky

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Yamaha YBR 125 :: Opravy a problémy-
Přejdi na: