Yamaha YBR 125
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Nefunguje startér

Goto down 
+3
abc
Serj
Janka86
7 posters
AutorZpráva
Janka86




Poeet p?íspivku : 13
Location : Ostrava
Registration date : 14. 03. 10

Nefunguje startér Empty
PříspěvekPředmět: Nefunguje startér   Nefunguje startér EmptyMon Apr 26, 2010 7:19 pm

Ahoj, takže najeto 4500km. Odešel startér. Zmáčknu a nic se neděje. Včera odešel během jízdy, pak už se mi ji ani nepodařilo nakopnout. Dneska se nakopnout nechala, ale startér stále nereaguje. Myslíte, že s tím můžu jezdit, než budu mít na nový startér? Psala jsem do yamahy a chtějí za něho 3600 Kč:-(
Návrat nahoru Goto down
Serj




Poeet p?íspivku : 48
Age : 33
Registration date : 06. 10. 09

Nefunguje startér Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nefunguje startér   Nefunguje startér EmptyMon Apr 26, 2010 8:13 pm

Janka86 napsal:
Ahoj, takže najeto 4500km. Odešel startér. Zmáčknu a nic se neděje. Včera odešel během jízdy, pak už se mi ji ani nepodařilo nakopnout. Dneska se nakopnout nechala, ale startér stále nereaguje. Myslíte, že s tím můžu jezdit, než budu mít na nový startér? Psala jsem do yamahy a chtějí za něho 3600 Kč:-(
To soooo kurvy Shocked 3600kč... hele... tuším že ve stejných kilometrech se tohle dělo i mně. Bylo to taky po zimě... tak si říkám že jak bude čas tak zajedu do servisu, čas samo jamo nebyl a po měsící tyhle problémy úplně odešly.. startér dodnes v pohodě.. nakopávačka taktéž. Takže to zkus vydržet. Můj názor.
Návrat nahoru Goto down
Janka86




Poeet p?íspivku : 13
Location : Ostrava
Registration date : 14. 03. 10

Nefunguje startér Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nefunguje startér   Nefunguje startér EmptyMon Apr 26, 2010 8:19 pm

Ale startér ani neškytne, necvakne, prostě nic, je úplně mrtvý:-(
Návrat nahoru Goto down
Serj




Poeet p?íspivku : 48
Age : 33
Registration date : 06. 10. 09

Nefunguje startér Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nefunguje startér   Nefunguje startér EmptyMon Apr 26, 2010 8:25 pm

Janka86 napsal:
Ale startér ani neškytne, necvakne, prostě nic, je úplně mrtvý:-(
Very Happy přesně ten stejnej problém sem měl... klik a nic... ani neškytne... zkus to nechat a vydržet tak pár týdnů... mě se to zpravilo samo od sebe... asi po týdnu sem tam škytl a sem tam ne... a po měsíci už úplně v pohodě...
Návrat nahoru Goto down
abc

abc


Poeet p?íspivku : 187
Registration date : 06. 05. 08

Nefunguje startér Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nefunguje startér   Nefunguje startér EmptyMon Apr 26, 2010 8:32 pm

Nemáš nějakýho známýho, kterej dělá do motorů(nemyslim Yamahu, jelikož ty ti to vyměněj i kdyby to náhodou fungovalo)? Tohle by chtělo rozdělat a mrknout se na to. Můžeš ale zkusit to co psal kolega nademnou.
Návrat nahoru Goto down
Vlk
Anonymní




Nefunguje startér Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nefunguje startér   Nefunguje startér EmptyMon Apr 26, 2010 9:52 pm

Jen takovej nápad. Co se mrknout na vypínač u bočního stojánku. Jestli není zalehlej. Když je bočák dole tak to taky nenastartuješ
Návrat nahoru Goto down
Serj




Poeet p?íspivku : 48
Age : 33
Registration date : 06. 10. 09

Nefunguje startér Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nefunguje startér   Nefunguje startér EmptyMon Apr 26, 2010 10:33 pm

Vlk napsal:
Jen takovej nápad. Co se mrknout na vypínač u bočního stojánku. Jestli není zalehlej. Když je bočák dole tak to taky nenastartuješ
Zabliká ti ale kontrolka.
Návrat nahoru Goto down
Lazzarik

Lazzarik


Poeet p?íspivku : 118
Registration date : 02. 11. 08

Nefunguje startér Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nefunguje startér   Nefunguje startér EmptyTue Apr 27, 2010 7:24 am

Serj napsal:
Vlk napsal:
Jen takovej nápad. Co se mrknout na vypínač u bočního stojánku. Jestli není zalehlej. Když je bočák dole tak to taky nenastartuješ
Zabliká ti ale kontrolka.
Ale jelikož má ten "starej" model, tak tuhle příčinu můžeme vyloučit Surprised
A Serj: Jaká kontrolka prosimtě? Shocked Jsem si na YBRce zatím žádný kontrolky na stojánek nevšiml cyclops
Návrat nahoru Goto down
CHucKNorriS

CHucKNorriS


Poeet p?íspivku : 172
Age : 31
Registration date : 06. 07. 08

Nefunguje startér Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nefunguje startér   Nefunguje startér EmptyTue Apr 27, 2010 5:24 pm

Lazzarik napsal:
Serj napsal:
Vlk napsal:
Jen takovej nápad. Co se mrknout na vypínač u bočního stojánku. Jestli není zalehlej. Když je bočák dole tak to taky nenastartuješ
Zabliká ti ale kontrolka.
Ale jelikož má ten "starej" model, tak tuhle příčinu můžeme vyloučit Surprised
A Serj: Jaká kontrolka prosimtě? Shocked Jsem si na YBRce zatím žádný kontrolky na stojánek nevšiml cyclops
kdy máš dole stojan a chceš nastartovat tak ti blikne kontrolka motoru
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=7CmuEXcuCd0
Serj




Poeet p?íspivku : 48
Age : 33
Registration date : 06. 10. 09

Nefunguje startér Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nefunguje startér   Nefunguje startér EmptyTue Apr 27, 2010 8:36 pm

CHucKNorriS napsal:
Lazzarik napsal:
Serj napsal:
Vlk napsal:
Jen takovej nápad. Co se mrknout na vypínač u bočního stojánku. Jestli není zalehlej. Když je bočák dole tak to taky nenastartuješ
Zabliká ti ale kontrolka.
Ale jelikož má ten "starej" model, tak tuhle příčinu můžeme vyloučit Surprised
A Serj: Jaká kontrolka prosimtě? Shocked Jsem si na YBRce zatím žádný kontrolky na stojánek nevšiml cyclops
kdy máš dole stojan a chceš nastartovat tak ti blikne kontrolka motoru
Jest tak.
Návrat nahoru Goto down
Lazzarik

Lazzarik


Poeet p?íspivku : 118
Registration date : 02. 11. 08

Nefunguje startér Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nefunguje startér   Nefunguje startér EmptyWed Apr 28, 2010 7:00 am

CHucKNorriS napsal:
kdy máš dole stojan a chceš nastartovat tak ti blikne kontrolka motoru
Hmm, já nikdy se stojanem nestartoval, takže zase vim něco novýho, i když nepotřebnýho lol!
Návrat nahoru Goto down
CHucKNorriS

CHucKNorriS


Poeet p?íspivku : 172
Age : 31
Registration date : 06. 07. 08

Nefunguje startér Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nefunguje startér   Nefunguje startér EmptyWed Apr 28, 2010 4:12 pm

Lazzarik napsal:
CHucKNorriS napsal:
kdy máš dole stojan a chceš nastartovat tak ti blikne kontrolka motoru
Hmm, já nikdy se stojanem nestartoval, takže zase vim něco novýho, i když nepotřebnýho lol!
neříkám že tak startuju běžně ale dřív se mi to stávalo king
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=7CmuEXcuCd0
Serj




Poeet p?íspivku : 48
Age : 33
Registration date : 06. 10. 09

Nefunguje startér Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nefunguje startér   Nefunguje startér EmptyWed Apr 28, 2010 8:38 pm

CHucKNorriS napsal:
Lazzarik napsal:
CHucKNorriS napsal:
kdy máš dole stojan a chceš nastartovat tak ti blikne kontrolka motoru
Hmm, já nikdy se stojanem nestartoval, takže zase vim něco novýho, i když nepotřebnýho lol!
neříkám že tak startuju běžně ale dřív se mi to stávalo king
Přiznám se že se mi to občas stane Smile kecám třeba s někým kdo stojí vedle mě... nohou udělám takovej ten pohyb jakobych kopl do stojanu... a automaticky nastartuju. Kopnu tam jedničku a ejhle zdechne to.
Návrat nahoru Goto down
Rostišrot

Rostišrot


Poeet p?íspivku : 69
Age : 31
Registration date : 28. 01. 10

Nefunguje startér Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nefunguje startér   Nefunguje startér EmptySat May 01, 2010 12:34 pm

Taky se už mi to stalo, že sednu na parkovišti na motorku..vycouvám se stojanem a zapomenu ho skopnout a v tom už na mě troubí nějake auto a kopnu tam jedničku a motor se vypne(přitom zablíka oranžový ukazatel). Jinak k tématu, nevím proč, ale někdy zmačknu startér a nic, zmačknu podruhé a třeba taky nic a napotřetí normalně nastartuje. Někdy zmačknu napodruhé a startuje, ale většinou zase 10x za sebou nastartuju normalně napoprvé. Zatím se mi ještě nestalo, že bych musel nakopávat. Předchozí majitel mi říkal, že jeho jediná vadá byla ta, že mu měnili v Yamaze startér, tak nevím, jest-li je moje startovaní normalní, nebo to ma něco společného s výměnou startéru. Question
Návrat nahoru Goto down
Serj




Poeet p?íspivku : 48
Age : 33
Registration date : 06. 10. 09

Nefunguje startér Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nefunguje startér   Nefunguje startér EmptySat May 01, 2010 8:36 pm

Rostišrot napsal:
Taky se už mi to stalo, že sednu na parkovišti na motorku..vycouvám se stojanem a zapomenu ho skopnout a v tom už na mě troubí nějake auto a kopnu tam jedničku a motor se vypne(přitom zablíka oranžový ukazatel). Jinak k tématu, nevím proč, ale někdy zmačknu startér a nic, zmačknu podruhé a třeba taky nic a napotřetí normalně nastartuje. Někdy zmačknu napodruhé a startuje, ale většinou zase 10x za sebou nastartuju normalně napoprvé. Zatím se mi ještě nestalo, že bych musel nakopávat. Předchozí majitel mi říkal, že jeho jediná vadá byla ta, že mu měnili v Yamaze startér, tak nevím, jest-li je moje startovaní normalní, nebo to ma něco společného s výměnou startéru. Question
Jasný. To samé se dělo mě, ale po cca měsíci se to samo od sebe zpravilo a jede to do dnes v pohodě.
Návrat nahoru Goto down
Rostišrot

Rostišrot


Poeet p?íspivku : 69
Age : 31
Registration date : 28. 01. 10

Nefunguje startér Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nefunguje startér   Nefunguje startér EmptySun May 02, 2010 9:04 pm

Jinak 3.600,-Kč za startér, to je docela pálka. Myslím si, že s tím určitě můžeš jezdit, než našetříš...pokud jde v pohodě normálně nakoupnout. Ale jak už tady někdo psal, hodil bych to nějakému elektrikáři nebo podobně, startér nemusí být uplně po smrti.
Návrat nahoru Goto down
Phupik

Phupik


Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 21. 03. 10

Nefunguje startér Empty
PříspěvekPředmět: nefunguje startér   Nefunguje startér EmptyMon Sep 13, 2010 9:52 pm

Předevčírem se mi stal také defekt se startérem:-( Startovala jsem a nic, skusila jsem i nakopávačku, ale motorka vždycky jenom vzdychla:-) Tak jsem dobyla baterku a startér fungovat a zhruba po pátém pokusu motorka chytla a bylo všechno v pořádku:-) Takže moje rada, skuste nabžt baterii, pokud kontrolka neutrala třeba jen o trochu méně svítí:-)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nefunguje startér Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nefunguje startér   Nefunguje startér Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Nefunguje startér
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Yamaha YBR 125 :: Opravy a problémy-
Přejdi na: