Yamaha YBR 125
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Michelin Pilot Sporty - výdrž

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
M3rcury




Poeet p?íspivku : 28
Location : ValMez
Registration date : 04. 04. 10

Michelin Pilot Sporty - výdrž Empty
PříspěvekPředmět: Michelin Pilot Sporty - výdrž   Michelin Pilot Sporty - výdrž EmptyFri Jul 02, 2010 11:03 pm

Máte někdo tuhle gumu obutou?? jak dlouho vám vydržela na zadku? já ji tam mám necelých 6000 a už je to středem skoro na te TWI značce Crying or Very sad ..
Návrat nahoru Goto down
Rostišrot

Rostišrot


Poeet p?íspivku : 69
Age : 31
Registration date : 28. 01. 10

Michelin Pilot Sporty - výdrž Empty
PříspěvekPředmět: Re: Michelin Pilot Sporty - výdrž   Michelin Pilot Sporty - výdrž EmptyWed Aug 25, 2010 10:43 pm

Ja jí mám od začátku sezony ve předu a zdá se mi, jako bych ji tam obul dneska. Ale mít ji v zadu, už by bylo v mojem případě po ni...
Návrat nahoru Goto down
M3rcury




Poeet p?íspivku : 28
Location : ValMez
Registration date : 04. 04. 10

Michelin Pilot Sporty - výdrž Empty
PříspěvekPředmět: Re: Michelin Pilot Sporty - výdrž   Michelin Pilot Sporty - výdrž EmptySat Sep 04, 2010 4:20 pm

takže kluci na tuhletu gumu dozadu zapomeňte Wink
je sice hezké že stojí kolem 800,- (nevim už kolik přesně), ALE jak jsem psal, tak v 6000 už byla se vzorkem na onom zákonném minimu, má dost blbý profil - strašně dokulata, do kraje je vlastně nemožné ji sjet a i kvůli tomu asi středem odešla tak rychle a ba co víc, v místě kde se ve fabrice spojuje běhoun, se začla rozpojovat!!! Very Happy nakonec na motce byla asi 9000km ale kdyby mě ty poslední 3000 stavěli příslušníci a koumali zadní gumu tak by to na pokutku už asi bylo Smile pro úplnost měl jsme obutý techničákový rozměr 90/90 - 18
někdy dám foto jak ta guma vypadá až si vzpomenu.. ted jsme obuli ContiGO - je to teda přední guma, protože zadní se v takovém rozměru nedělá, ale tak snad nezklame, když stála skoro dvojnásobek co PilotSporty:D
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Michelin Pilot Sporty - výdrž Empty
PříspěvekPředmět: Re: Michelin Pilot Sporty - výdrž   Michelin Pilot Sporty - výdrž EmptySat Sep 04, 2010 7:04 pm

M3rcury napsal:
takže kluci na tuhletu gumu dozadu zapomeňte Wink
je sice hezké že stojí kolem 800,- (nevim už kolik přesně), ALE jak jsem psal, tak v 6000 už byla se vzorkem na onom zákonném minimu, má dost blbý profil - strašně dokulata, do kraje je vlastně nemožné ji sjet a i kvůli tomu asi středem odešla tak rychle a ba co víc, v místě kde se ve fabrice spojuje běhoun, se začla rozpojovat!!! Very Happy nakonec na motce byla asi 9000km ale kdyby mě ty poslední 3000 stavěli příslušníci a koumali zadní gumu tak by to na pokutku už asi bylo Smile pro úplnost měl jsme obutý techničákový rozměr 90/90 - 18
někdy dám foto jak ta guma vypadá až si vzpomenu.. ted jsme obuli ContiGO - je to teda přední guma, protože zadní se v takovém rozměru nedělá, ale tak snad nezklame, když stála skoro dvojnásobek co PilotSporty:D

Já si naopak myslím, že za ty prachy je to super guma. Držela až na stupačku a že se sjede po 6000 a ne po 8000 km? Není to jedno?
Návrat nahoru Goto down
Rostišrot

Rostišrot


Poeet p?íspivku : 69
Age : 31
Registration date : 28. 01. 10

Michelin Pilot Sporty - výdrž Empty
PříspěvekPředmět: Re: Michelin Pilot Sporty - výdrž   Michelin Pilot Sporty - výdrž EmptySat Sep 04, 2010 7:34 pm

Na Ybru je stejně nejlepší dát dozadu širší 110ku a nejlépe nějaký enduro vzorek. Já stím smykuju na rozpaleném betonu, mám ji tam celou sezónu a ještě nějaký ten pátek sní ujedu a policajti mi na ní neřeknou ani hovno Smile
Návrat nahoru Goto down
M3rcury




Poeet p?íspivku : 28
Location : ValMez
Registration date : 04. 04. 10

Michelin Pilot Sporty - výdrž Empty
PříspěvekPředmět: Re: Michelin Pilot Sporty - výdrž   Michelin Pilot Sporty - výdrž EmptySat Sep 04, 2010 11:01 pm

Rostišrot napsal:
Na Ybru je stejně nejlepší dát dozadu širší 110ku a nejlépe nějaký enduro vzorek. Já stím smykuju na rozpaleném betonu, mám ji tam celou sezónu a ještě nějaký ten pátek sní ujedu a policajti mi na ní neřeknou ani hovno Smile

tak to je věc názoru no.. to že na to dáváte širší gumy to tak nějak ještě chápu, ale proč na to perete enduro vzorek? s tim drandíte po polích? Smile
Návrat nahoru Goto down
M3rcury




Poeet p?íspivku : 28
Location : ValMez
Registration date : 04. 04. 10

Michelin Pilot Sporty - výdrž Empty
PříspěvekPředmět: Re: Michelin Pilot Sporty - výdrž   Michelin Pilot Sporty - výdrž EmptySat Sep 04, 2010 11:04 pm

Sucre napsal:
M3rcury napsal:
takže kluci na tuhletu gumu dozadu zapomeňte Wink
je sice hezké že stojí kolem 800,- (nevim už kolik přesně), ALE jak jsem psal, tak v 6000 už byla se vzorkem na onom zákonném minimu, má dost blbý profil - strašně dokulata, do kraje je vlastně nemožné ji sjet a i kvůli tomu asi středem odešla tak rychle a ba co víc, v místě kde se ve fabrice spojuje běhoun, se začla rozpojovat!!! Very Happy nakonec na motce byla asi 9000km ale kdyby mě ty poslední 3000 stavěli příslušníci a koumali zadní gumu tak by to na pokutku už asi bylo Smile pro úplnost měl jsme obutý techničákový rozměr 90/90 - 18
někdy dám foto jak ta guma vypadá až si vzpomenu.. ted jsme obuli ContiGO - je to teda přední guma, protože zadní se v takovém rozměru nedělá, ale tak snad nezklame, když stála skoro dvojnásobek co PilotSporty:D

Já si naopak myslím, že za ty prachy je to super guma. Držela až na stupačku a že se sjede po 6000 a ne po 8000 km? Není to jedno?

mě na ní hlavně dostalo že se začla rozpojovat, to jsem nezachapal Very Happy jako neudělalo to naštěstí nic, ale na to jak je ybra slabá, tak mě to dost překvapilo Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
abc

abc


Poeet p?íspivku : 187
Registration date : 06. 05. 08

Michelin Pilot Sporty - výdrž Empty
PříspěvekPředmět: Re: Michelin Pilot Sporty - výdrž   Michelin Pilot Sporty - výdrž EmptySun Sep 05, 2010 7:21 pm

M3rcury napsal:

tak to je věc názoru no.. to že na to dáváte širší gumy to tak nějak ještě chápu, ale proč na to perete enduro vzorek? s tim drandíte po polích? Smile
1) enduro vzorek je na YBŘe daleko hezčí než normální
2) Až někdy vyrazíš do lesa, tak se jen tak nezahrabeš a vyjedeš skoro vše.
Návrat nahoru Goto down
M3rcury




Poeet p?íspivku : 28
Location : ValMez
Registration date : 04. 04. 10

Michelin Pilot Sporty - výdrž Empty
PříspěvekPředmět: Re: Michelin Pilot Sporty - výdrž   Michelin Pilot Sporty - výdrž EmptyFri Sep 10, 2010 4:57 pm

Axonn napsal:
M3rcury napsal:

tak to je věc názoru no.. to že na to dáváte širší gumy to tak nějak ještě chápu, ale proč na to perete enduro vzorek? s tim drandíte po polích? Smile
1) enduro vzorek je na YBŘe daleko hezčí než normální
2) Až někdy vyrazíš do lesa, tak se jen tak nezahrabeš a vyjedeš skoro vše.

dyť říkám, že je to věc názoru Very Happy mě se enduro vzorek na ybr hnusí, pokud s tim jezdíte po lesích tak budiž, ale myslím že na to se víc hodí jiné stroje..
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Michelin Pilot Sporty - výdrž Empty
PříspěvekPředmět: Re: Michelin Pilot Sporty - výdrž   Michelin Pilot Sporty - výdrž Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Michelin Pilot Sporty - výdrž
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Yamaha YBR 125 :: Opravy a problémy-
Přejdi na: