Yamaha YBR 125
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 prosim poradte sam se nerozhodnu ...:(

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
kanec357
Anonymní




prosim poradte sam se nerozhodnu ...:( Empty
PříspěvekPředmět: prosim poradte sam se nerozhodnu ...:(   prosim poradte sam se nerozhodnu ...:( EmptyTue Oct 12, 2010 11:53 pm

mam problem...sam to nemuzu vyresit...Sad...otec mi dal na vyber...todle jaro si budu delat ridicak na 50ku a dostanu mopedauto(to je auto co jede otevrene max 70-80 je velike asi jako smart...) v hodnote 60000-65000 nebo si pockam do leta zacnu delat ridicak na 125 a pul roku budu jezdit na skutrikovi a pak dalsi jaro mi koupi 125 v hodnote 30000-35000...potreboval bych to hlavne na dovoz do skoly (cca 20km) ...ale taky na dojizdeni za kamoskama do prahy to je 50km...co by se mi podle vas vyplatilo vice?
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

prosim poradte sam se nerozhodnu ...:( Empty
PříspěvekPředmět: Re: prosim poradte sam se nerozhodnu ...:(   prosim poradte sam se nerozhodnu ...:( EmptyWed Oct 13, 2010 4:34 pm

v tom mopedautu bych se bál jezdit... krom toho dojíždět s tím 50 km se moc podle mě nedá... bral bych tu verzi se 125 ccm...
Návrat nahoru Goto down
kanec357
Anonymní




prosim poradte sam se nerozhodnu ...:( Empty
PříspěvekPředmět: ...   prosim poradte sam se nerozhodnu ...:( EmptyWed Oct 13, 2010 7:00 pm

jako to auto toho se nebojim je spolehlivi...ale bojim se abych nebl za debila...xD..
Návrat nahoru Goto down
M3rcury




Poeet p?íspivku : 28
Location : ValMez
Registration date : 04. 04. 10

prosim poradte sam se nerozhodnu ...:( Empty
PříspěvekPředmět: Re: prosim poradte sam se nerozhodnu ...:(   prosim poradte sam se nerozhodnu ...:( EmptyMon Oct 18, 2010 6:33 pm

kanec357 napsal:
jako to auto toho se nebojim je spolehlivi...ale bojim se abych nebl za debila...xD..

sám sis odpověděl, jsem pro 125;), ale zase pokud chceš aji na tom skůtru dojíždět těch 50 km tak to asi nepude.. to by byl adrenalin Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





prosim poradte sam se nerozhodnu ...:( Empty
PříspěvekPředmět: Re: prosim poradte sam se nerozhodnu ...:(   prosim poradte sam se nerozhodnu ...:( Empty

Návrat nahoru Goto down
 
prosim poradte sam se nerozhodnu ...:(
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Yamaha YBR 125 :: Off topic-
Přejdi na: