Yamaha YBR 125
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Ceny v servisu

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Phupik

Phupik


Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 21. 03. 10

Ceny v servisu Empty
PříspěvekPředmět: Ceny v servisu   Ceny v servisu EmptySun Jan 02, 2011 7:34 pm

Ahojík neví tady někdo kolik doopravdy stojí výměna pneu v servisu a výměna filtru nebo sejtka u ybrka 2006?
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Ceny v servisu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ceny v servisu   Ceny v servisu EmptyMon Jan 03, 2011 8:36 pm

Phupik napsal:
Ahojík neví tady někdo kolik doopravdy stojí výměna pneu v servisu a výměna filtru nebo sejtka u ybrka 2006?

Co takhle do nějakýho zavolat a zeptat se?
Návrat nahoru Goto down
Rostišrot

Rostišrot


Poeet p?íspivku : 69
Age : 31
Registration date : 28. 01. 10

Ceny v servisu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ceny v servisu   Ceny v servisu EmptySun Jan 09, 2011 8:34 pm

To asi není špatný nápad zavolat do servisu a zeptat se, všude maji jiné ceny.

Ale ja přidám otázku k tématu, jestli mi teda někdo odpoví(vidím, že tady moc lidi nechodí). Já budu na jaře měnit po druhé olej za tu dobu co Ybru mám, ale se sítkem jsem vůbec nic nedělal ani ho nečistil. Vadí to? Nebo mám zase výměnit olej a dobre? Dík
Návrat nahoru Goto down
M3rcury




Poeet p?íspivku : 28
Location : ValMez
Registration date : 04. 04. 10

Ceny v servisu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ceny v servisu   Ceny v servisu EmptyMon Jan 10, 2011 7:32 pm

Rostišrot napsal:
To asi není špatný nápad zavolat do servisu a zeptat se, všude maji jiné ceny.

Ale ja přidám otázku k tématu, jestli mi teda někdo odpoví(vidím, že tady moc lidi nechodí). Já budu na jaře měnit po druhé olej za tu dobu co Ybru mám, ale se sítkem jsem vůbec nic nedělal ani ho nečistil. Vadí to? Nebo mám zase výměnit olej a dobre? Dík

no.. taky jsem s tím nic nedělal, ale když ani v návodu nepíšou, že by s tím měl člověk něco dělat, tak doufám, že když olej pravidelně měním, tak to nevadí.. ale zkazit se tím vyčištěním určitě taky nic nemůže :-)
vy co to dáváte do servisu - dělají něco i s tím sítkem?
Návrat nahoru Goto down
Rostišrot

Rostišrot


Poeet p?íspivku : 69
Age : 31
Registration date : 28. 01. 10

Ceny v servisu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ceny v servisu   Ceny v servisu EmptyMon Jan 10, 2011 9:18 pm

Tak ono by určitě nebylo na škodu to vyčistit, jenomže to sitko je pod krytem motoru, kde se mi moc nechce lezt radši.viz foto A do servisu to kvuli takové prkotině nepovezu. Teď budu na jaře měnit olej a myslím, že se na to zase vykašlu, naliju nový oil a jezdí se dále Laughing
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ceny v servisu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ceny v servisu   Ceny v servisu Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Ceny v servisu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Yamaha YBR 125 :: Opravy a problémy-
Přejdi na: