Yamaha YBR 125
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 dalsi motorka?

Goto down 
+6
Fakty
abc
Gagle
Admin
Sucre
Šudy
10 posters
AutorZpráva
Šudy

Šudy


Poeet p?íspivku : 142
Age : 33
Registration date : 01. 05. 08

dalsi motorka? Empty
PříspěvekPředmět: dalsi motorka?   dalsi motorka? EmptySun Jun 08, 2008 5:21 pm

tak jaka je vase dalsi vysnena motorka?? a me to asi vyhrala sv650
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

dalsi motorka? Empty
PříspěvekPředmět: Re: dalsi motorka?   dalsi motorka? EmptySun Jun 08, 2008 6:38 pm

Ja bych chtěl Kawasaki Ninju 250R. Ale bohužel nebudu moct přestoupit na silnější Sad
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 78
Age : 33
Registration date : 21. 04. 08

dalsi motorka? Empty
PříspěvekPředmět: Re: dalsi motorka?   dalsi motorka? EmptySun Jun 08, 2008 7:03 pm

No moje asi bude kawa ZX-6R Laughing
Návrat nahoru Goto down
https://ybr125.forumczech.com
Gagle

Gagle


Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 08. 06. 08

dalsi motorka? Empty
PříspěvekPředmět: Re: dalsi motorka?   dalsi motorka? EmptyMon Jun 09, 2008 6:44 pm

Přemýšlel jsem na Yamahou YBR 250, ale vzhledem k ceně a taky tomu že by se nedala sehnat starší to bude Kawa ER-5 nebo Suza GS. Něco na ten styl =) holt sem na naháče...
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

dalsi motorka? Empty
PříspěvekPředmět: Re: dalsi motorka?   dalsi motorka? EmptyMon Jun 09, 2008 11:47 pm

Gagle napsal:
Přemýšlel jsem na Yamahou YBR 250, ale vzhledem k ceně a taky tomu že by se nedala sehnat starší to bude Kawa ER-5 nebo Suza GS. Něco na ten styl =) holt sem na naháče...

Jo YBR 250 je hodne povedena, ale zda se mi ze ten motor by mohl mit vice kW.
Návrat nahoru Goto down
Šudy

Šudy


Poeet p?íspivku : 142
Age : 33
Registration date : 01. 05. 08

dalsi motorka? Empty
PříspěvekPředmět: Re: dalsi motorka?   dalsi motorka? EmptyTue Jun 10, 2008 4:43 pm

no prechod z 125 na 250 se me zda jako krok zpatku, kdyt to jede tak 130, podle me to nema cenu kupovat takhle slabou motorku
Návrat nahoru Goto down
abc

abc


Poeet p?íspivku : 187
Registration date : 06. 05. 08

dalsi motorka? Empty
PříspěvekPředmět: Re: dalsi motorka?   dalsi motorka? EmptyWed Jun 11, 2008 8:16 am

Chtěl bych Honda Varadero 1000 :-), ale to bude asi až za hodně dlooooouho.
Návrat nahoru Goto down
Fakty

Fakty


Poeet p?íspivku : 96
Age : 35
Registration date : 06. 05. 08

dalsi motorka? Empty
PříspěvekPředmět: Re: dalsi motorka?   dalsi motorka? EmptyFri Jun 27, 2008 10:50 am

Já rozhodně budu kupovat nějakej dvou vál u mě vede SV650s a pak by sem klidně bral i cagivu raptor 650 aprilie falco 1000 Suzuki TL 1000 ducati monster. ale vidim to na nějaký starý SV tak za 70 litrů a pořádnej laďák. Nejprve sem chtěl yamaha FZ a potom co sem si natom sjel sem zjistil že za pár měsíců by mě to natom nebavilo to je to samý jako ybr jenom to jede líp. 2V 4ever.
Návrat nahoru Goto down
CHucKNorriS

CHucKNorriS


Poeet p?íspivku : 172
Age : 31
Registration date : 06. 07. 08

dalsi motorka? Empty
PříspěvekPředmět: Re: dalsi motorka?   dalsi motorka? EmptyWed Jul 23, 2008 7:58 pm

ja sem premyslel o XT 660 R ale az ja budu mit papiry na silnejsi tak bude urcite jeste nejaka lepsi ale kdybych si mel vybrat ted tak je to XT!!
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=7CmuEXcuCd0
kumpir




Poeet p?íspivku : 33
Age : 31
Registration date : 19. 07. 08

dalsi motorka? Empty
PříspěvekPředmět: kumpir   dalsi motorka? EmptySun Jul 27, 2008 12:01 pm

no tak ja jedine ctykrolku kdyz uz nakou yamahu yfz 450. ale jinak moto si ci kupovat za par let urco silnejsi a to hondu cbr 600. ma ji strejc ale starsi ale strela fakt luxus tak mi ji prej proda kdyz mu vydrzi :d
Návrat nahoru Goto down
Honza

Honza


Poeet p?íspivku : 23
Registration date : 22. 06. 08

dalsi motorka? Empty
PříspěvekPředmět: Re: dalsi motorka?   dalsi motorka? EmptyMon Sep 01, 2008 5:35 pm

Asi to bude suzuki v-strom 650 Smile je hodne pekna a spolehliva Smile
Návrat nahoru Goto down
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

dalsi motorka? Empty
PříspěvekPředmět: Re: dalsi motorka?   dalsi motorka? EmptyMon Sep 01, 2008 11:24 pm

Já si nechám YBRko, na takovýto ježdění po okolí, někdy jezdím i do Rakouska, na Slovensko atak. Já budu jezdit s kamionem takže u mě asi nemá smysl si kupovat silnější stroj, za prvé vyšší cena pojistky a aby to celý dny stálo jen v garáži, tak to si radši nechám ybrko. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

dalsi motorka? Empty
PříspěvekPředmět: Re: dalsi motorka?   dalsi motorka? EmptyTue Sep 02, 2008 5:47 pm

Petr kamionak napsal:
Já si nechám YBRko, na takovýto ježdění po okolí, někdy jezdím i do Rakouska, na Slovensko atak. Já budu jezdit s kamionem takže u mě asi nemá smysl si kupovat silnější stroj, za prvé vyšší cena pojistky a aby to celý dny stálo jen v garáži, tak to si radši nechám ybrko. Very Happy

S kamionem? Co te k tomu vede kdyz jses automechanik?
Návrat nahoru Goto down
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

dalsi motorka? Empty
PříspěvekPředmět: Re: dalsi motorka?   dalsi motorka? EmptyWed Sep 03, 2008 10:26 pm

Tak už od 8 let jezdím se strýcem s kamionem tak sem to pochytil, ale mě strašně baví řídit hlavně velká auta. Ale jak říkám, to ybrko mi v pohodě stačí tady po okolí.
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

dalsi motorka? Empty
PříspěvekPředmět: Re: dalsi motorka?   dalsi motorka? EmptyWed Sep 03, 2008 10:55 pm

Petr kamionak napsal:
Tak už od 8 let jezdím se strýcem s kamionem tak sem to pochytil, ale mě strašně baví řídit hlavně velká auta. Ale jak říkám, to ybrko mi v pohodě stačí tady po okolí.

8 let? Ty jo to musi byt prca Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

dalsi motorka? Empty
PříspěvekPředmět: Re: dalsi motorka?   dalsi motorka? EmptyThu Sep 04, 2008 9:23 pm

Jj sem se do toho prostě zažral no... afro
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

dalsi motorka? Empty
PříspěvekPředmět: Re: dalsi motorka?   dalsi motorka? EmptyTue Sep 09, 2008 6:56 pm

Šudy napsal:
tak jaka je vase dalsi vysnena motorka?? a me to asi vyhrala sv650

Hele ale tu ve verzi s 25 kW nesezenes, ne? Ja bych si ji nechal libit ale klidne bych byl i pro Kawu ER 5.
Návrat nahoru Goto down
Šudy

Šudy


Poeet p?íspivku : 142
Age : 33
Registration date : 01. 05. 08

dalsi motorka? Empty
PříspěvekPředmět: Re: dalsi motorka?   dalsi motorka? EmptyTue Sep 09, 2008 7:51 pm

Sucre napsal:
Šudy napsal:
tak jaka je vase dalsi vysnena motorka?? a me to asi vyhrala sv650

Hele ale tu ve verzi s 25 kW nesezenes, ne? Ja bych si ji nechal libit ale klidne bych byl i pro Kawu ER 5.

j docela v poho sezenes, nebo kdyz kupujes novou tak si ji muzes nechat zadarmo zavrit myslim
Návrat nahoru Goto down
Fakty

Fakty


Poeet p?íspivku : 96
Age : 35
Registration date : 06. 05. 08

dalsi motorka? Empty
PříspěvekPředmět: Re: dalsi motorka?   dalsi motorka? EmptyTue Sep 09, 2008 10:57 pm

Petr kamionak napsal:
Tak už od 8 let jezdím se strýcem s kamionem tak sem to pochytil, ale mě strašně baví řídit hlavně velká auta. Ale jak říkám, to ybrko mi v pohodě stačí tady po okolí.
jo to musí bejt prdel mě stačí mercedes sprinter a než si vždycky zvyknu najíždět do zatáček tak vezmu milinkrát zadníma kolama obrubník nebo někomu skoro přejedu nohy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

dalsi motorka? Empty
PříspěvekPředmět: Re: dalsi motorka?   dalsi motorka? EmptyTue Sep 09, 2008 11:08 pm

Fakty napsal:
Petr kamionak napsal:
Tak už od 8 let jezdím se strýcem s kamionem tak sem to pochytil, ale mě strašně baví řídit hlavně velká auta. Ale jak říkám, to ybrko mi v pohodě stačí tady po okolí.
jo to musí bejt prdel mě stačí mercedes sprinter a než si vždycky zvyknu najíždět do zatáček tak vezmu milinkrát zadníma kolama obrubník nebo někomu skoro přejedu nohy Very Happy

Do toho se dostaneš. Já sem se taky učil couvat s návěsem k rampě a až na po třetí sem tam najel ale už to ovládám pohodička.
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

dalsi motorka? Empty
PříspěvekPředmět: Re: dalsi motorka?   dalsi motorka? EmptyWed Sep 10, 2008 6:50 pm

Šudy napsal:
Sucre napsal:
Šudy napsal:
tak jaka je vase dalsi vysnena motorka?? a me to asi vyhrala sv650

Hele ale tu ve verzi s 25 kW nesezenes, ne? Ja bych si ji nechal libit ale klidne bych byl i pro Kawu ER 5.

j docela v poho sezenes, nebo kdyz kupujes novou tak si ji muzes nechat zadarmo zavrit myslim

Aha tak to jsem nevedel... Ja jsem zatim hledal jen na motoinzerci...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





dalsi motorka? Empty
PříspěvekPředmět: Re: dalsi motorka?   dalsi motorka? Empty

Návrat nahoru Goto down
 
dalsi motorka?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Yamaha YBR 125 :: Off topic-
Přejdi na: