Yamaha YBR 125
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Yamaha YBR 125 - Petr kamionak

Goto down 
+5
Fakty
abc
Šudy
Sucre
Petr kamionak
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

Yamaha YBR 125 - Petr kamionak - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yamaha YBR 125 - Petr kamionak   Yamaha YBR 125 - Petr kamionak - Stránka 2 EmptyWed Oct 01, 2008 10:43 pm

Chce to prudkou a hodně točivou zatáčku. Já sem ji projel v 60 a dodřel sem si boty a stupačku levou. Laughing Ale jinak pohoda, na tom není nic složitýho. Nebo se mi to neska ještě stalo na malým okruháču (kruhový objezd), byl malý ale za to hodně točný tak tam sem taky štrejchal. Akorát sem dojel z večerní jízdy, z MIKULOV->BŘECLAV->HUSTOPEČE->BRNO->a domů do Březí. Takový večerní projížďky se mi strasně moc líbí, lepší než jezdit ve dne, já vyjíždím tak kolem 6. hodiny aby se už ztmívalo a jedu za tmy. Paráda, v klidečku 80km/h, nikam se neženu, kochám se osvícenými vesnicemi a městami když jedu z kopca, např. neska sem jel přes Pavlov na Pálavě a viděl sem Věstonice (jestli je někdo poblíž tady tak je zná), atd.. Ve dne to stojí za prd to si nezajezdím, já vyjíždím vždy večer. V pátek valím asi Brno a celý si ho projedu jak minule. Pojede někdo semnou kdo je z okolí Brna?
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Yamaha YBR 125 - Petr kamionak - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yamaha YBR 125 - Petr kamionak   Yamaha YBR 125 - Petr kamionak - Stránka 2 EmptyThu Oct 02, 2008 6:31 pm

Petr kamionak napsal:
Chce to prudkou a hodně točivou zatáčku. Já sem ji projel v 60 a dodřel sem si boty a stupačku levou. Laughing Ale jinak pohoda, na tom není nic složitýho. Nebo se mi to neska ještě stalo na malým okruháču (kruhový objezd), byl malý ale za to hodně točný tak tam sem taky štrejchal. Akorát sem dojel z večerní jízdy, z MIKULOV->BŘECLAV->HUSTOPEČE->BRNO->a domů do Březí. Takový večerní projížďky se mi strasně moc líbí, lepší než jezdit ve dne, já vyjíždím tak kolem 6. hodiny aby se už ztmívalo a jedu za tmy. Paráda, v klidečku 80km/h, nikam se neženu, kochám se osvícenými vesnicemi a městami když jedu z kopca, např. neska sem jel přes Pavlov na Pálavě a viděl sem Věstonice (jestli je někdo poblíž tady tak je zná), atd.. Ve dne to stojí za prd to si nezajezdím, já vyjíždím vždy večer. V pátek valím asi Brno a celý si ho projedu jak minule. Pojede někdo semnou kdo je z okolí Brna?

Ty jo, dneska jsem si nasel skvelou zatacku, asi 10x jsem ji projel tak 60 km/h a stale nic Sad ale budu to zkouset dal dokad se mi to nepovede...
Návrat nahoru Goto down
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

Yamaha YBR 125 - Petr kamionak - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yamaha YBR 125 - Petr kamionak   Yamaha YBR 125 - Petr kamionak - Stránka 2 EmptyThu Oct 02, 2008 9:53 pm

Sucre napsal:
Petr kamionak napsal:
Chce to prudkou a hodně točivou zatáčku. Já sem ji projel v 60 a dodřel sem si boty a stupačku levou. Laughing Ale jinak pohoda, na tom není nic složitýho. Nebo se mi to neska ještě stalo na malým okruháču (kruhový objezd), byl malý ale za to hodně točný tak tam sem taky štrejchal. Akorát sem dojel z večerní jízdy, z MIKULOV->BŘECLAV->HUSTOPEČE->BRNO->a domů do Březí. Takový večerní projížďky se mi strasně moc líbí, lepší než jezdit ve dne, já vyjíždím tak kolem 6. hodiny aby se už ztmívalo a jedu za tmy. Paráda, v klidečku 80km/h, nikam se neženu, kochám se osvícenými vesnicemi a městami když jedu z kopca, např. neska sem jel přes Pavlov na Pálavě a viděl sem Věstonice (jestli je někdo poblíž tady tak je zná), atd.. Ve dne to stojí za prd to si nezajezdím, já vyjíždím vždy večer. V pátek valím asi Brno a celý si ho projedu jak minule. Pojede někdo semnou kdo je z okolí Brna?

Ty jo, dneska jsem si nasel skvelou zatacku, asi 10x jsem ji projel tak 60 km/h a stale nic Sad ale budu to zkouset dal dokad se mi to nepovede...

Jednou se ti to povede neboj. Basketball
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
An00bis

An00bis


Poeet p?íspivku : 26
Age : 33
Registration date : 04. 08. 08

Yamaha YBR 125 - Petr kamionak - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yamaha YBR 125 - Petr kamionak   Yamaha YBR 125 - Petr kamionak - Stránka 2 EmptySun Oct 05, 2008 10:45 pm

Tuhle gumu tam můžeš dát rovnou, nebo se tam musí něco ohýbat jak je to tady několikrát popisovaný?
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Yamaha YBR 125 - Petr kamionak - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yamaha YBR 125 - Petr kamionak   Yamaha YBR 125 - Petr kamionak - Stránka 2 EmptyMon Oct 06, 2008 4:02 pm

An00bis napsal:
Tuhle gumu tam můžeš dát rovnou, nebo se tam musí něco ohýbat jak je to tady několikrát popisovaný?

Muzes ji tam dat rovnou. Ja ji tam mam a nic ohlyho nemam. Samozrejme musis zanechat stejnej rozmer.
Návrat nahoru Goto down
abc

abc


Poeet p?íspivku : 187
Registration date : 06. 05. 08

Yamaha YBR 125 - Petr kamionak - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yamaha YBR 125 - Petr kamionak   Yamaha YBR 125 - Petr kamionak - Stránka 2 EmptyMon Oct 06, 2008 8:05 pm

Sucre napsal:
An00bis napsal:
Tuhle gumu tam můžeš dát rovnou, nebo se tam musí něco ohýbat jak je to tady několikrát popisovaný?

Muzes ji tam dat rovnou. Ja ji tam mam a nic ohlyho nemam. Samozrejme musis zanechat stejnej rozmer.

Ale prosim tě. Můžeš tam dát maximálně pneumatiku o rozměru 110(sám ji tam mám a nic ohlého nemám). Větší tam opravdu bez ohnutí trubky nejde.
Návrat nahoru Goto down
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

Yamaha YBR 125 - Petr kamionak - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yamaha YBR 125 - Petr kamionak   Yamaha YBR 125 - Petr kamionak - Stránka 2 EmptySat Oct 18, 2008 6:25 pm

Dnes jsem upravil info, už mám najeto 20.592 km.
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
sketmannn

sketmannn


Poeet p?íspivku : 61
Age : 33
Registration date : 21. 10. 08

Yamaha YBR 125 - Petr kamionak - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Tak vše.........   Yamaha YBR 125 - Petr kamionak - Stránka 2 EmptyTue Oct 21, 2008 9:29 pm

Mám ladák filtr a trisku danou a zkoušel sem to nějak seštelovat ale pstě těch 95 víc ne a do kopců 70-80 co stim?? jiank vzádu mám Gumu Mitas H 15 110 širokou neni špatná doporučuju pro ty co tu něco o gumě psali.A jak to vidíte s tou iridiovou svíčkou?
díky za odpověd
Návrat nahoru Goto down
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

Yamaha YBR 125 - Petr kamionak - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yamaha YBR 125 - Petr kamionak   Yamaha YBR 125 - Petr kamionak - Stránka 2 EmptyTue Oct 21, 2008 9:37 pm

sketmannn napsal:
Mám ladák filtr a trisku danou a zkoušel sem to nějak seštelovat ale pstě těch 95 víc ne a do kopců 70-80 co stim?? jiank vzádu mám Gumu Mitas H 15 110 širokou neni špatná doporučuju pro ty co tu něco o gumě psali.A jak to vidíte s tou iridiovou svíčkou?
díky za odpověd

No to je jasný a už sem to tady hodněkrát říkal, nemůžete ze 125ccm udělat např. 450ccm těma vašema vylepšeníma. Já mám tu iridiovou svíčku a rozdíl je pouze v tom že to má lepší odpich a akceleraci jinak rychlost je stejná těch 95km/h, ale pro větší rychlost si kup menší rozetu s méně zuby ale zato se ti zhorší odpich a akcelerace. A ještě jedna připomínka pro všechny-kdo má tu širší gumu profil 110 tak se nedivte že to jede i méně, sice dobře drží na silnici ale za to je těžší než originál a má větší třecí plochu na asfaltu než originál takže to zpomalí.
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Yamaha YBR 125 - Petr kamionak - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yamaha YBR 125 - Petr kamionak   Yamaha YBR 125 - Petr kamionak - Stránka 2 EmptyTue Oct 21, 2008 9:47 pm

sketmannn napsal:
Mám ladák filtr a trisku danou a zkoušel sem to nějak seštelovat ale pstě těch 95 víc ne a do kopců 70-80 co stim?? jiank vzádu mám Gumu Mitas H 15 110 širokou neni špatná doporučuju pro ty co tu něco o gumě psali.A jak to vidíte s tou iridiovou svíčkou?
díky za odpověd


S tou maximalkou to mam stejny. Upravy bych nedelal, snizi to zivotnost motoru, ale kdyz uz tak asi zkus otevrit sani...
Návrat nahoru Goto down
sketmannn

sketmannn


Poeet p?íspivku : 61
Age : 33
Registration date : 21. 10. 08

Yamaha YBR 125 - Petr kamionak - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yamaha YBR 125 - Petr kamionak   Yamaha YBR 125 - Petr kamionak - Stránka 2 EmptyWed Oct 22, 2008 10:35 pm

JJ filtr mám taky
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Yamaha YBR 125 - Petr kamionak - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yamaha YBR 125 - Petr kamionak   Yamaha YBR 125 - Petr kamionak - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Yamaha YBR 125 - Petr kamionak
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Yamaha YBR 125 - nnixonn
» Yamaha YBR 125 - Mike 125
» Yamaha YBR 125 - Padlo
» Yamaha YBR 125 - Malina

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Yamaha YBR 125 :: Galerie-
Přejdi na: