Yamaha YBR 125
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 výkon

Goto down 
+5
Šudy
Máli
Sucre
Petr kamionak
sonik
9 posters
AutorZpráva
sonik

sonik


Poeet p?íspivku : 2
Age : 32
Registration date : 07. 06. 08

výkon Empty
PříspěvekPředmět: výkon   výkon EmptySun Jun 08, 2008 9:09 pm

zdravím chtěl jsem se zeptat když jedete těch 110 tak kolik točíte, mě to jede 100km/h při 9tisících a to ješte z kopce a s větrem v zádech. Kamarád říkal, že prý hodně udělá když se vymění trysky v karburátory, ale já nevím jaké tam dát. Nemá te s tím nějaký zkušenosti?? dík moc.
Návrat nahoru Goto down
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

výkon Empty
PříspěvekPředmět: Re: výkon   výkon EmptySun Jun 08, 2008 9:18 pm

sonik napsal:
zdravím chtěl jsem se zeptat když jedete těch 110 tak kolik točíte, mě to jede 100km/h při 9tisících a to ješte z kopce a s větrem v zádech. Kamarád říkal, že prý hodně udělá když se vymění trysky v karburátory, ale já nevím jaké tam dát. Nemá te s tím nějaký zkušenosti?? dík moc.

Já mám ročník 2005 taky karbec né stříkačku a v 90 km/h točím 8.tis. ot a výš to jde když jedu z kopca, tak záleží ještě kolik máš kW.
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
sonik

sonik


Poeet p?íspivku : 2
Age : 32
Registration date : 07. 06. 08

výkon Empty
PříspěvekPředmět: vykon   výkon EmptySun Jun 08, 2008 10:20 pm

moje je z roku 2006 a má v papírech 8kw. ale ještě jsem se v úvodu chtěl zeptat jestli se musej nechávat seřizovat ventily nebo jesou to sammoseřizovací?? dík
Návrat nahoru Goto down
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

výkon Empty
PříspěvekPředmět: Re: výkon   výkon EmptySun Jun 08, 2008 11:00 pm

sonik napsal:
moje je z roku 2006 a má v papírech 8kw. ale ještě jsem se v úvodu chtěl zeptat jestli se musej nechávat seřizovat ventily nebo jesou to sammoseřizovací?? dík

Tak samoseřizovací asi nejsou Very Happy Odkud jsi? Zajeď si do nejbližšího servisu Yamaha a udelej si jarni servis, já už jsem byl a měnily mi brzdové desky, svíčku, seřizovaly ventily, vzduchový filtr atd.. Fakt to stojí za to tam zajet aby si byl jistej že ti to pojede. Na těch ventilech to hodně záleží!! Exclamation Exclamation Já jezdím do Hustopeč do Yamahy tak nevím kde ty máš nejbližší servis Yamaha.
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

výkon Empty
PříspěvekPředmět: Re: výkon   výkon EmptyMon Jun 09, 2008 5:54 pm

Petr kamionak napsal:
sonik napsal:
moje je z roku 2006 a má v papírech 8kw. ale ještě jsem se v úvodu chtěl zeptat jestli se musej nechávat seřizovat ventily nebo jesou to sammoseřizovací?? dík

Tak samoseřizovací asi nejsou Very Happy Odkud jsi? Zajeď si do nejbližšího servisu Yamaha a udelej si jarni servis, já už jsem byl a měnily mi brzdové desky, svíčku, seřizovaly ventily, vzduchový filtr atd.. Fakt to stojí za to tam zajet aby si byl jistej že ti to pojede. Na těch ventilech to hodně záleží!! Exclamation Exclamation Já jezdím do Hustopeč do Yamahy tak nevím kde ty máš nejbližší servis Yamaha.

Kolik te staly ty desticky?? ja je taky budu muset menit.
Návrat nahoru Goto down
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

výkon Empty
PříspěvekPředmět: Re: výkon   výkon EmptyTue Jun 10, 2008 5:36 pm

desky stály kolem 700 kč neoriginál, ale originál stojí prej 1200kč tak já mám asi ty neoriginál... Very Happy Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
Máli

Máli


Poeet p?íspivku : 8
Age : 32
Registration date : 12. 06. 08

výkon Empty
PříspěvekPředmět: Re: výkon   výkon EmptyThu Jun 12, 2008 9:48 pm

Petr kamionak napsal:
desky stály kolem 700 kč neoriginál, ale originál stojí prej 1200kč tak já mám asi ty neoriginál... Very Happy Smile

Ahoj, já měl destičky z Dobříše a tam stály 460 Kč a zadní obložení okolo 1100 Kč nejspiš orinálky...
Návrat nahoru Goto down
Šudy

Šudy


Poeet p?íspivku : 142
Age : 33
Registration date : 01. 05. 08

výkon Empty
PříspěvekPředmět: Re: výkon   výkon EmptyThu Jun 12, 2008 10:30 pm

me to toci: 90 - 7500 , 1000 - 8500 , 110 - 9500
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

výkon Empty
PříspěvekPředmět: Re: výkon   výkon EmptySat Jun 14, 2008 9:14 pm

sonik napsal:
zdravím chtěl jsem se zeptat když jedete těch 110 tak kolik točíte, mě to jede 100km/h při 9tisících a to ješte z kopce a s větrem v zádech. Kamarád říkal, že prý hodně udělá když se vymění trysky v karburátory, ale já nevím jaké tam dát. Nemá te s tím nějaký zkušenosti?? dík moc.

Tak dneska jsem zkusil maximalku. Čtyřku jsem vždycky vytočil na 10 000 otaček (90 km/h) a šup pětku a ta to roztočila tak max. na 95 km/h při 8 300 ot/min pak už ale nema silu. 100 km/h nedam ani kdybych se pos*al. Je mi to divny ptz v motodatabazi vetsina lidi pise ze jim to po rovine bez vetru lita 110. Tak nevim no.
Návrat nahoru Goto down
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

výkon Empty
PříspěvekPředmět: Re: výkon   výkon EmptySat Jun 14, 2008 9:20 pm

mě to 100km/h udělá taky když nefouká ale jinak 80-90km/h jezdím. A to je pravda že to po 7.500 ot./min. nemá výkon, mě to taky už pak netáhne. Sad
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

výkon Empty
PříspěvekPředmět: Re: výkon   výkon EmptySun Jun 15, 2008 12:09 am

Petr kamionak napsal:
mě to 100km/h udělá taky když nefouká ale jinak 80-90km/h jezdím. A to je pravda že to po 7.500 ot./min. nemá výkon, mě to taky už pak netáhne. Sad

Jo no v tomhle me YBRka trochu zklamala. Ale mozna ze ji predchozi majitel moc netocil a tak si zvykla na nizky otacky...
Návrat nahoru Goto down
Šudy

Šudy


Poeet p?íspivku : 142
Age : 33
Registration date : 01. 05. 08

výkon Empty
PříspěvekPředmět: Re: výkon   výkon EmptySun Jun 15, 2008 11:02 am

kdyz sem nemel ladak tak me to 110 neudalo ani omylem, ted a ladakem kdyz jsou dobry podminky a rovinka tak to na tech 110 vytahnu ale vic ne
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

výkon Empty
PříspěvekPředmět: Re: výkon   výkon EmptySun Jun 15, 2008 3:28 pm

Šudy napsal:
kdyz sem nemel ladak tak me to 110 neudalo ani omylem, ted a ladakem kdyz jsou dobry podminky a rovinka tak to na tech 110 vytahnu ale vic ne

A bez ladaku jsi dal asi kolik? Na rovine.
Návrat nahoru Goto down
Šudy

Šudy


Poeet p?íspivku : 142
Age : 33
Registration date : 01. 05. 08

výkon Empty
PříspěvekPředmět: Re: výkon   výkon EmptySun Jun 15, 2008 5:33 pm

Sucre napsal:
Šudy napsal:
kdyz sem nemel ladak tak me to 110 neudalo ani omylem, ted a ladakem kdyz jsou dobry podminky a rovinka tak to na tech 110 vytahnu ale vic ne

A bez ladaku jsi dal asi kolik? Na rovine.

no obcas tu 100 ale chvili to trvalo
Návrat nahoru Goto down
kumpir




Poeet p?íspivku : 33
Age : 31
Registration date : 19. 07. 08

výkon Empty
PříspěvekPředmět: kumpir   výkon EmptySun Jul 20, 2008 12:20 am

ahoj chci se zeptat chtel bych aby mi ybrka tahla uz od spoda nevite jak na to? o rychlost mi az tak moc nejde ale ta akcelerace me docela stve nerikam ze to je hrozny ale aslespon drobek by to mohlo jit lip mam rocnik 2006 1900km najeto. diky za odpovedi Smile
Návrat nahoru Goto down
Šudy

Šudy


Poeet p?íspivku : 142
Age : 33
Registration date : 01. 05. 08

výkon Empty
PříspěvekPředmět: Re: výkon   výkon EmptySun Jul 20, 2008 11:06 am

kumpir napsal:
ahoj chci se zeptat chtel bych aby mi ybrka tahla uz od spoda nevite jak na to? o rychlost mi az tak moc nejde ale ta akcelerace me docela stve nerikam ze to je hrozny ale aslespon drobek by to mohlo jit lip mam rocnik 2006 1900km najeto. diky za odpovedi Smile

změnit převody?
Návrat nahoru Goto down
Fakty

Fakty


Poeet p?íspivku : 96
Age : 35
Registration date : 06. 05. 08

výkon Empty
PříspěvekPředmět: Re: výkon   výkon EmptySun Jul 20, 2008 7:32 pm

kumpir napsal:
ahoj chci se zeptat chtel bych aby mi ybrka tahla uz od spoda nevite jak na to? o rychlost mi az tak moc nejde ale ta akcelerace me docela stve nerikam ze to je hrozny ale aslespon drobek by to mohlo jit lip mam rocnik 2006 1900km najeto. diky za odpovedi Smile

tak si tam dej větší rozetu jinak ti neporadim jedině koupit něco jinýho :-D
Návrat nahoru Goto down
diego1000




Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 22. 04. 08

výkon Empty
PříspěvekPředmět: rychlost   výkon EmptyFri Aug 15, 2008 11:48 am

ano je to 125 takze nemuzete cekat rychlost 100-110km/h je opravdu max rychlost u ybr nemusite se za to stydet, protoze to je normalni klasicka rychlost, ti co reknou jel jsem 130 to je nesmysl, protoze jede max ke 120 z kopce a u 10 000 otacek pokud nejdete do cervene zony coz ani nesmite tak to jede 120 z kopce vic ne pokud jdete do cervene zony nicite motor ale pak vam to jede tech 130 ale z hodne velkyho kopce protoze v cervene zone motor zrovna nezabira. Me osobne to jede 100-109km/h a jsem maximalne spokojen.
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

výkon Empty
PříspěvekPředmět: Re: výkon   výkon EmptyFri Aug 15, 2008 2:22 pm

diego1000 napsal:
ano je to 125 takze nemuzete cekat rychlost 100-110km/h je opravdu max rychlost u ybr nemusite se za to stydet, protoze to je normalni klasicka rychlost, ti co reknou jel jsem 130 to je nesmysl, protoze jede max ke 120 z kopce a u 10 000 otacek pokud nejdete do cervene zony coz ani nesmite tak to jede 120 z kopce vic ne pokud jdete do cervene zony nicite motor ale pak vam to jede tech 130 ale z hodne velkyho kopce protoze v cervene zone motor zrovna nezabira. Me osobne to jede 100-109km/h a jsem maximalne spokojen.

Me osobne to jede 95 km/h a spokojen moc nejsem Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
abc

abc


Poeet p?íspivku : 187
Registration date : 06. 05. 08

výkon Empty
PříspěvekPředmět: Re: výkon   výkon EmptyFri Aug 15, 2008 8:43 pm

Sucre napsal:
diego1000 napsal:
ano je to 125 takze nemuzete cekat rychlost 100-110km/h je opravdu max rychlost u ybr nemusite se za to stydet, protoze to je normalni klasicka rychlost, ti co reknou jel jsem 130 to je nesmysl, protoze jede max ke 120 z kopce a u 10 000 otacek pokud nejdete do cervene zony coz ani nesmite tak to jede 120 z kopce vic ne pokud jdete do cervene zony nicite motor ale pak vam to jede tech 130 ale z hodne velkyho kopce protoze v cervene zone motor zrovna nezabira. Me osobne to jede 100-109km/h a jsem maximalne spokojen.

Me osobne to jede 95 km/h a spokojen moc nejsem Laughing Laughing Laughing

Mě jede na rovince 85 km/h a stačí mě to. nejvíc jsem vytáhnul 115 km/h a jak říká diego, je to max co se nechá, pokud tedy nechcete zničit motor.
Návrat nahoru Goto down
Harry
Anonymní




výkon Empty
PříspěvekPředmět: Re: výkon   výkon EmptyWed Apr 29, 2009 10:14 pm

jj jak již bylo řečeno normálně to jede kolem ty stovky.. dost záleží na větru víc se dá vytáhnout jen s větrem v zádech nebo z kopce :-D a ještě mám jeden typ.. když doslova lehnete na nádrrž a nohy dáte na zadní stupátka bo uplně za sebe tak díky menšímu odporu vzduchu to taky jede o něco rychleji v závislosti na větru mam vyzkoušeno že i asi 10 km/h víc i když ovladatelnost je na houby.. ale co zvednout se je otazka vteřiny;)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





výkon Empty
PříspěvekPředmět: Re: výkon   výkon Empty

Návrat nahoru Goto down
 
výkon
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Yamaha YBR 125 :: Opravy a problémy-
Přejdi na: