Yamaha YBR 125
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Otevreni YBRka

Goto down 
+3
Petr kamionak
Sucre
monasek
7 posters
AutorZpráva
monasek




Poeet p?íspivku : 4
Age : 32
Registration date : 08. 06. 08

Otevreni YBRka Empty
PříspěvekPředmět: Otevreni YBRka   Otevreni YBRka EmptyWed Jun 11, 2008 10:48 pm

Zdravim Vás kluci,hele mám YBR 2005 jezdí jak fík,sice kecá palivoměr asi jako Vám,ale je tu problém na rámu je totiž REDUCED TO 80KM/H, tak se ptám nějakejch lepších profíků,jestli je to zavřený na klapce karbecu,trysky s menším průměrem,nebo prostě elektronicky přes zapalování (což si nemyslim) Normálně po rovině i těch 95 jede,ale trvá to.Ve dvou po rovině tak 85km a do kopců tak max 70km/h.Potom jak Vám brzdí předek ve dvou?U mě je to totální slabota,zlatá MZ ETZ150 která brdzí snad líp i ve třech 90kg chlapech lol! Pište svoje názory na to otevření,jak to prostě otevřít ,žádný výkony 16,17 nebo 18kW .Stejně ty chytřejší ví,že to prostě nepůjde a přes to vlak nejede.Chci jen aby mi to jelo ve dvou tak kopec nekopec 90 a rovinka 100-110.Díky čau
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Otevreni YBRka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Otevreni YBRka   Otevreni YBRka EmptyWed Jun 11, 2008 11:13 pm

monasek napsal:
Zdravim Vás kluci,hele mám YBR 2005 jezdí jak fík,sice kecá palivoměr asi jako Vám,ale je tu problém na rámu je totiž REDUCED TO 80KM/H, tak se ptám nějakejch lepších profíků,jestli je to zavřený na klapce karbecu,trysky s menším průměrem,nebo prostě elektronicky přes zapalování (což si nemyslim) Normálně po rovině i těch 95 jede,ale trvá to.Ve dvou po rovině tak 85km a do kopců tak max 70km/h.Potom jak Vám brzdí předek ve dvou?U mě je to totální slabota,zlatá MZ ETZ150 která brdzí snad líp i ve třech 90kg chlapech lol! Pište svoje názory na to otevření,jak to prostě otevřít ,žádný výkony 16,17 nebo 18kW .Stejně ty chytřejší ví,že to prostě nepůjde a přes to vlak nejede.Chci jen aby mi to jelo ve dvou tak kopec nekopec 90 a rovinka 100-110.Díky čau

Ty voe tak o takhle zavreny YBRku jsem jeste neslysel...To bude asi dovoz co? Proc jsi to vlastne kupoval?? :-D
Návrat nahoru Goto down
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

Otevreni YBRka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Otevreni YBRka   Otevreni YBRka EmptyWed Jun 11, 2008 11:20 pm

monasek napsal:
Zdravim Vás kluci,hele mám YBR 2005 jezdí jak fík,sice kecá palivoměr asi jako Vám,ale je tu problém na rámu je totiž REDUCED TO 80KM/H, tak se ptám nějakejch lepších profíků,jestli je to zavřený na klapce karbecu,trysky s menším průměrem,nebo prostě elektronicky přes zapalování (což si nemyslim) Normálně po rovině i těch 95 jede,ale trvá to.Ve dvou po rovině tak 85km a do kopců tak max 70km/h.Potom jak Vám brzdí předek ve dvou?U mě je to totální slabota,zlatá MZ ETZ150 která brdzí snad líp i ve třech 90kg chlapech lol! Pište svoje názory na to otevření,jak to prostě otevřít ,žádný výkony 16,17 nebo 18kW .Stejně ty chytřejší ví,že to prostě nepůjde a přes to vlak nejede.Chci jen aby mi to jelo ve dvou tak kopec nekopec 90 a rovinka 100-110.Díky čau

Zdarec. Jo tak tady top asi nepůjde. Karbec nemá klapku, neska jsem ho měl rozdělaný. Já mám taky ročník 2005 karbec a říkali mi v Yamaze že otevřít de pouze stříkačka a to že posune škrtící klapka o něco výš a tím se ti bude otevírát víc ta škrtící klapka a bude ti to dávat víc paliva ale zase se ti to pojeví na spotřebě.. No Lepší jsou karbecy protože stříkačku hlídá řídící jednotka dešto karbec ti může dávat kolik chceš paliva. Mě to taky jede těch 97 km/h, když je lepší počasí tak 100 km/h, do kopce taky 70 km/h, ve dvou někdy 80 někdy 90 km /h a to mám 90 kg. Zkus to přetryskovat.. Smile Jednu dobu jsem tankoval Shell V-Power Racing 100 a to mělo grády... lol! bounce Teď ho zdražily tak beru Natural 95. Měj se.
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
monasek




Poeet p?íspivku : 4
Age : 32
Registration date : 08. 06. 08

Otevreni YBRka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Otevreni YBRka   Otevreni YBRka EmptyWed Jun 11, 2008 11:31 pm

No je to němec.Jo vlastně ,mám karbec a ne střik,takže řídící jednotka to nehlídá.Takže jedině trysky co?dělají origo s vetším průměrem?
Návrat nahoru Goto down
monasek




Poeet p?íspivku : 4
Age : 32
Registration date : 08. 06. 08

Otevreni YBRka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Otevreni YBRka   Otevreni YBRka EmptyWed Jun 11, 2008 11:33 pm

napadá mě jen toto : trysky s o něco vetším průměrem a seřídít bohatost směsi.Jak se to u YBR dělá ví někdo?
Návrat nahoru Goto down
Šudy

Šudy


Poeet p?íspivku : 142
Age : 33
Registration date : 01. 05. 08

Otevreni YBRka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Otevreni YBRka   Otevreni YBRka EmptyThu Jun 12, 2008 4:16 pm

no co ja vim, tak lidi co maj hondu xr a taky dotazenou z nemecka, tak to je skrceny na svodu, kdyz vymontujes celej svod z motoru, tak tam meli takovy tesnici krouzek, jiank ja si myslim ze 95km/hasi normalni
Návrat nahoru Goto down
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

Otevreni YBRka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Otevreni YBRka   Otevreni YBRka EmptyThu Jun 12, 2008 8:46 pm

Šudy napsal:
no co ja vim, tak lidi co maj hondu xr a taky dotazenou z nemecka, tak to je skrceny na svodu, kdyz vymontujes celej svod z motoru, tak tam meli takovy tesnici krouzek, jiank ja si myslim ze 95km/hasi normalni

Tak to nevím jak je to u YBRek. Mě to stačí když to vytáhne aspoň to kilčo, zejtra si jedu pro tu iridiovou svíčku a zrovna natankuju asi Shell V-Power Racing 100 octans a to budou prdy. Very Happy Já si nebudu nijak tunit nebo upravovat YBRko, su rád že to jede, ještě abych se v tom furt vrtal že to nejede. Su sice automechanik a dokážu si cokoliv spravit ale né aby jsem furt rozdělával YBRko... Sad A o tom svodu jsem ještě neslyšel...to mi musíš vysvětlit kolego... Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
Šudy

Šudy


Poeet p?íspivku : 142
Age : 33
Registration date : 01. 05. 08

Otevreni YBRka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Otevreni YBRka   Otevreni YBRka EmptyThu Jun 12, 2008 9:46 pm

tady se to resi: forum xr
Návrat nahoru Goto down
abc

abc


Poeet p?íspivku : 187
Registration date : 06. 05. 08

Otevreni YBRka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Otevreni YBRka   Otevreni YBRka EmptyFri Jun 20, 2008 10:13 pm

monasek napsal:
Zdravim Vás kluci,hele mám YBR 2005 jezdí jak fík,sice kecá palivoměr asi jako Vám,ale je tu problém na rámu je totiž REDUCED TO 80KM/H, tak se ptám nějakejch lepších profíků,jestli je to zavřený na klapce karbecu,trysky s menším průměrem,nebo prostě elektronicky přes zapalování (což si nemyslim) Normálně po rovině i těch 95 jede,ale trvá to.Ve dvou po rovině tak 85km a do kopců tak max 70km/h.Potom jak Vám brzdí předek ve dvou?U mě je to totální slabota,zlatá MZ ETZ150 která brdzí snad líp i ve třech 90kg chlapech lol! Pište svoje názory na to otevření,jak to prostě otevřít ,žádný výkony 16,17 nebo 18kW .Stejně ty chytřejší ví,že to prostě nepůjde a přes to vlak nejede.Chci jen aby mi to jelo ve dvou tak kopec nekopec 90 a rovinka 100-110.Díky čau

Estli si myslíte že do ybery dáte větší trysky tak ste na omylu.
Návrat nahoru Goto down
An00bis

An00bis


Poeet p?íspivku : 26
Age : 33
Registration date : 04. 08. 08

Otevreni YBRka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Otevreni YBRka   Otevreni YBRka EmptyMon Aug 04, 2008 2:18 pm

čau mám ročník 2006(možná 07) a chtěl bych jí otevřít. Myslíte si teda že by se to dalo udělat v karburátoru?
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Otevreni YBRka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Otevreni YBRka   Otevreni YBRka EmptyMon Aug 11, 2008 11:47 pm

An00bis napsal:
čau mám ročník 2006(možná 07) a chtěl bych jí otevřít. Myslíte si teda že by se to dalo udělat v karburátoru?

Ty mas ten rocnik 2006
Návrat nahoru Goto down
diego1000




Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 22. 04. 08

Otevreni YBRka Empty
PříspěvekPředmět: otevreni Ybrka   Otevreni YBRka EmptyFri Aug 15, 2008 11:35 am

bohuzel otevreni vykonu nelze, lze ale udelat kit.... Tj prekopat obsah 124 na 174.6ccm takze 175ccm. Takovahle vecicka stoji neco malo pres 7000Kč a lze ji udelat pouze v servise Yamaha a pokud ji mate po zaruce
Návrat nahoru Goto down
diego1000




Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 22. 04. 08

Otevreni YBRka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Otevreni YBRka   Otevreni YBRka EmptyFri Aug 15, 2008 11:39 am

Sucre napsal:
An00bis napsal:
čau mám ročník 2006(možná 07) a chtěl bych jí otevřít. Myslíte si teda že by se to dalo udělat v karburátoru?

Ty mas ten rocnik 2006

pokud mas rocnik 2006 jaktoze mas vyfuk 2007? Mas vstrikovani jestli dobre vidim a na vstrikovani nelze bohuzel nic seridit nebo ano vlastne lze, ale musel by jsi odpojit ridici senzor a pak postelovat trysku, ja osobne si myslim, ze to nejak konik da ale spise to vic zere, tak bych do toho nerejpal
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Otevreni YBRka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Otevreni YBRka   Otevreni YBRka Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Otevreni YBRka
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» otevreni

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Yamaha YBR 125 :: Opravy a problémy-
Přejdi na: