Yamaha YBR 125
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 přidušení

Goto down 
+2
abc
Petr kamionak
6 posters
AutorZpráva
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

přidušení Empty
PříspěvekPředmět: přidušení   přidušení EmptyThu Jun 12, 2008 9:01 pm

Zdravím! Mám 1 problém, když přidám plný plyn tak se mi to trošku jakoby přidusí ale táhne to dál. Dělá vám to taky? Ptal jsem se na to v servisu a říkali mi že to bylo asi tou starou svíčkou ale dělá to pořád. Je vyčištěný filtr všechno.
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
abc

abc


Poeet p?íspivku : 187
Registration date : 06. 05. 08

přidušení Empty
PříspěvekPředmět: Re: přidušení   přidušení EmptyThu Jun 12, 2008 9:29 pm

Petr kamionak napsal:
Zdravím! Mám 1 problém, když přidám plný plyn tak se mi to trošku jakoby přidusí ale táhne to dál. Dělá vám to taky? Ptal jsem se na to v servisu a říkali mi že to bylo asi tou starou svíčkou ale dělá to pořád. Je vyčištěný filtr všechno.

Ale prd, to neni svíčkou. Je to vejfukem. Jak mám laďák tak za to vezmu a bezproblému jede.
Návrat nahoru Goto down
Šudy

Šudy


Poeet p?íspivku : 142
Age : 33
Registration date : 01. 05. 08

přidušení Empty
PříspěvekPředmět: Re: přidušení   přidušení EmptyThu Jun 12, 2008 9:43 pm

hlavne to dela kdyz to je studeny, nebo treba kdyz jedu ve dvou a treba v 60 na petku das plnu tak se to pridusi, ale to je docela logicky , kdyz to je tak malej objem
Návrat nahoru Goto down
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

přidušení Empty
PříspěvekPředmět: Re: přidušení   přidušení EmptyThu Jun 12, 2008 10:30 pm

Šudy napsal:
hlavne to dela kdyz to je studeny, nebo treba kdyz jedu ve dvou a treba v 60 na petku das plnu tak se to pridusi, ale to je docela logicky , kdyz to je tak malej objem

Tak aji mě to dělá když je to studený ale někdy aji když je to zahřátý víš... Sad
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

přidušení Empty
PříspěvekPředmět: Re: přidušení   přidušení EmptyThu Jun 12, 2008 11:18 pm

Petr kamionak napsal:
Šudy napsal:
hlavne to dela kdyz to je studeny, nebo treba kdyz jedu ve dvou a treba v 60 na petku das plnu tak se to pridusi, ale to je docela logicky , kdyz to je tak malej objem

Tak aji mě to dělá když je to studený ale někdy aji když je to zahřátý víš... Sad

Jo to je jasny. To je tim ze jedes napr. tech 60 na petku porad stejne a pak das plnej plyn tim padem do valce "natece" moc paliva a motor to nestiha spalit, a proto tam je nejaka prodleva. Je pravda ze za studena to dela vic.
Návrat nahoru Goto down
Fakty

Fakty


Poeet p?íspivku : 96
Age : 35
Registration date : 06. 05. 08

přidušení Empty
PříspěvekPředmět: Re: přidušení   přidušení EmptyFri Jun 13, 2008 9:39 am

mě to dělá na pětku taky ale i tak v 80 do mírnýho kopce i když je to zahřátý a když povolim plyn tak to cukne, už když to bylo nový to dělalo tak to je asi normál ale když dám laďák tak mi to nedělá
Návrat nahoru Goto down
abc

abc


Poeet p?íspivku : 187
Registration date : 06. 05. 08

přidušení Empty
PříspěvekPředmět: Re: přidušení   přidušení EmptyFri Jun 13, 2008 2:47 pm

Fakty napsal:
mě to dělá na pětku taky ale i tak v 80 do mírnýho kopce i když je to zahřátý a když povolim plyn tak to cukne, už když to bylo nový to dělalo tak to je asi normál ale když dám laďák tak mi to nedělá

Dělá to vejfuk!!!!!!!!! Já za to vemu klidně i na pětku a bezproblémů jedu, nic se mi nezahlcuje!!!
Návrat nahoru Goto down
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

přidušení Empty
PříspěvekPředmět: Re: přidušení   přidušení EmptySat Jun 14, 2008 9:56 am

Díkec za rady kolegové!! Jo to já když taky pustím trochu plyn v kopcu tak mi taky tak poskočí jakoby Smile Já si možná budu dělat laďák po brigádě po výplatě, budu mít asi 12.000 kč tak sí udělám takovou malou úpravu YBRka a ještě něco dokoupím, asi ten boční stojánek. Prvně jsem si myslel že to je tou svíčkou že karbec dá moc paliva a ta svíčka to nestihne spálit ale asi tím vejfukem, tak díkec! Ještě mi to střílí aji někdy do vejfuku, když to zahřívám ten motor na sitič a přidám plyn tak to někdy trochu vystřelí do vejfuku, jestli jsou ještě studený ventily nebo něco takovýho, ale to jsou detaily... Very Happy Hlavně že to jede. Včera jsem jel z Pohořelic do Mikulova dom večer a to se tak kráně jede s YBRkem a hlavně večer když ti svítí budíky a slyšíte jenom ten tikot motoru na těch 90km/h to stačí taková klidná večerní projížďka, to úplně miluju! Very Happy Ale musí být fakt dobrá silnic aby se jelo krásně.
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

přidušení Empty
PříspěvekPředmět: Re: přidušení   přidušení EmptySat Jun 14, 2008 11:45 am

Petr kamionak napsal:
Díkec za rady kolegové!! Jo to já když taky pustím trochu plyn v kopcu tak mi taky tak poskočí jakoby Smile Já si možná budu dělat laďák po brigádě po výplatě, budu mít asi 12.000 kč tak sí udělám takovou malou úpravu YBRka a ještě něco dokoupím, asi ten boční stojánek. Prvně jsem si myslel že to je tou svíčkou že karbec dá moc paliva a ta svíčka to nestihne spálit ale asi tím vejfukem, tak díkec! Ještě mi to střílí aji někdy do vejfuku, když to zahřívám ten motor na sitič a přidám plyn tak to někdy trochu vystřelí do vejfuku, jestli jsou ještě studený ventily nebo něco takovýho, ale to jsou detaily... Very Happy Hlavně že to jede. Včera jsem jel z Pohořelic do Mikulova dom večer a to se tak kráně jede s YBRkem a hlavně večer když ti svítí budíky a slyšíte jenom ten tikot motoru na těch 90km/h to stačí taková klidná večerní projížďka, to úplně miluju! Very Happy Ale musí být fakt dobrá silnic aby se jelo krásně.

Jo, to s tebou musim uplne souhlasit, ja uplne miluju vyjizdky pri zapadu slunce. To tam hodim 80 a kocham se krajinou. Fakt zazitek. Exclamation
Návrat nahoru Goto down
Šudy

Šudy


Poeet p?íspivku : 142
Age : 33
Registration date : 01. 05. 08

přidušení Empty
PříspěvekPředmět: Re: přidušení   přidušení EmptySat Jun 14, 2008 2:10 pm

Petr kamionak napsal:
Díkec za rady kolegové!! Jo to já když taky pustím trochu plyn v kopcu tak mi taky tak poskočí jakoby Smile Já si možná budu dělat laďák po brigádě po výplatě, budu mít asi 12.000 kč tak sí udělám takovou malou úpravu YBRka a ještě něco dokoupím, asi ten boční stojánek. Prvně jsem si myslel že to je tou svíčkou že karbec dá moc paliva a ta svíčka to nestihne spálit ale asi tím vejfukem, tak díkec! Ještě mi to střílí aji někdy do vejfuku, když to zahřívám ten motor na sitič a přidám plyn tak to někdy trochu vystřelí do vejfuku, jestli jsou ještě studený ventily nebo něco takovýho, ale to jsou detaily... Very Happy Hlavně že to jede. Včera jsem jel z Pohořelic do Mikulova dom večer a to se tak kráně jede s YBRkem a hlavně večer když ti svítí budíky a slyšíte jenom ten tikot motoru na těch 90km/h to stačí taková klidná večerní projížďka, to úplně miluju! Very Happy Ale musí být fakt dobrá silnic aby se jelo krásně.

pockej jak ti to bude strilet s ladakem Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

přidušení Empty
PříspěvekPředmět: Re: přidušení   přidušení EmptySat Jun 14, 2008 9:22 pm

Jo to bude já si myslím. Hey a jaký to má zvuk? Jak crosska nebo jak nějaké CBR 1000? Máš ten zvuk nahranej? Pošleš?
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
Šudy

Šudy


Poeet p?íspivku : 142
Age : 33
Registration date : 01. 05. 08

přidušení Empty
PříspěvekPředmět: Re: přidušení   přidušení EmptySun Jun 15, 2008 11:01 am

Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

přidušení Empty
PříspěvekPředmět: Re: přidušení   přidušení EmptySun Jun 15, 2008 3:30 pm

hele když si tam dám ten laďák neztratim záruku?
Návrat nahoru Goto down
Šudy

Šudy


Poeet p?íspivku : 142
Age : 33
Registration date : 01. 05. 08

přidušení Empty
PříspěvekPředmět: Re: přidušení   přidušení EmptySun Jun 15, 2008 5:33 pm

Sucre napsal:
hele když si tam dám ten laďák neztratim záruku?

no nvm ale asi jo
Návrat nahoru Goto down
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

přidušení Empty
PříspěvekPředmět: Re: přidušení   přidušení EmptySun Jun 15, 2008 11:28 pm

kurva dobrý zvuk to má!! a nebude to mít problém s policajtama? a máš v tom ten katalyzátor? v originálu je katalyzátor ne?
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
Šudy

Šudy


Poeet p?íspivku : 142
Age : 33
Registration date : 01. 05. 08

přidušení Empty
PříspěvekPředmět: Re: přidušení   přidušení EmptyMon Jun 16, 2008 4:42 pm

Petr kamionak napsal:
kurva dobrý zvuk to má!! a nebude to mít problém s policajtama? a máš v tom ten katalyzátor? v originálu je katalyzátor ne?

zadnej katalyzator tam neni, je to proste duty, tady v cechas se nebojim ze by s tim byl proble, to spis v rakousku a nemecku si to hlidaj
Návrat nahoru Goto down
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

přidušení Empty
PříspěvekPředmět: Re: přidušení   přidušení EmptyMon Jun 16, 2008 8:59 pm

Šudy napsal:
Petr kamionak napsal:
kurva dobrý zvuk to má!! a nebude to mít problém s policajtama? a máš v tom ten katalyzátor? v originálu je katalyzátor ne?

zadnej katalyzator tam neni, je to proste duty, tady v cechas se nebojim ze by s tim byl proble, to spis v rakousku a nemecku si to hlidaj

Aha tak to si ho asi taky nechám objednat. Kolik 3.500 kč? A kde si ho pořídil?
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
Šudy

Šudy


Poeet p?íspivku : 142
Age : 33
Registration date : 01. 05. 08

přidušení Empty
PříspěvekPředmět: Re: přidušení   přidušení EmptyMon Jun 16, 2008 9:02 pm

Návrat nahoru Goto down
diego1000




Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 22. 04. 08

přidušení Empty
PříspěvekPředmět: priduseni   přidušení EmptyFri Aug 15, 2008 11:54 am

Very Happy .... panove dusi se to pri studenem motoru, protoze kov se rozpina, pokud pri studenem motoru date plny plyn dusi se to, protoze motor nestiha za studena reagovat a rozpina se... Pist ma za studena opravdu nepatrnou vuli ale nepatrnou, ale rozpina se za chodu a motor za studena nereaguje tak rychle jako za tepla a navic za studena tocit plny plyn je opravdu vrazda pro motor... neco jineho je, pokud by jste meli kovany pist, - je pevny tvrdy a nerozpina se- tudiz nema nepatrnou vulia muzete tocit za studena do otacek a jede rychleji, protoze pokud nema nepatrnou vuli tak ma presny tlak tudiz vam jede hned ze zacatku rychle a nemusite zahrivat, ale radsi bych to zahral aspon na puli minuty kvuli valci Cool
Návrat nahoru Goto down
abc

abc


Poeet p?íspivku : 187
Registration date : 06. 05. 08

přidušení Empty
PříspěvekPředmět: Re: přidušení   přidušení EmptyFri Aug 15, 2008 8:41 pm

diego1000 napsal:
Very Happy .... panove dusi se to pri studenem motoru, protoze kov se rozpina, pokud pri studenem motoru date plny plyn dusi se to, protoze motor nestiha za studena reagovat a rozpina se... Pist ma za studena opravdu nepatrnou vuli ale nepatrnou, ale rozpina se za chodu a motor za studena nereaguje tak rychle jako za tepla a navic za studena tocit plny plyn je opravdu vrazda pro motor... neco jineho je, pokud by jste meli kovany pist, - je pevny tvrdy a nerozpina se- tudiz nema nepatrnou vulia muzete tocit za studena do otacek a jede rychleji, protoze pokud nema nepatrnou vuli tak ma presny tlak tudiz vam jede hned ze zacatku rychle a nemusite zahrivat, ale radsi bych to zahral aspon na puli minuty kvuli valci Cool

Se mi tak nějak zdá, že ty o tom něco málo víš. Jsi jeden z mála... Vemte si z něho příklad.
Návrat nahoru Goto down
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

přidušení Empty
PříspěvekPředmět: Re: přidušení   přidušení EmptySat Aug 16, 2008 1:47 pm

Tak třeba se učí automechanikem jak já, já du do třeťáku teď. Já nejsu takovej zabiják abych na studený motor rval plný plyn. Až to je zahřátý na provozní teplotu 85 stupňů tak to už dávám plný. Jinak já jezdím asi pořád na plný plyn za tepla poněvadž problém u ybrka je že když jedete třeba na polovinu plynu a ještě fouká do rypáka tak se tomu moc nechce, proto jezdím na plný plyn těch 100 dám.
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
Sponsored content





přidušení Empty
PříspěvekPředmět: Re: přidušení   přidušení Empty

Návrat nahoru Goto down
 
přidušení
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Yamaha YBR 125 :: Opravy a problémy-
Přejdi na: