Yamaha YBR 125
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Výfuk

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
lukyn01




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 16. 06. 08

Výfuk Empty
PříspěvekPředmět: Výfuk   Výfuk EmptyMon Jun 16, 2008 11:23 am

Ahoj lidi! Dá se někde na YBRko sehnat výfuk od nějakého prodejce? Četl jsem, že ten originální díky kalatyzátoru snižuje výkon. Tak bych chtěl znát alespoň výrobce.. Četl jsem tu topic, že si ho někdo nechal vyrobit "na míru" To se mi ale moc nezamlouvá...
Návrat nahoru Goto down
abc

abc


Poeet p?íspivku : 187
Registration date : 06. 05. 08

Výfuk Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výfuk   Výfuk EmptyTue Jun 17, 2008 9:18 pm

lukyn01 napsal:
Ahoj lidi! Dá se někde na YBRko sehnat výfuk od nějakého prodejce? Četl jsem, že ten originální díky kalatyzátoru snižuje výkon. Tak bych chtěl znát alespoň výrobce.. Četl jsem tu topic, že si ho někdo nechal vyrobit "na míru" To se mi ale moc nezamlouvá...

To jako chces platit 6000 kc za vejfuk kterej ti udela firma????? to si radsi necham ten vejfuk udelat za 3000
Návrat nahoru Goto down
Gagle

Gagle


Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 08. 06. 08

Výfuk Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výfuk   Výfuk EmptySat Jun 28, 2008 12:45 pm

Axonn napsal:
lukyn01 napsal:
Ahoj lidi! Dá se někde na YBRko sehnat výfuk od nějakého prodejce? Četl jsem, že ten originální díky kalatyzátoru snižuje výkon. Tak bych chtěl znát alespoň výrobce.. Četl jsem tu topic, že si ho někdo nechal vyrobit "na míru" To se mi ale moc nezamlouvá...

To jako chces platit 6000 kc za vejfuk kterej ti udela firma????? to si radsi necham ten vejfuk udelat za 3000
Zdravim YBRkaře, momentálně si nechávám dělat na zakázku laděný výfuk za zhruba 4tis. ale kvalita opravdu velká a zvuk nádherný. Přidám foto jen co ho tam budu mít.
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Výfuk Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výfuk   Výfuk EmptyFri Jul 11, 2008 8:02 pm

Gagle napsal:
Axonn napsal:
lukyn01 napsal:
Ahoj lidi! Dá se někde na YBRko sehnat výfuk od nějakého prodejce? Četl jsem, že ten originální díky kalatyzátoru snižuje výkon. Tak bych chtěl znát alespoň výrobce.. Četl jsem tu topic, že si ho někdo nechal vyrobit "na míru" To se mi ale moc nezamlouvá...

To jako chces platit 6000 kc za vejfuk kterej ti udela firma????? to si radsi necham ten vejfuk udelat za 3000
Zdravim YBRkaře, momentálně si nechávám dělat na zakázku laděný výfuk za zhruba 4tis. ale kvalita opravdu velká a zvuk nádherný. Přidám foto jen co ho tam budu mít.

A pridej taky nahranej zvuk pls. Diky cheers
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Výfuk Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výfuk   Výfuk Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Výfuk
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Yamaha YBR 125 - Axonn
» vyfuk

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Yamaha YBR 125 :: Tuning-
Přejdi na: