Yamaha YBR 125
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 YBR - šudy

Goto down 
+5
Fakty
abc
Sucre
Admin
Šudy
9 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Šudy

Šudy


Poeet p?íspivku : 142
Age : 33
Registration date : 01. 05. 08

YBR - šudy Empty
PříspěvekPředmět: YBR - šudy   YBR - šudy EmptyThu May 01, 2008 8:04 pm

no tak tenhle tejden budu mit jinej vejfuk, tak sem hodim fotky, jinak taky premejslim o nejaky plexi z techto:[url=PLEXI]http://www.motostar.cz/cs/tuning-2189/plexi-stity-1257/puig-1280/plexi-naked-universalni-1373/?zenid=7abb0c14628208e1afd0855ee29bc873[/url]
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 78
Age : 33
Registration date : 21. 04. 08

YBR - šudy Empty
PříspěvekPředmět: Re: YBR - šudy   YBR - šudy EmptySun May 04, 2008 9:00 pm

Kupujes ladak nebo si nechavas delat? ja taky uvazuju o vyfuku, ale chci tam hodit nejaky karbonovy co je na auta... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://ybr125.forumczech.com
Šudy

Šudy


Poeet p?íspivku : 142
Age : 33
Registration date : 01. 05. 08

YBR - šudy Empty
PříspěvekPředmět: Re: YBR - šudy   YBR - šudy EmptySun May 04, 2008 9:12 pm

nechavam si delat, jeden chlap se tim zivy tak sem zvedavej, jinak muzes si vybrat ruzny typy koncovek, primery, atd, ja tam nechal puvodni stovku, jiank sem taky chtel karbonovej ale byl o litra drazsi tak sem si vybral stribrnej
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 78
Age : 33
Registration date : 21. 04. 08

YBR - šudy Empty
PříspěvekPředmět: Re: YBR - šudy   YBR - šudy EmptySun May 04, 2008 10:38 pm

Šudy napsal:
nechavam si delat, jeden chlap se tim zivy tak sem zvedavej, jinak muzes si vybrat ruzny typy koncovek, primery, atd, ja tam nechal puvodni stovku, jiank sem taky chtel karbonovej ale byl o litra drazsi tak sem si vybral stribrnej




na kolik tě to vyjde????? Shocked Shocked
Návrat nahoru Goto down
https://ybr125.forumczech.com
Šudy

Šudy


Poeet p?íspivku : 142
Age : 33
Registration date : 01. 05. 08

YBR - šudy Empty
PříspěvekPředmět: Re: YBR - šudy   YBR - šudy EmptyMon May 05, 2008 3:30 pm

myslim ze tak na 3500
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

YBR - šudy Empty
PříspěvekPředmět: Re: YBR - šudy   YBR - šudy EmptyMon May 05, 2008 3:35 pm

Šudy napsal:
myslim ze tak na 3500

A kdy to budes mit? Jsem na to dost zvedavej....
Návrat nahoru Goto down
Šudy

Šudy


Poeet p?íspivku : 142
Age : 33
Registration date : 01. 05. 08

YBR - šudy Empty
PříspěvekPředmět: Re: YBR - šudy   YBR - šudy EmptyMon May 05, 2008 6:28 pm

tuhle stredu, tak to kdyztak vyfotim a nahraju zvuk a pak sem hodim link
Návrat nahoru Goto down
Šudy

Šudy


Poeet p?íspivku : 142
Age : 33
Registration date : 01. 05. 08

YBR - šudy Empty
PříspěvekPředmět: Re: YBR - šudy   YBR - šudy EmptyWed May 07, 2008 9:41 pm

tak uz ho tam mam, zvuk i vykon supr,v dalsich dnech to natocim a hodim na net..
Návrat nahoru Goto down
Šudy

Šudy


Poeet p?íspivku : 142
Age : 33
Registration date : 01. 05. 08

YBR - šudy Empty
PříspěvekPředmět: Re: YBR - šudy   YBR - šudy EmptyThu May 08, 2008 8:13 pm

Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

YBR - šudy Empty
PříspěvekPředmět: Re: YBR - šudy   YBR - šudy EmptyFri May 09, 2008 2:59 pm

Ty voe, vypada to luxusne, jak se to projevuje pri jizde? Zkousel jsi uz maximalku s tim vyfukem? A kolik vlastne stal?
Návrat nahoru Goto down
Šudy

Šudy


Poeet p?íspivku : 142
Age : 33
Registration date : 01. 05. 08

YBR - šudy Empty
PříspěvekPředmět: Re: YBR - šudy   YBR - šudy EmptyFri May 09, 2008 3:09 pm

celkova cena i s montazi za 3500, jinak ta maximalka se moc nelisi, pac tam jsou stejny prevody, ale vytah sem to na rovince po delsi dobe na 110, to sem nikdy pred tim nedal, jinak ten zvuk no co dodat, aspon se uz lidi na ulici otacej a slysej
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

YBR - šudy Empty
PříspěvekPředmět: Re: YBR - šudy   YBR - šudy EmptyFri May 09, 2008 7:48 pm

Aha, hele a cetl jsem na strankach ze si muzes vybrat prumer toho vyfuku, to je jen esteticka zalezistost nebo to o necem rozhoduje?
Návrat nahoru Goto down
Šudy

Šudy


Poeet p?íspivku : 142
Age : 33
Registration date : 01. 05. 08

YBR - šudy Empty
PříspěvekPředmět: Re: YBR - šudy   YBR - šudy EmptyFri May 09, 2008 8:23 pm

to nvm ja tam nechal radsi 100
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 78
Age : 33
Registration date : 21. 04. 08

YBR - šudy Empty
PříspěvekPředmět: Re: YBR - šudy   YBR - šudy EmptySat May 10, 2008 10:09 pm

kuwa tak to je mazec....jinak ten vyfuk je asi dopasovavany na zakazku ze? nebo je to primo na ybr? jinak odkud si jej objednaval? muzes sem hodit link ? diky moc..
Návrat nahoru Goto down
https://ybr125.forumczech.com
Šudy

Šudy


Poeet p?íspivku : 142
Age : 33
Registration date : 01. 05. 08

YBR - šudy Empty
PříspěvekPředmět: Re: YBR - šudy   YBR - šudy EmptySun May 11, 2008 11:06 am

www.creptus.cz no musel sem tam jet na omereni, protoze ho jeste nedelal, ale ted ma myslim uz sablonu, takze uz by to mohl udelat a poslat ale fakt nvm
Návrat nahoru Goto down
abc

abc


Poeet p?íspivku : 187
Registration date : 06. 05. 08

YBR - šudy Empty
PříspěvekPředmět: Re: YBR - šudy   YBR - šudy EmptyMon May 12, 2008 9:38 am

Šudy napsal:
www.creptus.cz no musel sem tam jet na omereni, protoze ho jeste nedelal, ale ted ma myslim uz sablonu, takze uz by to mohl udelat a poslat ale fakt nvm
Hele a upravovali ti sání, plovák na palivo atd.??? protože u těhle vejfuků se to dělá...
Návrat nahoru Goto down
Šudy

Šudy


Poeet p?íspivku : 142
Age : 33
Registration date : 01. 05. 08

YBR - šudy Empty
PříspěvekPředmět: Re: YBR - šudy   YBR - šudy EmptyMon May 12, 2008 3:22 pm

Axonn napsal:
Šudy napsal:
www.creptus.cz no musel sem tam jet na omereni, protoze ho jeste nedelal, ale ted ma myslim uz sablonu, takze uz by to mohl udelat a poslat ale fakt nvm
Hele a upravovali ti sání, plovák na palivo atd.??? protože u těhle vejfuků se to dělá...

nic nvm o tom ze by se to upravovalo, bys asi pak musel zajet na brzdu a tam by se to poladilo, jinak nvm ja sem s tim dal nedelal
Návrat nahoru Goto down
Fakty

Fakty


Poeet p?íspivku : 96
Age : 35
Registration date : 06. 05. 08

YBR - šudy Empty
PříspěvekPředmět: Re: YBR - šudy   YBR - šudy EmptyTue May 13, 2008 3:29 pm

Vejfuk pěkněj, já sem si ho dělal sem použil svod ze starýho zbořenýho vejfuku z ybr a koncovku sem sedhnal od jednoho kluka co opravuje motorky sem našel u něj ze zbořenejch vejfuků vejfuk kterej měl stejnej průměr a navařil a trošku vykuchal vatu aby to mělo pořádnej zvuk. a ještě sem to doladil nálepkou akrapovič kterou sem přelakoval aby se nezničila. už sem ho měl nasazenej zvuk nádhera na maximálku to jede stejně akorád zrychlení v menčích otáčkách je lepší, a kámoši říkaj že je i hezčí než origo. ted ho mám zase sundanej protože nemám navařenej držák a bez něj sem se bál jezdit aby sem ho neztratil i s motorem :-D tady máte foto, na motce ho vyfocenej nemám ale foto časem bude: http://album.volny.cz/fakty/view.php?album_id=90933&view_page=17&browse_page=1#img
Návrat nahoru Goto down
Gagle

Gagle


Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 08. 06. 08

YBR - šudy Empty
PříspěvekPředmět: ladák   YBR - šudy EmptyWed Jun 11, 2008 12:00 am

čau, chtěl jsem se zeptat jaké máš zkušenosti s firmou creptus, ptže já s ní zatím moc dobré zkušenosti nemám. Chtěl jsem udělat taky ladák mno a bylo mi napsano asi toto 3-4tydny a cena 4tis. Když sem chtěl víc podrobostí tak mi už neodepsali.
Návrat nahoru Goto down
Šudy

Šudy


Poeet p?íspivku : 142
Age : 33
Registration date : 01. 05. 08

YBR - šudy Empty
PříspěvekPředmět: Re: YBR - šudy   YBR - šudy EmptyWed Jun 11, 2008 8:28 am

Gagle napsal:
čau, chtěl jsem se zeptat jaké máš zkušenosti s firmou creptus, ptže já s ní zatím moc dobré zkušenosti nemám. Chtěl jsem udělat taky ladák mno a bylo mi napsano asi toto 3-4tydny a cena 4tis. Když sem chtěl víc podrobostí tak mi už neodepsali.

tak probihalo to asi takhle: v yamaze v rudolticich mi dali na nej cislo, tak sem tam zavolal a jel sem tam aby si to premeril, pac predtim ho jeste nedelal, no mam to kousek asi tak 35km, tak sem tam zajel a omeril to, a za dva nebo tri tydny uz to bylo, tak sem tam jel po druhe, byl sem tam asi 2-3 hodiny , nez to trochu vystydne a nez dolady na to vyfuku detaily, stalo to 3500,- a jel sem dom
Návrat nahoru Goto down
abc

abc


Poeet p?íspivku : 187
Registration date : 06. 05. 08

YBR - šudy Empty
PříspěvekPředmět: Re: YBR - šudy   YBR - šudy EmptyWed Jun 11, 2008 1:18 pm

Šudy napsal:
Gagle napsal:
čau, chtěl jsem se zeptat jaké máš zkušenosti s firmou creptus, ptže já s ní zatím moc dobré zkušenosti nemám. Chtěl jsem udělat taky ladák mno a bylo mi napsano asi toto 3-4tydny a cena 4tis. Když sem chtěl víc podrobostí tak mi už neodepsali.

tak probihalo to asi takhle: v yamaze v rudolticich mi dali na nej cislo, tak sem tam zavolal a jel sem tam aby si to premeril, pac predtim ho jeste nedelal, no mam to kousek asi tak 35km, tak sem tam zajel a omeril to, a za dva nebo tri tydny uz to bylo, tak sem tam jel po druhe, byl sem tam asi 2-3 hodiny , nez to trochu vystydne a nez dolady na to vyfuku detaily, stalo to 3500,- a jel sem dom

Mno, já sem ten laďák měl hotovej za 3 dny :-), a cena okolo 2000 Kč rabbit Ale ten zvuk co pak ta motorka dostala. To je ten nej zvuk jakej sem slyšel :-) Je to jak zvuk motorky o objemu 600 ccm flower
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

YBR - šudy Empty
PříspěvekPředmět: Re: YBR - šudy   YBR - šudy EmptyWed Jun 11, 2008 3:28 pm

Axonn napsal:
Šudy napsal:
Gagle napsal:
čau, chtěl jsem se zeptat jaké máš zkušenosti s firmou creptus, ptže já s ní zatím moc dobré zkušenosti nemám. Chtěl jsem udělat taky ladák mno a bylo mi napsano asi toto 3-4tydny a cena 4tis. Když sem chtěl víc podrobostí tak mi už neodepsali.

tak probihalo to asi takhle: v yamaze v rudolticich mi dali na nej cislo, tak sem tam zavolal a jel sem tam aby si to premeril, pac predtim ho jeste nedelal, no mam to kousek asi tak 35km, tak sem tam zajel a omeril to, a za dva nebo tri tydny uz to bylo, tak sem tam jel po druhe, byl sem tam asi 2-3 hodiny , nez to trochu vystydne a nez dolady na to vyfuku detaily, stalo to 3500,- a jel sem dom

Mno, já sem ten laďák měl hotovej za 3 dny :-), a cena okolo 2000 Kč rabbit Ale ten zvuk co pak ta motorka dostala. To je ten nej zvuk jakej sem slyšel :-) Je to jak zvuk motorky o objemu 600 ccm flower

A ty mas ladak od jaky firmy? A za kolik?
Návrat nahoru Goto down
abc

abc


Poeet p?íspivku : 187
Registration date : 06. 05. 08

YBR - šudy Empty
PříspěvekPředmět: Re: YBR - šudy   YBR - šudy EmptyWed Jun 11, 2008 9:13 pm

Sucre napsal:
Axonn napsal:
Šudy napsal:
Gagle napsal:
čau, chtěl jsem se zeptat jaké máš zkušenosti s firmou creptus, ptže já s ní zatím moc dobré zkušenosti nemám. Chtěl jsem udělat taky ladák mno a bylo mi napsano asi toto 3-4tydny a cena 4tis. Když sem chtěl víc podrobostí tak mi už neodepsali.

tak probihalo to asi takhle: v yamaze v rudolticich mi dali na nej cislo, tak sem tam zavolal a jel sem tam aby si to premeril, pac predtim ho jeste nedelal, no mam to kousek asi tak 35km, tak sem tam zajel a omeril to, a za dva nebo tri tydny uz to bylo, tak sem tam jel po druhe, byl sem tam asi 2-3 hodiny , nez to trochu vystydne a nez dolady na to vyfuku detaily, stalo to 3500,- a jel sem dom

Mno, já sem ten laďák měl hotovej za 3 dny :-), a cena okolo 2000 Kč rabbit Ale ten zvuk co pak ta motorka dostala. To je ten nej zvuk jakej sem slyšel :-) Je to jak zvuk motorky o objemu 600 ccm flower

A ty mas ladak od jaky firmy? A za kolik?

To je laďák made in home :-), a jinak cena je akorát za materiál
Návrat nahoru Goto down
Mike 125

Mike 125


Poeet p?íspivku : 69
Age : 32
Registration date : 30. 04. 08

YBR - šudy Empty
PříspěvekPředmět: Re: YBR - šudy   YBR - šudy EmptySat Jul 19, 2008 10:09 pm

Šudy napsal:
Gagle napsal:
čau, chtěl jsem se zeptat jaké máš zkušenosti s firmou creptus, ptže já s ní zatím moc dobré zkušenosti nemám. Chtěl jsem udělat taky ladák mno a bylo mi napsano asi toto 3-4tydny a cena 4tis. Když sem chtěl víc podrobostí tak mi už neodepsali.

tak probihalo to asi takhle: v yamaze v rudolticich mi dali na nej cislo, tak sem tam zavolal a jel sem tam aby si to premeril, pac predtim ho jeste nedelal, no mam to kousek asi tak 35km, tak sem tam zajel a omeril to, a za dva nebo tri tydny uz to bylo, tak sem tam jel po druhe, byl sem tam asi 2-3 hodiny , nez to trochu vystydne a nez dolady na to vyfuku detaily, stalo to 3500,- a jel sem dom
Psal si že v Yamaze ti dali kontakt na někoho kdo dělá laděné výfuky? Neříkali že tím ztratíš i záruku ?? A oni ti ho jen namontovali a už si jel nebo ještě něco štelovali ??
Návrat nahoru Goto down
Šudy

Šudy


Poeet p?íspivku : 142
Age : 33
Registration date : 01. 05. 08

YBR - šudy Empty
PříspěvekPředmět: Re: YBR - šudy   YBR - šudy EmptySat Jul 19, 2008 11:22 pm

no s tou zarukou nvm jak to je, ale spoliham ze je to yamaha a nic se nezesere Laughing , jinak me to namontoval a jel sem dom a dal s tim jezdil, ale asi po mesici sem si nechal seridit karbec pac to strilelo
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





YBR - šudy Empty
PříspěvekPředmět: Re: YBR - šudy   YBR - šudy Empty

Návrat nahoru Goto down
 
YBR - šudy
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Yamaha YBR 125 :: Tuning-
Přejdi na: