Yamaha YBR 125
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Teče benál

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 78
Age : 33
Registration date : 21. 04. 08

Teče benál Empty
PříspěvekPředmět: Teče benál   Teče benál EmptyFri Jun 27, 2008 3:47 pm

Caues nemel nekdo z Vás nekdy problem s masinou ze vám začal tect z niceho nic benal z te prepadove hadicky, ze ktere jinak tece ten prebytecny co vede dolu z motorky? Me dneska po projizdce se spustil benal a nevim co s tim je.......zkousel jsem uz snad vsechno....:-(
Návrat nahoru Goto down
https://ybr125.forumczech.com
Fakty

Fakty


Poeet p?íspivku : 96
Age : 35
Registration date : 06. 05. 08

Teče benál Empty
PříspěvekPředmět: Re: Teče benál   Teče benál EmptyFri Jun 27, 2008 5:46 pm

Admin napsal:
Caues nemel nekdo z Vás nekdy problem s masinou ze vám začal tect z niceho nic benal z te prepadove hadicky, ze ktere jinak tece ten prebytecny co vede dolu z motorky? Me dneska po projizdce se spustil benal a nevim co s tim je.......zkousel jsem uz snad vsechno....:-(

tak to je dost nahovno zkus zkontrolovat jestli je dotaženej šroubek uplně na nejspodnější části karburátoru u hadičky jinak nevim jedině ho rozpůlit a omrknout třeba to bude nacucanej nebo zaseklej plovák.
Návrat nahoru Goto down
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

Teče benál Empty
PříspěvekPředmět: Re: Teče benál   Teče benál EmptySun Jun 29, 2008 12:24 am

Jo nebo zkus jak jsem ti psal na icq tu pružinku zkontroluj co pouští benzín do karbecu a jestli není zaseklí plovák no.
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 78
Age : 33
Registration date : 21. 04. 08

Teče benál Empty
PříspěvekPředmět: Re: Teče benál   Teče benál EmptySun Jun 29, 2008 11:30 pm

Tak chlapi už je to opravene....dneska mi to nedalo a šel jsem se na to juknout bo do pátku je daleko....takže jsem vzal šroubovák a pozdotahoval všechny šrouby a co sem nezjistil že uplne ten spodni sroub u te prepadove hadicky byl povoleny, tudiz dekuju tomu clovekovi kdo mi to napsal na ICQ.... I love you
Návrat nahoru Goto down
https://ybr125.forumczech.com
Petr kamionak

Petr kamionak


Poeet p?íspivku : 192
Age : 33
Registration date : 07. 06. 08

Teče benál Empty
PříspěvekPředmět: Re: Teče benál   Teče benál EmptyMon Jun 30, 2008 12:02 am

Tak to je hard no... Very Happy To se stává u všech motorů dá se říct. Žádný motor není kvalitně poskládaný, každej má nějakou vadu. Cool
Návrat nahoru Goto down
http://www.truckerpetan.wbs.cz
Fakty

Fakty


Poeet p?íspivku : 96
Age : 35
Registration date : 06. 05. 08

Teče benál Empty
PříspěvekPředmět: Re: Teče benál   Teče benál EmptyMon Jun 30, 2008 2:50 pm

Admin napsal:
Tak chlapi už je to opravene....dneska mi to nedalo a šel jsem se na to juknout bo do pátku je daleko....takže jsem vzal šroubovák a pozdotahoval všechny šrouby a co sem nezjistil že uplne ten spodni sroub u te prepadove hadicky byl povoleny, tudiz dekuju tomu clovekovi kdo mi to napsal na ICQ.... I love you

nemáš zač, ani nevíš jakou radost mám že sem měl pravdu :-), ještě že to byla taková píčovina a můžeš zase jezdit
Návrat nahoru Goto down
Rostišrot

Rostišrot


Poeet p?íspivku : 69
Age : 31
Registration date : 28. 01. 10

Teče benál Empty
PříspěvekPředmět: Re: Teče benál   Teče benál EmptyThu Jan 28, 2010 4:54 pm

Tak tos měl ještě dobré, mě se to stalo u karburatoru na skutru. Ale měl jsem sthrnuty závit na tom šroubku(odklalovací ventil)..se tomu říká. A nešel obědnat, tak jsem musel v peugeotu obědnat celou vaničku za 1300,- Sad
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Teče benál Empty
PříspěvekPředmět: Re: Teče benál   Teče benál Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Teče benál
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Yamaha YBR 125 :: Opravy a problémy-
Přejdi na: