Yamaha YBR 125
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Retezovy olej??

Goto down 
+4
abc
Máli
Šudy
Sucre
8 posters
AutorZpráva
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Retezovy olej?? Empty
PříspěvekPředmět: Retezovy olej??   Retezovy olej?? EmptySat Jul 19, 2008 12:57 pm

Hele cim mazete retez? V prirucce je napsany, ze se to ma mazat petrakem, ale na tom jim seru.
Návrat nahoru Goto down
Šudy

Šudy


Poeet p?íspivku : 142
Age : 33
Registration date : 01. 05. 08

Retezovy olej?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Retezovy olej??   Retezovy olej?? EmptySat Jul 19, 2008 1:08 pm

ne tam pisou ze se to ma cistit petrolejem a taky to dobre funguje jinak to mazu takovou srajdou ve spreji , na nazev si ted nevzpomenu

edit: motul se to jmenuje
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Retezovy olej?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Retezovy olej??   Retezovy olej?? EmptySat Jul 19, 2008 7:17 pm

Šudy napsal:
ne tam pisou ze se to ma cistit petrolejem a taky to dobre funguje jinak to mazu takovou srajdou ve spreji , na nazev si ted nevzpomenu

edit: motul se to jmenuje

Jo diky, kolik toho je a za kolik??
Návrat nahoru Goto down
Máli

Máli


Poeet p?íspivku : 8
Age : 32
Registration date : 12. 06. 08

Retezovy olej?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Retezovy olej??   Retezovy olej?? EmptyTue Jul 29, 2008 11:53 am

Mám to 3 roky a zbejvá tam 1/4 , stálo to kolem 3 stovek. takže se to vyplatí
Návrat nahoru Goto down
abc

abc


Poeet p?íspivku : 187
Registration date : 06. 05. 08

Retezovy olej?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Retezovy olej??   Retezovy olej?? EmptyTue Jul 29, 2008 9:11 pm

Sucre napsal:
Hele cim mazete retez? V prirucce je napsany, ze se to ma mazat petrakem, ale na tom jim seru.
Já používám taky sprej, nevim jméno, ale jsou na něm články řetězu. a taky je dobrej.
Návrat nahoru Goto down
An00bis

An00bis


Poeet p?íspivku : 26
Age : 33
Registration date : 04. 08. 08

Retezovy olej?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Retezovy olej??   Retezovy olej?? EmptyMon Aug 04, 2008 2:12 pm

Já to mažu WD40
Návrat nahoru Goto down
Fakty

Fakty


Poeet p?íspivku : 96
Age : 35
Registration date : 06. 05. 08

Retezovy olej?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Retezovy olej??   Retezovy olej?? EmptySat Aug 09, 2008 11:02 pm

An00bis napsal:
Já to mažu WD40


no nevim jestli WD40 je dobrá volba podle mě moc nebude dělat dobře gumovejm "O" kroužkům.
Návrat nahoru Goto down
Šudy

Šudy


Poeet p?íspivku : 142
Age : 33
Registration date : 01. 05. 08

Retezovy olej?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Retezovy olej??   Retezovy olej?? EmptySun Aug 10, 2008 11:39 am

Fakty napsal:
An00bis napsal:
Já to mažu WD40


no nevim jestli WD40 je dobrá volba podle mě moc nebude dělat dobře gumovejm "O" kroužkům.

mazat wd?? neni to spis aby to pustilo bordel
Návrat nahoru Goto down
An00bis

An00bis


Poeet p?íspivku : 26
Age : 33
Registration date : 04. 08. 08

Retezovy olej?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Retezovy olej??   Retezovy olej?? EmptySun Aug 10, 2008 7:50 pm

NN. mělo by to bejt i na mazání
Návrat nahoru Goto down
kumpir




Poeet p?íspivku : 33
Age : 31
Registration date : 19. 07. 08

Retezovy olej?? Empty
PříspěvekPředmět: kumpir   Retezovy olej?? EmptySun Aug 10, 2008 10:34 pm

wd neni na mazani. kupte si moto olej na retezy ale stoji to kotel no. ale nakej wd sprej bych tam fakt nedaval to si radsi priplatim a dam is tam poradnej sprej tet nevim jak se jmenuje ten kterej mam pak sem dopisu
Návrat nahoru Goto down
Fakty

Fakty


Poeet p?íspivku : 96
Age : 35
Registration date : 06. 05. 08

Retezovy olej?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Retezovy olej??   Retezovy olej?? EmptyMon Aug 11, 2008 9:37 pm

nechápu proč to všichni mažetee takovejma sračkama olej je sice drahej ale vydrží dlouho jako svině mě vydržel na 16 000km jeden( myslim půl litrovej )sprej motorex. a určtě se to vyplatí protože řetězovka stojí určitě víc než sprej.
Návrat nahoru Goto down
sketmannn

sketmannn


Poeet p?íspivku : 61
Age : 33
Registration date : 21. 10. 08

Retezovy olej?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Retezovy olej??   Retezovy olej?? EmptyTue Nov 04, 2008 10:34 pm

To je jasný no kupte si pořádnej olej a každejch 500 km ho otřete a napažte občas sundat vyprat a namazat. nebo když zmoknete nebo bahno tak mazat aby nezarezal!!! A olej na řetězy má bejt něco jako vazelína ve spreji maže a vydrží i vysoký obvodový rychlosti ne jako sračky co máte na spztce na kole a vsude na cákaný a WD40 je píčovnina ti nenamaže ani chleba voe
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Retezovy olej?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Retezovy olej??   Retezovy olej?? Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Retezovy olej??
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Olej a filtr

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Yamaha YBR 125 :: Opravy a problémy-
Přejdi na: