Yamaha YBR 125
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Pneu

Goto down 
+10
Mike 125
REPRESEnt
Petr kamionak
Sucre
Admin
An00bis
Fakty
abc
Šudy
crapper
14 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
crapper




Poeet p?íspivku : 58
Age : 32
Registration date : 11. 05. 08

Pneu Empty
PříspěvekPředmět: Pneu   Pneu EmptySat Jul 26, 2008 2:02 am

Zdarec potřebuju nové zadní pneu už tam nemam skoro žádnej vzorek, nevíte o nějakých levných a kvalitních a nejspíš bych tam dal širší jak už tady někdo má, ale mě jde teť hlavně o cenu protože nemam moc peněz. Díky
Návrat nahoru Goto down
Šudy

Šudy


Poeet p?íspivku : 142
Age : 33
Registration date : 01. 05. 08

Pneu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pneu   Pneu EmptySat Jul 26, 2008 12:53 pm

Návrat nahoru Goto down
abc

abc


Poeet p?íspivku : 187
Registration date : 06. 05. 08

Pneu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pneu   Pneu EmptySun Jul 27, 2008 7:06 pm

Běž radši do mitasek, cena je okolo 1500 Kč
Návrat nahoru Goto down
Fakty

Fakty


Poeet p?íspivku : 96
Age : 35
Registration date : 06. 05. 08

Pneu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pneu   Pneu EmptySat Aug 09, 2008 11:10 pm

já sem si teď objednal michelin sporty za 750,- myslim že budou dobrý se uvidí příští tejden mi přídou. a proč tam chcete rvát ty širší gumy? já mylsim že jízdnim vlastnostem to moc nepomůže v zatáčce při největšim náklonu nejsem ani na konci pneumatiky. tady je ta michelinka http://www.az-pneu.cz/index.php?goto=vypis&zalozka=pneu&idnabidka=18083
Návrat nahoru Goto down
Šudy

Šudy


Poeet p?íspivku : 142
Age : 33
Registration date : 01. 05. 08

Pneu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pneu   Pneu EmptySun Aug 10, 2008 11:38 am

Fakty napsal:
já sem si teď objednal michelin sporty za 750,- myslim že budou dobrý se uvidí příští tejden mi přídou. a proč tam chcete rvát ty širší gumy? já mylsim že jízdnim vlastnostem to moc nepomůže v zatáčce při největšim náklonu nejsem ani na konci pneumatiky. tady je ta michelinka http://www.az-pneu.cz/index.php?goto=vypis&zalozka=pneu&idnabidka=18083

ty vypadaj dobre a za tu cenu jsou super! budes menit aj predek?
Návrat nahoru Goto down
Fakty

Fakty


Poeet p?íspivku : 96
Age : 35
Registration date : 06. 05. 08

Pneu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pneu   Pneu EmptyMon Aug 11, 2008 9:40 pm

Šudy napsal:
Fakty napsal:
já sem si teď objednal michelin sporty za 750,- myslim že budou dobrý se uvidí příští tejden mi přídou. a proč tam chcete rvát ty širší gumy? já mylsim že jízdnim vlastnostem to moc nepomůže v zatáčce při největšim náklonu nejsem ani na konci pneumatiky. tady je ta michelinka http://www.az-pneu.cz/index.php?goto=vypis&zalozka=pneu&idnabidka=18083

ty vypadaj dobre a za tu cenu jsou super! budes menit aj predek?


jj měnim i předek myslim že to bude vypadat pěkně když obě budou se stejnym vzorkem a na předku mám ještě originál sakuru ta dřív zpuchří než se sjede :-D
Návrat nahoru Goto down
Šudy

Šudy


Poeet p?íspivku : 142
Age : 33
Registration date : 01. 05. 08

Pneu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pneu   Pneu EmptyMon Aug 11, 2008 10:42 pm

me ta sakuira uz taky puchří, pak dej vedet , taky uvazuju o tech pneu jak chces ty
Návrat nahoru Goto down
Fakty

Fakty


Poeet p?íspivku : 96
Age : 35
Registration date : 06. 05. 08

Pneu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pneu   Pneu EmptyThu Aug 14, 2008 12:09 am

Šudy napsal:
me ta sakuira uz taky puchří, pak dej vedet , taky uvazuju o tech pneu jak chces ty
tak dneska mi michelinky přišli vypadaj fakt pěkně a AZpneu super obchod vpohodě doprava už domu a maj dobrý ceny. zejtra je jedu nazout ještě musim trošku opravit, sem dělal kolečka a trošku mi ubr vystřelilo z ruky tak je trošku poválený :-D
Návrat nahoru Goto down
An00bis

An00bis


Poeet p?íspivku : 26
Age : 33
Registration date : 04. 08. 08

Pneu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pneu   Pneu EmptyMon Oct 06, 2008 10:21 pm

Tak jak jezdí ta Michelinka? Já si jí možná koupim taky
Návrat nahoru Goto down
Fakty

Fakty


Poeet p?íspivku : 96
Age : 35
Registration date : 06. 05. 08

Pneu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pneu   Pneu EmptyWed Oct 08, 2008 8:15 am

cus, tak michelinka uplně suprová drží pěkně má dost hlubokej vzorek takže třeba i v nějakym horšim terénu celkem good je dost taková kulatá takže do zatáček lámeš motorku jako víno a když už brousíš stupačku tak jí nesjedeš až na okraj ještě tak dva cm zbejvaj. Kupoval sem na a-zpneu a hodně ochotný zavolaj ti jestli jí maj i když ne tak ti zavolaj zajak dlouho jí budou mít a pak ti zavolaj až jí budou odesílat takže víš kdy ti jí přivezou. fakt pohoda doporučuju.
Návrat nahoru Goto down
Šudy

Šudy


Poeet p?íspivku : 142
Age : 33
Registration date : 01. 05. 08

Pneu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pneu   Pneu EmptyWed Oct 08, 2008 5:16 pm

mam je taky objednan na az pneu, ale nemaj tu zadni, cekam uz skoro 2 mesice, ale nikam nespecham=), kdyztak to vymenim az v zime
Návrat nahoru Goto down
An00bis

An00bis


Poeet p?íspivku : 26
Age : 33
Registration date : 04. 08. 08

Pneu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pneu   Pneu EmptyWed Oct 08, 2008 9:29 pm

No a tu co tam máš ty Fakty to je normální rozměr (jako tovární) ne?
Vim že si tu někdo dával širší aněco tam ohybal. Jak širokou tam můžu dát abych nemusel nic ohybat ale bylo to pojízdný?
Návrat nahoru Goto down
abc

abc


Poeet p?íspivku : 187
Registration date : 06. 05. 08

Pneu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pneu   Pneu EmptyThu Oct 09, 2008 2:55 pm

An00bis napsal:
No a tu co tam máš ty Fakty to je normální rozměr (jako tovární) ne?
Vim že si tu někdo dával širší aněco tam ohybal. Jak širokou tam můžu dát abych nemusel nic ohybat ale bylo to pojízdný?

Tuto otázku jsme tady řešili už asi 5 krát... Je to zbytečnej SPAM. Jinak na tvoji otázku: NEJVĚTŠÍ PNEU JAKOU TAM MŮŽETE DÁT JE 110!!!!!!!! JINAK SE PAK MUSÍ OHÝBAT TRUBKA (U VĚTŠÍ 120 ATD...)
Návrat nahoru Goto down
An00bis

An00bis


Poeet p?íspivku : 26
Age : 33
Registration date : 04. 08. 08

Pneu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pneu   Pneu EmptyThu Oct 09, 2008 7:47 pm

1. mi bylo řečeno že větší než 120 tam dát nejde
2. řešený to tady možná bylo, ale s tim že u 110 se musí ohybat ta tyčka od bubnu. A když se kurva zeptám jakej je největší rozmět aby se NIC nemuselo ohybat takbuď odpověz normálně a nebo jdi dohajzlu s tvejma poučkama
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 78
Age : 33
Registration date : 21. 04. 08

Pneu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pneu   Pneu EmptyThu Oct 09, 2008 9:10 pm

jo už u 110 se musi ohybat ta tycka od bubnu Exclamation Exclamation Exclamation
Návrat nahoru Goto down
https://ybr125.forumczech.com
abc

abc


Poeet p?íspivku : 187
Registration date : 06. 05. 08

Pneu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pneu   Pneu EmptyFri Oct 10, 2008 7:51 am

Admin napsal:
jo už u 110 se musi ohybat ta tycka od bubnu Exclamation Exclamation Exclamation

A kdo ti to prosimtě říkal????? Podívej se na moje pneu. 110 Jak vyšitá. Nic jsem neohýbal a bezproblémů jezdim.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 78
Age : 33
Registration date : 21. 04. 08

Pneu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pneu   Pneu EmptyFri Oct 10, 2008 8:08 pm

Axonn napsal:
Admin napsal:
jo už u 110 se musi ohybat ta tycka od bubnu Exclamation Exclamation Exclamation

A kdo ti to prosimtě říkal????? Podívej se na moje pneu. 110 Jak vyšitá. Nic jsem neohýbal a bezproblémů jezdim.


Jo a kdo ti měnil pneu? ty sám? Pokud ti to delali v yamaze tak ti to ani nerikali ze ti ji zohli......me to rekl az potom ten mechanik jak sem s nim mluvil ze se to musi zohybat...
Návrat nahoru Goto down
https://ybr125.forumczech.com
abc

abc


Poeet p?íspivku : 187
Registration date : 06. 05. 08

Pneu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pneu   Pneu EmptyFri Oct 10, 2008 9:32 pm

Admin napsal:
Axonn napsal:
Admin napsal:
jo už u 110 se musi ohybat ta tycka od bubnu Exclamation Exclamation Exclamation

A kdo ti to prosimtě říkal????? Podívej se na moje pneu. 110 Jak vyšitá. Nic jsem neohýbal a bezproblémů jezdim.


Jo a kdo ti měnil pneu? ty sám? Pokud ti to delali v yamaze tak ti to ani nerikali ze ti ji zohli......me to rekl az potom ten mechanik jak sem s nim mluvil ze se to musi zohybat...
Chlapče tu pneumatiku my měnil táta. Nikdy bych nedal motorku na výměnu pneumatiky do Yamahy (Nejsem takovej blboun, abych dával 500 Kč za to že mi vyměněj pitomou pneumatiku) A fakticky řečeno, nic jsem neohýbal!!!!!!! Ať si tady mluví každý co chce, ale s tou pneumatikou mám pravdu já, a né ty.
Návrat nahoru Goto down
crapper




Poeet p?íspivku : 58
Age : 32
Registration date : 11. 05. 08

Pneu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pneu   Pneu EmptyFri Oct 10, 2008 10:04 pm

axonn:
V yamaze stoji vymena asi 100Kč nevim kde jsi vzal 500 Very Happy když jsem byl na prohlídce tak jsem rekl at mi ji rovnou vymeni pneu. Rozdodně se to tam vyplatí něž když jsem pichnul tak jsem to udělal tak že jsem si sundal kolo odvezl do barumky a platil cca 130 za vymenu duse kterou jsem měl jeste k tomu svoji a takle mi vše udelali v yamaze a paltil jsem 100 za praci. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 78
Age : 33
Registration date : 21. 04. 08

Pneu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pneu   Pneu EmptyFri Oct 10, 2008 11:13 pm

Axonn napsal:
Admin napsal:
Axonn napsal:
Admin napsal:
jo už u 110 se musi ohybat ta tycka od bubnu Exclamation Exclamation Exclamation

A kdo ti to prosimtě říkal????? Podívej se na moje pneu. 110 Jak vyšitá. Nic jsem neohýbal a bezproblémů jezdim.


Jo a kdo ti měnil pneu? ty sám? Pokud ti to delali v yamaze tak ti to ani nerikali ze ti ji zohli......me to rekl az potom ten mechanik jak sem s nim mluvil ze se to musi zohybat...
Chlapče tu pneumatiku my měnil táta. Nikdy bych nedal motorku na výměnu pneumatiky do Yamahy (Nejsem takovej blboun, abych dával 500 Kč za to že mi vyměněj pitomou pneumatiku) A fakticky řečeno, nic jsem neohýbal!!!!!!! Ať si tady mluví každý co chce, ale s tou pneumatikou mám pravdu já, a né ty.


Hm tak kazdy ma potom ale jinou pneu chapes to? Ja mam asik trosku jine okraje a me zasahovaly proste do te tycky, tak se musel trosku ZOHNOUT chapes to??? nevim jestli je rozdil i v rocnicich ale muselo se to tak udelat.....takze pokud ma nekdo stejnou pneu jako ja tak to tak bude muset udelat......jestli si o me myslis ze ja jsem nejaky kkt tak to teda nejsem, jak jsem mel masinu na 6tis. prohlidku tam jsem jim tam nechal i gumu, platil jsem +100kc a nemusel jsem se s nicim jebat doma.....takze asik tak......ZALEZI I NA DRUHU PNEU::!!!! Exclamation
Návrat nahoru Goto down
https://ybr125.forumczech.com
Fakty

Fakty


Poeet p?íspivku : 96
Age : 35
Registration date : 06. 05. 08

Pneu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pneu   Pneu EmptyMon Oct 13, 2008 10:49 am

An00bis napsal:
No a tu co tam máš ty Fakty to je normální rozměr (jako tovární) ne?
Vim že si tu někdo dával širší aněco tam ohybal. Jak širokou tam můžu dát abych nemusel nic ohybat ale bylo to pojízdný?
cus jo já mám normální tovární rozměry a myslim si že je to optimální proč tam dávat širší nevim jediná výhoda je že to vypadá líp ale myslim si že na jízdní vlastnosti to je spíš horší, kdyby to bylo lepší tak ty šikmovoký by jí tam dali širší
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Pneu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pneu   Pneu EmptyMon Oct 13, 2008 3:26 pm

Fakty napsal:
An00bis napsal:
No a tu co tam máš ty Fakty to je normální rozměr (jako tovární) ne?
Vim že si tu někdo dával širší aněco tam ohybal. Jak širokou tam můžu dát abych nemusel nic ohybat ale bylo to pojízdný?
cus jo já mám normální tovární rozměry a myslim si že je to optimální proč tam dávat širší nevim jediná výhoda je že to vypadá líp ale myslim si že na jízdní vlastnosti to je spíš horší, kdyby to bylo lepší tak ty šikmovoký by jí tam dali širší

Presne tak, nehlede na to ze pri nehode ti to prihorsi ze mas jiny rozmery pneu, na STKcku taky a kdyz te chytej cajti tak ti daji pokutu coz se mi zda za 2 cm vzhledu hodne...
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 78
Age : 33
Registration date : 21. 04. 08

Pneu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pneu   Pneu EmptyMon Oct 13, 2008 4:03 pm

Sucre napsal:
Fakty napsal:
An00bis napsal:
No a tu co tam máš ty Fakty to je normální rozměr (jako tovární) ne?
Vim že si tu někdo dával širší aněco tam ohybal. Jak širokou tam můžu dát abych nemusel nic ohybat ale bylo to pojízdný?
cus jo já mám normální tovární rozměry a myslim si že je to optimální proč tam dávat širší nevim jediná výhoda je že to vypadá líp ale myslim si že na jízdní vlastnosti to je spíš horší, kdyby to bylo lepší tak ty šikmovoký by jí tam dali širší

Presne tak, nehlede na to ze pri nehode ti to prihorsi ze mas jiny rozmery pneu, na STKcku taky a kdyz te chytej cajti tak ti daji pokutu coz se mi zda za 2 cm vzhledu hodne...


kdyz te zastavi policajt tak ti nemuze rict absolutne nic, protoze nikde nemas napsane rozmery pneu. Exclamation a na STK si to taky umim vysvetlit, kdyz muze projit nejaka zrezla motorka co by neprosla o 2cm sirsi pneu......na stare motorce sem to taky mel a vse v pohode.....jim jde spise o to v jakem je motorka stavu tak tady nedelejte rozruch...a ta 110 vypada mnohem lepe, a je taky stabilnejsi v zatackach...
Návrat nahoru Goto down
https://ybr125.forumczech.com
abc

abc


Poeet p?íspivku : 187
Registration date : 06. 05. 08

Pneu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pneu   Pneu EmptyMon Oct 13, 2008 4:28 pm

Admin napsal:
Sucre napsal:
Fakty napsal:
An00bis napsal:
No a tu co tam máš ty Fakty to je normální rozměr (jako tovární) ne?
Vim že si tu někdo dával širší aněco tam ohybal. Jak širokou tam můžu dát abych nemusel nic ohybat ale bylo to pojízdný?
cus jo já mám normální tovární rozměry a myslim si že je to optimální proč tam dávat širší nevim jediná výhoda je že to vypadá líp ale myslim si že na jízdní vlastnosti to je spíš horší, kdyby to bylo lepší tak ty šikmovoký by jí tam dali širší

Presne tak, nehlede na to ze pri nehode ti to prihorsi ze mas jiny rozmery pneu, na STKcku taky a kdyz te chytej cajti tak ti daji pokutu coz se mi zda za 2 cm vzhledu hodne...


kdyz te zastavi policajt tak ti nemuze rict absolutne nic, protoze nikde nemas napsane rozmery pneu. Exclamation a na STK si to taky umim vysvetlit, kdyz muze projit nejaka zrezla motorka co by neprosla o 2cm sirsi pneu......na stare motorce sem to taky mel a vse v pohode.....jim jde spise o to v jakem je motorka stavu tak tady nedelejte rozruch...a ta 110 vypada mnohem lepe, a je taky stabilnejsi v zatackach...

Souhlasím s tebou. Policajti ti nemůžou říci ani slovo. A na STKčku se ti na pneumatiku nebudou koukat. Akorát se kouknou jestli na ní máš vzorek. A jinak v zatáčkách je vynikající širší. A vypadá mnohem líp než užší.
Návrat nahoru Goto down
Sucre

Sucre


Poeet p?íspivku : 415
Age : 32
Registration date : 01. 05. 08

Pneu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pneu   Pneu EmptyMon Oct 13, 2008 6:53 pm

Axonn napsal:
Admin napsal:
Sucre napsal:
Fakty napsal:
An00bis napsal:
No a tu co tam máš ty Fakty to je normální rozměr (jako tovární) ne?
Vim že si tu někdo dával širší aněco tam ohybal. Jak širokou tam můžu dát abych nemusel nic ohybat ale bylo to pojízdný?
cus jo já mám normální tovární rozměry a myslim si že je to optimální proč tam dávat širší nevim jediná výhoda je že to vypadá líp ale myslim si že na jízdní vlastnosti to je spíš horší, kdyby to bylo lepší tak ty šikmovoký by jí tam dali širší

Presne tak, nehlede na to ze pri nehode ti to prihorsi ze mas jiny rozmery pneu, na STKcku taky a kdyz te chytej cajti tak ti daji pokutu coz se mi zda za 2 cm vzhledu hodne...


kdyz te zastavi policajt tak ti nemuze rict absolutne nic, protoze nikde nemas napsane rozmery pneu. Exclamation a na STK si to taky umim vysvetlit, kdyz muze projit nejaka zrezla motorka co by neprosla o 2cm sirsi pneu......na stare motorce sem to taky mel a vse v pohode.....jim jde spise o to v jakem je motorka stavu tak tady nedelejte rozruch...a ta 110 vypada mnohem lepe, a je taky stabilnejsi v zatackach...

Souhlasím s tebou. Policajti ti nemůžou říci ani slovo. A na STKčku se ti na pneumatiku nebudou koukat. Akorát se kouknou jestli na ní máš vzorek. A jinak v zatáčkách je vynikající širší. A vypadá mnohem líp než užší.

Kazda liska chvali svuj ocas. Ohledne toho STKacka si myslim ze jak kde, mozna to nekde nekontrolujou v tom mas pravdu, ale u ty nehody uz fakt muzes mit problem...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pneu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pneu   Pneu Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Pneu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» YBR 125 RR - Big_Dane
» rozmery pneu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Yamaha YBR 125 :: Opravy a problémy-
Přejdi na: