Yamaha YBR 125
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Zvětšení výkonu

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
An00bis

An00bis


Poeet p?íspivku : 26
Age : 33
Registration date : 04. 08. 08

Zvětšení výkonu Empty
PříspěvekPředmět: Zvětšení výkonu   Zvětšení výkonu EmptyMon Aug 04, 2008 3:12 pm

Čau sem na tomhle fóru novej a ikdyž už sem si přečetl všechny topici tak ještě pořád nemám jasno. YBRko sem kupoval v roce 2007(ale možná to je ještě verze 2006-prostě trojcípí kola, výfuk ještě celej chrom. nwm kterej rok to přesně je). Mohl by tu někdo popsat nějakej způsob kterým by se dal zvýšit výkon? Nechci aby mě tu někdo poučoval že sem si měl koupit pětikouli když mi jde o výkon apod, ale je docela běžný že motorky se otevíraj a pokud to nějak jde i u YBRka tak to sem pls písněte. thx
Návrat nahoru Goto down
Fakty

Fakty


Poeet p?íspivku : 96
Age : 35
Registration date : 06. 05. 08

Zvětšení výkonu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zvětšení výkonu   Zvětšení výkonu EmptyWed Aug 06, 2008 10:40 pm

An00bis napsal:
Čau sem na tomhle fóru novej a ikdyž už sem si přečetl všechny topici tak ještě pořád nemám jasno. YBRko sem kupoval v roce 2007(ale možná to je ještě verze 2006-prostě trojcípí kola, výfuk ještě celej chrom. nwm kterej rok to přesně je). Mohl by tu někdo popsat nějakej způsob kterým by se dal zvýšit výkon? Nechci aby mě tu někdo poučoval že sem si měl koupit pětikouli když mi jde o výkon apod, ale je docela běžný že motorky se otevíraj a pokud to nějak jde i u YBRka tak to sem pls písněte. thx

cus,
jj to budeš mít model zroku 2006 to by ses mohl taky dočíst na rámu myslim že to je vyražený někde u krku řízení.
A zvíšit výkon si myslim že můžeš když si koupíš laďák tim se zbavíš katalizátoru kterej by měl teoreticky taky něco na výkonu ubírat, ale rozhodně to nebude velkej rozdíl to sotva poznáš.
Pak můžeš třeba tankovat lepší benzin já tankuju Verva 100 od benziny a je to trošku znát.
Taky sem se dozvěděl když zaškrtíš hadičku která vede z motoru a vrací se přez takový zařízení spátky do motoru za karburátorem tak to bude líp táhnout od spoda zkoušel sem to ale nepoznal sem rozdíl je to hadička z vejfukovýho ventylu a je to kvůli lepšímu spalovaní.
Taky si můžeš vyměnit rozetu za menší nebo za vetší a tim buď zvýšíš maximálku a nebo jí zmenčíš ale zvětšíš zrychlení.
Toď moje rady, přeju hodně km bez nehod.
Návrat nahoru Goto down
An00bis

An00bis


Poeet p?íspivku : 26
Age : 33
Registration date : 04. 08. 08

Zvětšení výkonu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zvětšení výkonu   Zvětšení výkonu EmptyThu Aug 07, 2008 9:47 am

No já sem právě slyšel o tom katalyzátoru. To nejspíš zkusim. To ta místo něj musim dát laďák nebo myslíš že by ho stačilo vyndat.
Návrat nahoru Goto down
Šudy

Šudy


Poeet p?íspivku : 142
Age : 33
Registration date : 01. 05. 08

Zvětšení výkonu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zvětšení výkonu   Zvětšení výkonu EmptyThu Aug 07, 2008 9:12 pm

uz jse to tu psalo, jinak tim vyfekme to de docela znat, hlavne ve vyssich otackach - jsou lip vytacet
pak muzes otevrenej filtr, pretriskovat karbec a zmenit rozetu, jinak s tim benalem nvm , kdysy jsem tanoval carreru 100 nejak zvlast to znat nebylo
Návrat nahoru Goto down
Fakty

Fakty


Poeet p?íspivku : 96
Age : 35
Registration date : 06. 05. 08

Zvětšení výkonu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zvětšení výkonu   Zvětšení výkonu EmptyFri Aug 08, 2008 12:23 am

An00bis napsal:
No já sem právě slyšel o tom katalyzátoru. To nejspíš zkusim. To ta místo něj musim dát laďák nebo myslíš že by ho stačilo vyndat.


Ten katalizátor budeš vyndavat asi těško to bys musel trošku víc použít sílu :-D to je všechno zaveřený. to spíš ten laďák.


Máte tam někdo jiný ty trysky? sem je scháněl a nevim kde sehnat?
Návrat nahoru Goto down
kumpir




Poeet p?íspivku : 33
Age : 31
Registration date : 19. 07. 08

Zvětšení výkonu Empty
PříspěvekPředmět: kumpir   Zvětšení výkonu EmptySun Aug 10, 2008 10:24 pm

sportovni trysky, ladak nakej pořadnej, hlavne at to ma vetsi bohatost ovlivnis tryskama, pak to s tou jehlou ale to nevim nak si nejsem jistej myslilm ze nak zvysit hladinu. jo a trysky bych si ja obednaval jen u nakyho chlapka co dela motorky tedy ja u nas v jbc u toho na vrkacich ten sezene vse. ale na netu se daj taky
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Zvětšení výkonu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zvětšení výkonu   Zvětšení výkonu Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Zvětšení výkonu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Yamaha YBR 125 :: Opravy a problémy-
Přejdi na: